Автор Тема: ВОДАТА - НАЙ-ДОБРОТО ЛЕКАРСТВО!!!  (Прочетена 19057 пъти)

Неактивен ndm

• Специалист
  • Подготвен
  • Публикации: 169
  • Рейтинг: 55
Re: ВОДАТА - НАЙ-ДОБРОТО ЛЕКАРСТВО!!!
« Отговор #105 -: Януари 23, 2018, 04:01:00 pm »
Тъй като имам силна памет на забравяне естествено и това няма да мога да запомня.

По часовника, означава, че е с дължина на вълната, по-голяма от твоята, което е добре. Ако се върти наляво, нещата са зле. Знаеш ли, правилния начин за мерене? Случайно ако не го знаеш е следния. С показалец и свити останали пръсти на едната ръка, се посочва водата от разстояние около 1см. Махалото се залюлява напред -назад и чакаш отклонение. Ако няма, водата е неутрална. Ако е надясно е добра. Когато мериш, гледай да няма други хора край теб, защото могат с поглед да повлияят. Очите излъчват силни вълни.

А още до като ми е на втория етаж, да попитам, а ноктите на пръстите с каква дължина трябва да са, или може и да са изрязани?

п.п.Защо да се трият такива шедьоври,...като моя например, нали младите трябва да почерпят опит, за да могат и те да се включат.

Неактивен edin

• Специалист
  • Много Напреднал
  • Публикации: 1 241
  • Рейтинг: 235
  • Гениалното, винаги е просто
« Отговор #106 -: Януари 23, 2018, 07:41:43 pm »
Вие палячовците, случайно да си направихте труда да почетете Тюрен? Ама разбира се, по-лесно е да си палячо, отколкото радиестезист. Не ми пречите. Само ме карате да се усмихвам снизходително. Айде бегайте да си играете в пясъка.

Неактивен sorrry

• Beginner
  • *
  • Публикации: 62
  • Рейтинг: 19
« Отговор #107 -: Януари 23, 2018, 08:15:04 pm »
Честно казано, не съм запознат с радистезията. Просто наскоро гледах клипче с махало над шунгит и реших да пробвам. Споделих го защото може на някой да е от интерес