Автор Тема: Къде отиват плацентите... или още от Столешников.  (Прочетена 4949 пъти)

vitan

  • Гост
Които знаят кой е Столешников и какво пише, със сигурност ще прочетат. Които ще имат скоро (или не толкова) деца и внуци - да не изпускат. Особено тия със свои хора (къде у нас без свой човек) в родилните отделения.

Къде отиват плацентите, пъпните връви и кръвта им, наситена с имуно-глобулини?
Тук: http://politikata.net/%D0%BA%D1%8A%D0%B4%D0%B5-%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%B0%D1%82-%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D1%86%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%BF%D1%8A%D0%BF%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%B2%D1%80%D1%8A%D0%B2%D0%B8-2/131844/?oid=49689&xjt=1&fbp=1


Там има и думата, която отдавна търсих: хуцпа е специфична еврейска дума за безгранична наглост и гьонсуратлък (лицемерие)!

Неактивен miromad

  • Експериментатор
  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 461
Прикачам книгата "Введение в геноцидарную медицину криптоалиенов" от която е цитата по-горе.
Също така прикачам и още две много интересни негови книги - "Как вернуться к жизни" и "Чем наполнить организм".
И трите книги са на руски език.

vitan

  • Гост
Благодарско miromad,

1-2 от нещата постнати от теб бях навремето превел и качил на rife.hit.bg, ама хостинга изчезна.
Сега май пак ще трябва да превеждам..., но проблема ми е основно във времето.
Ако някой преведе: "Введение в геноцидарную медицину криптоалиенов..." ще съм му много благодарен.
Иначе аз не знам кога ще успея.

Току виж съм реконструирал стария си сайт с екстри.