Анкета

Подписахте ли петицията за отхвърлянето на ИСТАНБУЛСКАТА КОНВЕНЦИЯ

ДА
19 (86.4%)
НЕ
3 (13.6%)
Не, изчаквам да си изясня още подробности
0 (0%)

Общ брой гласове: 21

Автор Тема: Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция  (Прочетена 106908 пъти)

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция
« Отговор #150 -: Февруари 09, 2018, 09:31:50 pm »
Абе четох нещо и се позамислих. Та твърдението беше, че новия ред не е проблемът сега. Проблемът бил стария ред- банковите картели. Може да има нещо вярно. Паричната система ще се замени с нещо друго. Някой казват чип, но не ми звучи логично. Други копат виртуални валути. И това не ми се вижда читаво. Ако новия ред е комунизъм, тогава нещата си идват на мястото. Всички са равни, всички имат осигурен базов доход. Това ще да е мамка му. Комунизъм. И като се върнем на извънземните, които дърпат конците и СА комунисти, виждам логически съответствия. При наличие на такъв ред, ще липсват стимули за конкуренция, експлотация на хора и природни ресурси. Знаете, че вече се прави първия опит с безусловния базов доход. Това добре, ама по-горе посочих, каква ще е цената на това спокойствие. Ти ще си безгласна буква!!! Толкова безгласна, че ще мязаш на космоса, преди големия взрив.

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция
« Отговор #151 -: Февруари 10, 2018, 02:12:50 am »
Е това не го разбирам. Кой те принуждава да разсъждаваш като"транс". На някаква фобия ми прилича по скоро. Защо трябва да ги приемаш като модел и норма?

Не знам от къде си започнал да четеш темата и мненията в нея, но явно, че не е от началото, иначе не би задавал такива абсурдни въпроси!
Защо трябва да ги приемам като модел и норма ли, не знам - питай тях, те го искат и то чрез закон, не аз!


От над 3000 потребители тук, да кажем, че четящите са поне 100...от тях са подписали декларацията само 14 ?
И то при положение, че против конвенцията бяха (при предишната анкета) 21 ?
Къде сте, Оооо изгубени 33,3% ?

Тъжно...жалко...


Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Re: Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция
« Отговор #152 -: Февруари 10, 2018, 04:24:45 am »
Пърррр, пъъъъррррррр, пър, пър, пърррр.
Да им е@ем и свободата. Не за туй става дума. Става дума за това http://www.budnaera.com/201801f/180100332.html
 Кво да коментирам, то изобщо има ли нужда. А само да попитам, тези уроди, дали ще ходят с табела на тиквата, за да знам, как да им викам, да не би да ме дадат под съд, че съм ги дискриминирал?

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Re: Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция
« Отговор #153 -: Февруари 10, 2018, 05:40:17 am »
Системата нещо ми блокира поста, затова повтарям:

Линкът
http://www.budnaera.com/201801f/180100332.html
е много полезен за отрезвяване след "пиянството на един народ" както го е казал дядо Вазов, но не по причината, за която го е казал, а заради последиците от нея... Става въпрос за Априлското въстание, а "пиянството" е ентусиазмът на "лудите глави" - подготвящите го и техните следовници - въстанали срещу вековната Османска империя.
Резултатът е известен - невероятна сеч и изтребление на въстаналия народ... и естествено пълният провал на въстаналите.

В момента тече същият процес, но вече в глобален мащаб.
Имаме една Световна империя  - Управниците в САЩ са изпълнителите на Доктрината за Новият Световен ред, чрез собствени военни кампании, преврати и всякакъв диктат (икономически, стопански, културен, духовен и пр.) над народите по света, под Фалшифицираните Знаци за Демокрация, Борба срещу Тероризма, Свободата на Личността, Равенството на половете, Ненасилието над... и прочие прах и кал в очите и душите на "тъпото" народонаселение на Земята.
Аз знам какъв ще е резултатът от нашите опасения в тази тема, а и във всички други, и не само в този наш форум, а и във всички други, в които по някакъв начин се промъкват вопли за Свобода, Братство и Равенство - трите Завета на Френската Революция - също перфектно смазана от властимащите...

