Автор Тема: Международна НЛО конференция  (Прочетена 9654 пъти)

Неактивен ELPUNTO

  • Експериментатор
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 507
    • balkanmysteries.com/bg
Международна НЛО конференция
« -: Октомври 31, 2015, 12:08:52 am »
Специална научна сесия, посветена на извънземните цивилизации, ще се проведе в София от 6 до 8 ноември, 2015 г. място: Руски културно-информационен център, адрес: ул. „Шипка” 34.

„Неидентифицирани аерокосмически феномени. Извънземни цивилизации – за и против”

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Международна НЛО конференция
« Отговор #1 -: Октомври 31, 2015, 01:51:59 am »
Малко късно...малко смешно...но все-пак...окуражаващо (за някои).
Все едно телетата от някоя кравеферма да си проведат конференция на тема "Кланица, човешка раса-за и против"  ;D

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: Международна НЛО конференция
« Отговор #2 -: Октомври 31, 2015, 08:59:52 am »
Ха ха, точно го каза  ;D ;D ;D

Неактивен gvg

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 136
  • Пол: Мъж
  • Скайп: gogopopo5
Re: Международна НЛО конференция
« Отговор #3 -: Октомври 31, 2015, 11:05:58 am »
А ако...............


Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Re: Международна НЛО конференция
« Отговор #5 -: Ноември 01, 2015, 02:48:16 pm »
Вероятността конференцията да води Ст. Стаменов от Асоциация Феномени е 100%.
Много работи знае човекът, но вече доста на сериозно се взима... Познавам го от 1989 година лично... когато беше още секретар на БГ астронавтическо дружество.
...
НЛО отдавна са известни - от .. има няма 5-6 хиляди години. Работата е там, че след 1947 год. когато едно НЛО се разби край Розуел, американците  му "свалиха" цялата "схема" и под секретен проект създадоха свои версии... после и руснаците направиха свои, и сега всичките тези Идентифицируеми Летящи Обекти (ИЛО) вече не се знае чии са!
Най-вероятно повечето са земни, и едно на сто извънземни апарати. Те "зелените" отдавна са наясно с човешката простотия, алчност и властолюбие и буквално са вдигнали ръце от нас...
Убеден съм, че въобще даже не биха се и намесили ако речем да се самоизтребим. Даже ще им дойде "дюшеш"...
Една от истините "под сурдинка" е, че ние сме техен генно-модифициран "продукт", и те неведнъж са изтребвали неуспешни наши мутации - с "Потопа", с ядрения взрив над Мохенджо Даро и градовете Содом и Гомор, и още и още...
Друга от "истините е, че съвременният ни крайно кризисен етап в "еволюцията" ни търпи почти 95%-ов неуспех, и ако ние не се изтрепем, те ще ни изтрепят...
...
четете и кавичките...  така става по-ясна "картинката"!
Да не забравяме и германските разработки от ВСВ...

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: Международна НЛО конференция
« Отговор #6 -: Ноември 01, 2015, 03:13:09 pm »
За Ст. Стаменов, имам много негативно мнение. Смятам го за пълен глупак, дето само се чуди, от да изкара 5 лева, говорейки всякакви алабализми, дочути от тук и там. Това си е мое лично мнение.
Относно НЛО, смятам, че повечето не за земни, а съща така в много от тях, има и хора земляни, барабар с извънземни. Поне така твърди моя позната, която има добре развито трето око.  Розуел е червея с кукичката, която амариканците лакомо са налапали и от алчност са сключили договор със сивите. На ниво 4Д, договорите имат сила и затова всички ги спазват. Ако нямаха там и тук нямаше да имат! Това е важно да се знае, защото за разлика от нас, извънземните се миткат спокойно и в 4Д и от там ни манипулират също. Ще дам линк, към ЛИЧНИЯ опит на един българин. 
http://nahuatl-adventurer.blogspot.bg/

Неактивен GreenHulk

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 270
  • Пол: Мъж
  • Астронавигатор
Re: Международна НЛО конференция
« Отговор #7 -: Ноември 01, 2015, 04:55:50 pm »
  ЛИЧНИЯ опит на един българин. 
 

Цитат
Повечето от вас директно отричат действието и просто получават по 3 анални оргазЪма в минута, когато четат буллшит от сорта на The Secret...
;D

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: Международна НЛО конференция
« Отговор #8 -: Ноември 01, 2015, 07:35:06 pm »
Мдааа, а днешната статия, просто кърти  ;D ;D ;D Ей такива ме кефят  ;D ;D ;D

Неактивен ELPUNTO

  • Експериментатор
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 507
    • balkanmysteries.com/bg
Re: Международна НЛО конференция
« Отговор #9 -: Ноември 01, 2015, 08:41:31 pm »
Конференцията се организира от проф. Лъчезар Филипов.
Проф. Филипов работи в БАН - "Институт за космически изследвания"

Колегите, които имат интерес към събитието, мога да дам e mail на професора.
Моля да контактуват с мен лично.

Неактивен RUS

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 336
  • Трябва ни БЕЗПЛАТНА енергия.
Re: Международна НЛО конференция
« Отговор #10 -: Ноември 01, 2015, 08:55:59 pm »
Гледал съм участия на проф. Лъчезар Филипов в предаването ''Въпрос на гледна точка''. Мнението ми за него е че е широко скроен човек който не робува на догматизма и обективно се придържа към научните методи на познание.

Snaiper

  • Гост
Re: Международна НЛО конференция
« Отговор #11 -: Ноември 01, 2015, 09:19:36 pm »
На съда всичко е ясно! - Да влезе "убития"!

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: Международна НЛО конференция
« Отговор #12 -: Ноември 01, 2015, 10:57:34 pm »
не робува на догматизма и обективно се придържа към научните методи на познание.

Само аз ли виждам, крещящо противоречие, в тези думи??? Че има ли по-голяма догма от науката?
Науката е просто нечия представа за истината, а не истината. Истината, всеки си я тълкува както му изнася.

Неактивен RUS

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 336
  • Трябва ни БЕЗПЛАТНА енергия.
Re: Международна НЛО конференция
« Отговор #13 -: Ноември 02, 2015, 12:33:26 am »
Науката е и си остава един непрекъснат процес на опознаване на Вселената от човешкия разум.
Разликата между догматиците и учените е че първите просто са спрели да опознават и са изгубили едно важно качество -любопитството си.
Истинските учени все още с любопитство изучават Вселената опирайки се на натрупания опит и знания на човечеството в науката.
Догматиците ползват науката като институция,истинските учени ползват науката като средство за познание и опознаване.
Въпреки богатия си академичен опит проф. Лъчезар Филипов не се е превърнал в догматик което лесно и ясно се доказва в изявите му в споменатото предаване.Всеки сам може да се убеди в това ако си даде труд да изгледа архива на предаването онлайн преди да говори наизуст.
Абсолютната Истина не отрича, а надгражда съществуващото с нови знания и понятия.