Автор Тема: Александр Мишин - Вихрови технологии в медицината  (Прочетена 38608 пъти)

Неактивен oneman

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 249
  • Пол: Мъж
  • Направи го за да го разбереш
Отварям нова тема за да обсъдим работата на Александър Мишин по медицинските въпроси.
По-късно ще отворя тема за работите му по свободната енергия. Здравето е по-важно.

Същината накратко - два вида бифилярни намотки, изготвени по необичаен начин и
включени към функционален генератор със синусоидален сигнал ~300 kHz,
лекуват много неща.


Видеоконференция, медицинската част започва от 1:13:14 и продължава до към 5:16:23.
В частта със задаването на въпросите има и такива по СЕ, но те няма да са вредни или ги прескачайте.
https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=Lza5A7ZdMcE#t=4388

Тук са направили една изрезка от конференцията, започваща с обясненията на Мишин как да се настройват намотките без осцилоскоп:
https://www.youtube.com/watch?v=XTXHGHgOO48

Тук кратко и ясно е показано от Александр Седой как се правят намотките. Нетърпеливите могат да започнат с него :)
https://www.youtube.com/watch?v=5h7ME1z439Q

Обясненията на Мишин на гости при Александр Седой и жена му. Има интересни факти в 1-ва и 2-ра част.
Там обсъждат и доста по СЕ. Това е записвано преди конференцията.
https://www.youtube.com/watch?v=WyAuhU-2dvE
https://www.youtube.com/watch?v=HDAu1GAr7mI
https://www.youtube.com/watch?v=_E79_ALXuLE

Подробно темата се обсъжда в руския форум по различните раздели - намотки, проводници, генератори, начин на приложение.
http://x-faq.ru/index.php?board=174.0

В skype има отворена чат група, където почти всеки ден се появява Мишин и отговаря на въпроси по начина на приложение.
Конструктивни и генераторни въпроси се обсъждат на форума.
Спзвайте правилата на чата описани тук: http://x-faq.ru/index.php?topic=4008.0

В прикачения файл е описано от Мишин как се прави тора.

Добавено:

Съкращенията на руския форум ТМА - Тор Мишина Александр и ДМА - Диск Мишина Александр.

Проводник за намотките:
За тора 1 усукана двойка от интернет кабел (UTP) - описано е в прикачения файл.

За диска - 2 * 20 метра, проводника може да е многожилен или едножилен,  но външния му диаметър с изолацията трябва да е до 1 мм.
Това е практичен съвет, защото намотката трябва да се получи с диаметър по-малък от 25 см.
Централният отвор на намотката - диаметър около 2 см.
За подложка може да се ползва дори велпапе 2 слоя залепени "на кръст" за здравина.

Изискванията към генератора са най-спорни. Последното уточнение на Мишин:
синусоидално напрежение, с резонансната честота на намотката от 280 до 400 kHz, оптимално около 300 kHz (ако не пасва се коригира намотката да влезе в тези граници).
напрежение на изхода преди включване на намотката 20 Vp-p (от пик до пик).
напрежение след включване не по-малко от 5 Vp-p.
ток, измерен на контролен резистор 1 ом във веригата - 150 mA до 350 mA.

Цитат
от чата
[10:39:19] Александр Мишин+:Напряжение без нагрузки генератора - 20-24 В (синус) возможно любое более низкое, просто эффективность будет падать, выще поднимать не стоит и так достаточно агрессивно работает
[10:40:09] Александр Мишин+: Напряжения на выходе генератора под нагрузкой ДМА - не менее 5В (синус)зависит от провода емкости, может проседать и в 10ки раз
[10:41:33] Александр Мишин+: Ток через ДМА на резисторе 1 Ом 150 мВ (синус) - от пика до пикавозможен и больше, до 350-400мА
[10:43:31] Александр Мишин+: Мощность амплитудное значение 2 Вт на ДМАвполне достаточно для условно безболезненного вывода сложных заболеваний

...

P.S. Този пост ще бъде допълнен и преведена същността за невладеещите руски. Помагайте с превода.




