Животът- начин на употреба! > Политика, религии, себеосъзнаване

Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция

<< < (45/45)

prp:

--- Цитат на: mito_kupona в Февруари 14, 2018, 11:39:11 pm ---
   Обединени еврогейски щати няма да има, нов световен ред няма да има, а еврогеиския съюз вече е започнал да се разпада, така че спете спокойно.
   Почти всеки ден срещам такива същества, като на първата снимка по- горе из улиците на Мадрид и в метрото и когато се разминавам с тях винаги ги псувам на български, докато имам дъх и ги гледам мръсно, а те гледат, като луди, а защо, като.

--- Край на цитат ---

Като не ти харесва що си отишъл там на гурбет? Що не отиде в путлеристан или в Северна Корея? Защото българина знае само да се оплаква и да мрънка онова не му харесва това го дразни. Смешен си хем ядеш техния хляб хем ги плюеш. На всички антиевропейци децата им в западни държави емигранти като не е хубаво защо всички ходят само там и никой не се връща? С тая тема много свалихте нивото на форума. Всеки ден само в тая тъпа тема се пише злоба и омраза това ли е смисъла на този форум? Ако бях админ 10 пъти да съм я заключил. Като не можете да измислите нещо умно не пишете простотии излагате се.

Аtos:
prp, аз темата я бях заключил, но Димела я отключи отново, не знам защо?

Относно причините за гурбет и емиграция в Европа, смятам, че тук съм ги посочил доста обстойно и конкретно, обори ги, ако можеш:


--- Цитат на: dmitarp в Февруари 02, 2018, 10:52:04 am --- И накрая искам да припомня думите на президента Плевнелиев " Хората отиват в Западна Европа защото там е приета конвенцията".

--- Край на цитат ---


--- Цитат на: atos в Февруари 02, 2018, 11:47:09 am --- Поредната изцепка на  най-смотаният ни президент (след Желю)!
Хората отиват в Западна Европа ПРЕДИМНО по три причини:

1.Повече пари!
2.Професионална реализация=още повече пари!
3.Лицензирано (признавано в цял свят) обучение=проф.реализация=пак много повече пари!

И на никой не му дреме дали страната, в която е отишъл е приела конвенцията, важно е да му осигурява търсените икономически условия!

Кой от вас или познатите ви би търсил работа в чужбина, ако тези условия у нас бяха по-добри от европейските?

--- Край на цитат ---


--- Цитат на: atos в Февруари 02, 2018, 12:18:27 pm ---Ами (ако трябва да сме напълно честни), поне 99% от гастарбайтерите ни го правят точно за пари и за нищо друго, не биха си оставили семействата тук, или пък да емигрират с тях, ако в Европа бяха по-ниски заплатите отколкото тук! Това не смятам, че подлежи на съмнение!
Цинично е, но е истина!
И никой от емигриралите не се чувства в среда "по-близка до същността му", повярвай! Обикновено минават доста години, докато въпросният индивид се пречупи и започне да се усеща в "свои води" (а някои така и не успяват).
 Аз ли не успявам до тук да се изразя добре, или ти не ме разбираш?
Не може хем да отричаш, че съществуват "мъжки" и "женски" дейности, хем да ги ползваш за база при определението на понятието "социален пол"!

--- Край на цитат ---

mito_kupona:

--- Цитат на: prp в Февруари 15, 2018, 01:50:30 pm ---Като не ти харесва що си отишъл там на гурбет? Що не отиде в путлеристан или в Северна Корея? Защото българина знае само да се оплаква и да мрънка онова не му харесва това го дразни. Смешен си хем ядеш техния хляб хем ги плюеш. На всички антиевропейци децата им в западни държави емигранти като не е хубаво защо всички ходят само там и никой не се връща? С тая тема много свалихте нивото на форума. Всеки ден само в тая тъпа тема се пише злоба и омраза това ли е смисъла на този форум? Ако бях админ 10 пъти да съм я заключил. Като не можете да измислите нещо умно не пишете простотии излагате се.

--- Край на цитат ---
    Когато тръгнах на гурбет преди 25 години в западна Европа имаше истинска демокрация и нямаше такава тотална педерастия. Живял съм в няколко западно европейски държави и знам това, защото съм го видял с очите си. Сега просто е ужас, такива психично болни създания, като храбреца на първата снимка по-горе се разхождат навсякъде и човек не може да опази децата си от тях, да не ги виждат, и се чуди, какво да им отговори, когато му задават въпроси. На запад на белите квалифицирани хора, като мен никой не дава никакви помощи, като на мангалите и нашествениците от Африка, а и аз не съм дошъл за помощи. Ако се стигне до там, просто сменям държавата или се прибирам. Тук единственното нещо, което не плащам е въздухът, който дишам. Явно не си излизал от България и не ги знаеш тези неща. В чужбина ти винаги си оставаш чужденец, дори и гражданство да си получил за съответната страна. А хляба, който ям си го изкарвам с много труд и постоянство, никой нищо не ми е дал даром никога. Такива, като мен емигранти изпращат на България по 3-4 милиарда евро годишно, а управляващите отчитат тези чисти приходи за държавата, като чуждестранни инвестиции.
   Нямам нищо против онази истинската деемокрация, която беше преди 20-25 години, сега няма демокрация а е чист фашизъм и педерастия, натрапван от третополовите психопати от Брюксел. Против педерастията съм, това е. Ако в България труда на хората се заплащаше, както тук, никога нямаше да емигрирам. Но и тук вече нещата отиват на зле. Отдавна се замислям или да се прибера, или да емигрирам в Русия, няма да позволя да превърнат децата ми в безмозъчни джендър зомбита, каквито са повечето западноевропейци.
    Западно европейската цивилизация се разпада, разбере те го това.....

EDM electronics, пиши и мен в клуба на НDH.

dymelsoft:
prp, вярно темата се проточи, заключвам я най-вече заради теб. Ще чакам специално от теб тема която да даде тласък на форума. Най-вече се надявам да споделиш гениалните си идеи за СЕ. Нали за това си тук.

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия