Анкета

Подписахте ли петицията за отхвърлянето на ИСТАНБУЛСКАТА КОНВЕНЦИЯ

ДА
19 (86.4%)
НЕ
3 (13.6%)
Не, изчаквам да си изясня още подробности
0 (0%)

Общ брой гласове: 21

Автор Тема: Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция  (Прочетена 108392 пъти)

Robinzon

  • Гост
Re: Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция
« Отговор #105 -: Февруари 06, 2018, 01:53:27 am »
Ти кого цитираш всъщност  dymelsoft?
Още един педал като Иво Христов?
 Обществото не било реализирано от общността, индивида бил личност с намерението да оцелее като торбест плъх?
И единственото спонтанно нещо в БГ било аборта?

Как така цитираш явно червен комунист и цялата му червена рода, а всъщност го даваш за пример?

Ние обикновенните хора какво да си мислим, има ли СЕ или няма?

Малко вземете да се съобръзявате дами... и господа, излизате от коловоза вече - така беше писал Толстой в книгата си "Анна Каренина"  :)

П.п.  Баси анкетата  ;D



Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция
« Отговор #106 -: Февруари 06, 2018, 08:22:10 am »
В началото на темата бях взел отношение, но както се казва в поговорката - кучетата си лаят, а кервана си върви. Това което не осъзнаваме всички ние пишещите във форума и извън него е че, на никой не му пречи(предполагам) педала да си е педал, различният да си е различен, лизбийката да си е лизбийка и така нататък........ Онова което ме дразни лично мен е че всичко това се налага насилственно под формата на Закон и от тук нататък да се направи норма за поведение. Питам се Защо???????? Защо някой хора искат това да се въведе като норма. След като и до сега не е имало проблеми различният да бъде различен нали сме псевдодемократично общество "ужким". Отговора който си давам е че самата система има нужда от това за да задълбочи контрола си върху човешкото съзнание и да го натика още по-здраво в клетките си като ни отнеме елементарните човешки ценности а именно - достойнството да се чувстваш такъв какъвто си и свободата сам да определяш съдбата си на осъзнато човешко същество. Предполагам част от това което казах няма да бъде разбрано правилно или още по-лошо въобще няма да се осъзнае но, написах това което мисля и чувствам. Приятен ден от мен!

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Re: Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция
« Отговор #107 -: Февруари 06, 2018, 09:37:18 am »
Налага ми се да взема пак думата (без Списъци), защото на някои продължава да не им е ясна "цялата работа".

Истанбулската (едно време Цариград на Византия, османците нарекоха СтаМбул) Конвенция като Всеобщо Съглашение против Насилието горе-долу е добре замислена.
Хубаво, ще ги съдим насилниците над жени и деца, ще ги затваряме, ще ги хрантутим дорде са живи, ама въобще не се споменава думата мъже, и въобще насилието срещу Хора.
Причината да се разделя в един закон (Конвенция) човека на два и повече пола (член 3, буква "в") е дълбоко завоалирана. ЗАЩО? Формално - това е полова дискриминация и сегрегация - и не е проблемът в отнемане на права от мъжете, или пък отдаване на права на жените (и децата), Проблемът е, че всяко общество в своя здрав корен мрази, ненавижда, отбягва и съвсем явно дискриминира гейовете, педерастите, манафите и другите изроди, защото тия същите са просто болни, недъгави, кекави, слабосилни, меки китки, извратени и пр. - било то по рождение, било то поради семейна среда, било то поради някакъв стрес, заплаха, или ограничителни действия - в затворите половината минимум от затворниците се изпедерастяват. После ги пускат на свобода и - ето ти експоненция на гейщината. По мъжките и женските манастири е същото - масов хомосексуализъм!.
Някой да не си помисли, че въобще няма извратени попове, игумени, дякони, епископи, архиепископи че и папи - фрашкано е с гейове и лесбийки там! - да ги пита човек, що са се хванали на това "хоро" - да се мъчат взаимно един друг! - Ама и това не е така - Невежите вярващи си мислят едно, ама като се набутат в паството - ле-ле! - друго било, или, че е те сега Бог ще се смили над мене и ще ми удари една "чекия" - дар от мене!

