Автор Тема: План за колонизиране на Марс  (Прочетена 42490 пъти)

Неактивен tobo1

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 585
Re: План за колонизиране на Марс
« Отговор #30 -: Февруари 20, 2017, 04:12:14 pm »
.....
До тези изводи съм стигнал, сглобявайки толкова много различна информация от съвсем различен характер и различни източници.
...
Предполагам отчиташ, че голяма част от информацията е изфабрикувана от самите тях (за масонството говоря), за да създадат впечатление че са всесилни. Досатъчен е примера с Форд - водят го за "техен човек", а и почти всяка известна личност като умре - изведнъж излиза информация, че видите ли и той масон бил, това са плоски дезинформации, но ги има на всякакви нива.
Изобщо не са всесилни, просто липсата на елементарна нравственост им е дала някакво условно "предимство".

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: План за колонизиране на Марс
« Отговор #31 -: Февруари 20, 2017, 04:16:15 pm »
Димов, на планетата Земя, недостиг на ресурси НЯМА засега!
Това, че изкуствено се поддържат глад, недоимък и конфликти на определени места е съвсем друга тема!
Не, точно поддържането на дефицит е основната тема. Дали ще е на пари, на енергия, на храна - няма значение. Но това не е следствие на влияние на гущероподбни създания върху икономиката. Обяснението е много по-просто - алчност. Ако нещо не стига, то то може да бъде продавано. И от него да се печели. И това е било от край време. Просто сега все повече неща изкуствено стават дефицитни. Включително и акъл ... :) Но и него могат да ви го продадат - курсове много. Някои за успешен бизнес, някои за това как се прави секс, някои за това как се ползва махало...

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: План за колонизиране на Марс
« Отговор #32 -: Февруари 20, 2017, 04:21:33 pm »
След време ще започнат да продават и правото ти да живееш! А никой не се замисля, че има камъчета и в неговата градина- много е лесно да отдадем всичко на конспирацията и масоните!

Неактивен бай Теню

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 473
  • Чем больше узнаю людей, тем больше нравятся собаки
Re: План за колонизиране на Марс
« Отговор #33 -: Февруари 20, 2017, 04:25:51 pm »
Май май вече е време да слезете на земята до като не сте ОАКАЛИ и Марс-а

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: План за колонизиране на Марс
« Отговор #34 -: Февруари 20, 2017, 04:43:03 pm »
Да, tobo1, голяма част от тази информация е умишлено лансирана (полу/зле-прикрита). Целта е да се стигне максимум до определени структури след дълго ровене и...дотам, ако до това време не си се объркал тотално!

Юлиане, пропускаш доста - алчността е средство за контрол, главната цел е - ВЛАСТ!
Има някои милиардери, които изобщо не са алчни, но са родени милиардери. Възпитавани са в умение да властват, да управляват. Те нямат и идея колко струва храната за едно семейство (пресметната в труд), понеже никога не се е налагало да го знаят и дори да работят с пари, по начина, по който го правим ние, просто живеят в "друг свят"...За тях парите нямат това материално изражение, както за теб и мен, понеже са ги приели за даденост в живота си!
Все едно ти да си алчен за въздуха, който дишаш?
Не знам, дали ме разбираш?


Неактивен бай Теню

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 473
  • Чем больше узнаю людей, тем больше нравятся собаки

june1900

  • Гост
Re: План за колонизиране на Марс
« Отговор #36 -: Февруари 20, 2017, 05:32:33 pm »
Има и друго относно колонизирането на планети.


Марс е колонизиран отдавна. Въпросът е, че там няма демокрация. Нали никой не си мисли, че там има демокрация...

Напуснат ли се пределите на Земята, човек е собственост на интереса, който го е пратил там и който се разполага с живота му. Нечипирани хора в космоса не излизат. И непрограмирани хора не се разхождат като зайчета по марсианските полета.