« Последна редакция: Февруари 18, 2016, 10:37:25 pm от oneman »

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Александр Мишин - Вихрови технологии в медицината
« Отговор #1 -: Февруари 18, 2016, 10:11:00 pm »
А резултати от това лечение има ли или не се знае дали има?

Неактивен oneman

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 249
  • Пол: Мъж
  • Направи го за да го разбереш
Re: Александр Мишин - Вихрови технологии в медицината
« Отговор #2 -: Февруари 18, 2016, 10:43:28 pm »
Здравей EDM electronics,

Описват добри резултати със сериозни заболяваниея.
Например изчезване на акне при пубертети :) - това го разказва Мишин за неговите деца във видеото.

Аз още се боря с репликирането. Липсват ми разни инстурменти :), а и ще ми трябва допълнително
потвърждение за безопасността на това, което съм сътворил от хора дето усещат тези полета.
« Последна редакция: Февруари 18, 2016, 11:16:04 pm от oneman »

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Александр Мишин - Вихрови технологии в медицината
« Отговор #3 -: Февруари 18, 2016, 11:47:27 pm »
Това не е сериозно заболяване. Освен акне тая бобина нещо друго излекувала ли е? Питам не за друго, ами щото аман от чудеса. Или ние трябва да разберем дали лекува, от автора само идеята  :D. След като вече си направихме генератори на СЕ и си ги ползваме със здраве, сега да вземем да си навием и по една бобина и да станем безсмъртни. Ако пък това не работи, както го описва авторът му, нищо, нищо, и без това имаме бол време за губене...

Неактивен oneman

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 249
  • Пол: Мъж
  • Направи го за да го разбереш
Re: Александр Мишин - Вихрови технологии в медицината
« Отговор #4 -: Февруари 19, 2016, 12:42:21 am »
EDM electronics,
за акнето се пошегувах, но той наистина го споменава във видеото.

Според неговото обяснение, тези намотки създават имплозионно 'електростатично' поле, което разбива всички завихряния в организма.
Имплозията разваля тороидалните образувания.
Раковите клетки, имайки в себеси торообразно завихряне получават многократно повече енергия от ефира/средата и по тази причина се размножават много бързо.
Вирусите, според него, също имат тороидална структура.
Всякакви други патогени, които ни докарват болестите също се повлияват в правилната посока - навън от тялото ни.
Имплозията разбива и всякакви депа, където са се събрали (капсулирали) токсини.
Затова, препоръката е в началото да се правят процедурите през ден, за да има време организма да се очиства.
Споменаваше в чата, че се извеждат и отлаганията на никотин и наркотици, ако някой е бил зависим.

Най-важното е, че по този метод се премахват причините за болежките, а после организма по естествен начин си се възстановява.
Като помощ за оздравяването си остават режим на хранене, гимнастика и т.н. природни неща.

Препоръчва се първите 3-5 сеанса да са с диска - с него се изчиства биополето, аурата и т.н.
Обяснява, че по този начин се решават много неврологични проблеми и дори психически.

Тора се използва за локално концентрирано по-мощно въздействие.


Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Александр Мишин - Вихрови технологии в медицината
« Отговор #5 -: Февруари 19, 2016, 08:17:31 am »
oneman, Има истина във всичко това, но внимавай с опитите.
С еднаква сила може да помага и да вреди. Прочети още информация, прегледай и за "вертушката на Ринат Шаймуров", там има още обяснения.
Може да създадеш както полезно, така и вредно поле, зависи от посоката на "завихрянията".

Неактивен az_skeleta

  • Активен
  • **
  • Публикации: 294
  • Пол: Мъж
Re: Александр Мишин - Вихрови технологии в медицината
« Отговор #6 -: Февруари 19, 2016, 08:57:34 am »
Аз имам въпрос:
 Изгледах видеото за направата на намотката. В него пише че честотата на която е най добре да се настрои бобината е 285 кХц до 500кХц, а за профилактика до 800кХц. Тия честоти си съвпадат с честотите на Хулда Кларк. Та въпроса ми е как да си направя антена която да не излъчва на точно определена честота, а да покрива целия диапазаон?

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Александр Мишин - Вихрови технологии в медицината
« Отговор #7 -: Февруари 19, 2016, 09:03:18 am »
Ако питаш само за антена, добре е да е със сферична форма (метална топка), "пръчките" са честотно фиксирани.
Ако питаш за честотния спектър на генератора - има по-компетентни от мен, да ти отговорят ;)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Александр Мишин - Вихрови технологии в медицината
« Отговор #8 -: Февруари 19, 2016, 09:05:23 am »
EDM electronics,
за акнето се пошегувах, но той наистина го споменава във видеото.

Според неговото обяснение, тези намотки създават имплозионно 'електростатично' поле, което разбива всички завихряния в организма.
Имплозията разваля тороидалните образувания.
Раковите клетки, имайки в себеси торообразно завихряне получават многократно повече енергия от ефира/средата и по тази причина се размножават много бързо.
Вирусите, според него, също имат тороидална структура.
Всякакви други патогени, които ни докарват болестите също се повлияват в правилната посока - навън от тялото ни.
Имплозията разбива и всякакви депа, където са се събрали (капсулирали) токсини.
Затова, препоръката е в началото да се правят процедурите през ден, за да има време организма да се очиства.
Споменаваше в чата, че се извеждат и отлаганията на никотин и наркотици, ако някой е бил зависим.

Най-важното е, че по този метод се премахват причините за болежките, а после организма по естествен начин си се възстановява.
Като помощ за оздравяването си остават режим на хранене, гимнастика и т.н. природни неща.

Препоръчва се първите 3-5 сеанса да са с диска - с него се изчиства биополето, аурата и т.н.
Обяснява, че по този начин се решават много неврологични проблеми и дори психически.

Тора се използва за локално концентрирано по-мощно въздействие.

oneman, добре де, дано да е така както казваш, но въпросът беше дали има някакви практически резултати от някой, а не описание на някаква теория. Само така ще сме сигурни, че това не е поредната интернет илюзия.

За рака ми се вижда твърде персилено, като знам долу-горе механизма му. При раковата клетка липсват гени, които или са се разрушили от токсините /основния причинител/ и перманентната ацидоза, или пък някой раковообразуващ вирус си ги е взел за да се възпроизведе, като робот. Предполагам на повечето им е ясно, че вирусите не са живи организми. Те не са клетки, нямат ни един белег от клетките, а са кристали, като мини роботи, които незнайно как се движат и как са се създали. Затова и не се хранят, като бактериите и паразитите. Те просто са машини, които се копират, като вземат строителен материал от ядрото на клетката.

От друга страна раковата клетка има по-малко митохондрии /енергийни станции/ и поради това, те живеят в без кислородна среда, като потребяват в пъти повече глюкоза от нормалната клетка /без кислород/ - анаеробно дишане. И накрая като вземем, че увреденото ДНК вече не слуша мозъка и живее самостоятелно и за себе си, описаната теория нещо ми куца и ме кара да се съмнявам, че става въпрос за поредното чудо, като Зепера едно време, дето освен да чеше, нищо друго не прави.

Неактивен oneman

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 249
  • Пол: Мъж
  • Направи го за да го разбереш
Re: Александр Мишин - Вихрови технологии в медицината
« Отговор #9 -: Февруари 19, 2016, 10:10:23 am »
az_skeleta,
Мишин говори, че резонансната честота на която захранваме намотката може да се приеме като "захранване".
Двете намотки излъчват спектър от честоти. Многократно подчертава, че водеща роля за ефектите играе геометрията на намотката.
Честотата ~300 kHz е взаимствана от Х.Кларк и е потвърдена от тях като оптимална.
След видеото за направата на намотката имаше разни корекции - по размера на намотката - под 25 cm диаметър и диапазона на честотите 280 - 400 kHz.
Мишин споменава, че намотки с D> 25 cm и честота под 200 kHz предизвикват аритмия, при това не само при лекуващия се, но и присъстващите в помещението.

Част от намотките в руския форум са снимани работещи.
Има начин да се измери полето от снимката и доколкото знам такива можещи не липсват на нашия форум.
Те ще споделят резултат, когато са готови, надявам се.

