Автор Тема: ВОДАТА - НАЙ-ДОБРОТО ЛЕКАРСТВО!!!  (Прочетена 72654 пъти)

Неактивен ndm

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 712
  • и има и ш извади ако трее - че даже ш и работи
Re: ВОДАТА - НАЙ-ДОБРОТО ЛЕКАРСТВО!!!
« Отговор #60 -: Януари 20, 2018, 05:02:53 pm »
Ако ми позволи plcsoft да му помогна с т.1 от списъка с лъжи.
1. Водата в човешкото тяло е 70%. ???
А дали не са искали да кажат 7%, е сложили са една нула за благозвучие.
След тези внушителни проценти, какво ни остава друго освен да повярваме в тях.
2.......
3.......

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: ВОДАТА - НАЙ-ДОБРОТО ЛЕКАРСТВО!!!
« Отговор #61 -: Януари 20, 2018, 05:32:45 pm »
Направи един списък на тия лъжи, че и ние да ги знаем!

https://

 Също така не се опитвам да доказвам нищо на никого или да целя нещо. Просто споделям информация и който я разбере, разбере! На неосъзнаващият и планината да му докараш, пак ще си мисли своето! Лек ден!  :)

Нека не се засягат хората който любопитстват по-горе но, нямам нито намерение, нито желание за да се занимавам с просвещение. Който е готов за това знание ще разбере всичко, дори и от написаното. Не съм нито учител, нито просветител, нито имам време да се занивам с това. Просто споделям практически опит и толкова. Ама как ставало, ама защо ставало, ама докажи ни и прочее писания не ме занимавайте. Като сте толкова любопитни разберете от собствен опит. Той е най-ценен!? Не искам да започвам нова безсмислена полемика на тема" ама докажи ми", " ама не съм убеден", и хиляди други ама-та. За мен е достатъчно това че, имам реална полза от пиенето на чиста вода и толкова. Просто споделям! Лека вечер!   


Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: ВОДАТА - НАЙ-ДОБРОТО ЛЕКАРСТВО!!!
« Отговор #62 -: Януари 20, 2018, 05:39:10 pm »
Ако ми позволи plcsoft да му помогна с т.1 от списъка с лъжи.
1. Водата в човешкото тяло е 70%. ???
А дали не са искали да кажат 7%, е сложили са една нула за благозвучие.
След тези внушителни проценти, какво ни остава друго освен да повярваме в тях.
2.......
3.......

Не знам, кой ще повярва и в какво, ама след това внушително изказване, не теб вяра, нема да ти хванат. В допълнение ще кажа, че 70% е водата, ама вече при възрастен човек. При малдите е още по-висок. И що не вземеш една пържола, да я претеглиш, после да я изсушиш добре и пак да я претеглиш. Така ще добиеш бегла предствава, в каква заблуда си.

Неактивен sorrry

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 145
Re: ВОДАТА - НАЙ-ДОБРОТО ЛЕКАРСТВО!!!
« Отговор #63 -: Януари 20, 2018, 06:28:42 pm »
Лично за мен, дестилираната вода е доста активна и попаднала в организма, отнема множество и от полезните соли и минерали. Само според мен, метода с очистване на ниско минерализирана изворна вода, по метода чрез варене и неколкократно замразяване дава по-добри резултати. Като се отнеме първия лед и при повторно замразяване се махне незамръзналата вода ( леката и тежката), останалата е вече готова за структуриране; баене; наричане; вибриране; озвучаване; зареждане и всичко, за каквото е полезна. Моите първи симптоми след дестилирана вода бяха суха кожа, мънички мехурчета под кожата на дланите и стъпалата, а след изследване са установи авитаминоза. Затова ползвам споменатия метод. Все пак при всеки е според организма. Доста съм кльощав и няма много какво да чистя.
« Последна редакция: Януари 20, 2018, 06:32:53 pm от atos »

Неактивен sorrry

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 145
Re: ВОДАТА - НАЙ-ДОБРОТО ЛЕКАРСТВО!!!
« Отговор #64 -: Януари 20, 2018, 06:47:57 pm »
https://www.youtube.com/watch?v=jdYJf_ybyVo&list=PLW6F3LuFpDZUnJS8wuHTJaoHTdCatbi-A&index=3
Скромен и искрен поздрав за всички от форума, без изключение.

