Автор Тема: Горивото на Юрий Краснов - как става....  (Прочетена 157417 пъти)

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Re: Горивото на Юрий Краснов - как става....
« Отговор #15 -: Юли 06, 2011, 11:50:53 pm »
Сега пак прочетох и видях, че съм пропуснал да изкоментирам нещо, за което е ставало въпрос по-горе. Въпросът не е във въртока, с който Краснов на клипа бърка в буркана сместа. Цялата работа е във готовата вода, която ползва. Тя е предварително обработена в имплодера му, повъртяла се е в системката и е минала през него поне стотина пъти. Не случайно, като я опитват на видеото, подчертават, че е като изворна. Т.е. очистена е информационно, наситена е с оргон, близо е до състоянието на т.нар. универсален разтворител, споменаван от алхимиците. В нея лесно се поема новата информация от нафтата, а бъркането не случайно е вихрово. Дали ще се преобразува солена морска вода в изворна, както е правил Шаубергер, или вода от чешмата с хлор и др. боклуци в изворна като Краснов, все тая. После или пиеш за здраве, или правиш газьол с малко нафта - по избор  ;D 
Поздрави
« Последна редакция: Юли 06, 2011, 11:53:41 pm от caduceus »

Неактивен kaisersoze

  • Наблюдаващ
  • Публикации: 28
Re: Горивото на Юрий Краснов - как става....
« Отговор #16 -: Юли 07, 2011, 01:15:28 pm »
Точно така е обаче в последния клип Краснов си налива водата от чешмата и преобразуването го прави с въртока. Repulsator - а на Шаубергер е точно уреда, с който прави каква да е вода изворна. Аз си мисля , че въртока е умалено копие на репулсатор или завихрител на подобен принцип. Захванал съм се вече с проблема и със сигурност ще дойда до Ловеч да се видим. Предварително ще се обадя.
Поздрави!!
« Последна редакция: Юли 07, 2011, 01:17:46 pm от kaisersoze »

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Re: Горивото на Юрий Краснов - как става....
« Отговор #17 -: Юли 07, 2011, 06:48:54 pm »
Въртокът е просто месингово яйце. Такъв високоскоростен вихър може да се прави и с дървено, а най-добре медно с посребряване или позлата. Всяка съдържаща мед сплав става, но месингът лесно се обработва и полира до блясък. Формата пък е естествена, най-добре реагира и натрупва оргона и не излъчва негативно поле. Това просто е спомагателно устройство. Основното е имплодерът, с който се прави водичката от чашата  ;) Този същият, вариант на който се вижда на първия филм - където входа на имплозионната тръба е прикрит с жълтата торбичка. Обработената с него вода е близо до състоянието на универсален разтворител, тя предава свойствата си на чешмяната чрез "диспергацията" - т.е. разтварянето, за което говори в третия клип Краснов. Е сега вече трябва да е ясно, другото са подробности
Поздрави 
« Последна редакция: Юли 07, 2011, 06:52:26 pm от caduceus »

Неактивен kaisersoze

  • Наблюдаващ
  • Публикации: 28
Re: Горивото на Юрий Краснов - как става....
« Отговор #18 -: Юли 07, 2011, 09:04:27 pm »
Абе ние за един и същ филм ли говорим :). Водата я налива от чешмата сина му на Юрката :). А месинговото яйце не е само яйце - има си е прорези :). Загледай се по - внимателно. Иначе за жълтата торбичка съм съгласен - там е имплодера. Прилагам един линк - оказа се, че Юрката се е пренесъл в Беларус по покана на президента, за да разработва горивото. На този сайт има доста филмчета - разгледайте ги всичките - виждат се и даже някой части от имподерите. Има и снимка на установката с гравицапа  ;) ( хаха тоя филм "Кин дза дза" е удикален с тея летящи мелници :). Има също и друга разработка на месинговото айце. Там е по - добро качеството на видеото и по - ясно се виждат прорезите. Също така ще обърна внимание на още нещо. Това яйце хем образува един центростремителен водовъртеж хем центробежен и това ми е интересно как става ( загледайте се внимателно във видеото с буркана ). В описанията си Шаубергер пише, че водата се подлага на последователни центробежни ( експлозивни, мъжки ) и центростремителни ( имплозивни, женски ) завихряния - получава се пулсация и за това си мисля, че имплодерите в установката са 2 - мъжки и женски.
Тоя пич почва да ме радва все повече и повече - вижте го как и отговаря на отервюиращата от клипа. Даже от МИ6 го били проучвали :). Има и отоворено писмо до Путин  ;D.
http://oratay.ru/

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Re: Горивото на Юрий Краснов - как става....
« Отговор #19 -: Юли 07, 2011, 09:41:56 pm »
http://kobtv.narod.ru/documental/jivaya-voda-yuriya-krasnova.html
Еми за това де  :)  В чашката дето не казва какво е точно, е имплозионната тежка вода - компонент номер 1 - 3.50 - 4.20 мин от филма
Яйцето може и без прорези - увличането е от вискозитета, подобно на Тесла турбината
« Последна редакция: Юли 07, 2011, 09:53:54 pm от caduceus »

Неактивен teofilius

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
  • Пол: Мъж
    • Teosfera - free energy - antigravity
Re: Горивото на Юрий Краснов - как става....
« Отговор #20 -: Юли 08, 2011, 12:43:00 pm »
« Последна редакция: Юли 08, 2011, 12:47:01 pm от teofilius »

vitan

  • Гост
Re: Горивото на Юрий Краснов - как става....
« Отговор #21 -: Юли 08, 2011, 01:20:56 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=3ytdKJhJ2TE&feature=player_detailpage
Без коментар(за сега)
Адмирации :) Това за сега, до кога важи? ТТ (тактико-технически данни) = ? :) Обороти и пр. Изхода от горенето как е като химия? Да не подпалим света ей :)

gimmy

  • Гост
Re: Горивото на Юрий Краснов - как става....
« Отговор #22 -: Юли 08, 2011, 01:38:01 pm »
Браво! Чудесно постижение и резултат. Дочакахме да видим и реален резултат от хилядите експерименти! Пълни адмирации и успех в завършващата фаза! Гордеем се , че си Българин , макар и да владееш и руски език  ;) !

