Справочници, схемотехника, теория > Компютри, мрежи, freeware софтуер, операционни системи и др.

Проблем с TOSHIBA NB 250 (Лаптоп)

(1/2) > >>

lpoik:
Здравейте,имам проблем с звука прекъсва с някакъв силен шум и изчезва.Като рестартирам се оправя за момент една две минути и спира.По някога се появява и червен кръст до иконата.Пробвах преинсталация на драйвера,не става.Въстановяване пак нищо.При пускане отстраняване на неизправности ми казва възможен е проблем в аудио устройствата.Може ли нещо да се оправи или прейсталация на уйдолса.Благодаря.

VeleV:
Остана само да кажеш с кой "уйдолс" си.

lpoik:

--- Цитат на: VeleV в Септември 23, 2017, 11:43:11 am ---Остана само да кажеш с кой "уйдолс" си. 

--- Край на цитат ---
Извинявам се Windows 7 Ultimate

Михаил Кузмов:
Според описанието, изглежда като хардуерен проблем. Не мисля че преинсталиране на Win. нещо ще оправи. Все пак, да се изкажат спецовете!

VeleV:
lpoik, за съжаление при такива проблеми, а и от наблюдение от други форуми, се вижда, че се изписват 8-9 страници, като всеки ти предлага да направиш нещо и накрая се стига до преинсталация.
Все пак най-лесно е да установиш дали проблема е хардуерен, е да сложиш една "жива" линукс дистрибуция от DVD или флашка и ако и там изчезва звука и има същите проблеми, работата е ясна.
Много се оплакват специално от твоята марка лаптопи, че след еди-кой си ъпдейт на windows прегрявал звуковия чип и предлагат охлаждането му...
Пробвай с линукс и стискай палци да не е хардуердно.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия