Анкета

Подписахте ли петицията за отхвърлянето на ИСТАНБУЛСКАТА КОНВЕНЦИЯ

ДА
19 (86.4%)
НЕ
3 (13.6%)
Не, изчаквам да си изясня още подробности
0 (0%)

Общ брой гласове: 21

Автор Тема: Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция  (Прочетена 105240 пъти)

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Цитат
да допринася за премахване на всички форми на дискриминация срещу жени и
да  насърчава  действителна  равнопоставеност  между  жените  и  мъжете,
включително чрез овластяване на жените;

А, ето го крайъгълния камък! Подчертаното! Това господа е т.нар. рептилска агенда, която болшинството намира за плод на болна психика, но фактите показват, че всичко се потвърждава на практика.
Нормалните природни потоци на енергията са от мъжко към женско. Мъжкото води и дава, а женското следва и взема. Слънцето води Луната. Ако жена е водеща, това не вещае нищо хубаво и се нарича извращение. Може ли, някаква хартийка, било и подписана от някакви лунатици, да промени отношенията между хората? Под страх от наказание, вероятно ще може в известна степен да успее, но всичко ще е лицемерно. Как ще управляваш емоциите и душата на хората, с шибани документи? Това да не са роботи и да им сложиш нов софтуер.

Неактивен GreenHulk

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 270
  • Пол: Мъж
  • Астронавигатор


Само да не се наложи на дърти години да се емигрира в Русия...

https://m2.chitanka.info/text/8959-bilet-za-tranaj

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 502
  • Z - Оркестър Вагнер
Наскачахте ли се по площадите, демократи, наскачахте ли се?  :D
Смени се комунистическата диктатура с още по-страшна - капиталистическа. Народа никой за нищо не го пита, ни за НАТО, ни за ЕС, камо ли за някква конвенция с педерстки акцент. Кажат ли, как го каза охранителя на Тодор Живков, дето му мачкал ушите и му обувал чорапите: "Големите началници", всичко се приема без право на обжалване и възражения, защото това са те, европейските ценности.

Напоследък забелязвам, като най-висша европейска ценност се очертава ДЖЕНДЪРСТВОТО. Ей това е проблема на Европа. Педалите са в беда и трябва спешно да се спасяват. Паралелно с даденото демократично направление - ДЖЕДЪРИ по медии, закони и културни мероприятия, тече и кампания отвъд "голямата локва" - най-голямата демокрация, придобита с цената на геноцида на над 70 мил. избити индианци и заграбване на земята им, СЕКСУАЛНОТО НАСИЛИЕ между остарелите вече полове: мъже срещу жени. Всеки ден ни заливат с информация, как даскалките чукат своите ученици или как най-известните холивудски артисти преди 50 и повече години си поискали от някаква кифла, да извършат нормален полов акт между мъж и жена. Не се появи нито една новина за насилие от педофили, педали, травестити и др. подобни обществени тумори.

Тече процес, както го каза Ален Делон на ПОДМЯНА на истинското с лъжовното. Има цел тая работа, но е една много дълга тема. Жалко, че повечето хора не вдяват за какво иде реч и стават съучастници на един внимателно планиран процес в световен мащаб. Нооооооо, всеки ще си плаща греховете. Неправилното мислене, неправилната позиция, неправилните действия - всичко това е грях, който всеки сам ще плаща с кармата си.

Ето тук /да плачеш ли, да се смееш ли/ се вижда как започват официалните обръщения, след ДЖЕНДЪР революцията в Германия: https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=PRJBXmDlZ3A

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Започвам отзаад напред за по лесно
EDM electronics
GreenHulk
edin
Ksurnev
locco
Михаил Кузмов
И останалите писали по темата или само четящи, Искам да ви попитам ще се включите ли в това което е написано в заглавието на темата или.