Неактивен teofilius

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
  • Пол: Мъж
    • Teosfera - free energy - antigravity
Re: Горивото на Юрий Краснов - как става....
« Отговор #23 -: Юли 08, 2011, 01:49:50 pm »
Благодаря! Всичко истинско е елементарно. Това е все още само начален етап... Това е само първоначален експеримент демонстриращ, че в принципа има хляб( енергия и то доста). Не съм правил никакви други изследвания или опити освен това, което демонстрирам.  Направих го набързо докато гледах "Железния мъж" :) . След изгарянето не остава нито вода нито каквото и да е. 
  Жълто-зеления каймак на повърхността на течността е от разтворената от бензина пластмаса от която, е направен корпуса на помпата -  ;D :'( :'( :'( :'( ;D ;D  Това е малка помпичка за 12 волта, като консумацията и при натоварване е около 40 вата.   На изхода на помпата има търба в която, на водата се придава вихрова траектория.   Все още не считам че крайния резултат е най-доброто. Предстои да направя процеса със мощна помпа така, че водата да има много по-голяма скорост.  Това, което най-много ме впечатли е повишаването на Рн на водата след обработката от 6,90 на 7,60 замервано с електронен Рн метър. За мен това е свидетелство за наличие на освободен във водата водород и  отслабени молекулни връзки на водата, за което говори и Краснов.  Тук вече идва и една идея при която, няма да е нужно добавянето на никакъв петрол но за това ще пиша и покажа демострация едва след успешен експеримент.

Неактивен teofilius

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
  • Пол: Мъж
    • Teosfera - free energy - antigravity
Re: Горивото на Юрий Краснов - как става....
« Отговор #24 -: Юли 08, 2011, 01:57:20 pm »
Без да го твърдя със сигурност мога да предположа, че хомеопатичните фиксатори, които Краснов добавя във водата са жива и мъртва вода. Двете води оформят диполи, които като цяло са неутрални но сами по себе си стабилни структури за определено време. ..

Неактивен Orenda

  • Специалист
  • Подготвен
  • ***
  • Публикации: 147
Re: Горивото на Юрий Краснов - как става....
« Отговор #25 -: Юли 08, 2011, 02:01:17 pm »
 ;D ;D ;D ;D ;D ЕХАААА, Браво, страхотно, свободата е наблизо ;D . Да си ни жив и здрав. Без думи  ;D ;D ;D давай нататък .УСПЕХХХ

vitan

  • Гост
Re: Горивото на Юрий Краснов - как става....
« Отговор #26 -: Юли 08, 2011, 02:37:24 pm »
И аз мисля, че тия структури сами по себе си няма да са устойчиви с времето. Само "вземане на акъла" на водата няма да е достатъчно. Може да се направи "химията" и да се види как пали след 5 дена например.

"Консервант" може да се наложи да се търси :)

Неактивен teofilius

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 712
  • Пол: Мъж
    • Teosfera - free energy - antigravity
Re: Горивото на Юрий Краснов - как става....
« Отговор #27 -: Юли 08, 2011, 02:45:31 pm »
 Напълно съгласен но има и друг вариант.  Ами ако водата или водно горивната смес се активира през време на каране на автомобила или като, време непосредствено преди употреба ако се използва за отопление, двигател или двигател-генератор?
« Последна редакция: Юли 08, 2011, 02:47:04 pm от teofilius »

vitan

  • Гост
Re: Горивото на Юрий Краснов - как става....
« Отговор #28 -: Юли 08, 2011, 03:03:26 pm »
Разбира се и така може. Но ти си се нагърбил с историческата мисия да подпалиш света :)

Аз правех опити с частичен успех - с нафта. Но се отказах от ниската устойчивост с времето. Не че съм упорствал. А тая работа без много експерименти няма да се даде лесно. Виж как действат и магнити или кварцове :) , нали caduceus казваше, че алхимиците ползвали SiO2 камъни като катализатори. Ако има успех, аз имам и цилиндри и тръбички кварцови. Малко Етер демек.

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Re: Горивото на Юрий Краснов - как става....
« Отговор #29 -: Юли 08, 2011, 03:07:53 pm »
Поздравления, teofilius!
Ние докато си говорим, ти направи нещата  :) Обаче ако позволиш малка вметка - системата ти не е херметична и затворена /поне тази на видеото/, т.е. няма образуване на биологичен вакуум вътре и силна трансмутация. Имаш вероятно емулсия и частично преобразуване, достатъчно за горене подобно на Краснов. Каква ти е помпата - центробежна ли? Там също се губи заряд, но не е болка за умиране. Ако вземеш вихрова ще е съвсем ефикасно.
Отново поздравления - практиката си е практика и фактът си е факт!
« Последна редакция: Юли 08, 2011, 03:09:33 pm от caduceus »