Автор Тема: това наистина трябва да ни плаши  (Прочетена 360680 пъти)

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1080 -: Ноември 23, 2020, 12:23:21 pm »
Имам чували с пари.  :D
Ама понеже съм скръндза  ;), не ми се харчат и ходя в планината с крака, не с кола и похарчих само 5-6 лв. Колко му трябва на човек? Не искам Мерцедес, карам Жигула, не искам хотел, спя в каравана. И така не ми се налага да бъркам асфалт в Германия или да лепя плочки, като Радико. Съвсем скромно живеем ние комунистите.  ;D

Той пък Радико като се запътил по хотелите на Боровец с Мерцедеса ... ;D, да го видят, че е германец.  :D
Аз вече достатъчно съм бил по Боровец и по Банско.  И винаги съм бил по чужбина за да видя свят а не за да печеля пари.  Парите се харчат. Другото което успееш да спечелиш то остава. То обаче не е за всеки. Всичко което съм измислил съм го измислил тук в България. Въореки това планирам напролет  да пусна някоя и друга публикация в този форум от Китай.

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 512
  • Невежеството ражда химери...
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1081 -: Ноември 23, 2020, 12:49:58 pm »
Въореки това планирам напролет  да пусна някоя и друга публикация в този форум от Китай.
Ха така!
Един колега инженер, работещ в англо-саксонският свят, след като отиде в Китай,
се замисли: кой всъщност е 3-тият свят и кой 1-вият...

Не искам да предрешавам твоят отговор, но пообиколи с влакът стрела насам-натам и щем да ни светнеш по ?-са  :)

Неактивен nasko

  • Специалист
  • Подготвен
  • ***
  • Публикации: 137
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1082 -: Ноември 24, 2020, 06:58:35 pm »
По пътя към "светлото бъдеще"...
США. Их план, забрать у вас ВСЁ! Всё закончится, когда вы всё потеряете!//Америка, американцы.
https://www.youtube.com/watch?v=eP3RqI-bU3E

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 529
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1083 -: Ноември 26, 2020, 06:49:43 pm »
Демокрация ли  :D, свобода ли  :D, тия заблудени са като ония идиалисти - партизаните с медалите по манифестациите, вярват в една лъжа, като нямат акъл да мислят, и са им го набили в главите, натъпкали им го чрез сайтовете за "демокрация", като чеп за каца, да не казвам нещо друго.  :D

Ето го, човекът който мисли, като мен за измислената ви демокрация:

<a href="https://www.youtube.com/v/ugX8FnA9ngY&amp;t=15s" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/ugX8FnA9ngY&amp;t=15s</a>

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1084 -: Ноември 26, 2020, 06:58:59 pm »
Демокрацията викаш била лошо нещо добре нека да е лошо а кое е хубавото????
Дай действащ пример. Къде да замина за да се почувствам на едно по добро ЗЕМНО място???

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 193
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1085 -: Ноември 26, 2020, 07:19:21 pm »
На Лемнос!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 529
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1086 -: Ноември 26, 2020, 07:31:59 pm »
Радико, ти с тая демокрация си по-заблуден от партизанин с медали на манифестация пред трибуна на ЦК и РЕМС.  ;D
Ами такъв въпрос може да го зададе и комунист. Той и комунизма е идеален /седиш си без да работиш и ти дават заплата/, ама никога не го е имало.

Въпросът е, че няма демокрация и никога не е имало, както не е имало и комунизъм, но на теб и не само ви се привиждат миражите на демокрацията.

А по отношение, кой е най-устойчивия обществено-политически строй, не бих могъл да ти отговоря категорично, и аз съм си задавал този въпрос и си мисля, че този - аналога на организация на вселената, принципа на единоначалието или авторитаризма. Господ не е демократичен, той е един и той управлява. Муамар Кадафи и той  не беше демократ, но либийците живееха, като комунисти - робите им бяха западняци, докато те си чешеха пъпа под сенките.

Що, изборите в САЩ с гласоподаватели от гробищата, демокрация ли му викаш? Ми това е като да туриш една пионка и да и опъваш конците - това е демокрацията. Трябва да си много глупав, да вярваш, че народния представител те представлява тебе, не, представлява най-вече тоя дето го е турил там и себе си, а за теб остава да опъваш каиша. Ходи си в Германия колкото си искаш.  :D

Та те така... :D
Дано разбираш разликата между демокрация и капитализъм - частна собственост, иначе няма да ме разбереш.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1087 -: Ноември 26, 2020, 07:40:10 pm »
Значи попитах:
Цитат
  Къде да замина за да се почувствам на едно по добро ЗЕМНО място???
И получавам от теб отговора:
Цитат
Ходи си в Германия колкото си искаш.  :D 
Правилно ли съм разбрал?

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 529
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1088 -: Ноември 26, 2020, 07:46:51 pm »
Значи попитах:И получавам от теб отговора:Правилно ли съм разбрал?

Не бъркай твоето робско самосъзнание с моето мнение.

Отиди си у дома, там ще се чувстваш най-добре. Защо трябва някъде да ходиш, за да се чувстваш добре?

И още:
Ако изгониш натрапника от дома си, който постоянно ти казва как да живееш, с кого да дружиш, как свободно да мислиш и правиш, тогава ще разбереш какво е суверенитет, богатство и истинска свобода от колонизатора.

Преди България да беше колонизирана заемаше 27 място в света по стандарт от 200 държави, макар и да бяхме зависими, сега при голямата демокрация и колонизация е на 78 място.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1089 -: Ноември 26, 2020, 08:15:01 pm »
Цитат
Защо трябва някъде да ходиш, за да се чувстваш добре? 
Ами защото демокрацията чиито сатанински черти ти така добре обрисува ми пречи да се чувствам добре. Като чета как пишеш трябва да знаеш някое по добро място. Кажи къде е барем да го видя за три четири месеца ако не остана там.

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1090 -: Ноември 26, 2020, 08:18:35 pm »
Е какво искаш да ти каже ЕДМ, Радико освен да ходиш в най хубавото и свободно място Русия.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 529
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1091 -: Ноември 26, 2020, 08:22:14 pm »
Не си там където си заради демонокрацията. Ако в Германия с голямата демокрация имаше по-малки заплати, пет пари нямаше да даваш за нея. Там си за пари. А те имат пари и големи икономики не щото имат демокрация, а защото правят колонизация. В комунистически Китай няма никаква демокрация, но не им пречи да са икономика № 1 в света. Така, че не измамната демокрация носи благата.

Тя тая демокрация вече звучи по-натрапчиво от петилетните планове ва БКП, по банално.

Ще ти дам друг ярък пример за демокрация:
Намесата на САЩ в строителството на Северен поток 2. Трета държава се меси в отношенията на други две уж суверенни държави. Ами те тия демократи не зачитат правата на чуждите граждани в собствените им страни, как да зачитат на своите у тях си?

Схващаш ли гастарбайтино за какво ти говоря или искаш да ти пусна латерна?

Неактивен Номак

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 398
  • Пол: Мъж
  • Благороден!шаман!крадец на свободна енергия!
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1092 -: Ноември 26, 2020, 08:23:01 pm »
 ???Може ли киро брейка да не се качва в форум с техн. насоченост !!

Неактивен VITAN

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 512
  • Невежеството ражда химери...
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1093 -: Ноември 26, 2020, 08:28:10 pm »
???Може ли киро брейка да не се качва в форум с техн. насоченост !!
Към текущият момент само EDM се занимава с техника (във форумният смисъл).
А и СЕ не ви е обещавал.
За разлика от други...

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: това наистина трябва да ни плаши
« Отговор #1094 -: Ноември 26, 2020, 08:31:07 pm »
Глей са ЕДМ
Другото име на демокрацията е справедливост.
То справедливост няма де. Ама страните с повече справедливост заплащат труда ми по справедливо демек плашат по демократично щото са по справедливодемократични схващаш ли, аз ходя там заради по демократичното заплащане на труда ми.