Автор Тема: ВОДАТА - НАЙ-ДОБРОТО ЛЕКАРСТВО!!!  (Прочетена 72616 пъти)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: ВОДАТА - НАЙ-ДОБРОТО ЛЕКАРСТВО!!!
« Отговор #45 -: Януари 19, 2018, 02:32:56 pm »
Атос и Красиас - а защо набедихте точно водата?
Това което ми обяснявате може да се постигне и с т.нар. "баене". Или с прочитане на молитва. Или с леене на куршум. Или ако човек достатъчно добре си познава организма - и със самовнушение.
Нека не надаряваме водата с такива магически свойства. А опитите да се вкарат тези свойства в научна обвивка под вид на хомеопатия са направо смешни. Но едва ли някой от тия доктори ще си признае че флакона с хомеопатичното лекарство е лековит точно колкото червен конец, вързан на китката ми.

Неактивен krasias

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 238
Re: ВОДАТА - НАЙ-ДОБРОТО ЛЕКАРСТВО!!!
« Отговор #46 -: Януари 19, 2018, 03:02:22 pm »
juliang, аз не ти обяснявам на тебе щото съм се убедил че от това няма никакъв смисъл. Ти не си човек който търси истината, ти търсиш победата, а това дори в науката няма никакъв практически смисъл.

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: ВОДАТА - НАЙ-ДОБРОТО ЛЕКАРСТВО!!!
« Отговор #47 -: Януари 19, 2018, 04:52:14 pm »
Абе момци. Дадоха ви книгата на Тюрен. Защо не прочетете, какво пише вътре и после да пишете и питате?
Отнася се най-вече за Юлиан. Използвам хомеопатия от години и съм много доволен. Който не е, значи има проблем. Хомеопатията не работи в силно токсицирани организми и затова добрия хомеопат, първо прави детоксикация. Да, пак с хомеопатия, но при токсини, само детоксициращите работят. Болшинството хомеопати в БГ са пълни лаици и това е факт, за съжаление. Царица парица, пак осра всичко.

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 189
Re: ВОДАТА - НАЙ-ДОБРОТО ЛЕКАРСТВО!!!
« Отговор #48 -: Януари 19, 2018, 04:59:38 pm »
http://bgchaos.com/851/polemics/unintelligent-design/памет-на-водата-или-как-ни-промиват-моз/

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 502
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: ВОДАТА - НАЙ-ДОБРОТО ЛЕКАРСТВО!!!
« Отговор #49 -: Януари 19, 2018, 05:10:01 pm »
По този повод, Интернет ни продъни ушите затова как водата си променяла кристалната структура на молекулата под различни по стил музика. Класическата придавала вид на снежинка, а хеви метала на парцали пред разпад.  ;D

И направих си аз труда, да се запозная с изпълнители от тези различни стилове, да видим как тая музика им влияе на водата в тялото, тя убива ли ги? Оказа се, че оперните певци умират доста по-млади от хеви металистите. Ози Озбърн, който е създателя на хеви метъла, алкохолик, дрогат, сатанист и т.н. скоро го бяха приели в една болница и установили, че органите му били, като на 30 год. човек. А оперните певци от кристалите на водата ли, не знам, ми приличат на бидони за кисело зеле.  :D Обратно, вземете който и да е рокаджия, прилича на опъната струна за китара.  ;)

Бах таз вода, бах таз памет.... https://www.youtube.com/watch?v=4BFKqXifzdI

Неактивен Иван Димов

  • Експериментатор
  • Сериозен
  • ***
  • Публикации: 1 046
  • Пол: Мъж
  • Невъзможно нещо е да докажеш, че нещо е невъзможно
Re: ВОДАТА - НАЙ-ДОБРОТО ЛЕКАРСТВО!!!
« Отговор #50 -: Януари 19, 2018, 05:47:32 pm »
   Преди години четях книги за самовнушението и автогенната тренировка и в една от тях пишеше, че ако до една чаша с течност сложим друга чаша с подобна течност, но с нещо разтворено в нея, в първата чаша с чистата течност стават промени. Това било регистрирано научно и учените нямали друго обяснение освен това, че трансформацията на течността ставала по електромагнитен път, т. е. вибрациите на молекулите от едната чаша се предават на молекулите в другата чаша. Един вид това е нещо като трансформаторите - от едната бобина токът се прехвърля в другата по електромагнитен път. Излиза че дори без да пием дадено хомеопатично лекарство, а само да го поставим в близост и пак ще има ефект. Сигурно нещо подобно става и с бучките захар на баба Ванга, които хората си слагат под възглавницата и като преспят захарта "попива" тяхната информация. Мозъкът на човека също излъчва вълни и може да влияе както положително така и отрицателно в зависимост от нагласата на човека. Магьосничеството също използва тези вълни за въздействие.
   В заключение - живейте природосъобразно, не се поддавайте на внушения, които ще ви навредят и няма да се разболявате въобще.