"Номерът" с вопли и въстания се оказва неефективен.
Доктрината за Диктат на Силния над Слабия е перфектно концептуирана още преди 2-3-4-5 Хилядолетия - като се почне още от Древното Царство в Египет продължило 2000 години, и всички останали покрай него и след него - царства, кралства, империи, социални строеве, идеологии и пр. - кои по-дълго, кои по-кратко Управлявали народните маси.
Запознатите с Историята на Човечеството ще се съгласят.
Незапознатите ще продължат да викат по площадите, но гласът им ще си остава винаги и навсякъде "гласът на викащият в пустинята" - неизбежно е!
Винаги ще има Правила и Закони щом имаме Общества.
Вече не говорим за етноси, народи или нации - говорим за Общества... и най-малката изграждаща го единица е Семейството.
Задавам риторичният въпрос - Може ли едно Семейство да съществува правилно БЕЗ СВОИ ПРАВИЛА. - НЕ МОЖЕ - РАЗПАДА СЕ!
Същото е и със идеологиите, строевете, царствата и империите - всички те се нуждаят от Правила, от Закони.
И всичките тези Правила и Закони ВИНАГИ ОБСЛУЖВАТ НА ПЪРВО МЯСТО ПРАВАТА и ИНТЕРЕСИТЕ  НА СИЛНИЯ - бил той мъж или жена, шеф или зам-шеф, султан или везир, президент или министър-председател, и въобще ВОЖД или ЖРЕЦ... единият ЛЪЖЕ, другият МАЖЕ, а третият, горкия - няма друг избор освен да "вярва"...

Задавам още по-риторичният въпрос - Вие Вярвате или "вярвате"? - и в КАКВО?
И защо въобще трябва да се вярва? - или може би трябва да се ВЯРВА? - и веднага се сещам за думите на акад. Ажажа - "...ако повярваш и в автоматична писалка - и тя ще ти свърши работа!"

Работата мили мои Братя БЪЛГАРИ и принадените ни вече "побратимКи" Джендъри е проста... целта е една и тя ще бъде постигната съвсем скоро - още по време на сегашното поколение тийнейджъри...
...
А да ви кажа, да не се мъчите с "Мъдростта на Вековете" (имаше и такава Книга на Времето!):
ЦЕЛТА Е ПЪЛЕН РАЗПАД НА ВСЯКАКЪВ ВИД ОБЩНОСТИ - от семейството и нагоре до всички форми на Държавно управление - НАВСЯКЪДЕ ПО СВЕТА... и... не бойте се, няма да настъпи Анархия... защото БЕЗ МОНАРХИЯ  - просто не става... ама въобще нищо не става... точно както при Пчелните семейства (рояци)... пръскаш с отрови растителните култури против вредители и... унищожаваш и Рояците! ... (правете си аналогии и асоциации)
...Рояци, а? - ха-ха! .... така ще ви разроим, че направо ще ви унищожим!... е, не всички де... ще оставим две-три - за "зор-заман"! - че нали все някой трябва да произвежда и мед...
Абдали с абдалите!
(край на цитата ми!!!)

Неактивен gvg

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 136
  • Пол: Мъж
  • Скайп: gogopopo5
Re: Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция
« Отговор #154 -: Февруари 10, 2018, 07:35:18 am »
Ето полека лека как с малки невинни разяснения ще стават нещата.Колко естествено и нормално го представят.Тръпки ме полазват.
   https://www.youtube.com/watch?v=evW6DUX3h28

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция
« Отговор #155 -: Февруари 10, 2018, 09:28:03 am »
Да си продължа мислите от предния ми пост.
Стария световен ред, това е кралица Елизабет 2  !!! Това е разбунтувалата се орионска принцеса, точно като във филма "Пътят на Юпитер" (нещата стават на ниво Висш Аз и последователни инкарнации).
Новия световен ред, това е империята Орион, която ще си вземе властта и която отдавна действа по въпроса.
Ей сега вижте едно видео, което преди време, не успях да осмисля, но тази сутрин се събудих с мисълта за него. Важното е в края на 9:10мин
https://www.youtube.com/watch?v=6nR4TBK4YQ4

Видеото е в унисон с тази статия например http://spectator-bg.blogspot.bg/2014/01/blog-post.html

И също така, с това изображение.


Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция
« Отговор #156 -: Февруари 10, 2018, 01:03:29 pm »
Равни права...защо?  https://www.youtube.com/watch?v=Cdyr4kN9xuA

Неактивен ndm

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 712
  • и има и ш извади ако трее - че даже ш и работи
Re: Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция
« Отговор #157 -: Февруари 10, 2018, 02:45:39 pm »
Къде сте, Оооо изгубени 33,3% ?

Тъжно...жалко...

Там сме, където ни пратиха.


Аз предлагам да си направят тия модерни люде едно подфорумче и да си се чешат там на воля, може да го кръстят например "вгъзето.нет" 

Само Михаил Кузмов не иска да ходи там, но и на него ще му направят едно "...зе.нет"

Ето така помагат хората да се отхвърли онова нещо, с конкретни действия, не само аз съм за, аз съм против.

