Автор Тема: Премахване на раздел "Кофа"  (Прочетена 10792 пъти)

Неактивен piton2012

• Специалист
  • Активен
  • Публикации: 268
  • Рейтинг: 125
Re: Премахване на раздел "Кофа"
« Отговор #45 -: Май 18, 2015, 08:28:38 pm »

nizo, Покрай плюенето на Питона
Пролетарии от всички страни, обединявайте се!
Питона не плюе. Питона коригира. И когато даде факти, отговарят му все с едни същи целуващи се момченца, Юлия и гей-паради. Циклични "огговори", циклофрения. А относно "кафата"- и с нея и без нея ...Все пак Атос може да "хване" полезното зрънце дори там, така, че нека си стои. Мито също е прав
 Бойко ще подаде оставката на правителството на 21 март, а защо сами ще разберете. -това е негов цитат.

Активен mito_kupona

• Сериозен Експериментатор
  • Сериозно Активен
  • Публикации: 494
  • Рейтинг: 180
« Отговор #46 -: Май 18, 2015, 10:19:56 pm »
До nizo. Нямам нищо лично против теб и не го приемай, като заяждане, но за мен всеки опит да се ограничава свободата на словото, макар и в раздела „кофа“ е цензура. И на мен не ми харесват много неща, но щом мнозинството ги приема, аз ги търпя, доколкото мога, а това се нарича компромис, светът се крепи също на компромис. Ако от нашите управляващи поне един беше, като Виктор Орбан, него нямаше да го псувам, но уви няма нито един и ако не ги псуваме, за да се осъзнаят малко, ще стане страшно в нашата прекрасна страна. Първата крачка от изразяване на недоволството е псуването, втората масови протести и третата на стадиона всите народни изедници и картечара Шулц за ди джей. За да не се стигне до третия вариант е по-добре да ги псуваме, та дано да се осъзнаят и ако не, ще последват следващите стъпки, което е закономерно за едно общество превърнато в робска маса, мачкано и ограбвано вече 25 години.
    Едно време слушах радио „Свободна Европа“ и „ББС“  на „Вефа“, за да науча истината, а сега от запад бълват само лъжи и проционистка пропаганда. Това не е „демокрация“ а неолиберален фашизъм. Та по тази причина ограничаването на псуването по нашите политици безродници и продажници в раздела „Кофа“ ми прилича на фашистки приом, който не приемам. Това е всичко.

Активен mito_kupona

• Сериозен Експериментатор
  • Сериозно Активен
  • Публикации: 494
  • Рейтинг: 180
« Отговор #47 -: Май 18, 2015, 10:42:07 pm »
Пролетарии от всички страни, обединявайте се!
Питона не плюе. Питона коригира. И когато даде факти, отговарят му все с едни същи целуващи се момченца, Юлия и гей-паради. Циклични "огговори", циклофрения. А относно "кафата"- и с нея и без нея ...Все пак Атос може да "хване" полезното зрънце дори там, така, че нека си стои. Мито също е прав
 Бойко ще подаде оставката на правителството на 21 март, а защо сами ще разберете. -това е негов цитат.
  E Питоне, годината не е уточнена, може да е следващата, но не тази, а може да е пак тази година, но на 21-ви друг месец, нали се сещаш, за  какво иде реч. Всичките тези „убавци“ нашите управляващи седят на едно буре с барут и това буре е „народната любов“ и не осъзнават, че колкото повече седят на това буре, толкова по жестока ще бъде разправата с тях, когато народа ги помете, а той ще ги помете. Имаха някакви шансове преди да изтеглят 16 милиардния кредит, но сега вече, са обречени. Няма да ги спаси ни Нато, ни, Тато, ни Господ. Сладък е кокала, сладък, но за всичко се плаща един ден.......

