Форум > Продавам/купувам, магазини за електроника, магнити, части и др.

Земна батерия на Стабълфилд

(1/3) > >>

ELPUNTO:
Търся готова земна батерия на Натан Стабълфилд - Nathan Stubblefield US patent 600.475
Ако някой има такава батерия, моля да ми я даде за няколко месеца.
Мога да я взема под наем/купя по народни цени  :)
Ако има желаещ да я изработи, моля да се свърже с мен на личния.

Ето моя превод на български на патент 600.475

Ksurnev:
Май ще трябва и това.

Аtos:
ELPUNTO, батерията на Нейтън Стъбълфийлд не е просто някакво мобилно устройство, което може да се мести насам-натам и да се "бодва" тук-там, произволно, но предполагам си наясно с това?
Тази батерия трябва да се монтира в "енергийна точка" (добре е да се активира след това) и да и се даде време да си разгърне потенциала. Доколкото съм схванал принципа на работа, мисля, че дори би следвало да има разлика в самите и параметри (в чисто конструктивен план), в зависимост от самото място, на което се "посади".
Не може да вземеш готово устройство и да стане от раз. То е като да взема чужди обувки и те да ми "залепнат" на мига.

Мисля, че от съфорумците, Кадуцеус е най-наясно с процесите, но не съм сигурен дали работи в тази насока, нека той сам да каже?

caduceus:
Не, чакам пролетта за да заровя нещо такова на вилата - там имам доста силна точка и ще си покаже :) Сега се занимавам със едни оздравителни машини - Райф и още това-онова
Иначе с радост ще помагам с каквото мога за такива проекти
Поздрави!

june1900:
Имам няколко разсъждения относно земната батерия, породени от прочетената от мен информация до сега. Това не са факти... просто споделям насоки за размисъл и търсене на евентуални факти.



Според "Реципрочната система на теорията" на Ларсън всяка една планета е куха. Причината за това е, защото всяка една планета произлиза от фрагмент от взрива на собствената си звезда (Реципрочната система има своя логически издържана версия за звездната еволюция и космогония).

Този звезден фрагмент "излъчва анти-гравитация". Възстановилата се звезда (след поредния си взрив) "излъчва гравитация". Нетния сбор между външните гравитационни и вътрешните анти-гравитационни сили определя в кой орбитален колан ще се намира съответната планета. Това спрямо звездата...
Спрямо планетата, нетния сбор на гравитационните и анти-гравитационните излъчвания определя къде ще възникне почвения слой или "кората" на планетата - черупката на всяка планетарна кухина е там, където гравитационните (привличащите към слънцето) и анти-гравитационните сили (отблъскващи се от слънцето) влизат в някакво равновесие или се напасват по хармоничен начин.



Едно време, докато се запознавах с Реципрочната система, ми се породи мисълта, че може би телуричните потоци в почвата и земната кора са в резултат на взаимодействието между гарвитационните и анти-гравитационните сили, които са противоположни една на друга, като телуричните потоци се пораждат перпендикулярно (90 градуса извън фаза) на тяхното хармонизиране.

С това на ум бях започнал да сърфирам из нета за информация за разноименни магнитни полета, които си взаимодействат, тоест "сглобяват се" едно с друго в почвени условия... Тоест фиксирано лице N и фиксирано лице S, които се привличат, но са захванати, така че да не се приближават едно към друго, и помежду им да има почва, обикновена пръст. Тоест... въртяха ми се разни мисли евентуално за пресъздаване на телуричен вихър? В мислите си виждах цялата работа така, сякаш почвата е някакъв подходящ кондензатор за тези неща, като евентуален преобразовател на магнитните полета в друга тяхна форма, или с други думи, "отразяваща" ги на 90 градуса.



Често мислех за експеримента на Лийдскалнин:



Лийдскалнин казва, че Северният полюс задържа повече железни стружки, излъчвайки магнетизма си в посока на гравитацията, но задържа по-малко железни стружки върху себе си, излъчвайки магнетизма си срещу гравитацията.

Южният полюс обратно - задържа по-малко железни стружки да не паднат, но задържа повече железни стружки върху себе си, когато излъчва магнетизма си обратно на гравитацията.




Просто някои мисли... може би биха били интересни.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия