Анкета

Подписахте ли петицията за отхвърлянето на ИСТАНБУЛСКАТА КОНВЕНЦИЯ

ДА
19 (86.4%)
НЕ
3 (13.6%)
Не, изчаквам да си изясня още подробности
0 (0%)

Общ брой гласове: 21

Автор Тема: Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция  (Прочетена 106960 пъти)

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Re: Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция
« Отговор #90 -: Февруари 05, 2018, 09:46:30 am »
Иде ми да ги натръшкам тук в чудесен списък всички гейове поддържащи простотията наречена "конвенция" от най-педерастката държава в света... но засега  ще се въздържа... още им гледам сеира!

Иначе сам Джордано Бруно е рекъл на кладата: "Прости й Боже, тя не знае що прави!" - гледайки простата женица дето туря пръчки в огъня.
Същите думи се отнасят и за всички, които поддържат педерастката конвенция.

Пак припомням - въобще не е случайно съвместяването на "Конвенция против насилието" със "Съглашателство" за/със/от/във/отпред/отзад/отгоре/отдолу/в устата/в гъза и пак отначало - или нещо като миш-маш от кръв+сперма+лайна+лиги и прочие СОДОМИИ между биологични и социални полове!!!.
Крайната цел е да се ликвидират 14/15 (четиринадесет петнадесети) от сегашното население на земята.

ОПОМНЕТЕ СЕ, БЪЛГАРИ!

СЛЕДВАЩИЯТ МИ ПОСТ В ТАЗИ ТЕМА ЩЕ Е СПИСЪК НА ВСИЧКИ В ТОЗИ ФОРУМ ПРИЕМАЩИ ИЛИ ПОДДЪРЖАЩИ "ПЕДЕРАСТКАТА КОНВЕНЦИЯ" ДЕКЛАРИРАЩА, ЧЕ ИМА ТРЕТИ И ТРИДЕСЕТ И ТРЕТИ ГЕЙСКО-ДЖЕНДЪРСКИ ПОЛОВЕ И ПЪЛНА СВОБОДА ЗА ПРЕСТЪПЛЕНИЯТА НА ГЕЙОВЕ, ПЕДЕРАСТИ, МАНАФИ И ПРОЧИЕ ИЗРОДИ СРЕЩУ НАСИЛВАНИ ОТ ТЯХ МЪЖЕ, ЖЕНИ И ДЕЦА!
« Последна редакция: Февруари 05, 2018, 10:11:15 am от Maistora52 »

Robinzon

  • Гост
Re: Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция
« Отговор #91 -: Февруари 05, 2018, 10:23:27 am »
Така е  Maistora52, ние сме животинки в царството на животинките  ;D

Никакво значение няма как се чувства човек, важна е позицията  ;)

Ако ми се съдиш, пиши ми на мейла  ;)

 Ще отговоря на всички!

Лек ден!

Неактивен Иван Димов

  • Експериментатор
  • Сериозен
  • ***
  • Публикации: 1 048
  • Пол: Мъж
  • Невъзможно нещо е да докажеш, че нещо е невъзможно
Re: Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция
« Отговор #92 -: Февруари 05, 2018, 04:03:10 pm »
   Майсторе, има и друга цел освен намаляване на населението. А това е смазване на самостоятелността на отделната личност, унищожаване на свободната воля на хората и превръщането им в биороботи. В природата всяко животно самО решава как да действа за да оцелява, докато в човешкото общество има твърде много условности, които пречат на хората сами да вземат решения за собствения си живот. Всичко е рамкирано в някакви закони, формулирани неясно от не знам си кой с цел ТОЙ да си "клати краката" докато робите го "носят на ръце". И всички тези конвенции и срещи на "високо равнище" са само за да си придават важност, "лигитимност" и ред още други засукани думички, с които да се хипнотизира простолюдието за да не оказва съпротива. Един вид ТЕ узаконяват правото си да насилват народа както си поискат. Едва ли в скоро време НАСИЛИЕТО на институциите над отделната личност ще престане. По въпроса за предтекста - под предтекст за едно нещо, се прави съвсем друго нещо. Под предтекст за борба с насилието се иска да се узакони друго насилие. То и без конвенция го правят това. Спомнете си например как съдиха Майкъл Джексън за педофилия. Е, не го осъдиха, но доста хора му потрошиха милиони долари. Според мен имаме нужда само от един закон и той е: "Не вреди на ближния си". Всичко друго е безсмислено и дори да има хиляди закони, няма да има кой да ги спазва, а с насилие калпави закони няма да са дълго време на власт.
   Пък половете май и при извънземните са само два.
https://novotopoznanie.com/nay-zagadachnia-artefakt-mozhe-bi-e-poslanie-ot-chuzhda-tsivilizatsia/

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция
« Отговор #93 -: Февруари 05, 2018, 04:31:35 pm »
Robinzon, не смятам да ангажирам личен мисловен и емоционален ресурс с твоята особа (въпреки, че самият ти смяташ, че си достатъчно значим за това, но не си).

 dymelsoft, това :
http://it.dir.bg/news.php?id=26847349

Поражда много странно чувство у мен...все по-натрапчиво ми се избистря някакво усещане, че...ние, хората сме ОТГЛЕЖДАНИ...като реколта!
Не, че не ми е ясно от много време, но сега сякаш става все по-нагло декларирано! Може би подобна наглост е готова да мине пред обработените вече за това "маси", може би човешката психика в масовост, вече е импрегнирана с достатъчна доза овчедушие, та да възприеме за нормално своите стригачи и касапи (продукцията трябва да се събира), но за човек, който е останал независим в убежденията си и с ясна мисъл е не по-малко тревожен сигнал за нещо далеч по-глобално, което се случва отвъд границата на общоприетите възприятия...и ми става страшно...
(предварително се извинявам на тези, които имат затруднения в осмислянето на последното сложно изречение)




Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Re: Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция
« Отговор #94 -: Февруари 05, 2018, 06:15:51 pm »
Майсторе, бравос за идеята! Я ги напиши тия дето поддържат толерастката конвенция - и вероятно ще ми се потвърди подозрението че са онези, дето пишат срещу мен, Един, Хипарх и още двама-трима невлизащи в калъпа  ;D Народът казва много мъдро - такова постоянно го сърби отзад... Та се върти и прави бели - и е на всяко гърне мерудия.
Аз предлагам да си направят тия модерни люде едно подфорумче и да си се чешат там на воля, може да го кръстят например "вгъзето.нет"  ;D ;D ;D
Да издигнем един нетолерантен лозунг - за всяка жена - Хой, за всеки джендър - Бой!  ;D 

Неактивен Bat_Vanko

  • Сериозен Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ****
  • Публикации: 1 332
Re: Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция
« Отговор #95 -: Февруари 05, 2018, 06:22:08 pm »
Протести срещу Истанбулската конвенция, срещу лифта на Банско, срещу мръсният въздух в София, за съдбата на лъвчетата и т.н. и т.н.
Колеги изгубихте се в мъглата инициирана от разни НПО-та и дребни политици. А целта е да не се види основното - приемането на еврото в България. И най вече методиката за това приемане. Дали да се премине директно от борд към евро или да се отвърже борда за да може банките или някои други заинтересовани групи да определят нов курс. Според Софиянски при първото "няма тръпка" а според мен при второто ще се досъсипе държавата. Очаквало се курса да се върне към 1 лев = 1 евро. Супер за мафиотите с дебели портфейли и трагично за хората с кредити.
Както го е казал народа: "Когато се ритат атовете го отнасят магаретата"

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция
« Отговор #96 -: Февруари 05, 2018, 07:13:31 pm »
грешка

Неактивен hyparh

  • Сериозен Експериментатор
  • Сериозен
  • ****
  • Публикации: 1 013
  • Пол: Мъж
  • As above, so below
Re: Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция
« Отговор #97 -: Февруари 05, 2018, 07:17:48 pm »
Edin, чети добре, бе мен :D Кадуцеус визира ония дето все не им стигат доказателствата за каквото и да било от нещата, с които се занимаваме.

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция
« Отговор #98 -: Февруари 05, 2018, 07:23:24 pm »
Божееее, верно бе. Благодаря ти!

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция
« Отговор #99 -: Февруари 05, 2018, 08:39:36 pm »
Цитат
Поражда много странно чувство у мен...все по-натрапчиво ми се избистря някакво усещане, че...ние, хората сме ОТГЛЕЖДАНИ...като реколта!
Не точно реколта по скоро като добитък. Според мен обаче не "сме"  "били сме" Това обаче за друга тема.  Ако крадец е влезнал в къщата ти ще гледаш ли, че на комшията магарето се е отвързало. Това е важна тема и да не я разводняваме.
 По въпроса:
Аз въпреки, че съм заклет антикомунист и свободен човек не мога да не отбелжа изключитлно достойната позиция на президента по въпроса със Истанбулската конвенция.  На следвщите избори за каквото и да се кандидатира ще гласувам за него. За първи път от 1991г.

