Автор Тема: Премахване на раздел "Кофа"  (Прочетена 9765 пъти)

Неактивен ful

• Beginner
  • *
  • Публикации: 75
  • Рейтинг: 14
Re: Премахване на раздел "Кофа"
« Отговор #30 -: Май 15, 2015, 11:04:35 pm »
Кофа, бака или каквото и да е в този аспект трябва да ги има.Наблюдавам теми,коментари
дискусии и констатирам, че много мисловна енергия просто се хаби от безрезултатни фрази
и мисли.Нашето внимание и провежданите проучвания и анализи трябва да се концентрира
в/у цялостната дейност на НТ. Само по този начин ще се разбере ,какво са представлявали
неговите кули, как са функционирали,какво е правил след закриването им и този фантасти
чен електро автомобил и неговия автономен генератор. За това негово постижение се пише
и говори малко,защото по своята научна и практическа стойност, то е равно на революцията
направена от него с променливия ток. Мога да спомена и генерирането на ел.магнитния
лъч , получен от у-во, което спира коли, танкове и всичко използващо акумулатори и др
ел.оборудване.Има над какво да мислим  и да провеждаме дискусии и опити.
« Последна редакция: Май 16, 2015, 11:10:39 am от atos »

Неактивен GreenHulk

• Стабилен
  • Публикации: 757
  • Рейтинг: 140
  • Астронавигатор
« Отговор #31 -: Май 16, 2015, 11:06:51 am »
Цивилизация с мощни енергийни технологии (и оръжия) без морално-етични норми може да е опaснa за себе си и космоса. И едва ли ще бъде допуснато. Ще се сменя "чипа"...

Неактивен vsl

• Активен
  • **
  • Публикации: 239
  • Рейтинг: 98
  • Скайп: vslengineering
« Отговор #32 -: Май 16, 2015, 11:59:18 am »
За мен този раздел само и единствено разводнява съдържанието на форума. Нека да се направи нещо като, ако един участник има еди колко си отговори я другите раздели да си пише тука и в кофата. Не може в последно време хора можещи и знаещи да си отвличат вниманието с други въпроси. Това е технически форум и поне такава е идеята. Има си чат да се обсъждат всякакви оффтопици.
П.П. в последно време гледам се изменя и "модата" от оргонни енергии минахме към извънземни.
Нека бъдем единни и не създаваме теми които само ни делят.

Неактивен atos

• Global Moderator
  • Много Напреднал
  • Публикации: 2 039
  • Рейтинг: 436
  • Стара върба не се превива...
« Отговор #33 -: Май 16, 2015, 12:08:15 pm »
vsl, идеята на този раздел е точно да не се "разводнява съдържанието на форума".

Затова си е отделен раздел...
Не те разбирам, как  "хора можещи и знаещи да си отвличат вниманието с други въпроси..."?
Всичко в "Кофата" е по лично желание и избор, никой никого не задължава да "си отвлича вниманието".
Това да не е час по математика в начално училище?
Не разбирам и това - как да сме единни? Да имаме еднакви мнения по всички въпроси ли?
Нали точно сблъсъкът на различни мнения дава тласък на новите концепции...

GMG, разбрах ти мисълта чак сега, след внимателно вглеждане...и е ясно - изчезнала е думата от ТВОЕТО копиране (аз не съм копирал). Просто, като си се опитал да я оцветиш и нея, си я изтрил без да искаш:)
« Последна редакция: Май 16, 2015, 03:35:10 pm от atos »

Неактивен nizo

• Стабилен
  • Публикации: 537
  • Рейтинг: 211
  • Thoughts become things!
« Отговор #34 -: Май 17, 2015, 02:58:30 pm »
mito_kupona бил член на руското разузнаване, като целта му в този форум била да потиска истината за СЕ, чрез псевдонаучна работа, грешни теории, празнодумие и меко казано абсурдни нападки към мен. Това ми го казаха моите хора от ЦРУ. Жалкото обаче е това, че на мен американците ми дават милиони долари за да съсипя Mazeto, докато на него руснаците нищо не му дават, освен да го черпят водка като се видят и да играят пиян казачок, което отстрани изглеждало като въргаляне по пода.

Егати силното "мазе" сме. на милиони долари устояваме/А/
« Последна редакция: Май 17, 2015, 04:49:34 pm от atos »

Неактивен mito_kupona

• Сериозен Експериментатор
  • Сериозно Активен
  • Публикации: 461
  • Рейтинг: 160
« Отговор #35 -: Май 17, 2015, 04:27:55 pm »
mito_kupona бил член на руското разузнаване, като целта му в този форум била да потиска истината за СЕ, чрез псевдонаучна работа, грешни теории, празнодумие и меко казано абсурдни нападки към мен. Това ми го казаха моите хора от ЦРУ. Жалкото обаче е това, че на мен американците ми дават милиони долари за да съсипя Mazeto, докато на него руснаците нищо не му дават, освен да го черпят водка като се видят и да играят пиян казачок, което отстрани изглеждало като въргаляне по пода.
   Този пост е класически опит да бъда провокиран от  nizo. В безсилието си срещу истината, която констатирах в предният ми пост се очакваше такава реакция на един безпомощен соросиоден трол, който е и модератор на форума. Много си малък, за да се заяждаш с хора, като мен и затова ти е простено. Нямам никакви връзки с никакви разузнавания и за мен България е над всичко.
    А що се касае за „моите теории“ такива няма, а това, са идеи на колеги от руските форуми, които се опитвам да вкарам в нашия форум, за да дискутираме по тях. Не, че нямам мои идеи, но струва ли си човек да ги пуска в този форум, като веднага ще бъде уличен в празнодумие, недоказани теории и псевдонаука от „професорите“. Наука в домашни условия няма, как да се прави. Ще те помоля да дадеш правилната „научна“ теория за СЕ, щом моите, са грешни и псевдонаучни.
     От седем години не пия абсолютно никакъв алкохол и водка не съм пил през живота си, защото не ми харесва, може да съм изпил 1-2 бензиновоза уиски, коняк и ракия, но това беше много отдавна.
« Последна редакция: Май 17, 2015, 04:53:33 pm от atos »

Неактивен vitan

• Стабилен
  • Публикации: 858
  • Рейтинг: 16
  • return (-1); // dV/dt=3,4kV/us
« Отговор #36 -: Май 17, 2015, 04:47:28 pm »
Най-старата бройна система до колкото помня една недолюбвана наука, която е била преди сегашната история, се базира на числото
6, а не на 12.
Оттам и 24 часа в денонощието, ооообаче се връщаме чак во време оно, т.е. Вавилонско.

Неактивен atos

• Global Moderator
  • Много Напреднал
  • Публикации: 2 039
  • Рейтинг: 436
  • Стара върба не се превива...
« Отговор #37 -: Май 17, 2015, 04:51:23 pm »
Витане, пак се сетих за edin-"Пак ли обърка темите, Витанеее"? :)
Иначе си прав, дори преди Вавилон...
Няма да местя постове, понеже и там не им е баш мястото...

Неактивен GMG

• Експериментатор
  • Активен
  • Публикации: 288
  • Рейтинг: 159
  • Големите неща се раждат в малките часове!
« Отговор #38 -: Май 18, 2015, 03:38:47 am »
         Тъй кат гледам, май всички сте се 'объркали' в собствената си разбирателност! :D
Докато има 'птички', ще има и 'гнезда', ...... ;)

Само че, не се правете на 'лешояди'..... защото просто не можете...... :D
Това е 'трик', 'напън', и подсъзнателна мисловност, която НЕ притежавате.......
Оставете 'нещата' да се случат просто, без да 'задълбавате'......

Утре........ каквото и да се случи, аз съм на среща ;D

Неактивен nizo

• Стабилен
  • Публикации: 537
  • Рейтинг: 211
  • Thoughts become things!
« Отговор #39 -: Май 18, 2015, 05:04:16 pm »
Цитат
Този пост е класически опит да бъда провокиран от  nizo. В безсилието си срещу истината, която констатирах в предният ми пост се очакваше такава реакция на един безпомощен соросиоден трол, който е и модератор на форума.

Мито, какви са тези големи истини които потискам? Как ги потискам? Ето сега например гласуваме за махането на КОФА-та. Колко по-демократично може да бъде? Лично на мен не ми допада кофата и предложих да я махнем ... гласуването показа, че повечето хора харесват КОФА-та и тя ще си остане.
Защо искам да се махне кофата?! Защото кофата по принцип нарушава правилото да се пише по темите. Т.е. в темите не може току така да пишеш за политика например, защото такъв пост ще иде в кошчето, а в кошчето не може да се пише. Кошчето се явява форум по ВСИЧКОЛОГИЯ във форума МАЗЕТО. Всичкологията предполага обаче, че тематиката е свободна, може да оплюеш президента, може да бистриш геополитика, може да обсъждаш танкове, военни конфликти, астрология, плетене на чорапи, шиене на рокли, дали аурата съществува, тайната на Летящия Златен Кондор, а защо не и циците на Андреа и уголемения член на Азис?! Е как така бе господа? За това ли сме се събрали?! Я си представете, че отидете на конференция за Свободна Енергия и на сцената излиза getca-та и започва да ви представя карикатури на политици. Излиза следващия и започва да ви обяснява за Русия и нейните геополитически стремежи! Излиза следващия и ви подкарва с презентация за въоръжението на руската държава, представено на 9 май! Това е меко казано абсурдно, но явно и желано.
Според мен може да има такъв раздел, стига темите в него да са в някаква степен свързани с техника, наука, експерименти и т.н. неща, които са в духа на форума. За всичко останало има ЧАТ. В чата може да се вихрят всякакви теми, мнения, истини, карикатури и дори цици. Така мисля аз.
« Последна редакция: Май 19, 2015, 02:46:25 am от atos »