Но виновни са си обществата, в които тази експоненция се развива.
Едно време, спартанците направо са ги убивали недъгавите, хермафродитите и слабосилните. Сега не можем да "вземем думата" от тях!!!
Едно време Хан Крум им е рязал вредните "чаркове" или също ги е убивал, а сега всеки трети-пети е повече от дефектен или сбъркан, или крадец, или убиец, или просто толкова тъп, - "че не знае какво прави"! - тегли го някакъв нагон, и понеже не е имал здрави родители - действа по първия хрумнал му начин.

Законите, господа! Законите щадящи повече човекоидите от самите човеци са големият проблем.
Защитаваме ПРАВАТА на Човека, има даже и Закони за това, че и Международен Съд - и какво? - тотална гейщина, и поквара... и толкова се е увеличила, че тия същите изроди, вече ни управляват, и закони ни налагат, и ... което е връх на безсрамието - изкарват виновния невинен, а жертвата му - виновна. Плъпнали разни адвокати, дето и бялото изкарват черно, и обратно... за пари, за пари и пак за пари!

Защо въобще се създава такава "конвенция" - да, против насилието? - ами за какво са тия закони за Правата на Човека? - ами просто да добяват съответните текстове там и толкоз... ама не, имало Социален Пол, имало Джендери, дето незнаят какво са, и те имали права...

С никакви закони и конвенции няма да се премахнат идиотските ритуали и обичаи за обрязване на момченцата и момиченцата, религията им на мюсюлманите си е такава - отрязаното е в оброк на Аллах, че той да бди над обрязаното дете, да го пази, че и мед и масло да му носи!
Простотия до шия!

Западняците в чудо се видяха след началото на емигрантската вълна от мюсюлмани и си мислят, че сега тази Конвенция ще ги спаси.... Не, те много добре знаят, че обрязаните до живот ще са си "обрязани" и в главата, но виждате ли, трябва да има Конвенция... пък ние ако може така, "под сурдинка", да вкараме там един член 3-ти, буква "В", тук там още по-прикрито ще споменем, че има и Социален Пол, пък който не "вдене" - ние ще му го "вденем"!!!

Примери няма да давам, до къде е стигнала гейщината в йерархията на земния социум, знаем, че особено на най-високите нива, тя особено мило и процъфтяващо се развива... ама там не всичко е позволено, пък и добре може да се прикрие...
Ше ми хвърлят те прах в очите, че принцеса Даяна е починала от случайна катастрофа... Дрън-дрън! - просто в желанието си Милата Лейди, да натрие носовете на кралските особи - сбърка в избора си на поредния Мъж - същият се оказа МЮСЮЛМАНИН и... е обрязан! И ... е враг на Империята! - и... който е с врага ни, също ни е враг! - заповед - да се ликвидира!
Иначе, междувременно, Милата Лейди си беше хванала друг МЪЖ - доста рижав, но пък атлет, пък и треньор по тенис, що да не си родя един принц например, и... нищо, де, може и Хари да се казва - важното е, че ще е Мъж, и междувременно аз няма да търпя лиготиите на Главния Принц!
Едното ми куче се казва Чарлз! - за възхвала на Принца! Другото ми куче се казва Хари - за възхвала на другия Принц!... но нейсе... ставаше въпрос за Гейовете и Джендърите!

В заключение:
Хубаво, подписала Екатерина Захариева Конвенцията, ама аз ще се съглася с нея ( И ГЕРБЕРИТЕ) САМО И ЕДИНСТВЕНО ПРИ ЕДНО УСЛОВИЯ -  ДА ИЗИСКАТ НА НАЙ-ВИСОКО РАВНИЩЕ И НАЙ-ОФИЦИАЛНО ДА СЕ ПРЕМАХНЕ ЧЛЕН 3, БУКВА "В", ВКЛЮЧИТЕЛНО И ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ ТЕКСТОВЕ, В КОИТО СЕ НАМЕКВА ЗА ДЖЕНДЕРИ !