P.S. Не ме приемайте за пророк на Мишин. Открих тази информация и я споделям с вас. Когато имам лични резултати ще ги споделя тук.

P.P.S. Не мога да редактирам началния пост, затова една корекция - целият руски форум по темата е на този адрес http://x-faq.ru/index.php?board=174.0




Неактивен nizo

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 751
  • Thoughts become things!
Re: Александр Мишин - Вихрови технологии в медицината
« Отговор #10 -: Февруари 19, 2016, 01:18:02 pm »
oneman, имай предвид, че Мишин се появи във видео материали на Глобална Вълна (Global Wave), някъде миналата година. В едно видео което съм гледал, Мишин казва, че няма абсолютно никакъв опит с електрониката, но въпреки това си има своя теория за нещата. Един вид каза, че е започнал да се запознава с електроника и свободна енергия от няколко месеца. Твърдеше, че има устройство за СЕ, а сега в началото на 2016, вече лекува хората с електромагнитни устройства!? Според мен Мишин говори доста убедително за неща, които не е проверил. Например СЕ устройствата му не бяха произведени от Глобална Вълна, въпреки, че ги е представял там, което говори, че те не работят.

Velektra

  • Гост
Re: Александр Мишин - Вихрови технологии в медицината
« Отговор #11 -: Февруари 19, 2016, 01:18:44 pm »
Х.Кларк дава не 300кH, а 30кH. И не синусоидална, а правоъгълни импулси. И в никакъв случай да не са с поляритет! Само 0 и +!

Неактивен az_skeleta

  • Активен
  • **
  • Публикации: 294
  • Пол: Мъж
Re: Александр Мишин - Вихрови технологии в медицината
« Отговор #12 -: Февруари 19, 2016, 01:37:54 pm »
 Velektra, не знам коя книга си и чел, но тази която имам накрая има честоти за разните патогени. За тези честоти говоря аз, а не за запера. Понеже метода не е контактен(нямам време в момента да гледам видеото с видеоконференцията), според мене няма значение че е синусоидален сигнала.

 ПП. Ето книгата. Свалил съм я от тука: http://forum.gogobg.net/viewtopic.php?f=22&t=89&hilit=%D1%85%D1%83%D0%BB%D0%B4%D0%B0+%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D1%80%D0%BA

Неактивен oneman

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 249
  • Пол: Мъж
  • Направи го за да го разбереш
Re: Александр Мишин - Вихрови технологии в медицината
« Отговор #13 -: Февруари 19, 2016, 03:16:04 pm »
nizo,
Съгласен съм с теб за историята на Мишин.
Човека е в процес на разработка на тези неща.
Някой концепции от първоначалните му лекции се измениха и в началото на горната конференция той ги обяснява.
Но той изрично наколко пъти заявява, че няма намерение да представя завършено СЕ усторойство. Живее му се. :)
Провежда изследвания и демострира откритите принципи.

Аз приемам с резерви тези неща.
За това искам, след репликирането, да имам потвърждение от хора, които виждат/усещат
тези полета като минимум, че това устройство поне не вреди, ако не помага.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Александр Мишин - Вихрови технологии в медицината
« Отговор #14 -: Февруари 19, 2016, 05:16:10 pm »
oneman,
За рака ми се вижда твърде пресилено, като знам долу-горе механизма му. При раковата клетка липсват гени, които или са се разрушили от токсините /основния причинител/ и перманентната ацидоза, или пък някой раковообразуващ вирус си ги е взел, за да се възпроизведе, като робот. Предполагам на повечето им е ясно, че вирусите не са живи организми. Те не са клетки, нямат ни един белег от клетките, а са кристали, като мини роботи, които незнайно как се движат и как са се създали. Затова и не се хранят, като бактериите и паразитите. Те просто са машини, които се копират, като вземат строителен материал от ядрото на клетката.
Тук не си прав, вирусите са си съвсем живи организми, имат си ДНК имат си белтъчна обвивка,
Нямат само механизъм за хранене, но и човешките полови клетки нямат такъв механизъм те също ли са кристали.

 2
« Последна редакция: Февруари 19, 2016, 09:26:50 pm от atos »