Автор Тема: РАЗМИСЛИ И СПОРОВЕ ОТНОСНО СЪЩНОСТТА НА ЕТЕРА  (Прочетена 368357 пъти)

Неактивен nizo

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 751
  • Thoughts become things!
Re: РАЗМИСЛИ И СПОРОВЕ ОТНОСНО СЪЩНОСТТА НА ЕТЕРА
« Отговор #540 -: Юни 04, 2018, 04:17:47 pm »
Еdin и наука - магаре и космос!!!

Неактивен MTM

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 420
Re: РАЗМИСЛИ И СПОРОВЕ ОТНОСНО СЪЩНОСТТА НА ЕТЕРА
« Отговор #541 -: Юни 04, 2018, 08:26:42 pm »
Колкото и да ви е странно, гравитацията е най-слабата от четирите фундаментални сили на Вселената. Трите други са електромагнетизъм, слабо ядрено взаимодействие, което определя разпада на атома, и силно ядрено взаимодействие, което държи атомите в ядрото заедно.Ето и един пример :

Магнитче с размерите на монета има достатъчна сила на електромагнитно взаимодействие, за да преодолее цялата гравитация на Земята и да се залепи към хладилника.

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: РАЗМИСЛИ И СПОРОВЕ ОТНОСНО СЪЩНОСТТА НА ЕТЕРА
« Отговор #542 -: Юни 04, 2018, 10:15:00 pm »
Еdin и наука - магаре и космос!!!

Иха, как позна. Верно съм магаре. Упорит, като магаре и затова имам и успехи, за твое съжаление. Хайде завивай си шоколадите в станиол и научи дефиницията за "Наука", за да не падаш пак по гръб.

Можеш ли да го обявиш този човек публично


Всички мармоти, получиха покана от него, в една друга тема, да му гостуват в Асоциация Луи Тюрен, да се пробват с пособията и да се запознаят, с някои интересни неща. Що не отиде, ами се скатаваш? Местоположението е село Марково, до Пловдив. Ако настояваш, ще ти дам тел. на лични, за да се уговорите. Искаш ли?

Неактивен nizo

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 751
  • Thoughts become things!
Re: РАЗМИСЛИ И СПОРОВЕ ОТНОСНО СЪЩНОСТТА НА ЕТЕРА
« Отговор #543 -: Юни 05, 2018, 11:31:33 pm »
Точно ти ли заби на дефиницията на наука, дето четеш Тюрен като светото писание. Прочете ли там в дефиницията, че в науката се измерват резултатите от експерименти, които са повторяеми, обективни, целящи да опровергаят теорията. Вие радиестезистите какво измервате и в какви единици?!

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: РАЗМИСЛИ И СПОРОВЕ ОТНОСНО СЪЩНОСТТА НА ЕТЕРА
« Отговор #544 -: Юни 06, 2018, 12:42:01 am »
nizo, радиестезията си е факт!
Аз не съм някакъв отявлен или опитен радиестезист, но мога да откривам вода с багета, дори и да ти кажа на колко метра дълбочина е. Повечето хора го могат, дори и да нямат подготовка.
"Опитът" е доказан, повтаряем и безпрецедентен, как го обяснява науката, защо не може да излезе с обяснение?
edin наистина малко прекалява с "тюренизма", но това че "науката" пренебрегва явни явления, не желаейки да ги изучава е само в неин минус!
« Последна редакция: Юни 06, 2018, 02:42:29 pm от atos »

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: РАЗМИСЛИ И СПОРОВЕ ОТНОСНО СЪЩНОСТТА НА ЕТЕРА
« Отговор #545 -: Юни 06, 2018, 09:39:20 am »
Точно ти ли заби на дефиницията на наука, дето четеш Тюрен като светото писание. Прочете ли там в дефиницията, че в науката се измерват резултатите от експерименти, които са повторяеми, обективни, целящи да опровергаят теорията. Вие радиестезистите какво измервате и в какви единици?!

Точно за повторяеми експерименти говоря. В някои от опитите, аз съм опитното зайче. След опитите, съм правил контролни опити с по-конвенционални методи, които са потвърждавали верността на първите. Това е наука, независимо, че нямам титла на лист хартийка. А ти сега ли се сети да питаш, какво правят радиестезистите. Излиза, че досега сиговорил просто на инат. Не че не го знаем,  но да го подчертая. Пак падна по гръб.

Неактивен nizo

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 751
  • Thoughts become things!
Re: РАЗМИСЛИ И СПОРОВЕ ОТНОСНО СЪЩНОСТТА НА ЕТЕРА
« Отговор #546 -: Юни 06, 2018, 07:05:27 pm »
Напротив, гледал съм какво правят и винаги е едно и също, говорят глупости! Ето аз те питам какво измервате, ти не можеш да кажеш и пишеш глупости.

