Животът- начин на употреба! > Политика, религии, себеосъзнаване

re: ВНИМАНИЕ, ВНИМАНИЕ!

<< < (2/5) > >>

x_name41:
тези неща са кирливи ризи, които не са удобни..., но все пак трябва да се видят нещата как изглеждат в действителност... особенно на фона на предстоящото европредседателство. Как ще я караме така с лъжи, лукавщини и т.н., трябва да стане ясно, че този случай е широкоспектърен и не е само политически, тъй-като факторите, които са заложени във него са широко застъпени във ежедневието ни, както споменах лъжи, лукавщини, подигравки, измами и прочее негативи при, което резултатите рано или късно излизат на повърхноста чрез съответните последствия, които показват изкривеното лице на народа по този начин

https://player.vimeo.com/video/249810570

Радико:
Кузмов съгласен съм, че не е въобще за този форум такава тема.
Обществената ангажираност и политичска активност са добродетели които дисциплинираните обществено ангажирани люде би трябвало да изразяват във подходящото за целта пространство.
И аз съм за триенето на темата.

Михаил Кузмов:
Става въпрос за тиражирне на не доказани неща. Вкл. и официалната версия. Звучат ми гнило. Зависи обществото ще се примири ли!

juliang:
Още една хипотеза ...
Убийството на цялата рода е характерно за мафиотските структури, когато има откраднати пари. Посланието е "Убий всички, които могат да наследят парите - така че никой да не ги харчи."
Така че не е изключено да скриват от нас икономическата част на нещата. Някое препрано ДДС, някоя изчезнала доставка с наркотици... знам ли...
И почвам да се сещам за Мишо Бирата... дет му стана лошо, после и на жена му й стана лошо ... добре че поне сина му успя да духне в Щатите.

dmitarp:
Много добре организирана и проведена операция по неутрализирането на евентуалния извършител. От хората може да избягаш, но от кучетата не. Къщата в, която се е укривало и в последствие "намерено" мъртво лицето е локализирана още на същия ден. Но полицията този път е решила да не атакува директно, а вместо това е провела ментален тормоз, разчитайки да се предаде или в най-добрия случай да се самоубие. Къщата е била обградена от тежко въоражена полиция и жандармерия, всичко това е било наблюдавано от човека в къщата. Нямайки друг изход накрая не са издържали нервите му и се е самоубил. През всичкото това време, на публиката от екраните на телевизорите са пускани забавления от всякакъв род, тефтерчета, разкази от поемно лице, разкази от свидетили и т.н.

Но както се казва след дъжд качулка. Какво от това, че операцията е блестяща, когато е могло да бъде предотвратено това жестоко и масово убийство, ако полицията си вършеша работата, така като им се заплаща. Така, че ако трябва да пиша оценка на полицията по случая, ще една красива двойка, може и с минус.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия