Автор Тема: Студено Електричество  (Прочетена 77645 пъти)

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: Студено Електричество
« Отговор #75 -: Юли 05, 2016, 05:26:21 pm »
Колеги, сега ще ви дам едно домашно. Очаквам знаещите физици, химици, електротехници, окултисти и прочее заслужили доктори на науките, да обяснят по научному процесът. Какво искам да докажа, смятам се подразбира.





Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Студено Електричество
« Отговор #76 -: Юли 05, 2016, 05:34:15 pm »
Хахаха, давам ти отговор веднага!
Въпросните липсващи вещества, които са синтезирали микроорганизмите не са от АТМОСФЕРАТА!
Това може да е заключение на ограничен в разбиранията си човек!
Синтезирали са ги точно от...прана!
Колкото и да ти е странно!
В атмосферата далеч не присъства цялата менделеева таблица.
Просто необходимостта (глад) от подобни микроелементи е заредила в матрицата на чистата прана информацията за нужните микроелементи и в резултат - синтез от..."нищото" (според някои).

Подобен е и синтезът на микроелементи и при "слънцеядите", макар, че там процесите протичат на много по-високо ПОДсъзнателно ниво...

По подобен начин синтезират злато определени бактерии, затова има "златни жили", които са в протежение на десетки метри и наподобяват коренови системи на дърво.
« Последна редакция: Юли 05, 2016, 05:52:45 pm от atos »

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Студено Електричество
« Отговор #77 -: Юли 05, 2016, 05:44:07 pm »
Сега остава и да обясниш каква е тази "желозна среда" щото на мен израза ми е напълно непознат, а за съжаление на чичко гугъл също.

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Студено Електричество
« Отговор #78 -: Юли 05, 2016, 05:50:05 pm »
Сега остава и да обясниш каква е тази "желозна среда" щото на мен израза ми е напълно непознат, а за съжаление на чичко гугъл също.
Няк'во "желе" бе, Радико, среда на гадовете:)
 

Velektra

  • Гост
Re: Студено Електричество
« Отговор #79 -: Юли 05, 2016, 05:50:17 pm »
Като гледам, няма да е лошо в тая тема да обсъдим и как се прави компот от сини сливи.

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Студено Електричество
« Отговор #80 -: Юли 05, 2016, 05:56:59 pm »
Като гледам, няма да е лошо в тая тема да обсъдим и как се прави компот от сини сливи.

М, дааа, ма одрусани джанки или още "афъзки" ?

Нека хората си излеят душата...после ще чистим:)

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: Студено Електричество
« Отговор #81 -: Юли 05, 2016, 05:58:13 pm »
Атос, мога да покажа доста материал от книгата, но няма да го направя. Всичко там си е обяснено. Да, от праната е и е точно от атмосферата, ама тая прана, не разбираш какво е. Знаеш просто някакво понятие, без да имаш възможност да го свържеш със сегашните нива на класическата наука, а това е възможно, но само ако учиш от Тюрен. Физикалната радиестезия не е отрицание, а допълнение към класическата наука. Само давам насока, пък който иска да види истината, да чете.

Цитат
В атмосферата далеч не присъства цялата менделеева таблица.

Точно цялата е и катализаторите на Тюрен са доказателство за това. Имам катализатор "93", който катализира Нептуний в тялото. Това е личен опит и описаните действия на катализаторът се усещат и не само че се усещат, но например има и излекуван от здравен проблем ( дългогодишни болки в ставите ) . Правя си колекция от катализатори, направени с фалшивите знания на Тюрен (бахти измамника). До тук имам 3, а след няколко дни ще взимам четвърти, щото са фалшиви и не работят, а аз имам едни излишни 1200лв. Четвъртия ще е точно този, който възстановява всички недостигащи елементи. Всички 44 метала и то от атмосферата!!! Просто ще го държа в ръка!

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: Студено Електричество
« Отговор #82 -: Юли 05, 2016, 06:00:10 pm »
Сега остава и да обясниш каква е тази "желозна среда" щото на мен израза ми е напълно непознат, а за съжаление на чичко гугъл също.

