Автор Тема: Студено Електричество  (Прочетена 76779 пъти)

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: Студено Електричество
« Отговор #105 -: Юли 06, 2016, 11:39:52 am »
40% от населението ги може в различна степен, но всекиму с времето си. От първи в пети клас, не може да се прескача.  ;D

Yoro

  • Гост
Re: Студено Електричество
« Отговор #106 -: Юли 06, 2016, 01:36:47 pm »
Колеги!

Има и други начини, но ако пиша и за тях ще ме обявите за абсолютно ЛУД. ;D
Може и за луд да ме обявите, но аз не можех да стана без чужда помощ а от поне 30 години никой не ми помага като искам да се изправя.
Просто се излекувах и то без операция.
Като обясних на докторите как съм се излекувал ме обявиха за мошеник. >:( >:(
Докторите въобще са забравили Хипократовата клетва. :)
Гледат на нас пациентите като на клиенти от които ще изкарат максимум пари  от разните там пътеки...
Просто източват здравната каса и не им пука какво се получава.
Всеки си умира от квото го и лекуваат и не им пука.
Няма ЛЕКАРСКИ ГРЕШКИ. ;)
УЖАСС, НО Е ИСТИНА. >:(

Неактивен Иван Димов

  • Експериментатор
  • Сериозен
  • ***
  • Публикации: 1 046
  • Пол: Мъж
  • Невъзможно нещо е да докажеш, че нещо е невъзможно
Re: Студено Електричество
« Отговор #107 -: Юли 06, 2016, 03:29:51 pm »
EDM electronics
Цитат
edin, това като покана ли да го приемам?
По една случайност и аз имам леки болки в кръста /търпими, не им обръщам внимание/, по специално встрани от гръбначния стълб. Хронични са, от доста време и са дължат на работната стойка - седнало положение, тъй като работния инструмент - "електронната мотика" изисква именно такова положение на тялото. Предполагам е някакво възпаление на седалищните нерви или там нещо от кръста.
   Принципът на изправянето на всяко изкривяване е огъване в обратната посока. Ако си крив напред - огъвай се назад. Ако професионално си наведен напред или дълго седящ, значи си изкривен напред. Йогите го оправят това изкривяване с позата "кобра", която огъва кръста назад като при това мускулите на кръста са отпуснати, а тежестта е в ръцете и раменния пояс. Ляга се по корем като за лицеви опори и бавно се издига трупа нагоре като ръцете се изправят, а таза остава колкото се може по-ниско. Стои се почти неподвижно в позата една минута и после съвсем плавно се отпускаш до легнало положение. Позата се повтаря поне пет пъти сутрин и още толкова вечер. Правиш упражнения един месец и ще забележиш подобрение. Трябва да се знае, че колкото време си се кривил напред, толкова време трябва да се огъваш назад за да се изправиш окончателно.
  п. п. Темата може да се премести в здравния раздел.