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 193
Re: Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция
« Отговор #158 -: Февруари 10, 2018, 03:44:59 pm »
Разбра се то, езика на омразата, съчетан с простащина не ходел по горите!!

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 376
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция
« Отговор #159 -: Февруари 10, 2018, 04:55:43 pm »
Трябва ли да намажа "Asher Ginsberg-Protokoli na tsionskite mydretsi" в темата, за да не се чудите защо е така.

Мооооого СЕ от Смолян - Коцето.
« Последна редакция: Февруари 10, 2018, 05:05:28 pm от dymelsoft »

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 193
Re: Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция
« Отговор #160 -: Февруари 10, 2018, 05:41:34 pm »
Коце защо закъсня толкова? Е, аз го зная от по рано, от прочит на Библията! Но сега първо ще прочета протоколите, пък после ще започна по отначало. Може би някои заблудени овце ще проумеят, стига да не се имат за евреи. Държа да кажа че не става въпрос за всички евреи, важно е!!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 539
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция
« Отговор #161 -: Февруари 10, 2018, 11:19:17 pm »
Е как да не се смееш:  :D https://www.youtube.com/watch?v=yF7MRT0x_Qc
Хем ми е смешно, но по ми е радостно  :D. Тез тъпунгери са решили да се самоунищожат. Ето и доказателство за съществуването на кармата. Няма как европейските престъпници колонизирали Америките и избили 70 мил. от коренното население, да не си платят борча към законите на природата. Гейовите им се множат като хлебарки всяка година.

Тези ли са "болните" педераси, за тези ли им е мъчно и ги съжаляват нашите съфорумци, дето са за истанбулската конвенция? ;D

Всъщност нямам нищо против джендърството, дори му се радвам, но да се развива на запад и го гледам от екрана как трансформира запада  ;D, не и у нас, не и у нас... След едно поколение тия ще станат по-прости, уродливи и нещастни, и от нашите мангали  ;D.

Неактивен GreenHulk

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 270
  • Пол: Мъж
  • Астронавигатор
Re: Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция
« Отговор #162 -: Февруари 11, 2018, 12:20:53 am »
Именно, труден е за превод, понеже мотото на конвенцията е само...лустро, което прикрива същността и!
Вие го приемете това само, пък...ние после ще ви обадим как може да се тълкува ;D

Нищо трудно няма->

https://avdjiiski.wordpress.com/2018/01/27/какво-казва-съдебната-практика-относ/
има си вече "разяснителен", с който нещата са ясни, че целта не е единствено и само защита на жените! ->
https://rm.coe.int/16800d383a
https://www.dnevnik.bg/analizi/2018/01/24/3117719_koi_ubi_lora_palmur/

И накрая...
http://www.zona-news.com/displaynews/125189

Става дума за целенасочена и организирана с много пари идеологическа диверсия!

Неактивен GreenHulk

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 270
  • Пол: Мъж
  • Астронавигатор
Re: Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция
« Отговор #163 -: Февруари 11, 2018, 12:50:01 am »
ще се съглася с нея ( И ГЕРБЕРИТЕ) САМО И ЕДИНСТВЕНО ПРИ ЕДНО УСЛОВИЯ -  ДА ИЗИСКАТ НА НАЙ-ВИСОКО РАВНИЩЕ И НАЙ-ОФИЦИАЛНО ДА СЕ ПРЕМАХНЕ ЧЛЕН 3, БУКВА "В", ВКЛЮЧИТЕЛНО И ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ ТЕКСТОВЕ, В КОИТО СЕ НАМЕКВА ЗА ДЖЕНДЕРИ !

АКО ТОВА НЕ СЕ НАПРАВИ, ПРОДЪЛЖАВАМ ДА ОТХВЪРЛЯМ ТАЗИ КОНВЕНЦИЯ, ВМЕНЯВАЩА МИ,, ЧЕ СЪМ СОЦИАЛЕН ПОЛ.

ТАКА ЧЕ - ВНИМАВАЙТЕ И ВИЕ!
Не може така. Специално е написано кои членове подлежат на "особено мнение"(тоест само те може да бъдат пропуснати) и джендъризма НЕ Е сред тях!

https://avdjiiski.wordpress.com/2018/01/27/какво-казва-съдебната-практика-относ/
« Последна редакция: Февруари 11, 2018, 01:15:09 am от GreenHulk »

Robinzon

  • Гост
Re: Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция
« Отговор #164 -: Февруари 11, 2018, 01:46:20 am »
Алекс Джонс - Мишель Обама мужчина (транссексуал)  ;D
https://www.youtube.com/watch?v=N3mVYEOoPHg