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: ВОДАТА - НАЙ-ДОБРОТО ЛЕКАРСТВО!!!
« Отговор #51 -: Януари 19, 2018, 06:43:32 pm »
Понеже се заформя някаква дискусия и направлението и поема към на "мама си хвърчилото" Нека да споделя малко практически опит от пиенето на чиста вода! От две години пия чиста вода която е информационно и химически изчистена . Резултатите са следните:-
1. Чувствам се много добре, направо чудесно.
2.  Имам енергия и бодрост през целият ден, при това без да употребявам кофеин, чай и други кофейно съдържащи вещества или алкохол.
3. Радвам се на великолепно здраве каквото не съм имал дори и на 20 години.
4. Преди няколко дена прекарах простудна болест на крака без да взимам никакви лекарства или да ходя на лекар. Организма ми първият ден се чувстваше отпаднал но, продължих да се инатя и не взех никакви предпазни мерки освен пиенето на чиста вода и здравословна храна. На вторият ден просто бях леко отпаднал но, без симтомите на простудата на третият ден вече се чувствах нормално. Просто така без лекарства. При това семейството ми също прекара болеста но, при тях лечението продължава все още с антибиотици и витамини!
5. Яснота на мисленето и възприятията без нервност или негативизъм.
6. Изчезна симптома на студените крайници и лошият дъх който човек има когато яде топлинно обработена храна.
7. Пародонтозата ми се стопира и вече нямам зъбобол.
И други неща за който в момента не се сещам!
Всичко това не стана веднага, а постепенно. В началото ми бяха необходими няколко месеца(може би девет- десет) докато тялото ми се прочисти от шлаките, токсините и информационното замърсяване(невероятно но факт) а след това постепенно, се успокоява и започваш да чувстваш ведрост, спокойствие и яснота, каквито не си имал никога. Така че, наред със физическото замърсяване на организма не по-малко важно е информационното. Това мога да кажа от собствен опит. За някой това може да е фантазия но, за мене е реалност и факт!

Неактивен Vector

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 559
Re: ВОДАТА - НАЙ-ДОБРОТО ЛЕКАРСТВО!!!
« Отговор #52 -: Януари 19, 2018, 06:57:27 pm »
plcsoft,как става прочистването?
Каква вода ползваш-минерална,изворна или чешмяна?

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: ВОДАТА - НАЙ-ДОБРОТО ЛЕКАРСТВО!!!
« Отговор #53 -: Януари 19, 2018, 07:32:00 pm »
plcsoft,как става прочистването?
Каква вода ползваш-минерална,изворна или чешмяна?

Ползвам чешмяна вода. Пречистването може да се направи по-два начина. Или с дестилатор или чрез замразяване и после стопяване. Аз ползвам дестилатор. Защото така водата напълно се пречиства както информационно така и химически.

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: ВОДАТА - НАЙ-ДОБРОТО ЛЕКАРСТВО!!!
« Отговор #54 -: Януари 19, 2018, 08:42:53 pm »
Химически да, но импрегнираните електрически вълни, няма как, но щом се чувстваш добре, това е важното.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: ВОДАТА - НАЙ-ДОБРОТО ЛЕКАРСТВО!!!
« Отговор #55 -: Януари 19, 2018, 09:07:04 pm »
Цитат
А опитите да се вкарат тези свойства в научна обвивка под вид на хомеопатия са направо смешни. Но едва ли някой от тия доктори ще си признае че флакона с хомеопатичното лекарство е лековит точно колкото червен конец, вързан на китката ми.
Юлияне, не знам на теб как ти влияе червеният конец, но хомеопатично лекарство спси сливиците на дъщеря ми при това когато беше на възраст изключваща самовнушение.
Относно странните свойства на водата:
https://fakti.bg/world/216957-otkriha-novo-agregatno-sastoanie-na-vodata
В добавка същото поведение е открито доста по отдавна и при леда. Да не забравя това свойство на водата е "открито" от доверените ти пишман-учени едва миналата 2017та година. Изобщо би ли ми казал колко точно голяма е разликата между учените на които се доверяваш и поддръжниците на теорията за плоската змя. За принципна разлика говоря. За мен и двата вида живеят със теории и сметки отдавна згубили връзка с реалността.

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 189
Re: ВОДАТА - НАЙ-ДОБРОТО ЛЕКАРСТВО!!!
« Отговор #56 -: Януари 19, 2018, 09:46:41 pm »
Аз пък се доверявам на библията. Там на едно място пише 'блажени са верующите'! За това редовно си пия червено вино и си вЕрвам. Вярвайте ми мн. съм си добре на почти 70!!

Неактивен plcsoft

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 536
Re: ВОДАТА - НАЙ-ДОБРОТО ЛЕКАРСТВО!!!
« Отговор #57 -: Януари 20, 2018, 08:20:25 am »
От личен опит само мога да кажа че, почти всичко което е написано за водата и не само за нея е просто не вярно и смея да твърдя целенасочена лъжа!
А за електрическите вълни който и влияят за сега няма лек. Но тези вълни могат да се неутрализират като се постави пречистената вода за няколко часа на слънце. Тогава водата има лечебни свойства.  Но и дестилационото причистване е достатъчно за да се облекчи работата на организма ни и да не се натоварва с преработването на канцарогенни вещества и информационен боклук който се запаметява от водата при движението и в водопреносната мрежа.
И последно, това което пиша не е въпрос на вярване, а е факт! Мене вярванията не ме интересуват, интересуват ме фактите! Също така не се опитвам да доказвам нищо на никого или да целя нещо. Просто споделям информация и който я разбере, разбере! На неосъзнаващият и планината да му докараш, пак ще си мисли своето! Лек ден!  :)
« Последна редакция: Януари 20, 2018, 08:43:29 am от plcsoft »

Неактивен lpoik

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 192
Re: ВОДАТА - НАЙ-ДОБРОТО ЛЕКАРСТВО!!!
« Отговор #58 -: Януари 20, 2018, 03:27:00 pm »
plcsoft-Какъв казан ползваш за дестилиране на водата?(предполагам не е казан за ракия).

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 189
Re: ВОДАТА - НАЙ-ДОБРОТО ЛЕКАРСТВО!!!
« Отговор #59 -: Януари 20, 2018, 03:46:56 pm »
Направи един списък на тия лъжи, че и ние да ги знаем! Кои са тия вълни които влияят на водата, какво става с нея, каква боклук информация се запаметява? Е тия работи не ги вдявам! Ще бъда благодарен да споделиш фактите, щото и аз не обичам на голо да вярвам!