Неактивен mito_kupona

  • Сериозен Експериментатор
  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 681
Създателя ни е създал, като два пола мъж и жена. Всичко друго е проява на болест или уродливост. За мен тези индивиди, които се определят, като друг пол различен от мъж и жена, имат проблем, голям проблем с главата. Всичко зависи от мозъка на индивида, емоции, деиствия, възприятие, желания и когато този мозък е увреден по рождение и сърбежите се получават не на определеното за това място, вече се говори за друг пол, което е неправилно. Правилното е да се каже, че този индивид е болен, много болен с главата, неговия мозък е увреден. Всичко друго е лъжа и измама. Нямам нищо против тези индивиди, да се наричат трети пол или, както искат, но да не занимават обществото с техния проблем, да не парадират с това, „видите ли, колко е нормално“, защото това не е нормално и защото тези индивиди, са горе долу 3% от обществото, а нормалните, са 97%.
Защо няма нищо срещу увреждането на мъжките генитали в тази конвенция, ами първо заради болните мозъци, които искат да си сменят пола и второ, на базата на тази конвенция в бъдеще може да се приеме закон, с който мъжете могат да бъдат кастрирани „законно и демократично“, да речем за нарушения на закона за движение по пътищата, вместо да плащат глоби, солени глоби.....
Нямам нищо против частта на тази конвенция, касаеща насилието срещу жени и ще бъде правилно да се приеме само тази част, а манипулационните текстове, касаещи „други“ не съществуващи биологични полове, трябва да бъдат отхвърлени.
Ако ГЕРБ приемат Истанбулската конвенция в този ѝ вид, няма да изкарат на власт и докато трае прословутото европредседателство, от което нищо не зависи по принцип за нас обикновените хора. Домусчиев взе парите, забележете за 200 работни места 200 милиона евро и това е. Е да можех и аз така, България щеше да бъде рай.....
« Последна редакция: Януари 14, 2018, 10:33:34 pm от mito_kupona »

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 502
  • Z - Оркестър Вагнер
Не се залъгвайте, с тази конвенция няма да се защитят жените от домашното насилие и не е нужно да приемаме нещо, за което ние имаме достатъчно разпоредби в няколко закона, които защитават от домашно насилие, дискриминация и престъпления. В тази конвенция няма нищо повече от това, което имам ние, касаещо насилието, а в повечето е легализирането на понятието  пол, което вече не е физиологична даденост, а някакво социално самоопределение. Следващата стъпка е легализиране на гей браковете.

Имаме Закон за защита от домашното насилие, който защитава жените-съпруги и бивши съпруги. Имаме Закон за защита от дискриминация, който също защитава жените, половете, вярванията и т.н. от всякакъв вид дискриминация, вкл. и сексуална и не на последно място Наказателен кодекс.,който обхваща всички видове пресъпление, включително и поставяне под зависимост.

Много ми хареса анализа на Пламен Пасков, той дори цитира някакъв активен блогър, който го впечатлил и правилно е анализирал. Пасков казва и каква е причината за цялата тая Джендър революция. Вижте, интересно е: https://www.youtube.com/watch?v=7Bjl8mRH1tg&feature=youtu.be

Тук и първопричината: https://www.youtube.com/watch?v=d0vnnGjzWjQ&feature=youtu.be

Някак много некоректно ми се струва,  оня който е пуснал темата, да не изрази позиция. Сякаш даваш нещо, други да започнат да се дърлят, а ти да стоиш отстрани и да гледаш сеир.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
mito_kupona
Съгласен съм за болните мозъци и даже не мога да се въздържа да не добавя, че когато един болен, дали психично дали физично човек си боледува кротко не е проблем. Но когато започне болеста му да го кара да извършв деиствия които са насочени срещу други хора значи е време да бъде въдворен в подходящо за целта заведение. това важи с пълна сила за всички вместващи се в тази конвенция.
Въпроса остава как да се обединят възможно повече хора по проблема.
EDM electronics в заглавието Гецката ясно изразява позиция, но за сега само аз заявявам открито, че възнамерявам да се опитам да направя нещо по въпроса

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто

 ще се включите ли в това което е написано в заглавието на темата или.

