Автор Тема: Премахване на раздел "Кофа"  (Прочетена 9416 пъти)

Неактивен GMG

• Експериментатор
  • Активен
  • Публикации: 288
  • Рейтинг: 159
  • Големите неща се раждат в малките часове!
Re: Премахване на раздел "Кофа"
« Отговор #15 -: Май 14, 2015, 11:49:29 am »

GMG, Извинявам се!!! Подведе ме "лекс тайпа" (като напишеш "вакуум" го дава като грешка, но това не ме оправдава естествено).

Грешиш обаче като твърдиш, че " Няма "генераций", има ГЕНЕРАЦИИ! ".

Има и Турболенций, и Батерий, и Енергий, и Индукций, и, и, и, много други ... богове - това е религия, но е за отделна тема.
Само леко ще Ви открехна завеската - Батерий е богът на джобната енергия, Турболенций - на вихрите, другите за сега ще запазя в тайна.
  Не ! Laic, няма такива 'изгъзици', това е ВАШЕ писане и мислене!
За това писах на Валекс преди малко.....
Не искам такива 'лаици' да съществуват дори, камо ли да пишат в ТОЗИ форум...

Неактивен Snaiper

• "летец изтребител"
  • Наблюдаващ
  • **
  • Публикации: 18
  • Рейтинг: 5
« Отговор #16 -: Май 14, 2015, 12:22:37 pm »
"Кофата" според мен е по-голямата - на "Кошчето" - сестра. В "кошчето" почти не се влиза, защото е ясно - за боклук е!
"Кофата" е обаче друга работа... и има много аналогии с нея - включително и човешката "глава" често е "кофа"!
С времето се оказа, че тя е много често посещавана и че даже "обемът" и от теми е твърде малък...за да поеме "блясъците, проблясъците и отблясъците" на идейното ни "жужене". Да не говорим за човешкото любопитство - да надзърне дори и в "кофата" - да види какво-що и там?! - именно в "кофата" - не в "кутия" някаква... Кофата има и иронично значение, а както се вижда и много актуални тези и антитези се бъкат из нея...
Без "кофата", на мен лично ще ми е скучно във форума... има теми, които изобщо не съм поглеждал, но в "кофата" се бутам най-редовно! - точно защото е Кофа, и ми е интересно да видя кой какви ги "пере", или са го "изпрали" него??? - ха-ха!

Админът Atos е прав -
...форумът е един вид "платформа за  мисълта човешка"!
Кое е техническо?
Кое не е?
... от кои неща точно биха ти хрумнали идеи? Знаеш ли предварително?
Аз лично не знам, но досега имам поне 4 добри идеи, които смятам да реализирам на практика и мога да ти кажа, че 3 от тях са ми хрумнали точно в "абстрактните" теми...
Еволюцията не премахва нищо насила, по-скоро добавя... предлагам, ако ще се прекръства раздела, да стане например "Кофа с разни идеи", или "Кофа с казанче", или дори "Кофа с дупки"... или "Кофа с кръпки"... или "Кофа за куфеене"... или "Кофа с кафе"!!!

Неактивен dymelsoft

• Administrator
  • Сериозно Активен
  • Публикации: 376
  • Рейтинг: 200
  • специалист , не носи на пиене
« Отговор #17 -: Май 14, 2015, 12:30:12 pm »
Цитат
Не искам такива 'лаици' да съществуват дори, камо ли да пишат в ТОЗИ форум...
GMG, в качеството си на какъв поставяш подобни 'искания'. Всъщност не смяташ ли, че прекаленото издребняване от твоя страна не е признак на избиване лични комплекси. Това особено личи в повечето ти постове, които съдържат лични нападки и коментари към други членове на форума и естествено постоянна критика относно съдържанието на форума. Както казах веднъж, не може всички да са толкова умни и проницателни като тебе, но пък постоянно да го изтъкваш това, не мислиш ли че идва малко прекалено. Очаквам от теб по-съдържателно поведение, ако ме разбираш какво имам предвид.

Неактивен Ksurnev

• Експериментатор
  • Сериозно Активен
  • Публикации: 304
  • Рейтинг: 26
  • Това, което БОГ не е дал на човека, никой не може.
  • Скайп: ksurnev
« Отговор #18 -: Май 14, 2015, 01:45:25 pm »
Така и така писането няма да свърши та рекох да пробвам с говорене.
Не е по темата, ама тя се разводни достатъчно.

Неактивен Maistora52

• I'm first Omnologist in World
  • Много Напреднал
  • Публикации: 1 564
  • Рейтинг: 206
  • СВОБОДАТА, Санчо, е на върха на копието!
    • Магнитни генератори "AMAG - Terra, Tornado, Terminator
« Отговор #19 -: Май 14, 2015, 01:55:40 pm »
Ей-и-и! - тая "кофа"!!! - ще извади очите на някой...
Нали отдавна си знаем, че на който нещо му пречи - да не чете там! - другото все е от полза.
Аз я измислих тая "кофа" и на практика с нея спасих форума от една голяма и много опасна колизия... то бяха нерви, то бяха писъци, то бяха вопли и ругатни...
Но "кофата" уталожи страстите и сега сме почти "на връщане от Голгота"... оня там го разпнахме, и сега дирим нови хоризонти...
Да! - сега може да се погледне и от друг ъгъл... че "кофа" звучи предостатъчно хамалски, но пък е като подправка за основното "ястие" - без сол и лют пипер не е вкусно!
Може да се помисли за нещо по-цивилизовано като друго име на раздела: например - "Кафене"... няма нужда от обяснения... всичко е ясно.
Ако искате подложете мнението ми на гласуване, и то ще си покаже:
"Глас народен - Глас Божий!"
Кофата може и да се е издънила вече, но в "Кафенето" се влиза по своя воля и ... на собствена отговорност!
Поздрави!

Неактивен oniatam

• Подготвен
  • **
  • Публикации: 103
  • Рейтинг: 13
« Отговор #20 -: Май 14, 2015, 02:26:35 pm »
Здравейте!
Като за начало искам да кажа на тези които искат кофата да бъде махната... Момчета не сте прави, щото един форум сам по себе си е една  социална мрежа, за разлика от антисоциалните като фейсбук примерно.
Вие като отидете на работа с колегите единствено и само за работа ли си говорите?!?
Никой от нас не е робот, ако бяхме роботи щеше да мислим само за работа.
Просто не знам защо толкова се впрягате, какво като се говори на теми които нямат нищо общо.
Според мен този форум е една истинска социална мрежа със всичките си хубави и лоши качества и даже и да не им се иска или да не им се вярва на някои, всички в този форум сме едно голямо семейство, обединено от нашите интереси, идеи и т. н.
Не искам никой да го приема лично, просто това е моята гледна точка.
С много уважение към всички.
« Последна редакция: Май 14, 2015, 03:38:38 pm от dymelsoft »

Неактивен atos

• Global Moderator
  • Много Напреднал
  • Публикации: 1 949
  • Рейтинг: 415
  • Стара върба не се превива...
« Отговор #21 -: Май 14, 2015, 03:22:14 pm »
  atos! Не знам какво да мисля вече за теб!  Честно!
Как се променя поста на някой, когато го копираш?

Това от долу е 'копирано' от теб atos!
GMG,какви претенции имаш?
Ти сам забеляза грешка и ми я посочи - аз я поправих в основния пост, в твоето копиране не съм я оправял, за да се види защо го постваш!
Заяждаш ли се с новите членове, не те разбирам?

Неактивен edin

• Специалист
  • Стабилен
  • Публикации: 963
  • Рейтинг: 174
  • Гениалното, винаги е просто
« Отговор #22 -: Май 14, 2015, 10:09:43 pm »
Майсторе, "Кафене" е добро име, но по-ще му приляга "Хоремаг" или направо "Пивница", а защо не и "Болница" или пък директно "Лудница"  ;D ;D ;D

Неактивен макс1962

• Подготвен
  • **
  • Публикации: 188
  • Рейтинг: 33
« Отговор #23 -: Май 14, 2015, 10:22:10 pm »
A " Болница с лудница"?

Неактивен edin

• Специалист
  • Стабилен
  • Публикации: 963
  • Рейтинг: 174
  • Гениалното, винаги е просто
« Отговор #24 -: Май 14, 2015, 10:25:02 pm »
Това ще е The best  ;D

Неактивен getca

• Сериозен Експериментатор
  • Стабилен
  • Публикации: 706
  • Рейтинг: 107
« Отговор #25 -: Май 14, 2015, 10:38:51 pm »
Може и ХОСПИС, хи-хи...що не, то в тия времена ше е нещо в реда на нещата  ;D