Неактивен ndm

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 712
  • и има и ш извади ако трее - че даже ш и работи
Re: Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция
« Отговор #100 -: Февруари 05, 2018, 08:53:47 pm »
Аз пък ще гласувам за caduceus, а за вице да се разберат един от двамата менове.

Robinzon

  • Гост
Re: Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция
« Отговор #101 -: Февруари 05, 2018, 09:30:17 pm »
Аз не подкрепям конвенцията Bat_Vanko, защото както каза Димела: "От къде на къде, някой ще оказва насилие върху мен да приемам тези хора за такива каквито не са, че при това и закони да ми се налагат за това. Пффф."

Обаче защитавам моя комшия педал, защото той нищо лошо не е направил към квартала където живея, напротив - човека със собствени средства асфалтира част от района!

Преди го мразех, защото знаех че е ненормален, обратен и т.н., обаче не се занимава с деца и не вулгарства, после ми стана ясно, че човека си е просто ... с други навици се е родил... има такива хора, и не трябва да ги съдим!

Както казах, Майката Природа си знае работата, ние сме молекули във вакуума. ;)


Неактивен dymelsoft

  • Administrator
  • Стабилен
  • *****
  • Публикации: 622
  • специалист, не носи на пиене
Re: Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция
« Отговор #102 -: Февруари 05, 2018, 10:00:08 pm »
"Омръзна ми комунисти да се борят срещу комунизма" - цитат.
Ако желаете и смятате, че няма да бъде загуба на време от ваша страна изгледайте това интервю на проф.  Иво Христов.
https://www.youtube.com/watch?v=CcLeDC7BLJA
Касае се и за въпросната конвенция, но и не само.


Неактивен mito_kupona

  • Сериозен Експериментатор
  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 685
Re: Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция
« Отговор #103 -: Февруари 05, 2018, 10:30:57 pm »
Bat_Vanko, докато се стигне до приемане на еврото в България, еврогейската кочина ще се е разпаднала. А на Бойко хич не му е лесно с тази пуста джендърска конвенция, ако не я приеме НС, в Брюксел третополовите му началници ще му дърпат ушите и ще го изолират, ако пък по някакъв начин се приеме, народа ще излезе по улиците и ще помете продажниците от ГЕРБ ЕДИН ПЪТ, ЗАВИНАГИ.
   Ако бях политик веднага щях да инициирам референдум ЗА или ПРОТИВ членството на България в ЕС и Нато, защото ние сме абсолютно незаконен член и на двете организации, и по нашето законодателство и по Лисабонския договор за присъединяване, ФАКТ. Ако народа се произнесе с „против“ членството, веднага всички договори и конвенции, които сме подписали с ЕС и Нато стават невалидни автоматично, не, че сега, са валидни, ако пък се произнесе с „да“, в което дълбоко се съмнявам, чак тогава може да ни натискат психопатите от третия до 35-тия пол от Брюксел да приемаме джендърската конвенция, наречена Истанбулска, но това не значи че ще я приемем.
    Моята прогноза за Бойко е, че до края на годината народа ще го помете, а може и преди да е изтекло прословутото европредседателство, но за това е нужна политическа воля не само от БСП, а и от други партии. Това не означава, че ми се иска да управлява БСП или ДПС, те са същите като ГЕРБ. Доган е прав, че Бойко няма алтернатива в момента, за управлението на страната от представените партии в НС, но не отчита момента, че може да се стигне до революция и да бъдат пометени всички народни изедници от времето на прехода и да се сменят с нови лица, родолюбци, честни и достойни хора, които да поведат страната, към по-добро бъдеще извън лапите на евроатлантическите джендъри от 3-ти до 36-ти пол. Според мен България трябва да бъде необвързана държава и да си защитава интересите, и заради географското си положение, и заради други фактори.

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция
« Отговор #104 -: Февруари 06, 2018, 01:10:06 am »
Ок, пускам анкета - това е най-лаконичният начин за сондиране на мнения!