АКО ТОВА НЕ СЕ НАПРАВИ, ПРОДЪЛЖАВАМ ДА ОТХВЪРЛЯМ ТАЗИ КОНВЕНЦИЯ, ВМЕНЯВАЩА МИ,, ЧЕ СЪМ СОЦИАЛЕН ПОЛ.

ТАКА ЧЕ - ВНИМАВАЙТЕ И ВИЕ!

Неактивен бай Теню

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 473
  • Чем больше узнаю людей, тем больше нравятся собаки

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто

Неактивен PyroVeso

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 972
  • Life is a DIY project!
Re: Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция
« Отговор #110 -: Февруари 06, 2018, 02:48:51 pm »
Този човечец (Пламен Пасков) също казва информативни неща, и то доста по-конкретни от професора Христов:

https://www.youtube.com/watch?v=n65dhmIBzDI

https://www.youtube.com/watch?v=nZUJ8i9bSiA

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 224
Re: Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция
« Отговор #111 -: Февруари 06, 2018, 04:42:49 pm »
Уважаеми съфорумници, отделете 50 мин. изгледайте, изслушайте линковете от преден пост на PyroVeso!  Анализ, който аз лично приемам на 100%! Начина на противодействие против тази конвенция, трябва да се промени! Българският народ трябва да спре това безумие!
Разговарях на дълго и широко с моят приятел шведа. Шведски българин или български швед, той е истински български мъж. Случилото се с норвежката рускинята не е лъжа, цитат:
Западен се операдястява и се надявам, че скоро ислямизацията която напредва ще сложи край на това. Норвежците са един тъп селски народ и много е възможно много от написаното да е верно. Аз ги наричам скандинавските македонци. До 1912 г. са били провинция на Швеция. Нямат нито история нито култура. Всички норвежци които съм срещал все са ми били неприятни. Смятам че много от описаното е донякъде вярно. Тук в Швеция продухват понякога такива ветрове.   край на цитата
Разложението на северните страни е в ход. Норвежкият стандарт се крепи на божия даденост, цитат:
Норвегия е страшно красива страна с неповторима природа, сурова но величествена. Населена е с посредствен народ от рибари и пейзани пръснати по чукари между фиордите. Вадят страшни ресурси от нефтените пладформи в океана и страшни рибни богатства поради топлия Гълфстрийм, който мие бреговете. Това им дава възможност за висок стандарт, който обаче не се чувства като си там. Швеция например е много по бедна , но по уредена.
Там в някои места си е направо мизерия, щведите се подиграват, че нямали акъл да се справят и уползотворават ресурсите си. Присмял се хърбел на щърбел ама нейсе.   край на цитата
Това беше малка част от online кореспонденцията която обменихме.
Това е приятели, ако не се противопоставим с всички средства, ще ни сполети кошмара на рускинята и това цялото тълкуване от двата линка на PyroVeso.

Неактивен madsatbg

  • Специалист
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 393
  • Пол: Мъж
  • теорията без практика е мъртва
    • Видеонаблюдение
Re: Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция
« Отговор #112 -: Февруари 06, 2018, 05:11:22 pm »

Истанбулската Конвенция като Всеобщо Съглашение против Насилието горе-долу е добре замислена.

 Проблемът е, че всяко общество в своя здрав корен мрази, ненавижда, отбягва и съвсем явно дискриминира гейовете, педерастите, манафите и другите изроди, защото тия същите са просто болни, недъгави, кекави, слабосилни...било то по рождение, било то поради семейна среда, било то поради някакъв стрес, заплаха, или ограничителни действия...... По мъжките и женските манастири е същото - масов хомосексуализъм!.
...


... и толкова се е увеличила, че тия същите изроди, вече ни управляват, и закони ни налагат, и ... ...

Защо въобще се създава такава "конвенция" - да, против насилието? - ами за какво са тия закони за Правата на Човека? - ами просто да добяват съответните текстове там и толкоз... ама не, имало Социален Пол, имало Джендери, дето незнаят какво са, и те имали права...

