Автор Тема: Какво е това нещо ротацията  (Прочетена 36264 пъти)

Yoro

  • Гост
Re: Какво е това нещо ротацията
« Отговор #15 -: Май 31, 2016, 10:10:07 pm »
 Радико!

Моето мнение което не трябва да е миродавно за останалите е, че тези КОМПЕТЕНТНИ ПРОФЕСОРИ просто изпълняват поръчка на енергомафиотите. То те и им плащат за целта. :)
Такива като мен дето споделят факти са обявени за ЛУДИ  :D.

Дано има повече ЛУДИ. :)


Неактивен mi68

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 779
Re: Какво е това нещо ротацията
« Отговор #16 -: Май 31, 2016, 11:18:48 pm »
1-10         s-s=0; 0=s-s       s-спин,
10-100     m-m=0; 0=m-m   m-маса
100-1000 q-q=0; 0=q-q      q-заряд
s и q създават магнитно поле.
Това е математика, но физически така работи природата.
Първото е Божествена еволюция.
Второто е ангелска еволюция.
Третото е човешка еволюция.
Общото е различна форма и материя на съзнанието (душата).
Търсачите на СЕ, се сблъскват с тези форми на неиндетифициран (извънземен) разум.
« Последна редакция: Юни 01, 2016, 07:58:06 am от RUS »

Yoro

  • Гост
Re: Какво е това нещо ротацията
« Отговор #17 -: Май 31, 2016, 11:43:11 pm »
 mi68!

Ми нали за това пиша и аз.Само, че го пиша така, че да се разбере от повече хора.
Та кво? Това дето го пиша измама ли е?
Пишете го с по разбираеми думи.
Та да го разберат повече колеги.

Поздрави!

Неактивен RUS

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 336
  • Трябва ни БЕЗПЛАТНА енергия.
Re: Какво е това нещо ротацията
« Отговор #18 -: Юни 01, 2016, 01:26:43 am »
Нека някой се опита да определи кое е ляво и дясно, горе и долу, вътре и вън в следния клип:

https://www.youtube.com/watch?v=Bn7HDBj9ZQQ

Електроните описват много сложни траектории и според спина си изпълняват различни по сложност фигури на Лисажу.

https://www.youtube.com/watch?v=QPjyaNDFkB4

Фигури на Лисажу на осцилоскоп:

https://www.youtube.com/watch?v=lKXjqZlkGWE

Мисля че тези насоки ще ви дадат материал за размисъл.

Бих отбелязал че когато Тесла е открил парадоксални ефекти в своите изследвания и експерименти спинът на електрона не е бил открит, нито формулиран като хипотеза дори. Затова и се е позовал на понятието етер.

Реалността в която живееем е невъобразимо по-сложна отколкото можем да си представим с нашите триизмерни съзнания.
Това че не разбираме нещо, не значи че то не съществува.


Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Re: Какво е това нещо ротацията
« Отговор #19 -: Юни 01, 2016, 10:19:55 am »

Би ли ми обяснил ако на бобините на моя генератор вместо плюс подам минус и транзисторите не са NPN а PNP?
Какъв ще е ефекта?Дефакто огледална схема.


Не знам. Просто трябва да се опита и да се види. По принцип оргона се предава през плюса при "нормалното" електричество, на минуса няма нищо. Тествай, но внимателно - че да не направиш негативно поле с вреда за здравето. Прати ми една снимка ако го направиш да видя какво излиза като вид заряд и количество.

Всичко това звучи интересно, но поражда още повече въпроси. подозирам, че недоказуемостта на тези твърдения се дължи на факта, че  очевидно се разминават с логиката, съответно и с истината. Нали не приемате сериозно възможността всяко тяло да изглежда като турбина с лопатки спрямо "етера" Гопускам възможността някакви инерционни сили да разпръскват тази среда от вътре навън при въртящо се тяло, но отпред назад без наклонени лопатки няма как да стане.

Не само е интересно, но е и доказана многократно истина за тези, които експериментират в областта. Това че информацията не е публична, не значи че не съществува. И си е много доказуема - но не с мултицет  :) 
Относно увличането и разпръскването от център към периферия при въртящи се тела - прав си, това се използва при въртоците на Ринат Шаймуратов. Виж в Гугъл и при желание - си провери сам. Не е сложно, става с подръчни средства - но е сравнително слаба технология.