На илюминати им е мечта планетата да се рестартира - било то чрез контролирано хаотично военно самоунищожение, или пък чрез идуцирани природни катаклизми - за да остане достатъчно малко население, че "да се почне отначало", но този път всеки да е чипиран, още от началото.

Единственият истински тотален контрол може да се постигне само, ако се наложи още в самото начало на завръзката. На Земята никога няма да може да има абсолютно тотален контрол.

Но една новоколонизирана планета е ИМЕННО такова начало. Така че на Марс, Луната и другите колонизирани от нас тела, няма демокрация - там има НСР в идеалния му чист вид, точно както илюминати си го представят. Целият персонал там е просто една безупречна машина от био-роботи.

Първото стъпване на Марс най-вероятно е направено от нацистите, но това са по-скоро спекулации и индиректни заключения. Големият пробив в изграждането на постояно присъствие на Марс е през 60те години и за това има повече доказателствен и свидетелски материал.



П.П.
По повод ходенето до тоалетната в космоса... Ако някой от четящите по случайност е бил в нечии спец-служби, отлично знае, че спецовете не серат.

Военните могат да програмират тялото така, че тотално да преустроят някои от основните му функции. Освен това Правителството в сянка никога не е спирало да разработва всевъзможни препарати и стимуланти и на ден днешен съществува внушителен арсенал от всякаква химия, която може да поддържа човек за някакви си 6 дни без проблем.

Има разлика между космонавти и астронавти - космонавти, това са едни клоуни, нещо като професионален балет на Слави Трифонов; астронавти - това са робокопите на Правителството в сянка, които кръстосват космоса и космическите бази на човечеството, екипирани с истинска наука, истински технологии и истинска медицина, а не с близалките на така наречената цивилна "медицина".

Неактивен merlinbg

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 220
Re: План за колонизиране на Марс
« Отговор #37 -: Февруари 20, 2017, 06:26:38 pm »
Много обичам да чета Научна Фантастика, но забелязвам, че доста хора не правят разлика между нея и реалността. Странно как са успели нацистите да стигнат до Марс??? Те до Москва не можаха да стигнат :D А може Марс да е по-близо до Берлин от Москва? И още един въпрос: с Фау1 или Фау2 кацат на Марс? Да сега ще ми се отговори, че са стигнали с летящи чинии с етерно задвижване, а защо с тях не превзеха първо Земята? Мдааа... много въпроси станаха...

Неактивен kd_dinev

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 782
Re: План за колонизиране на Марс
« Отговор #38 -: Февруари 20, 2017, 06:55:30 pm »
Ами не можаха да стигнат защото след битката при Смоленск се наложи лично Хитлер да се намеси за да спре танковата група на Гудериан и да я запрати към Киев-иначе между него и Москва не е имало нищо!Точно както две години по късно му се наложи да спира танковите групи на Манщайн които нанесоха пълен разгром на дълбоко ешелонираната руска отбрана при Курск и на практика унищожиха последният стратегически резерв на Ставката-5та гвардейска танкова армия на генерал Ротмистров!

june1900

  • Гост
Re: План за колонизиране на Марс
« Отговор #39 -: Февруари 20, 2017, 06:56:06 pm »
Не аз съм се кръстил "Мерлин бе ге"  :)

Форумът не е за такава тематика, иначе, ако желаеш отговор на тези си въпроси, мога да те насоча към литература.

Неактивен merlinbg

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 220
Re: План за колонизиране на Марс
« Отговор #40 -: Февруари 20, 2017, 07:48:28 pm »
Не аз съм се кръстил "Мерлин бе ге"  :)


Това ли ти е най-големия проблем в живота? Кажи какъв ник да си сложа и веднага го промянам... надявам се да те направи щастлив.

Само не разбрах нацистите как са стигнали до Марс, но няма значение :) . На етерно летящо килимче може би :) .