Неактивен dymelsoft

• Administrator
  • Сериозно Активен
  • Публикации: 387
  • Рейтинг: 202
  • специалист , не носи на пиене
« Отговор #40 -: Май 18, 2015, 05:36:01 pm »
Здравейте, относно "кофата" и във връзка с резултатите от "анкетата" същата ще продължи съществуването си във форума, но смятам да бъде преместена най-отдолу преди раздел "архив". В подкрепа на Nizo ще кажа, че "кофата" като съдържание силно се отклонява от същността на самия форум и най-вече неговото предназначение, но като цяло аз съм за наличие на такъв раздел в който всеки от членовете да пише свободно за това какво го вълнува извън тематиката на форума. Поздрави.

Неактивен getca

• Сериозен Експериментатор
  • Стабилен
  • Публикации: 708
  • Рейтинг: 108
« Отговор #41 -: Май 18, 2015, 05:54:40 pm »
nizo, айде не ме споменавай за щяло и нещяло, ако имаш проблем с паметта пий хапове, бе пич. Дръж се на положение, ако обичаш. Линк към карикатурата беше даден от vitan, аз просто я сложих да се вижда. Покрай плюенето на Питона и масата простотии и безсмислици не виждам кво ти бърка в здравето тая карикатура...или Мито е прав за някои неща, хмм.
Абе що ли се пъна, пълнете си кофата или там квото е с помия, търкайте клавишите, да сте живи и здрави. То май целия форум е една кофа за боклук, мда. Което е отражение на реалността в държавата...абсолютно точно отражение - дрязги, ежби, филии, фобии, кой по-по-най и прочие и т.н. и тям подобни. А това политиците(елита, рииш ;D) безкрайно ги радва, ама кой да се замисли. То мисленето е зор, ъхъ !..
« Последна редакция: Май 19, 2015, 02:47:29 am от atos »

Неактивен vitan

• Стабилен
  • Публикации: 858
  • Рейтинг: 16
  • return (-1); // dV/dt=3,4kV/us
« Отговор #42 -: Май 18, 2015, 06:49:31 pm »
Демокрация: мнението на 4 глупака тежи 4 пъти повече от мнението на 1 с акъл (факт и дефиниция).

Ако искаш да помогнеш на начинаещия, работи заедно с него.
Ако искаш да помогнеш на стареца, работи вместо него.
Ако искаш да помогнеш на мъдреца - отстрани се, не пречи.
Ако искаш да помогнеш на глупака - сам ставаш глупак.

Няма как да получите форум, в който да се споделят ценни неща, докато в него властват демократични принципи.
Той си е ваш, правете с него каквото си искате, но форума го правят..... админите.
Те "карат влака". Всичко зависи от тях... Ако искате, може и малко теорийка да ви спретна, написах я навремето специално за мазето.
Изпървом питам, да няма после обидени.

Неактивен juliang

• Много Напреднал
  • Публикации: 1 287
  • Рейтинг: 260
« Отговор #43 -: Май 18, 2015, 07:45:10 pm »
А защо има цял раздел "кофа"? С подраздели в него? Искате дори и в кофата да има порядък? Глупости са това.
Оставете един раздел "Фън", в който да има една тема за вицове, една за някакви ... де да знам... някакви забавни снимки и видеоклипове, и една "универсална" тема, в която да се дращи и за циците на Андреа, и за танковете Армата, и за чакрите, и за извънземните. И без това всичко това няма никаква връзка с основната насоченост на форума, не виждам защо трябва и да е подредено и систематизирано.
Кат ще е кофа - поне да е наистина кофа за боклук, а не система за разделно събиране на отпадъците :)

Неактивен edin

• Специалист
  • Сериозен
  • Публикации: 1 013
  • Рейтинг: 194
  • Гениалното, винаги е просто
« Отговор #44 -: Май 18, 2015, 07:45:54 pm »
Витане, "демокрация" е просто една дума. Я кажи точно, как си представяш, един съвършен  форум.