Справочници, схемотехника, теория > Компютри, мрежи, freeware софтуер, операционни системи и др.

Проблем с ACER 5520

(1/1)

lpoik:
Здравейте,проблема е че като го пусна и не иска да зареди появява се прозореца за проблемни настройки като саве моде и други.Пуснах го да се рестартира за проблеми и на края ми изписва проблем в някакъв диск.Извинявам се не съм много на ясно.Искам съвет какво трябва да направя за до тръгне.Благодаря.

gvg:
Това вероятно е хард диска който е един в лаптопа.Може да е разделен на още един или няколко но ако е така може да пробваш с друг.Има малка вероятност като свалиш батерията за около 3 минути и после я поставиш може да потегли,ако ли не в близкия сервиз там ще ти кажат точно какво му е и колко ще струва.

lpoik:
Благодаря ще пробвам.В същност как стана проблема,като го пуснах си зареди нормално,но като му включих флашка памет и монитора изгуби хоризонтала развивка,стана като шарена черга и аз го изключих принудително от старт бутона след това не искаше да зареди, сам се рестартира и не може да се изключи сам.

Навигация

[0] Списък на темите

Премини на пълна версия