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: План за колонизиране на Марс
« Отговор #41 -: Февруари 20, 2017, 08:25:57 pm »
 merlinbg, беше ти предложена информация по въпроса, нали така?
Не може (подобно на Юлиан и Низо) да заявиш, макар и индиректно - Аз няма да чета, ти ми кажи...
А после да започнеш да оспорваш - Как така, къде го пише това, кой го е установил?
И когато ОТНОВО ти се посочат източниците, пак да те мързи да прочетеш...и така до безкрай!
Няма как да стане, разбираш ли?
Сам  june1900 го казва:
Първото стъпване на Марс най-вероятно е направено от нацистите, но това са по-скоро спекулации и индиректни заключения. Големият пробив в изграждането на постоянно присъствие на Марс е през 60те години и за това има повече доказателствен и свидетелски материал.
Оттам - нататък, очакваме от теб да излагаш тези, базирани на личната ти информираност по даден въпрос, какво ще кажеш?

Относно Хитлер - той е "продукт", който перфектно си е изпълнил предназначението, намесвал се е, защото така е трябвало (указанията за него са били такива). Макар и да е разгърнал огромна дейност, базирана на научните му и окултни интереси, проектите му са били спирани и замразявани от същите тези, които са го създали като явление!
« Последна редакция: Февруари 21, 2017, 12:32:50 pm от atos »

Неактивен ndm

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 712
  • и има и ш извади ако трее - че даже ш и работи
Re: План за колонизиране на Марс
« Отговор #42 -: Февруари 20, 2017, 09:01:00 pm »
По повод ходенето до тоалетната в космоса... Ако някой от четящите по случайност е бил в нечии спец-служби, отлично знае, че спецовете не серат.

Военните могат да програмират тялото така, че тотално да преустроят някои от основните му функции. Освен това Правителството в сянка никога не е спирало да разработва всевъзможни препарати и стимуланти и на ден днешен съществува внушителен арсенал от всякаква химия, която може да поддържа човек за някакви си 6 дни без проблем.
Чувал ли си за запека на новобранеца, държи средно 6, в зависимост от... ситуацията.

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: План за колонизиране на Марс
« Отговор #43 -: Февруари 20, 2017, 09:04:14 pm »
Кво знайте вий  :D

https://www.youtube.com/watch?v=8Qns9kEyjAY

Според Тюрен, на Марс, не е възможно да се живее, защото в скалите му, няма кварц+фелдшпат+слюда. Тази комбинация, излъчва всички 44 хим. елемента, които поддържат човека жив. Вярно, че Тюрен не е ходил на Марс, но радиестезията, работи със информация от снимки, където са запечатани вълните на заснетото.
« Последна редакция: Февруари 20, 2017, 09:21:27 pm от edin »

Неактивен бай Теню

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 473
  • Чем больше узнаю людей, тем больше нравятся собаки
Re: План за колонизиране на Марс
« Отговор #44 -: Февруари 21, 2017, 07:33:45 am »
На улица Екзарх Йосиф, където се помещаваше еврейската синагога, синът на Исак Паси, идеолог на БКП, беше очакван от представителите на Синдериона – световното правителство: Бернщайн, Блумфелд, Грюнбаум, Мазовецки, Розенберг, Вайсман и Голденбург. Специално за срещата бяха дошли от Москва Морис Леви Грюнщайн и Исаак Мойсеевич Воронов. Шефът на българското NATO прекрачи прага на еврейския дом и застана мирно. До него, също мирно, стояха прави, строени в редица Лидия Шулева, Валери Петров, Стафан Софиянски, Георги Пирински, Надежда Михайлова, Александър Божков, Вилхелм Краус, Сергей Станишев, все евреи, Георги Първанов, Ахмед Доган, Иван Костов, Евгени Бакърджиев, Антоан Николов, Муравей Радев ... все българи, изключая Ахмед ефенди…

http://bultimes.com/otide-si-chovek-kojto-ne-se-strahuvashe-da-govori-istinata/                                           
« Последна редакция: Февруари 21, 2017, 01:42:44 pm от atos »