Включих се, въпреки лошите прогнози, въпреки че тези петиции са безопасни игли. Вероятно имам мъничка надежда, малкия камък, да обърне каруцата.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 502
  • Z - Оркестър Вагнер
EDM electronics в заглавието Гецката ясно изразява позиция, но за сега само аз заявявам открито, че възнамерявам да се опитам да направя нещо по въпроса

 :D И какво ще направиш? Нали знаеш какво е представителна демокрация? Избрал си представител в законодателния орган, той да решава вместо теб. Другият начин се нарича Майдан. Обаче, като решиш да правиш Майдан, име едни НПО на издръжка от чужбина, които отлично владеят управлението на масите и средствата, ще се устрои паралелен, контра Майдан. И докато това се случи ще се появи още по-екзотична новина, която ще засенчи тая. Ще се охладят страстите и всяко чудо за три дни.

Проблема драги е в системата, а не в моментната ситуация. Хората при демокрацията са овце, които отиват там, където им каже овчаря.  :D

Как се оправя системата е друг въпрос. Напъни се за собствено успокоение, но бас хващам, нищо няма да стане. Ти какво си очаквал да се случва в бъдеще с правителство при което министър председателя бивш комунист, станал знаменит престъпник, а сега управлява, като предрешен "демократ" цялата държава, като слуга на запада, ни един път не е възразил, като достойния Орбан, примерно.

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 189
НЕ на ратифициране в този вид! ДА ако се направят адекватни промени! Но такива няма да се направят, при положение че масово е ратифицирана. Сещайте се на къде вървим! Време е да се снабдим с атрибути за гей парад!  8)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 502
  • Z - Оркестър Вагнер
Демократи, наскачахте ли се по площадите, а?  :D
По всичко личи /който може да вижда де/, че някой е решил българската нация да изчезне, да се претопи в западната унищожителна култура - те и сектите последните 30 г. не спят, работят у нас. Държавата естествено ще остане, но в нея ще живеят Алах Акбар, Бай Мангал, Тъпунгер и Мързелан.

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Не е за хвалба човек да се самоцитира, ама те - казал съм го още преди години:
текста е почти в средата на тази страница, под фотоса с Анубис 
https://art-omnology-yoga.blogspot.bg/p/blog-page_5.html

"За останалото се сещайте в усамотение… за да няма взаимни обвинения в кръвосмешение „кой на кого е брат, сестра или родител…” - защото всичките Хор-а днес, сме си роднини взаимно един на друг във всякакви комбинации… например:
Аз съм баща на сестра ми, която ми е майка…!!!... или: Сестра ми, ми е майка, на която аз съм баща, а понякога и син!!!... Да не говорим, че баща ми в същото време ми е и брат, а сестра ми му е майка, а пък майка ми е сестра на баща ми, който по неизвестни още причини също ми е и вуйчо! – ето затова сме и МУТ-анти…."


 И като заместим в горния текст определенията за "баща, брат, сестра, майка" с възможните им според Конвенцията GENDER определения, и приемем, че баща ми ми е майка, а майка ми е баща, или пък че брат ми ми е сестра или сестра ми ми е брат, веднага би трябвало всички до един да се запитаме, абе, ТОЯ ИЗРОД с брадата и женското име - дето спечели една от Евровизиите - КАКВО Е? - МЪЖ ЛИ Е, ЖЕНА ЛИ Е? - и ако шъ го тъковаме, в коя от дупките му да му го завираме... ПАРДОН - всъщност колко дупки има туй то изрод?
Ама, не... направо шъ ми е гадно да го пипам въобще тотално изджендеросания изрод!
...Май липсва НАЙ-ВАЖНАТА дупка - оная от куршума между веждите!

...