С никакви закони и конвенции няма да се премахнат идиотските ритуали и обичаи за обрязване на момченцата и момиченцата, религията им на мюсюлманите си е такава - отрязаното е в оброк на Аллах, че той да бди над обрязаното дете, да го пази, че и мед и масло да му носи!
...





В заключение:
Хубаво, подписала Екатерина Захариева Конвенцията, ама аз ще се съглася с нея ( И ГЕРБЕРИТЕ) САМО И ЕДИНСТВЕНО ПРИ ЕДНО УСЛОВИЯ -  ДА ИЗИСКАТ НА НАЙ-ВИСОКО РАВНИЩЕ И НАЙ-ОФИЦИАЛНО ДА СЕ ПРЕМАХНЕ ЧЛЕН 3, БУКВА "В", ВКЛЮЧИТЕЛНО И ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ ТЕКСТОВЕ, В КОИТО СЕ НАМЕКВА ЗА ДЖЕНДЕРИ !

АКО ТОВА НЕ СЕ НАПРАВИ, ПРОДЪЛЖАВАМ ДА ОТХВЪРЛЯМ ТАЗИ КОНВЕНЦИЯ, ВМЕНЯВАЩА МИ,, ЧЕ СЪМ СОЦИАЛЕН ПОЛ.

ТАКА ЧЕ - ВНИМАВАЙТЕ И ВИЕ!

Майсторе, Майсторе, хубаво започна, но после си пролича твоята а и на много други "ТОЛЕРАНТНОСТ" към различните : " всяко общество ....... мрази, ненавижда, отбягва и съвсем явно дискриминира...".
Много добре си изразил мнението на "мнозинството".
Съгласен съм, че има и "болни" сред тези хора, но онези които са се родили такива "гейовете, педерастите, манафите и другите изроди, защото тия същите са просто болни, недъгави, кекави, слабосилни", какво да правят.
Те също страдат от своето заболяване.
Какво да ги прави ОБЩЕСТВОТО - в природата различните биват отхвърляни от общността, прайда, стадото или ятото и биват убивани.
Когато Васко- пед...ско - Азис, си го размахваше от екрана къде бяхте???
Къде бяхте всички "нравствени", когато през 90-те за председатели на Народното събрание се избираха ....различни???
Имаше един виц: "га ядеше кюфтенцата не ривеше, а сега ривеш".
Защо точно сега скочихте?
 Да, подобна  конвенция е необходима именно защото "РАЗЛИЧНИТЕ" колкото и малко да са / по различни источници са 1-2 %/: са "мрази, ненавижда, отбягва и съвсем явно дискриминира...".
Как тези мизерни проценти ще променят "нашето" морално устойчиво ОБЩЕСТВО?
И накрая, не съм сигурен към кой СПИСЪК ще ме добавиш след това мое изложение, но аз също изпитвам погнуса, но не и омраза ако видя двама мъже да се лигавят.
Визирам нашите управници и европейските им "началници".

казах

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 224
Re: Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция
« Отговор #113 -: Февруари 06, 2018, 05:52:48 pm »
madsatbg, става въпрос за вникване в истинският проблем. Ако си направиш труда да изгледаш, изслушаш линковете ще разбереш. Разбира се че никой не иска да сложим на гилотината различните! Тогава самите ние (не различните) вече няма да бъдем човеци! Точно за това никой нищо не казваше, в онези времена  които споменаваш. Сега е друго! На някой е нужно всички проценти да станат "мекушави"! Просто и ясно, "мекушавия" няма мнение, не се съпротивлява, каквото му кажеш с това е съгласен. Един друг вид комунизъм. За сега държавниците се избират, след това 100% ще са избрали управляващата каста, (богата несменяема). Пример, северна Корея. В загниваща Европа подмяната е в ход.
Не се ли сещаш защо му е на caduceus списъка на Майстора?