Неактивен Laic

• Beginner
  • *
  • Публикации: 97
  • Рейтинг: 31
  • Хотели как лучше, а получилось как всегда. В.Ч.
« Отговор #48 -: Май 19, 2015, 12:03:17 am »
От около два месеца чета този форум. Започнах да чета темите по които имаше скорошни публикации, защото предположих, че това са „свежите” теми, с актуални теории и резултати. Активността обаче беше малка и вече бях решил, че или много се работи и няма време за писане, или ФОРУМЪТ е със „затихваща амплитуда”.
И това до 10.17 pm, на 13.05.2015г., когато NIZO разбуни духовете с една тема за един „страничен” раздел, без който евентуално можело. И ……., точно за пет дена, от 10.17 pm, на 13.05.2015г. - първия пост на NIZO, до 10.42 pm на 18.05.2015г. последния пост на mito_kupona - 47 мнения по темата за раздела. А раздела хич не бил важен.
Еееее …,  не съм много на ясно, но коя друга тема, за толкова кратко време, събра толкова мнения и страсти???
   Вече си мисля, че привържениците на „теорията за конспирацията” са прави. Според мен NIZO или се опитва да наложи информационно затъмнение като „ликвидира” един важен раздел, или пък е решил да продава форума и му трябва „активност” ….   Абе каквото и да е …, то няма значение, ясно е едно – конспирация имаааа.

Неактивен ppipilica

• Активен
  • **
  • Публикации: 218
« Отговор #49 -: Май 19, 2015, 02:03:50 am »
Абе ква коспирация кви пет лева, кво толко се чепкате с тая кофа, ако много ви се пишат постове в кофата да ви отворя една кофа на моя сайт и пишете на воля. Не знам що винаги става така уж всички сме грамотни и интелигентни пък се чепкаме в нета за глупости.

Неактивен atos

• Global Moderator
  • Много Напреднал
  • Публикации: 2 176
  • Рейтинг: 469
  • Стара върба не се превива...
« Отговор #50 -: Май 19, 2015, 03:02:30 am »
Laic, и ти се филмираш нещо:)
Повечето от нас са прекарали доста време в тоя форум, споделяли са откровения и надежди, критикували са неприемливи за тях разбирания, защитавали са свои тези....ДАЛИ СА ЧАСТ ОТ СЕБЕ СИ!
Нормално е да има силен интерес към подобна тема и дори страсти, не мислиш ли?

Не упреквайте Низо в конспирации или тенденциозност - той е чиста душа. Просто му се е сторило за момент добра идея да се "почисти" форума, макар и недообмислено.
Точно защото е толерантен, отваря тема за проучване настроенията на участниците.
Защо се опитвате да го "разпнете"?
Само мнението ви "ЗА" или "Против" с кратка обосновка стига!
Всеки последвал отговор от него е провокиран от нападка!

ПРЕСТАНЕТЕ с упреците и хипотезите относно "манипулирането" на форума ни от политици, групировки, лобита, и...каквото се сетите още!
Такива неща  Н Я М А ! ! !

Ако няма някой, който да изтъкне по-различна причина и довод "Кофата" да остане, да заключим темата!

Неактивен Laic

• Beginner
  • *
  • Публикации: 97
  • Хотели как лучше, а получилось как всегда. В.Ч.
« Отговор #51 -: Май 19, 2015, 09:40:40 am »
Laic, и ти се филмираш нещо:)
........
Atos, Моля обърни внимание, кои думи са в "...". Сори, ако е прозвучало така, явно трябваше да вкарам още "..." и още сарказъм.
Знам, че НЯМА конспирация!!! Администратори и глобални модератори на други два форума са ми близки приятели - там са същите приказки.
СПИРАМ.

Неактивен atos

• Global Moderator
  • Много Напреднал
« Отговор #52 -: Май 19, 2015, 05:57:15 pm »
 Laic, извинявай, за което:)
Просто някак си тук привикнах на праволинейност, "смъкнах гарда" малко, по простата причина, че все се намира по някой и друг буквалист!
Затова пиша и изказвам директно, че току-виж ме вкарали в затвора за нещо:)

Неактивен slhadgiyata

• Неактивен
  • Публикации: 1
  • Рейтинг: 0
  • Скайп: hadgiyata_slavi1
« Отговор #53 -: Януари 07, 2016, 11:20:29 am »
Нов съм във форума, но ако е нужен моят глас, смятам че е разумно раздел "Кофа" да се запази, но да се нарича "Всичкология", както предлага колегата по-горе. Иначе е най-лесно да разрушиш нещо, но май загубите биха били повече от ползите.

Неактивен atos

• Global Moderator
  • Много Напреднал
« Отговор #54 -: Януари 07, 2016, 11:53:16 am »
Доста време стоя тази анкета, резултатите са 2:1 в посока запазване на раздела.
Заключвам темата!

П.П. Благодаря на slhadgiyata (ОМГ, как се чете това), че ми насочи вниманието към нея :D