Автор Тема: защо ми е изтрита темата?  (Прочетена 1451 пъти)

Неактивен x_name41

• Стабилен
  • Публикации: 598
  • Рейтинг: 135
  • "музиката удължава живота"
    • http://www.4shared.com/account/dir/8Lu4dgzG/sharing.html
защо ми е изтрита темата?
« -: Октомври 22, 2016, 04:41:50 pm »

по тази логика дай да изтрием и тази тема тогава. Пита се в задачата къде беше тогава при публикуването на тази и другите аналогични теми в раздела?, ако си спал накриво това си е твой проблем но не говори добре за поста който заемаш като модератор относно преценките ти а и не само това. Защо трябва да е задължително моя разработка, да се подигравате ли? защото друго не умеете...

Моля администратора да възстанови темата и да премахне излишния спам във нея, който е очевиден!

Неактивен x_name41

• Стабилен
Re: защо ми е изтрита темата?
« Отговор #1 -: Октомври 22, 2016, 05:19:33 pm »

във връзка с по горния ми пост за променливите ти настроения, липса на разсъдък ярко изразени в поста ти и последствията от това, м че то както е написал колегата във поста ако си спал накриво утре може да вземеш автомата и да направиш беля бе?, айде чакам оставката ти като модератор, време е да си ходиш...

Предисторията е следната, подадох анонимен сигнал чрез опцията "информирай модератор" за спам изразяващ се в пост номер 83209, а като отговор получавам този пост от модератора, що за безумие?
« Последна редакция: Октомври 22, 2016, 05:37:25 pm от x_name41 »

Неактивен dymelsoft

• Administrator
  • Сериозно Активен
  • Публикации: 378
  • Рейтинг: 201
  • специалист , не носи на пиене
« Отговор #2 -: Октомври 22, 2016, 07:50:35 pm »
X_name41, темата съм я изтрил аз. Отварянето на теми просто така защото си решил, че на всяка цена трябва да научим схемата за управление на някакъв отоплителен уред при това реализирана с микроконтролер (с неизвестен софтуер) е крайно неуместно и не виждам полезността на информацията в случая. В този ред на мисли твоята тема бе докладвана от други потребители. Посочената от теб тема, като пример за подобие с изтритата в случая има малка но съществена разлика и тя е, че схемата на въпросния датчик е с дискретни елементи и всеки може да я реализира в любителски условия, т.е. да си направи такъв или подобен датчик без да го купува. Друг е въпросът какъв е смисълът и в това. Без Коментар.

П.П. x_name41 имаше наложен "бан" във форума по редица причини. Моля те, не ме карай да съжалявам за решението си да премахна този "бан".

Поздрави.

Неактивен x_name41

• Стабилен
« Отговор #3 -: Октомври 22, 2016, 08:04:39 pm »
ок, ами така кажете, защо отговаряте по неадекватен начин чрез други лица?, оттеглям възраженията си

Неактивен atos

• Global Moderator
  • Много Напреднал
  • Публикации: 1 951
  • Рейтинг: 417
  • Стара върба не се превива...
« Отговор #4 -: Октомври 23, 2016, 03:50:26 am »
 x_name41, разделът "Обща схемотехника" се касае до схеми на устройства, разработени (или разчетени) от съфорумци, които могат да се направят "самоделно".
Ако се публикува схема на фабрично устройство, би трябвало авторът на темата да постне и съответните инструкции или напътствия за изработването му. В противен случай, целият раздел си губи смисъла - превръща се в "осведомителен бюлетин", който всеки може да си набави в нета (част от спецификации), нищо повече!

Неактивен x_name41

• Стабилен
« Отговор #5 -: Октомври 23, 2016, 06:33:07 am »
x_name41, разделът "Обща схемотехника" се касае до схеми на устройства, разработени (или разчетени) от съфорумци, които могат да се направят "самоделно".
Ако се публикува схема на фабрично устройство, би трябвало авторът на темата да постне и съответните инструкции или напътствия за изработването му. В противен случай, целият раздел си губи смисъла - превръща се в "осведомителен бюлетин", който всеки може да си набави в нета (част от спецификации), нищо повече!

а бе ти няма ли да спреш бе?, тамън се разбрахме със админа и той се намесва да налива масло в огъня, ииии аман вече от перковци и неразбрани...

Неактивен atos

• Global Moderator
  • Много Напреднал
  • Публикации: 1 951
  • Рейтинг: 417
  • Стара върба не се превива...
« Отговор #6 -: Октомври 24, 2016, 01:33:23 am »
ок, ами така кажете, защо отговаряте по неадекватен начин чрез други лица?, оттеглям възраженията си

Всъщност, неадекватното в случая е този пост!
Никой не ти отговаря чрез други лица, естествено е нормално мислещите да имат сходни реакции и да вземат аналогични решения!
Получаваш БАН за последния си пост!