RUS
Електроните и материалните тела са различни неща. Ако темата ти е интересна, има доста писано и експериментирано в областта примерно от Виктор Шаубергер с флуиди. Включително тестове и от потребители от този форум, в момента вече не тук - основно по причина на многото нападки към тях и едновременна липса на желание за реална работа от дървените философи.

Поздрави

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: Какво е това нещо ротацията
« Отговор #20 -: Юни 01, 2016, 10:46:16 am »
1-10         s-s=0; 0=s-s       s-спин,
10-100     m-m=0; 0=m-m   m-маса
100-1000 q-q=0; 0=q-q      q-заряд
s и q създават магнитно поле.
Това е математика, но физически така работи природата.
Първото е Божествена еволюция.
Второто е ангелска еволюция.
Третото е човешка еволюция.
Общото е различна форма и материя на съзнанието (душата).
Търсачите на СЕ, се сблъскват с тези форми на неиндетифициран (извънземен) разум.

Съзнание и душа, са две различни неща. Душата е преходна, докато съзнанието е вечно. Душата е преходна, защото е част от материалната матрица и се дава на духа, при навлизането му в нея.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 524
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Какво е това нещо ротацията
« Отговор #21 -: Юни 01, 2016, 11:05:34 am »
Случайно се зачетох в едно обяснение на спина на електроните който хем бил въртене хем не бил и се сетих и за други подобни хипотези за ефекти от въртене, положително действащи отрицателно действащи. Хипотези много сериозно поддържани от някой колеги. Даже определящи ги като теории. като например, че дясното въртене на нещо си в близост до човек било добро за организма а лявото въртене било много лошо. Той и спина на електроните бил ляв и десен, но за начало аз не мога да се сетя как да разбера кое е дясно и кое ляво въртене. Говорим по въпроса с мой приятел и съм сложил между нас на масата охладителен  вентилатор от компютър.
Той твърди, че се върти наляво и му влияе зле ама аз го виждам, че се върти надясно, значи би трябвало да му влияе добре. Е не можахме да се разберем кой крив кой прав.
Колко интересна тема само, с каква практическа насоченост и с огромно значение за материалната матрица.  ;D
Има и други примери за ротация. Не само електроните имат ротация, не ротира и само етера.
Примерно при полов акт често има ротация от страна на вагината. Ако тя се върти надясно /по часовника/ и на нея и се струва, че това е наистина дясно, то за фалоса това движение се усеща наляво /обратно на часовника/.
От това правя извода, че всичко това е една божествена еволюция, ангелска еволюция и човешка еволюция в средата на материалната матрица в която плува душата още при навлизането й в нея, като метамолекула.
Ето защо ротацията е от фундаментално значение.  ;D  :D  ;D

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Какво е това нещо ротацията
« Отговор #22 -: Юни 01, 2016, 11:30:03 am »
Хахаха...пък от'де да знаеш, може това да е определящо за пола на бебето?

Неактивен dmitarp

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 294
  • Пол: Мъж
Re: Какво е това нещо ротацията
« Отговор #23 -: Юни 01, 2016, 01:42:19 pm »
От тази ротация ми се завъртя главата, та не разбрах сега въртенето на колелетата на една кола на кой по-благоприятно действа, на шофьора или на пътника до него и има ли връзка това с, кой е по -олям късметлия при евентуална катастрофа.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 524
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Какво е това нещо ротацията
« Отговор #24 -: Юни 01, 2016, 02:05:19 pm »
Аз предлагам да се заобсъжда, да се инициира процедура по така важната и необходима за развитието на науката, етера, матрицата, душата, пространството и мн. др. тема - "Защо е синьо небето" или "Какво е това нещо стоенето и безделието" или нещо подобно.  Да се разкрие окултното. Да се разобличи на всяка цена и с всякакви средства ортодоксалната наука. Да излязат на показ всички видими и невидими енергии. Нека вземат участие и извънземните. ;D  :D  ;D

Това са все полезни теми. Те са в същината на форума. Те показват кой колко е напреднал със знания.  Ще има и оценяване. ;D
Нека се зарине форума до уши от съществени и необходими теми, да има, не като да няма.  :D

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: Какво е това нещо ротацията
« Отговор #25 -: Юни 01, 2016, 03:25:11 pm »
:) Интересното е че при спиносването си електрона не само ротира но и извършва вълнообразни движения(както твърди досегашната наука), ако са навътре сигурно благоприятстват ядрото ако, се движат на вън действат негативно на ядрото и позитивно на външната среда. Тук се заплетох,,,,,, май!!! Абе от личен опит знам че, почне ли вълнообразни движения вагината то, жената е удовлетворена, само не съм я питал как се чувства ако вълните са навътре и как ако са навън.  :) :)
От една седмица само простотии във форума! Та рекох и аз,,,,,,,,.

