Животът- начин на употреба! > Политика, религии, себеосъзнаване

Помогни България да отхвърли Истанбулската конвенция

<< < (3/45) > >>

Ksurnev:
locco
Ако развия вижданията си на тази тема, на много хора ще им стане лошо.
Особено на тези, които се хвърлят на *уресту коли.
Само ще зачекна:
1000 кубика стара кола при 2000 оборота провира през двигателя за 1мин. 2000 литра въздух.
3000 кубика провира през двигателя за 1мин. 6000 литра.
Замърсеноста се мери за единица обем изхвърлени газове.
Дори новата да изхърля 2 пъто по-малко мръсотии, пак са в пъти повече от малкия ДВГ.

СЕ от Смолян - Коцето.

Михаил Кузмов:
А зщо не се разследва от кого са финансирани еколозите? Хм, не е демократично!
Както и нямаме представа от авторите на конвенцията.
Кой го прави това бе хора? Лакомията за власт разделя и владее масите.

Ksurnev:
Дали сме си *ъза на кирия, ще ни клатят!!!

В това сме майстори, и то ПРОЧУТИ!

Съжалявам цензора ни, ще се чуди, дали или не.

СЕ от Смолян - Коцето.

edin:

--- Цитат на: locco в Януари 14, 2018, 02:17:50 pm ---

http://istinata.net/%D0%B2%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80-%D0%BF%D1%83%D1%82%D0%B8%D0%BD-%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B9-%D0%BD%D1%8F%D0%BC%D0%B0-%D0%B4%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%B7%D0%B2%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D0%BC/

--- Край на цитат ---

Това дали го е казал наистина или е част от информационната война? КОга и къде го е казал?

Радико:
Попрочетох и аз малко от тази прословута конвенция. Не съм достатъчно компетентен за задълбочен анализ,но и без такъв нещата са достатъчно ясни.
примерно след като това е документ занимаващ се "САМО СЪС НАСИЛИЕТО НАД ЖЕНИ" както се твърди, какво търси в този документ това обширно определяне на въпроса що е това "ПОЛ"
Очевидно е, че в конвенцията са застъпени много повече проблемите на гейовете от колкото на биологичните жени. 
В този ред на мисли, член 38 дискутиран от атос придобива друг смисъл. Липсата на термин "осакатяване на мъжките гениталии" не е заради еврейските и мюсюлмански традиции, а е заради това, че присъствието на такъв израз би превърнало в незаконна дейност всяка "трансджендър" интервенция. С прости думи смяната на пола при мъжете.
Та за това аз смятам да се обявя твърдо за приемането на тази конвенция, но за приемането и само след промяна на този дискриминационен член 38 там да бъде ясно записано ЖЕНСКИТЕ И МЪЖКИ  ГЕНИТАЛИИ.
Смятам да се постарая да доведа това мое мнение до колкото се може повече хора с помощта на всички социални медии, до които имам достъп. Ще помоля всеки, който разбира какво искам да кажа и споделя мнението ми да се включи с каквото може.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия