Автор Тема: ВОДАТА - НАЙ-ДОБРОТО ЛЕКАРСТВО!!!  (Прочетена 72591 пъти)

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: ВОДАТА - НАЙ-ДОБРОТО ЛЕКАРСТВО!!!
« Отговор #90 -: Януари 22, 2018, 09:50:40 pm »
Радико, много си чел ама нищо не си разбрал, отгоре на всичкото се опитваш да си стъкмяваш нещата не както са а както на тебе ти харесва.
Нищо подобно, просто съм имал късмета да прочета и неща за които ти явно не си имал този късмет. Наистина е необходим голям късмет за да попаднеш на тях. Предполагам не е трудно човек да се досети защо.

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: ВОДАТА - НАЙ-ДОБРОТО ЛЕКАРСТВО!!!
« Отговор #91 -: Януари 22, 2018, 10:05:52 pm »
Радико, екстровертен и интровертен са добавки към характеристиката на темпераментите от Хипократ. Екстровертен означава обърнат навън, цялата активност е обърната навън при интровертните темпераменти е обратното те са обърнати навътре. Екстровертните никога не тръгват по пътя на духовното развитие който и да е от пътищата, защото за да тръгнеш по пътя на духовното развитие трябва да си обърнат навътре към себе си. Ти обаче си екстровертен и каквото и да си чел няма да го разбереш няма никакъв шанс.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: ВОДАТА - НАЙ-ДОБРОТО ЛЕКАРСТВО!!!
« Отговор #92 -: Януари 22, 2018, 10:26:09 pm »
Цитат
До колко точно е това модрно определние е въпрос на друга тема
krasias Ти този цитат забеляза ли го. Забеляза ли, че това е приблизителен пример а не точно определени.
Цитат
Ти обаче си екстровертен и каквото и да си чел няма да го разбереш няма никакъв шанс.
Не знам защо но това на мен ми звучи като опит за обида въпреки, че същността която влагам в тези две думи не дава такава възможност. Аз лично за себе си съм избрал пътя който е различен от този на борбата. въпреки това не опредлям самонасилственото лишаване от нещо за дадна кауза като погрешно. Просто е път различн от моя. И не е по врен от моя само защото ти си го избрал и не си в състояние да разбереш моя.  ПОСЛЕДНОТО ИЗРЕЧЕНИЕ НЕ ВИЗИРА КОНКРЕТНО ТЕБ.

Неактивен sorrry

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 145
Re: ВОДАТА - НАЙ-ДОБРОТО ЛЕКАРСТВО!!!
« Отговор #93 -: Януари 22, 2018, 10:39:01 pm »
Plcsoft извинявай първо за закъснелия отговор. барбутирането е почти същото като в бъбъл.  През маркуче с камък за аквариуми на края за по-миниатюрни мехурчета и с нисък дебит за около две-три минути на литър. Единственото особено е, че или електролита трябва да е слаб, или да се изсушава възможно повече газа заради парите които носи със себе си. Такава вода пробвах първо на растения.  Две еднакви саксии с еднаква пръст и едно и също количество семена. едната я поливах с обикновена вода, другата със същата вода, но барбутирана. Естествено след третия ден дори, имаше сравнителен резултат. Тогава започнах и аз да я приемем. Чувството е като след терапия със Запер.

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: ВОДАТА - НАЙ-ДОБРОТО ЛЕКАРСТВО!!!
« Отговор #94 -: Януари 22, 2018, 10:56:28 pm »
Радико, аз съм срещал хора които им е дошло ясновидството ей така от само себе си без абсолютно никакъв напън. Но поради незнание са оплескали нещата още в самото начало, защото започват веднага да обясняват на околните какво се случва с тях в момента а това е огромна грешка която оставя отпечатък до края на живота им. Впоследствие тези хора които са се развили без никакво усилие се опитват всячески да се пречистят и да станат вегетарианци. Така че това което не правиш сега ще го правиш после.

Неактивен GreenHulk

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 270
  • Пол: Мъж
  • Астронавигатор
Re: ВОДАТА - НАЙ-ДОБРОТО ЛЕКАРСТВО!!!
« Отговор #95 -: Януари 23, 2018, 01:24:58 am »
Молбата ми е да избягваме крайностите и обидите, и да се опитаме си бъдем наистина полезни - кой колкото може:)
Пийс!

Неактивен GreenHulk

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 270
  • Пол: Мъж
  • Астронавигатор
Re: ВОДАТА - НАЙ-ДОБРОТО ЛЕКАРСТВО!!!
« Отговор #96 -: Януари 23, 2018, 01:29:31 am »
  барбутирането е почти същото като в бъбъл.

Чувството е като след терапия със Запер.

Колко време се запазват променените свойства, това някаква механична смес ли е или има и промяна в химичния състав на водата. Може ли да поръчам една бутилка за тестове или трябва бързо да се употребява?

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: ВОДАТА - НАЙ-ДОБРОТО ЛЕКАРСТВО!!!
« Отговор #97 -: Януари 23, 2018, 07:07:06 am »
Радико, екстровертен и интровертен са добавки към характеристиката на темпераментите от Хипократ. Екстровертен означава обърнат навън, цялата активност е обърната навън при интровертните темпераменти е обратното те са обърнати навътре. Екстровертните никога не тръгват по пътя на духовното развитие който и да е от пътищата, защото за да тръгнеш по пътя на духовното развитие трябва да си обърнат навътре към себе си. Ти обаче си екстровертен и каквото и да си чел няма да го разбереш няма никакъв шанс.

Точно така е! За това написах "собствен опит"! Докато човек не усети и не почувства, не може да осъзнае за какво става въпрос. Останалото са само думи и безсмисленни словосъчетания който нямат практическа стойност, защото са кухи отвътре, тоест игра на Разума с думите.

Неактивен sorrry

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 145
Re: ВОДАТА - НАЙ-ДОБРОТО ЛЕКАРСТВО!!!
« Отговор #98 -: Януари 23, 2018, 09:33:29 am »
Водата си запазва химическия състав непроменен,ноел. заряда пада от -300 до 0 за три денонощия. ПХто си остава постоянно. До коклото може да се разчита на ХеИто. С кристално махало преди барбутирането се върти по часовника гледано от горе, а по време и след това, наобратно.

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: ВОДАТА - НАЙ-ДОБРОТО ЛЕКАРСТВО!!!
« Отговор #99 -: Януари 23, 2018, 01:07:01 pm »
По часовника, означава, че е с дължина на вълната, по-голяма от твоята, което е добре. Ако се върти наляво, нещата са зле. Знаеш ли, правилния начин за мерене? Случайно ако не го знаеш е следния. С показалец и свити останали пръсти на едната ръка, се посочва водата от разстояние около 1см. Махалото се залюлява напред -назад и чакаш отклонение. Ако няма, водата е неутрална. Ако е надясно е добра. Когато мериш, гледай да няма други хора край теб, защото могат с поглед да повлияят. Очите излъчват силни вълни.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: ВОДАТА - НАЙ-ДОБРОТО ЛЕКАРСТВО!!!
« Отговор #100 -: Януари 23, 2018, 03:21:57 pm »
По часовника, означава, че е с дължина на вълната, по-голяма от твоята, което е добре. Ако се върти наляво, нещата са зле. Знаеш ли, правилния начин за мерене? Случайно ако не го знаеш е следния. С показалец и свити останали пръсти на едната ръка, се посочва водата от разстояние около 1см. Махалото се залюлява напред -назад и чакаш отклонение. Ако няма, водата е неутрална. Ако е надясно е добра. Когато мериш, гледай да няма други хора край теб, защото могат с поглед да повлияят. Очите излъчват силни вълни.

Нещата излезнаха от всякакъв контрол ... :)
Админа, отваряй един раздел за това как се мери с кристално махало, как се гледа на утайки от кафе и как се развалят магии

Неактивен ndm

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 712
  • и има и ш извади ако трее - че даже ш и работи
Re: ВОДАТА - НАЙ-ДОБРОТО ЛЕКАРСТВО!!!
« Отговор #101 -: Януари 23, 2018, 04:01:00 pm »
Тъй като имам силна памет на забравяне естествено и това няма да мога да запомня.

По часовника, означава, че е с дължина на вълната, по-голяма от твоята, което е добре. Ако се върти наляво, нещата са зле. Знаеш ли, правилния начин за мерене? Случайно ако не го знаеш е следния. С показалец и свити останали пръсти на едната ръка, се посочва водата от разстояние около 1см. Махалото се залюлява напред -назад и чакаш отклонение. Ако няма, водата е неутрална. Ако е надясно е добра. Когато мериш, гледай да няма други хора край теб, защото могат с поглед да повлияят. Очите излъчват силни вълни.

А още до като ми е на втория етаж, да попитам, а ноктите на пръстите с каква дължина трябва да са, или може и да са изрязани?

п.п.Защо да се трият такива шедьоври,...като моя например, нали младите трябва да почерпят опит, за да могат и те да се включат.

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: ВОДАТА - НАЙ-ДОБРОТО ЛЕКАРСТВО!!!
« Отговор #102 -: Януари 23, 2018, 07:41:43 pm »
Вие палячовците, случайно да си направихте труда да почетете Тюрен? Ама разбира се, по-лесно е да си палячо, отколкото радиестезист. Не ми пречите. Само ме карате да се усмихвам снизходително. Айде бегайте да си играете в пясъка.

Неактивен sorrry

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 145
Re: ВОДАТА - НАЙ-ДОБРОТО ЛЕКАРСТВО!!!
« Отговор #103 -: Януари 23, 2018, 08:15:04 pm »
Честно казано, не съм запознат с радистезията. Просто наскоро гледах клипче с махало над шунгит и реших да пробвам. Споделих го защото може на някой да е от интерес

balabanoff

  • Гост
Re: ВОДАТА - НАЙ-ДОБРОТО ЛЕКАРСТВО!!!
« Отговор #104 -: Август 12, 2018, 10:52:31 pm »
Водата - най-доброто лекарство!!!
Водата е най-уникалното и безценно нещо за човека и човешкото здраве!!!
Учените от викторианската епоха са ни оставили едно заключение, че не лекуват самите елементи, а техните излъчвания, т. е. те не участват директно във физиологичните процеси, а просто им влияят. Естественно има материя, от която е съставено човешкото тяло, материя, която е формирана от съответното енергийно въздействие.
Ако въздействаме на  течност с определена консистенция с различни честоти се получават различни форми, това важи за всички биологични форми.
Основния спор Между Тесла и Айнщаин е кое е първичното: енергията или материята. Тесла просто обяснява, че материята се формира от енергиийно въздействие, т. е. за да могат да се образуват всички биологични форми на биологичния синтез е  необходимо   човек да има балансиран прием на всички хранителни вещества и високо енергийно ниво.
Къде е мястото на водата във всички тези процеси?
Като основен фактор за получаване на така необходимата ни жизнена енергия наречена ОД се явява водата.
Кристалната ОД е описана най-добре от Барон Карл фон Райхенбах, един титан на мисълта творил през викторианската епоха и събрал най-големия фактически материал за излъчването на материята.
Баронът разбрал че кристалната -ОД е най-фундаменталната от енергиите на природата, много по силна от тази на магнитите.
Водата ние определяме като течен кристал, която с определена структура или информационно заредена с най-благотворните за човешкото тяло въздействия може да повиши енергийното му ниво и напълно да възстанови аурата на човека.
Всяко вещество генерира  много слабо енергийно поле около себе си, което представлява неговото информационно копие.
Чрез високочестотно слабо енергийно излъчване ние можем да предадем това информационно копие на водата и да я потенцираме. Така информационно заредена водата действа по същия начин, по който би действало самото вещество с мнoгoкратно по-силен ефект.
Ако анализираме фактите и чрез анализ да установим, че мнoгoкратно повтарящите се потвърждения могат да ни послужат като база за последващи такива подобно на понятието "аксиома" в математиката, то заключението е, че водата е най-доброто лекарство!!!
Водата можем да разглеждаме като течен кристал и както вече споменах  кристалната ОД е най-фундаменталната от енергиите на природата. Не напразно човешкото тяло се състои от около 70 % вода. Т. е. фундамента на нашето тяло е съставено от водни кристали - фундамента на енергиите - кристалната ОД.
Кристалната структура на водата е определящия фактор за въздействието и върху жизнените функции на орагнязма.
Структурата на водата може да се променя чрез всяко енергийно въздействие върху нея, било то чрез мисълта или друго външно въздействие. Т. е. водата променя структурата си във всеки момент!!!
Ако приемаме определено лекарство то променя структурата на водата и по този начин чрез промяна структурата на водата ние въздействаме на определени физиологични процеси в човешкото тяло.
Няма зачение дали ние ще приемем това лекартство или екстракт от билки и те  ще структурират водата вътре в нас или ние ще структурираме водата с информационното копие на тези вещества извън човешкото тяло. Оказва се, че втория вариант има много по-силно въздействие.
Доказателствата вече са приведени, достатъчно е само да повярваме в тях и да осъзнаем, че водата е най-важния фактор за човешкото здраве.
Прочетете това:

https://www.spisanie8.bg/%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%BD%D0%B8/%D0%B7%D0%B4%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B5/2925-%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D0%B0-%D0%B7%D0%B0%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D0%B0-%D1%81-%D0%B8%D0%BD%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F-%D0%B7%D0%B0-%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D0%B0%D1%80%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%B0%D0%B3%D0%B0-%D0%BA%D0%B0%D1%82%D0%BE-%D1%85%D0%B0%D0%BF%D1%87%D0%B5%D1%82%D0%BE.html

http://web.uni-plovdiv.bg/victorivanov/books/vodata3.pdf

Прочетете още и това:
http://www.blitz.bg/article/39988

Сега аз ще изкажа една ерес, и тя е, че това е една малко по по-малка глупост!!!
Дискета, която ще структурира нашата вода. Но тя всяка вода е структурирана, т.е. има заложена някава информация в нея.
Възможно ли е излъчването на тази дискета да промени структурата на водата!?
Възможно е защото всяко излъчване променя нейната структура, но до каква степен само един Господ знае!!!
Аз съм го проверил този метод и не бих казал, че не работи, но едва ли е най-добрия вариант.
Това което руснаците правят е чрез механично въздействие на водата чрез мнoгoчестотни механични трептения или чрез електролиза както твърди професор Джералд Полак да променят структурата на водата и след това допълнително да я заредят информационно с определен екстракт от билки или лекарство.
Учените обикновено бягат зад истината !!!
Аз от приблизително 8 години използувам един руски уред наречен "Радамир", който поради високата си цена от 1300 лв. не намери широко разпространение в България.
Повода,  поради което ви казвам това е, че този уред може да копира всяко лекарство, билков екстракт или  въобще излъчване на момента и това информационно копие да се предаде на водата. Така също може да се зарежда водата с информационно копие на билков екстракт от 101 билки.
Това, което цял  свят прави е да възкликва на  нещо, идващо от Япония, Германия или САЩ.
За мен Руснаците имат много по-високо интелектуално ниво!!!
За какво написах всичко това ?!
Време е всички да разберат, че можем да излекуваме себе си и цяла България само с вода!? (ерес)
Аз мога да ви демонстрирам уред разработен от мен, който може да структурира водата чрез електролиза с програмата Frex-16 или друга такава, сребърна йонизация на водата, да пренася информацията от билков екстракт или лекарство във водата при наличие на миимално количество от него, или чрез магнитен запис на магнитен носител, заложен в устройството запер, работещ с програмата Frex-16 с отделно заложени честоти 15 Hz, 2.5 kHz, 30 kHz.
Всичко това събрано в един уред и проверено по радиестезичен път .
Излъчването на водата е същото,ъ както на копирания екстракт от билки !!!
Не се опитвайте да ме опровергавате, защото както вече казах доказателствата са приведени - просто се опитайте да вникнете в същността на това, което съм написал.
Нищо, нищо абсолютно не може да бъде по-добро от тази идея да използуваме водата като лекарство, защото това е логиката на нещата !!!
Темата е толкова обширна, че спирам до тук. Бих искал да ви напиша какво аз съм постигнал с този метод, но ще го направя следващия път.
За мен е важно да мога да съживя вода чрез задаване на честота в момент на електролиза. Ако можете да ме насочите за метода и принципа.
Благодаря.