Неактивен GreenHulk

• Стабилен
  • Публикации: 756
  • Рейтинг: 140
  • Астронавигатор
« Отговор #26 -: Май 14, 2015, 11:55:16 pm »
Предлагам име "КОФРАЖ" - Тълкуване - 1. "как се наливаха основите" - или 2. "кофа фураж - мястото където ще ти 'нахранят' с фураж кофата. (Двете полярни тълкувания според това дали си оптимист или хейтър)  :D

Неактивен mito_kupona

• Сериозен Експериментатор
  • Сериозно Активен
  • Публикации: 444
  • Рейтинг: 150
« Отговор #27 -: Май 15, 2015, 12:04:10 am »
Здравейте,

тъй като напоследък форума сякаш измени тематиката си от Свободна Енергия на политика, танкове, руснаци, американци и други простотии, то предлагам раздел "Кофа" да бъде премахнат с всички глупави теми в него.

Бях се зарекъл да не пиша във форума, поради налагане на цензура върху някой от моите постове, но когато става въпрос пак за цензура, касаеща няколко теми, съм длъжен да дам своето мнение в защита на свободата, но не на „демокрацията“, защото в България демокрация не е имало никога, а на запад тя се превръща в неолиберален фашизъм през последните 15-20 години. А нашите управляващи клоуни, са се надупили на евроатлантическите психопати от третия пол, което води до същата неолиберална фашистка система и в България, вече сме влезли в стаята и остава да затворим вратата, за да изчезнем, като нация и държава. 
   В първия пост от тази тема на nizo, са споменати и „американците“, за да не се впрягаме и да си мислим, че това е опит за цензура, а това е точно опит за цензура и нищо друго. Някоя ционистка марионетка, триполов психопат, добре нагушен от ЦРУ, отговарящ за пропагандата в някоя от неолибералните фашистки партии в България, подава тези идеи и nizo прави опит да цензурира целия раздел, защото, така са му казали, че е правилно, защото ние инако мислещите сме опасни за евроатлантическите „ценности“, които никой не ги знае точно, какви, са, някой може ли да ми изреди евроатлантическите ценности.
    Аз ще се опитам да спомена някои от тях: педофилия, инцест, наркомания, проституция, бедност, липса на адекватно здравеопазване и образование, безработица, гей паради, прави краставици, щастливи кокошки, родител 1 и родител 2, престъпност, плащане за издръжката на едно бездомно куче по 300 лева на месец, а в същото време тези хора, които изградиха България 1 200 000 един милион и двеста хиляди души пенсионери получават под 200 лева пенсия, а това е геноцид, абсолютен геноцид срещу българите.
   nizo не е виновен, той е младо момче и лесно може да се заблуди.
   Според мен раздела трябва да остане и да се прекръсти на „Всичкология“, както предлага колегата gegta. Тези „кофи“, „кафенета“, „бидони“ звучат изключително елементарно и нямат връзка с форума, но името „Всичкология“ мисля, че се връзва с научната тематика на форума, все пак някаква „ЛОГИЯ“.
   Очаквам и този пост да ми бъде изтрит, защото „ не е по темата“ и това наистина ще бъде края на моето участие в този форум. Не може да се плюе по окупаторите на България, такива, са нарежданията от ФАЩ и Брюксел, не може да се уважават руснаците, не може да има различни мнения от тези на завоевателите и техните марионетки, не може да се мисли, абе с две думи трябва да сме роби, ама няма да бъдем, НЯМА!
« Последна редакция: Май 15, 2015, 12:26:20 am от atos »

Неактивен atos

• Global Moderator
  • Много Напреднал
  • Публикации: 1 949
  • Рейтинг: 415
  • Стара върба не се превива...
« Отговор #28 -: Май 15, 2015, 12:31:26 am »
Мито, идеята за "Всичкология" ми допадна:)

Не се филмирай, никой не ни нарежда нищо от никъде по отношение на теми и раздели!
Низо дава предложение, продиктувано от собствените му схващания за това кое е правилно и кое - не!
Аз лично не смятам, че е разумно да се маха кофата, само предложих да я прекръстим.
Самата тема е сондиране на мнения от съфорумците и няма нужда от драматизации или търсене на конспирация.

Смятам, че всички доводи за това, разделът да остане са твърдо "ЗА" !

Неактивен sheki

• Подготвен
  • **
  • Публикации: 197
  • Рейтинг: 16
    • http://sheki.zlatograd.com/blog/
  • Скайп: shekivsh
« Отговор #29 -: Май 15, 2015, 08:31:31 am »
"Всичкология" нека да остане :) , че иначе ще станем като умно село :) .