Автор Тема: Всичко за WINDOWS 10  (Прочетена 57183 пъти)

Неактивен az_skeleta

• Активен
  • **
  • Публикации: 258
  • Рейтинг: 94
Re: Всичко за WINDOWS 10
« Отговор #240 -: Март 29, 2018, 02:59:08 pm »
Здравейте!

Имам следния проблем. Телефона ми е с windows 8,1. имам качено приложението за сваляне на клипове от you tube, Youtube Video+Downloader. Преди няколко дни си свалих 5 клипа с него и сега не мога да ги прехвърля в компа. Като свържа телефона с компа, в папките които ми дава да ровичкам ги няма. Явно са свалени в самата програма, но нямам достъп до нея през usb-то. Клиповете ги няма вече и не мога да ги сваля отново. Качих тотал командер на телефона с надеждата да влезна в програмата за сваляне и да ги копирам на друго място, но и той няма достъп до там. Направих си и акаунт в you tube, белким ми даде да ги кача и да си ги сваля вече на комп. ама и така не стана.

Някой има ли идея как да си ги сваля?

Неактивен dmitarp

• Сериозно Активен
  • Публикации: 407
  • Рейтинг: 43
« Отговор #241 -: Март 29, 2018, 03:06:37 pm »
Ако имаш акаунт в уиндоуса, възможно е файловете да са записани в облака. Ако имаш акаунт в гугъл и си бил логнат там, може и от там да ги изтеглиш, същото се отнася и за акаунт във фейсбук, те събират всякаква информация и я записват, потребителят също има достъп до нея.
« Последна редакция: Март 30, 2018, 07:09:26 pm от atos »

Неактивен gvg

• Подготвен
  • **
  • Публикации: 113
  • Рейтинг: 77
  • Скайп: gogopopo5
« Отговор #242 -: Март 29, 2018, 04:28:53 pm »
Като си избереш клип за сваляне копираш адреса и го поставяш конвертора.Там може да го запишеш директно или да го конвертираш във формата който предлага програмката.Ето я:
    http://convert-that.com/index

Неактивен Ksurnev

• Експериментатор
  • Сериозно Активен
  • Публикации: 448
  • Рейтинг: 41
  • Това, което БОГ не е дал на човека, никой не може.
  • Скайп: ksurnev
« Отговор #243 -: Март 29, 2018, 09:28:39 pm »
Би трябвало този Youtube Video+Downloader да има някакви настройки, като DownloadHelper. Трябва да се вижда като разширение на браузера и трябва да видиш там, каде ти сваля клиповете, сигурно може да се избира и друга папка за свалянето.

СЕ от Смолян - Коцето.

Неактивен Радико

• Много Напреднал
  • Публикации: 2 902
  • Рейтинг: 289
  • Трудният начин е по-лесен
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
« Отговор #244 -: Март 29, 2018, 09:56:35 pm »
Всички такива доунлоадери изтеглят и после конвертират файла защото той в тубата е в някакъв специфичен формат. ако не е настроен да ги конвертира или си му го отказал при питане то най вероятно фаиловете са в нпкаква времнна папка я "темп" я "тмпорари интрнет файлс" а в някаква такава във самата директория на доунлоадера Напълно възможно е, даже най вероятно папката да е с атрибут "hiden" И да не се вижда при нормално показване на файловия мениджър. Някаде из настройките трябва да имаш опция "скрий защитените файлове на операционната систма" със чавка пред нея. трябва да махнеш чавката.