Животът- начин на употреба! > Политика, религии, себеосъзнаване

Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция

<< < (2/45) > >>

mito_kupona:
Не забравяите, че България бе приета в ЕС и Нато абсолютно незаконно по нашето законодателство и по това на ЕС, без референдум, против волята на суверена, факт. Така, че подобни безумия, като тази конвенция, могат да се отменят само с едно решение на правилното народно събрание или референдум, както направиха англичаните. Ние на практика не сме член на ЕС и Нато, колкото и да ни убеждават в обратното безродника Паси и други, като него.

Ksurnev:
В библиотеката на американския конгрес има само 4 български книги. Едната е "Тайните протоколи" на Николай Николов. И другите три са негови.

Който е чел тези книги, си задава много-по малко въпроси за развитието на нещата в света на политиката.

Това е цитат от книгата:
"За да формираме общественото мнение в наша полза,  ние трябва да ги доведем до състояние на обърканост,  като им дадем много противоположни мнения за много кратко време. Това ще накара гоите да се объркат в лабиринта от идеи, и в края на краищата гоят ще реши, че може би е по-добре да остави нещата в старото състояние, за да не си изгражда ново политическо становище - нещо, което народът по-лесно приема, тъй като старото е по-определено и по-познато. Това е първата тайна."

СЕ от Смолян - Коцето.

Михаил Кузмов:
Точно това исках да предизвикам, мислене, сравнение, собствена оценка! Конвенцията ни води в една посока, ратифицирай, противниците в противоположната, не ратифицирай!! Чувството ми че тази конвенция е създадена от не съвсем "нормални" не ме напуска, колкото и да я чета. Например определението за пол. Аз мисля че полът е биологично определен. А там ми казват че аз, мъжът (дори създал деца) мога в някакъв момент да се идентифицирам като жена и да се къпя в женската баня. Все пак многократно се повтаря че страните трябва да вземат "мерки"! Значи аз не мога така да си реша! От друга страна виждам на картата че Турция е ратифицирала, и не само! Защо не са мислили? Или приемат че всичко е в реда на нещата?
Защо например в България, само БСП и подопечните се опълчват? Те ли мислят по добре„ или другите които си траят?
За да разберем всичко точно, не трябва да изваждаме от цялостният смисъл откъси, и да си ги интерпретираме както ни харесва. "Влизането" в тази ковенция означава че можем да внасяме промени, както и да излезем. Само че, ще бъде ли лесно едното и другото?
Така е Коце объркват ни докато ни омаломощят. То е ясно че ще се приеме, "барабар Петко с мъжете"!!
За Пирин се вдига гюрултия, за това все още се мълчи!!

edin:
Не гледам телевизия, но покрай домашните, мярнах нещо по НОВА. Исках да счупя телевизора. От там точеше лиги, соломон паси- еврейския бандит и убеждаваше овцете, че дистанционното ми за телевизора, затопляло климата. Не мога вече и аз си имам граници. Идва ми да взема мотиката и да копая за уран. Толкова ли са затъпели хората бе?

Ksurnev:
Бате Мишо, "Барабар Петко с мъжете, които пикаят клекнали!"

Един, съжалявам, че трябва да го кажа, ама сме затъпели като хора повече, отколкото казваш.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия