Автор Тема: Технологии за ревитализиране на тялото-теория и практика  (Прочетена 121322 пъти)

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
атос
И това е само една малка част от свободно достъпните данни, плюс това доста старо инфо.
Юлиан
Както винаги, четеш и разбираш само каквото ти се побира в наличните вече ресурси  ;D Постоянният магнит в определена форма и конкретно място от него наистина е доста силен торсионен генератор /по-скоро концентратор/. Това фокусирано поле може да се усили допълнително чрез обработка със ВН и ВЧ поле по определена технология. Моята естествено си я знам само аз и още един-двама приятели с които работим, но такава са имали и Флойд Спарки Суийт по отношение на VTA, както и проф. Сърл по отношение на SEG.
Никой не говори за магнитни полюси и прочее стандартни неща - описал съм достатъчно теорията и практиката си в някои заключени от предишните админи теми. Там оргонното поле е слабо и въпреки че има някакъв полезен ефект, той е незначителен. Магнитните полюси съдържат оргонна компонента около три-четири пъти по-слаба от въпросното място с нисък магнитен интензитет. Това си е почти изцяло мое откритие и методика - но няма смисъл да обяснявам отново, защото пак ще ми блокират вероятно и тази тема  ;)
Обработката позволява да се повиши отдаването на оргон, извлечен от полето на магнит със средна сила десетки пъти. Получава се един вид подреждане на домейни - подобно на магнитните, но оргонни. Не искам да навлизам в подробности, защото тази технология е една от тези, които  ползвам при изготвяне на повечето от продуктите ми /вече над десет на брой - но само в два има магнити, обработката касае и специфични многожилни проводници тип литцендрат - които си правим сами и са ползвани в останалите ми неща  :)/.
На който му е интересно това което правя, имам три сайта и един форум - да чете.

Поздрави!
« Последна редакция: Юни 10, 2016, 05:33:14 pm от caduceus »

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Кадуцей, аз цитирам неща които навярно и ти самия ще кажеш, че са неверни. Или са поднесени чрез неверни термини - както искаш го разбирай.
Жидкое топливо няма как да има повишена топлоотдача. Топлоотдачата зависи от броя въглеродни и водородни атоми в горивото, които влизат в химическа реакция с кислорода от въздуха. Няма как с магнити да промениш това. То е чиста химия, валенции и т.н. - неща които са достатъчно добре изучени и измерени от конвеционалната химия и физика.

Сега ... мисля че ти сам с половин уста споменаваш, че твоите изделия специално за ДВГ не работят на магнитен принцип. Т.е. отричаш че ... подреждаш молекулите на въздуха и горивото с магнитите, или разкъсваш въглеводородните връзки на горивото. Поправи ме ако греша, но съм останал с такова впечатление. Еле па ако става въпрос за кутийки, които се слагат на акумулатора ... те явно нямат нищо общо с горивото.
Така че и въпроса с более полного сгорания топлива също звучи някак си не на място. Ефекта ще е измерим само в лабораторни условия, ако изобщо се прояви.

Та задявката ми беше специално за този документ. Аз намерих една умряла муха в тая супа, и почвам да се отнасям с голяма доза скептицизъм към всичко останало в чинията. А тая чиния съм я видял отдавна, прегледах я отгоре-отгоре още кат се появи в твоя форум. Така че не е прав Атос де вика, че нищо не ядем, даже плюем това дет ни се предлага ... :)

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Хахаха, ми...с каквото си свикнал, бре!
В Тайланд някои червеи са деликатес,  ако ме разбираш  ;D

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Цапате ми темата с глупости.
Никога не съм казвал че оптимизаторите ми преподреждат въглеводородни молекули и прочее дивотии. Това е измишльотина на книжните плъхове и такова нещо няма.
При ДВГ ефектът може да се получи не само от статична или динамична обработка на горивото. Може да стане през въздуха и искрата, дори при дизели и през подгревните свещи които не работят в нормален режим. Както и да е.
Всичко което правя в областта на ДВГ или здравето е свързано с генериране, натрупване и преразпределение на оргонна енергия. Точка.

Lolla

  • Гост
Здравейте, в последно време използвам колаген за пиене на капсули на тази марка която рекламират Булгарикус ,защото имам проблем със ставите или по точно имам доста неприятно усещане и пукане на глезените. Пия въпросните капсули от 2 седмици и имам облекчение поне не ми пукат така глезените.

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Това си е скрита реклама.  ;D

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Изкуствено приеманият колаген е в плюс, но за да се усвои пълноценно, трябва да се осигури добра наличност на минерали, метали и витамини.
Препоръчвам да се приема съвместно с комплекс витамини и минерали с бавно отделяне (не посочвам марка-много са).

П.П.Някой смята ли, че последните постове не са за тук? Умувам къде да ги преместя, отделна тема, може би?

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
atos
Постовете за колагена не са съвсем по темата, така че ако решиш ги премести.
Lolla
Идеята на технологиите, които се разглеждат тук не е просто човек да е здрав - а да ревитализира части или цялото си тяло, така че да станат възможни следните неща:
- спиране на всякакви деструктивни и деградационни процеси. Както болести, така и остаряване.
- силно стимулиране на имунната система по нелекарствен начин, което да изчисти по естествен път боклуците натрупани в тялото.
- възстановяване на пълния комплект ДНК вериги в клетките, така както са били в младостта.
- Възстановяване на тъкани и органи чрез естествения механизъм на копиране от информацията, заложена в генетичния първоначален модел. Той работи например при гущери и червеи, но е подтиснат при човека поради различни причини - някои от които чисто психологически.
- създаване на трета верига от златни йони между двете на ДНК във всички клетки, като се стимулира и стабилизира устойчивостта на клетките към външни негативни влияния - независимо климатични или техногенни.
- в крайна сметка, значително увеличаване на жизнения цикъл на човека.

Поздрави 

ПП
Предстои да завърша система за динамична енергийна стимулация на клетките на цялото тяло, чрез оргонна индукция. Машината отне доста време и ресурси, но конструирането и е вече към края. Ще ви държа в течение когато стане и ще пусна снимки, за да видите  :) Очаквам да има резултати до най-много месец от използването и.

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
caduceus, мен лично ме интересува тестовия период, смяташ ли да тестваш с...мишки, примерно?
Не се сещам за друг бозайник с по-кратък живот.
Въпросът тук е в програмираната информация, дали е само за човешка ДНК?
При нещата, с които аз се занимавам, матриците и кодовете са почти само за човешкия геном и не действат на животни, но при теб не би трябвало да е така...

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Тествам на растения и после директно на хора - естествено първата опитна мишка пак съм аз  :)
След това има желаещи доста, които са видели полза от някое мое изделие. Така че няма да се занимавам с мишки и др. животни  :) Просто няма време, поемаме си риска

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Все пак...мисля, че точно с мишките се пести време!
Един месец от живота на мишка е равен на години човешки живот!
Още повече, че твоята лична енергетика вече отдавна е "изкривена" (не е като на средностатистически човек) и по тези параметри не може да бъдеш "опитно зайче".

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Еми аз съм си крив и по принцип :). Може да пробваме с мишки, но пък ще трябва котка, за като тръгнат на зле  ;D То не е едно

Неактивен GreenHulk

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 270
  • Пол: Мъж
  • Астронавигатор
Еми аз съм си крив и по принцип :). Може да пробваме с мишки, но пък ще трябва котка, за като тръгнат на зле  ;D То не е едно
Само да не направиш плъхове мутанти като телета :P

Неактивен hyparh

  • Сериозен Експериментатор
  • Сериозен
  • ****
  • Публикации: 1 013
  • Пол: Мъж
  • As above, so below
Caduceus, според теб с колко ринга ще е най-добре да се изработи един излъчвател на Лаковски? Гледам по различни снимки бройката варира предимно между 9 и 12. Тези дни се сдобих с един 1,5kW вакуумен триод (ГС-35Б) и смятам в скоро време да го впрегна в изработката на теслов траф, към който да прикрепя един такъв излъчвател (вероятно + полирана до огледало медна плоскост). Вакуумът принципно подсилва оргонното натрупване, та си мисля, че една такава мощна VTTC в комбинация с излъчвател на Лаковски, ще върши много добра работа за генериране на полезно проникващо лъчение :)
По краищата на всеки ринг слагат метални топчета, но би трябвало просто огъване на проводника към себе си да свърши работа и да предотврати изтичането на енергия.

Неактивен caduceus

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 347
Хипарх
Това е сложно изделие брат, виж по-скоро патента десет години по-късно от този с антената - там е една лампа която е ъпгрейд и е много по-лесна за правене.
Тия рингове са камертони и като се чукнат звънят по гамата, вкл. и полутоновете. Така твърди поне синът на Лаковски, който има оригинален MWO от онези времена и обработва нови съставки на парфюми за големите козм. фирми.
Освен това задължително трябва да са медни или месингови, а няма такива тръби с точното сечение - затова слагат и алуминиеви тук-там ама не е същото. И т.н. А, и прекъсвачът задължително трябва да е механичен, там има едни Тесла трафове накрая директно свързани с ринговете... Не е добре да се правят самодейности, не знам как ще е с ел.лампа... Абе пробвай все пак  :) И дай снимка да оценим енергетиката /аз и още знаеш кой от форума на Филип  :), то там мерещия е един/. Не вярвам Айкроу да откаже - той си е наш човек. 
Поздрави!