Какво значение има? Никакво. В нея няма химичните елементи, които да изградят, колонията от бактерии и това е важното. Айде не се хващайте за сламката.
По спомени, това е вид целулоиден гел.

Неактивен az_skeleta

  • Активен
  • **
  • Публикации: 294
  • Пол: Мъж
Re: Студено Електричество
« Отговор #83 -: Юли 05, 2016, 06:03:10 pm »
krasias, исках да подчертая че ако се използва термина прана то следва да се използва разбирането за прана. Ако пък ще е оргон, то трябва да се ползват разбиранията на Райх за оргон. Ако ще е од то следва да питаме Райхенбах. Това не означава че прана=оргон=од= каквото има още. За пример посочих как Венцислав Евтимов посочва че хем праната е основата на всичко, хем е отрицателни йони. Т.е. спора на атос и един е безсмислен понеже са чели различни книги и използват чужда интерпретация. Аз също не знам какво, затова и приемам че я има(праната), а какво е ще разбера като му дойде времето.

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Студено Електричество
« Отговор #84 -: Юли 05, 2016, 06:06:34 pm »
М, дааа, можеш и друго да си държиш в ръка...все тая:)

Омммм, Тюренннн...омммм....

Човекът се е опитал да обясни според своите разбирания, бе, кое не е ясно?
Не го омаловажавам, но не го величая толкоз (като теб).
Според него на други планети прана няма, а? (То може и да няма други планети според него пък - и аз к'ъв съм прост...)
Тя е привилегия само на земната атмосфера?
Идиотско!
Още повече като се има в предвид, че земната атмосфера е инженерно проектирана...ма к'во знам аз, това Тюрен не го е казал, значи не е тъй...

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Студено Електричество
« Отговор #85 -: Юли 05, 2016, 06:37:13 pm »
az_skeleta, аз не ползвам чужди интерпретации, имам си свои!!!

krasias веднъж ни сподели, че е имал "пряка визия" - частици чиста енергия - прана, които не са обременени с матрична информация!
Т.Е. девствени!
Това, че повечето от вас не обръщат внимание на информацията, поствана от колеги - не е мой проблем!
Кое ме кара да му вярвам?
 Ми, досега не ме е лъгал за нищо, просто е:)
Това, че мнозина от вас не правят връзката между квантова механика, проста гравитация, състояния на първичен хаос и хронос, както и на прана, съдържаща се в тях, йогистките техники за разбиране и овладяване на процесите, пак не е мой проблем!
Това, че не се разбира матричната същност на зареждане от самото пространство с информация - също!





Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Студено Електричество
« Отговор #86 -: Юли 05, 2016, 06:48:08 pm »
Мой приятел работещ в института по заразни и паразитни болести ми е казвал, че средата за развитие на разни такива бактерии представлява в същност добре сварен телешки бульон
Та за това питам, изобщо не съм удавник и това е греда не сламка.

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: Студено Електричество
« Отговор #87 -: Юли 05, 2016, 07:07:34 pm »
Радико и лайно може да се ползва. Зависи от случая и ти го знаеш. Атос, Тюрен е велик и в книгите е засегнал и животът на други планети. Там човек, не може да живее. Всичко си е обяснено с железни опити и доказателства, ама те не са за всеки. Ясно е че не можеш да надскочиш себе си.

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Студено Електричество
« Отговор #88 -: Юли 05, 2016, 07:13:41 pm »
Прощавай, не знаех, че Тюрен Велики имал астронавтска практика, че и имал "железни опити и доказателства" на тия планети, много моля за снизхождение...

Неактивен prp

  • Активен
  • **
  • Публикации: 208
    • Free Gary McKinnon
Re: Студено Електричество
« Отговор #89 -: Юли 05, 2016, 08:33:40 pm »
Ако някой психолог или психиатър чете тази тема със сигурност може да даде диагноза на някои от участниците.