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: ВОДАТА - НАЙ-ДОБРОТО ЛЕКАРСТВО!!!
« Отговор #65 -: Януари 20, 2018, 06:56:39 pm »
Лично за мен, дестилираната вода е доста активна и попаднала в организма, отнема множество и от полезните соли и минерали.

Този проблем се решава като, дестилираната вода се постави в 10 литрова бутилка със 100 грама поставен в нея зеолит. Продава се в дрогериите. При тебе деминерализацията може би се дължи на това че, ядеш предимно топлинно преработена храна или супермаркетна синтетика. Защото pH -то на дестилираната вода е около 8, тоест с алкален характер. При което тя започва да неутрализира свободните радикали който са над 90% в топлинно обработената храна. Това е причината! Ако постепенно преминеш на натурална храна деминилизирането на тялото ще изчезне. При мене имах два зъба по-точно кътника който бяха със проядени и с оголени коронки. Но, постепенно с чистата вода и натуралната храна започнаха да се възстановяват. Пак казвам, това става постепенно! В природата нищо не протича с такава бързина с която на нас ни се иска. За това трябва търпение, постоянство и воля. Но, резултатите който се постигат са много качественни и най-вече безвредни!? Така че, вие решавате!

Неактивен Vector

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 559
Re: ВОДАТА - НАЙ-ДОБРОТО ЛЕКАРСТВО!!!
« Отговор #66 -: Януари 20, 2018, 07:15:12 pm »
Ако не е проблем,моля дай снимка на дестилатора който ползваш-ако може линк.
Благодаря!

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: ВОДАТА - НАЙ-ДОБРОТО ЛЕКАРСТВО!!!
« Отговор #67 -: Януари 20, 2018, 07:30:43 pm »
Ако не е проблем,моля дай снимка на дестилатора който ползваш-ако може линк.
Благодаря!

https://www.olx.bg/ad/chisto-nov-destilator-1-l-chas-v-otiginalnata-opakovk-i-upotrebyavan-99lv-ID6bFyA.html#3830e42967 ползвам такъв като съм му сложил реле за време.

Неактивен sorrry

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 145
Re: ВОДАТА - НАЙ-ДОБРОТО ЛЕКАРСТВО!!!
« Отговор #68 -: Януари 20, 2018, 07:38:36 pm »
Благодаря за пояснението. Другото което искам да споделя е следното: При върлуващи епидемии си правя сребърна вода, а в службата си барбутирам за всекидневна употреба вода с Браун Газ. С втората поливам и растения където ефекта е поразителен. Замерванията на барбутираната показват покачване на PH-до 9; И ORP от 100-200 спада до минус 300 микросименса, това я прави заредена с ел. потенциал което спомага на клетките в тялото за клетъчното дишане

Неактивен GreenHulk

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 270
  • Пол: Мъж
  • Астронавигатор
Re: ВОДАТА - НАЙ-ДОБРОТО ЛЕКАРСТВО!!!
« Отговор #69 -: Януари 20, 2018, 07:51:05 pm »
Някои неща от Петър Дънов:
" Кажеш  ли на един  човек  да диша чист въздух, щом той изпълни това наставление добре, чистият въздух ще укаже своето влияние върху него. Каже ли му се да пие чиста вода, без никакви примеси, водата ще укаже своето благотворно влияние върху организма. Ако водата е нечиста и съдържа органически примесени вещества, тя ще окаже вредно влияние върху организма на човека. Когато хората дестилират водата, те имат  право за това. Дестилираната вода подобрява здравословното състояние на човека. За да си промива организма, човек  трябва да пие дневно най-малко кило, кило и половина вода. Някои мислят, че достатъчно е човек  да изпива на ден  по една чаша вода. Не, кило и половина вода трябва да се пие и то чиста, дестилирана, без  никакви примеси. Такава вода трябва да употребявате и в ъхраната, която приемате.  "
"Всякога услужвай!", 12 година 8 лекция на общия окултен  клас. 9 ноември 1932 г.