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Re: Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция
« Отговор #114 -: Февруари 06, 2018, 06:15:02 pm »
Леле.... и тука ли ще ме изкарате Дарт Вейдър или Волдемор  ;D  Не трябва дори списък, то е ясно за четящите странични люде кой какъв е от форума  ;)

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 224
Re: Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция
« Отговор #115 -: Февруари 06, 2018, 07:05:25 pm »
caduceus, ти ясно си написал в #98.    Един, Хипарх и още двама трима които не пишат срещу теб. Останалите сме,  вгъзето.нет, нали така? Защо ти е списък от Майстора?  Цял форум пише срещу теб. Как така се осмелява да пише срещу теб?!  Я напиши конвенция!
Аз се питам дали dymelsoft и atos са прочели този пост? Защото XADO си отиде понеже написа че в другия форум били техничари. Пък ти ни обяви за "вгъзето"! Ми защо не си стоиш в твоят форум, чий .....  дириш тук?

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция
« Отговор #116 -: Февруари 06, 2018, 08:19:35 pm »
Ок, пак започнаха избивки на лични вражди...
Кузмов, не спекулирай така, ако обичаш:

Цитат

Защото XADO си отиде понеже написа че в другия форум били техничари

Не си е отишъл за това, а поради причини, които ТОЧНО съм изложил!

Мисля, че достатъчно страсти се разгоряха по (и не съвсем по) темата, постнати са и достатъчно линкове, които дават информация дори и на тези, които ги мързи да четат и осмислят конвенцията!

Време е за действия, господа, стига приказки!
Ето нещо, което може да направи всеки от вас, желание само трябва, а именно - попълването на тази декларация:
https://civilactionbg.com/%d1%81%d0%bf%d1%80%d0%b8-%d1%80%d0%b5%d0%b4%d0%b5%d1%84%d0%b8%d0%bd%d0%b8%d1%80%d0%b0%d0%bd%d0%b5%d1%82%d0%be-%d0%bd%d0%b0-%d0%bf%d0%be%d0%bb%d0%b0-%d1%81-%d0%b8%d1%81%d1%82%d0%b0%d0%bd%d0%b1%d1%83/

Нека всеки докаже, че може да действа, не само да плямпа!
« Последна редакция: Февруари 10, 2018, 01:59:25 am от atos »

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция
« Отговор #117 -: Февруари 06, 2018, 10:31:27 pm »
Преди много години ми попадна една книга за самото начало на комунизма в Русия. Оказа се че дори комунистите са имали известни съмнения относно идеите на Маркс, и по специално че и жените при комунизма ще станат общи. И понеже тази идея им се видяла малко съмнителна решили да не я прилагат веднага в глобален мащаб. И така избрали три по далечни села и издали указ че от утре жените стават общи, като казали че ако някой държи да си е със своята жена то има право пред другите. Резултата от опита бил че хората станали по свободни и започнали да не се подчиняват на властта. От този експеримент комунистите разбрали че когато разрушиш основната клетка на обществото, семейството, то ти рарушаваш самото общество. Сега обаче властта иска да бръкне дълбоко в тази клетка (семейството) и оттам по лесно да командва обществото. Но най лошото е че още с първото си домогване до тази клетка се опитват да вкарат и гаден вирус в нея. Следващата стъпка може и да е влизане в самия индивид, тотален контрол.

Robinzon

  • Гост
Re: Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция
« Отговор #118 -: Февруари 07, 2018, 07:26:58 am »
Малко настроение в средата на седмицата, и това го е имало по времето на соца.  ;D

Неактивен dymelsoft

  • Administrator
  • Стабилен
  • *****
  • Публикации: 622
  • специалист, не носи на пиене
Re: Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция
« Отговор #119 -: Февруари 07, 2018, 12:28:32 pm »
madsatbg, според мен има явно неразбиране на основния проблем касаещ въпросната конвенция. Аз също като теб не мразя никого, който се е родил/а със заболяване - полова дисфобия. Мразя, всяка форма на насилие върху когото и да било, мъж, жена, дете и особено болен човек, включително и с посоченото по-горе заболяване.
Въпросът е, че конвенцията е нещо, като много хубава и полезна компютърна програма с вложен в кода много опасен вирус - троянски кон и който не вижда това, е жертва на глобалната пропагандна машина притъпяваща "антивирусната" защита на индивида. Използвам компютърната аналогия, защото не сещам за по-добра, а и krasias казва почти същото.