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: РАЗМИСЛИ И СПОРОВЕ ОТНОСНО СЪЩНОСТТА НА ЕТЕРА
« Отговор #547 -: Юни 06, 2018, 07:39:29 pm »
Измерват се вълни с много нисък интензитет, а за глупостите си напълно прав. Аз не съм видял бг. радиестезист ( без този, който споменах ),който не говори глупости. Причината е изясних в предните постове. Т.нар. радиестезисти в бг. имат НЯКАКВИ успехи, но крайно недостатъчни.

Неактивен MTM

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 420
Re: РАЗМИСЛИ И СПОРОВЕ ОТНОСНО СЪЩНОСТТА НА ЕТЕРА
« Отговор #548 -: Юни 06, 2018, 08:18:28 pm »
Има добри багетисти. Но само да търсят вода. За търсене на метали са гола вода. Защо само водата откриват, не знам. В къщи ми трябваше допълнителен източник за вода. Обадих се на един багетист.
 Счупи един чатал от слива, разходи се из двора и каза:Имаш подпочвена вода, на 5 метра е и беляза мястото.
Викам сега трябва да търдя сонда, да плащам и ако няма вода съм вътрешно. Пича ми каза. Имал сонда. Ако не изкарал вода няма да му плащам. Сега имам кладенец. Как позна и до днес  ми е чудно.

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: РАЗМИСЛИ И СПОРОВЕ ОТНОСНО СЪЩНОСТТА НА ЕТЕРА
« Отговор #549 -: Юни 06, 2018, 08:36:13 pm »
Водата има много мощни вълни и откриването и е лесно. Металите, имат много по слаб интензитет. За метали има специфични изисквания. Висшия пилотаж, във физикалната радиестезия е измерването с линеала на Тюрен. Там изисканията към оператора, са брутални. Изисква се перфектно зраве и никакви вредни вълни в тялото на човека. Аз се пробвах на линеала без успех. За сега. Вода мога да търся, мога да опренелям, кое лекарство е подходящо за човека, коя храна също, но на линеала не се получава.
 

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: РАЗМИСЛИ И СПОРОВЕ ОТНОСНО СЪЩНОСТТА НА ЕТЕРА
« Отговор #550 -: Юни 06, 2018, 09:26:31 pm »
Edin
Съвсем очвидно е, че имаш голям проблем. Обсебен си от много опсни тъмни сили. КРАЙНО ВРЕМЕ Е да вземеш някакви мерки "дано да не е късно" Тъмните сили еволюираха в методите си за завладявне на човешките души. Вече избягват директното вселяване а практикуват пристрастяване на повече хора към някой обсебен. Ти очевидно си в това незавидно състояние. Съветвам те да отидеш на църква "по добре на манастир" и да помолиш да ти четат киприяновите молитви за да се отървеш от тази зависимост. Роб си станал на сатаната. Почти доброволно, не насила а с изкушаване.
Ако не си кръстен направи го веднага.

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: РАЗМИСЛИ И СПОРОВЕ ОТНОСНО СЪЩНОСТТА НА ЕТЕРА
« Отговор #551 -: Юни 06, 2018, 10:03:36 pm »
Ти с толкова мъдрост, на два крака, можеш ли да ходиш?

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: РАЗМИСЛИ И СПОРОВЕ ОТНОСНО СЪЩНОСТТА НА ЕТЕРА
« Отговор #552 -: Юни 06, 2018, 10:27:54 pm »
Понакуцвам малко на послдък с левия, мислех си че съм си преуморил петата от ходене ма ти викаш значи от мъдрост било.
А са де? Нещо за затъпяване ли да пия за да ми мине или да заложа все пак на диклофенак?

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: РАЗМИСЛИ И СПОРОВЕ ОТНОСНО СЪЩНОСТТА НА ЕТЕРА
« Отговор #553 -: Юни 06, 2018, 10:40:46 pm »
Понакуцвам малко на послдък с левия........... или да заложа все пак на диклофенак?

Подпирай се на средния. Заложи на виагра!

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: РАЗМИСЛИ И СПОРОВЕ ОТНОСНО СЪЩНОСТТА НА ЕТЕРА
« Отговор #554 -: Юни 06, 2018, 10:40:59 pm »
Сега имам кладенец. Как позна и до днес  ми е чудно.
Аз съм го правил с чатал от черница. Клонките трябва да са тънки (колкото молив, горе-долу) и дълги около 60-70 см. Важно е да са прясно отрязани. Хващаш ги в ръце за краищата, чаталът да е пред теб, ръцете са леко свити в лактите и на нивото на кръста. Тръгваш бавно и обикаляш, където има вода, върхът на чатала се накланя надолу около педя, сякаш го дърпа някой! След това, започваш да маршируваш на мястото, без да тропаш силно. Всеки "маршов такт" е един метър дълбочина. Ако на третата стъпка чаталът започне да се вдига - водата е на 3 метра дълбочина.
Всичко това звучи много странно на човек, който не е пробвал, но е истина...опитай!