Поставяне на злато или сребро в  съда с вода можа да даде допълнителни полезни свойства на водата, енергиите на среброто или златото (от метал с висока проба) да я наситят и човек изпивайки я да има още по-добър ефект. След дестилиране и зареждане с положителна мисъл, а който има и Рейки инициация може и с Рейки енергия да я зарежда.
Има лечители, които специално използват заредена вода като допълнение към лечението - и в България.
Да се слага или злато или сребро в един съд, не едновременно. Среброто чисти и лекува, премахва неразположения, златото внася разположение и жизнена енергия. Може двата вида вода да се редуват. Метални пластинки с висока проба може да се намерят в някои банки.

http://otizvora.bg/%D0%B0%D0%BB%D1%85%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%8F%D1%82%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%B7%D0%BB%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%82%D0%BE-%D0%B8-%D1%81%D1%80%D0%B5%D0%B1%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%BE/

http://otizvora.bg/%D0%B6%D0%B8%D0%B2%D0%B0-%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D0%B0/

http://otizvora.bg/%D0%BB%D0%B5%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5-%D1%81-%D0%B2%D0%BE%D0%B4%D0%B0/


https://tehnomag.net/eshop.php?body=prodshop&pg=1&gr=0&pod=0&promo=1&id=400

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: ВОДАТА - НАЙ-ДОБРОТО ЛЕКАРСТВО!!!
« Отговор #70 -: Януари 20, 2018, 07:51:33 pm »
Това е нещо ново за мен! Дай информация как правиш барбутирането! Ако може, разбира се!
 Аз ползвам електроактиватор с който правя жива вода. Пия я когато се сетя или когато съм ял повече мъртва(топлинно преработена) храна. Много добре неутрализира токсините и свободните радикали и възстановява нормалното pH на кръвта.

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 189
Re: ВОДАТА - НАЙ-ДОБРОТО ЛЕКАРСТВО!!!
« Отговор #71 -: Януари 20, 2018, 10:10:33 pm »
Аз пия основно, най-виско алкалната вода на пазара с точна цел. Горна Баня pH 9.75. Както виждате противоположност на дестилирана.
Целта е неутрализиране на киселини. По точно болест наречена рефлукс или ГЕРБ. Не може да се каже съвсем че е болест. Тази вода ми помага да се храня почти със всичко. Да пия дори концентриран алкохол. Обаче всичко с мярка. Лекарства използвам мн. рядко. Месечно 1-2 пъти и то само когато прекаля на празници или събирания.
Та така! Може и да си въобразявам, но без тази вода имам проблеми. Това все пак го научих от медицината. Има логика нали? Киселини и основи взаимно се неутрализират.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: ВОДАТА - НАЙ-ДОБРОТО ЛЕКАРСТВО!!!
« Отговор #72 -: Януари 20, 2018, 10:45:01 pm »
Тази вода ми помага да се храня почти със всичко. Да пия дори концентриран алкохол. Обаче всичко с мярка. Лекарства използвам мн. рядко. Месечно 1-2 пъти и то само когато прекаля на празници или събирания.
Взимаш 1-2 пъти месечно лекарства? Явно имаш някакъв здравословен проблем....
Последния път когато съм взимал НЯКАКВА таблетка е било преди повече от 5 години, когато ме беше подгонил някакъв гаден грип и се наложи да взимам антибиотици.
А без месо аз на маса не сядам. В момента гледам че от 1 кило кана с вино е останало за още една чаша и вероятно и тя ще си отиде докат си легна.

Неактивен GreenHulk

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 270
  • Пол: Мъж
  • Астронавигатор
Re: ВОДАТА - НАЙ-ДОБРОТО ЛЕКАРСТВО!!!
« Отговор #73 -: Януари 20, 2018, 11:17:04 pm »

А без месо аз на маса не сядам. В момента гледам че от 1 кило кана с вино е останало за още една чаша и вероятно и тя ще си отиде докат си легна.

Това, че така правиш не значи, че това е най-полезното за тебе!

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: ВОДАТА - НАЙ-ДОБРОТО ЛЕКАРСТВО!!!
« Отговор #74 -: Януари 20, 2018, 11:18:59 pm »
Това, че така правиш не значи, че това е най-полезното за тебе!
Да, но това ми харесва ... А какъв е смисъла да живееш ако не се кефиш от това? Мислиш ли че червеите ги интересува каква плът ядат... а всички свършваме там.