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Re: Какво е това нещо ротацията
« Отговор #26 -: Юни 01, 2016, 04:46:19 pm »
Май мухите в главите ви освен че бръмчат, се въртят основно наляво - с негативни последствия за околната им среда  :)  Що не пробвате да пиете десетина дни негативна водичка, въртяна активно и само обратно на час. стрелка примерно с миксер - първото нещо което ще забравите е какви движения прави вагината на жена ви, щото просто няма да ви интересува вече  :D След още десетина дни вече няма да ви пука въобще от нищо, а енергетиката на организма ви е отишла близо до нулата. След още десетина може направо да викате поп - ако не е късно  ;)

Осмиването на нещо, с което човек не е наясно, означава че или е пълен идиот, или нарочно действащ против "опасната" тема трол - което е по-лошо. Изберете си сами.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Какво е това нещо ротацията
« Отговор #27 -: Юни 01, 2016, 05:51:14 pm »
Сега се замислих в каква посока се въртят двигателите на автомобилите (конкретно за тези автомобили, на които двигателя е поставен надлъжно). Оказва се че в огромната си част водачите имат почти в скута си един 10-тина килограмов маховик въртящ се в "лошата" посока с доста сериозни обороти...
Тук не включвам колянов вал, съединители и др. не по-малко масивни тела, въртящи се отново там и отново в тази посока.
И с'я к'во - карането (или возенето) в автомобил с надлъжен мотор е опасно за живота?!? И почти век никой не го е забелязал?

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Re: Какво е това нещо ротацията
« Отговор #28 -: Юни 01, 2016, 06:00:25 pm »
да - и не е само от ротацията. При изгаряне с голяма скорост и центростремително разширяване на газовете също има генериране на значително негативно поле /за справка - Шаубергер/. При рязко подаване на много газ също има временно секунда-две траещо генериране на мощно негативно поле /за справка - проф. Андреев/, което дори е засичано от руснаците като стандартна радиация и стига до около метър край мотора.
Така че, за автомобилите още от време оно /дори и при Тюрен е споменато/ има разработвани всякакви неутрализатори на това оргонно по същността си негативно поле. Въпрос на информация  :)

Неактивен merlinbg

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 220
Re: Какво е това нещо ротацията
« Отговор #29 -: Юни 01, 2016, 06:57:21 pm »
Мислех си, че сайтът е предимно с техническа насоченост, но по-скоро тук мога да се науча как да бъркам "черна магия" и "бяла магия за любов". Едната е обратно на часовниковата стрелка, другата по нея. Ако имам повреден домашен уред в каква посока да го въртя за да се оправи от етера? Нямам нищо против вярванията на хората, всеки може да вярва в каквото си поиска, но за сега енергия се получава от горене, пад на вода вследствие на гравитацията, ядрен разпад (щеше да е хубаво да може и с ядрен синтез, но за сега не ми е известно някой да го е постигнал), слънце и вятър. Никое от тези неща не работи с вяра или молитви (за слънцето и вятъра не съм сигурен). Наречете ме прост и неук, но за мен нещата работят, когато може да се измери някой техен параметър и измерването може да бъде повторено от друг човек, с друг уред. Ако не е така, мога да ви кажа, че съм открил генератор на СЕ, но никой не може да го види или премери параметри, с изключение на моя милост и един приятел (за да има свидетел де). Даже с него отскокнахме до Марс, защото в момента е близо до Земята да тестваме генератора на СЕ. Оспамих темата, за което се извинявам, но мисълта ми е, че теории които не лежат на нещо вече известно на науката, а са просто изсмукани от пръстите са чиста ала-балистика.
« Последна редакция: Юни 01, 2016, 07:44:33 pm от atos »