Мисля, не, ами е и факт, че според Плана за "редукция" на човешкото население - същото да се сведе до към 500 000 000- цялата тази простотия с Джендеросването на човечеството идеално се вписва като един от Инструментите за тази цел... плюс ГМО храните, плюс разпространението на специфични вируси като СПИН, "луда крава", "птичи грип" и пр. и какви ли не още дивотии измислени от Зомбита.
...

И просто ми става тъжно като си представя, как в едно недалечно бъдеще, някакъв Джендър пита при запознанство (с цел ухажване) друг Джендър - извинете вие като (или от) кой Джендър-пол сте?
... та така... по външен вид Джендърите ще станат неразличими по мъжки или женски пол!
И не дай си боже - някакъв съвсем сбъркан Джендър да реши да те съди за въпроса ти, по признак "полова дискриминация"!
...
Айде на "джендеросването-о-о-о!" - не се блъскайте-е-е! - има "джендери" за всички-и-и!
« Последна редакция: Януари 15, 2018, 07:14:24 am от Maistora52 »

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Хм...преди около 30-тина години, съвсем случайно ми попадна статия за предсказанието на някой си "ясновидец" (вече не помня кой), че до 2030 година, в развитието на човечеството щяло да има (при това съвсем официално признат) ТРЕТИ пол! (Чак сега ми изплува в спомените).
Тази информация явно не е направила впечатление никому тогава - абсурдно беше човек да си помисли, че ще започне да се осъществява на социално-психологично ниво, а не на еволюционно-генетично!
Само си спомням какво си казвахме - Как, аджеба, човек ще мутира дотолкова (генетично, разбира се), че да се пръкне трети пол, на какво би приличал, как би се размножавал?
И естествено, като абсурдна теза, беше забравена за няколко дена само...но...ей го - НА!
Кой да знае, че "бълнуванията на някакъв луд" са реално пророчество?



В този ред на мисли, член 38 дискутиран от атос придобива друг смисъл. Липсата на термин "осакатяване на мъжките гениталии" не е заради еврейските и мюсюлмански традиции, а е заради това, че присъствието на такъв израз би превърнало в незаконна дейност всяка "трансджендър" интервенция. С прости думи смяната на пола при мъжете.
Не, Радико, в конвенцията се говори за насилствено осакатяване. Когато някой смахнат реши да си сменя пола, той го прави доброволно, не насилствено! Така, че евентуален член (не просто термин) "осакатяване на мъжките гениталии", не може да се отнася до оперативни интервенции със съгласието на индивида! Т.е. операциите за смяна на пола не попадат под ударите на конвенцията, ако е включен подобен член, но...такъв просто не е включен!!
 Това не може да се каже обаче за ритуала "сюнет". Това си е чисто насилие и осакатяване над деца, което много умело е избегнато да се спомене във въпросната "конвенция"!

Да, педерастията е болестно състояние! Да, предимно физиологично болестно състояние, макар и с тотални психични последствия!
Руският учен Левашов го доказва с практически изследвания:

https://www.youtube.com/watch?v=JIy7pvF6ISY

Лошото е, че оттам тръгнаха всички "модни (транс...нещо си)" течения по-нататък. Дали ние сме позволили на някой гей незабелязано да се промъкне, докопвайки се до лост на властта, който му е позволил да задейства лавинообразна верижна реакция или е предварително начертан и стриктно следван план от ИГРАЧИТЕ?

Никой от двата варианта не ми действа успокояващо! Както се казва в един филм - Нищо не е случайно, а ние сме дребни пешки в такава грандиозна игра, че дори нямаме идея за размера на шахматната дъска...

Наречете ме ретрограден, но за мен общество, в което "гей-това звучи гордо", бележи началото на краха на цивилизацията ни...


Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 352
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Радико, това го смятам за задължение, и то за всички. Разбира се.
СЕ от Смолян - Коцето.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Значи смятам, че е време да се направи някакъв подходящ текст  който да се сподели от колкото се може повече хора във колкото се може повече места и медий в нета.
Да види EDM electronics, че не само овцете са стдни животни, и че има едни "стада" дето им викат прайдове.