Автор Тема: Научна физикална радиестезия (радиодезинтеграция). Луи Тюрен  (Прочетена 118579 пъти)

Неактивен gonzo

  • Неактивен
  • Публикации: 5
Тия от Славейков са абсолютни мошеници, поръчах книгата и след като не ми отговориха на мейла им звъннах на телефоните. Отговориха, че е станала някаква грешка и приеха поръчката. След седмица им звъннах отново, имали проблеми в склада, да изчакам. След което получих 2 мейла, за приетата поръчка и за това, че количествата са изчерпани с извинения...  Странното е, че мейлите бяха пратени не от мейла на Славейков, а някакъв друг мейл.  Тогава посетих борсата на площад Славейков и на сергиите намерих книгата която се продава за 80лв. Иначе цената и е 20лв, с доставката 24. За съжаление няма да прочета тази хубава книга...


Неактивен gonzo

  • Неактивен
  • Публикации: 5
Благодаря на az_skeleta ! Потвърдиха ми поръчката.

delux

  • Гост
Привет на всички колеги
Относно темата Радиестезия и Тюрен , има достатъчно информация в сайта на "Асоциация Луи Тюрен България"
 www.alt-bg.com
Всяко липсващо звено от книгата е засегнато в сайта и форума на Асоциацията
Научих много полезни неща за метода Тюрен и неговото приложение

emskia

  • Гост
Здравейте,
Забелязах че няколко човека от темата разполагат с книгата "Научна физикална Радиестезия" на Луи Тюрен. Силно се надявам някой да види моят пост и да ми окаже малка помощ със сдобиването на тази литература. Все още съм начинаещ в тази матеррия, но имам желание да развивам способностите си. Очаваквам отговори.
Благодаря предварително! :)

svetoslav27

  • Гост
Добре де няма ли да се намери някой който да сканира книгата или да ми я даде аз да я сканирам.Имам достъп до професионален скенер за книги в една библиотека в София.

Надявам се да има и хора в този форум. Гледам книгата е струвала преди 2 години 20 лева сега се продава по 200 което е абсурдно.


Неактивен red__bull

  • Наблюдаващ
  • Публикации: 36
Имам започнал съм да я чета страниците и са като вестник, хиляда сто инещо си са, незнам как ще я пуснеш на скенер без да се порази а и е с толкова меки корици.

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Един филм, който трябва да се види, от заинтересованите от метода "Тюрен". Имайте предвид, че Манфреди е на.....88г. Филмът е правен скоро.

http://alt-bg.com/forum/images/video/Una_storia.mp4

Неактивен mi68

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 779
Здравейте,
  Прегледах филма до половината, Свежи идеи  и голяма боза, не Божествена комедия, а направо Естествена комедия. Всички са ми сладури и ме разсмиват.
  Говори за дължина на вълната т.е пространствена периодичност но не споменава за скорост на разпространение т.е. плътност. За това трябва да се уточни честотата тя не зависи от средата. Хайде ще го претръпнем!
Характера на вълните не се уточнява, може да са електромагнитни, гравитационни, на материята (Де Бройлови), а може би информационни. И това ли трябва да преглътна?
  Изгледания откъс ме разсмя тотално!
  От представената комедия между другото вървеше сериозна  тема, на принудения резонанс, т.е вълните трябва да са в хармония или резонанс с клетката. А може би става въпрос за параметричен резонанс, клетката не приема вълни, а генерира и изпраща.
Превъртях филма и видях, се предлагат катализатори и приключих с комедията.
Забавлявайте се и Вие !
« Последна редакция: Септември 10, 2017, 06:40:27 pm от atos »

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Дааа, кофти е филмът...някакъв нелицеприятен тип, с алкохолното излъчване на Тони Стораро се изживява като ментор, поне да бяха намерили някой, внушаващ доверие?
Вълните не можели да бъдат спрени по никакъв начин, затова хватката била да се видоизменят...
Обаче...катализаторът не трябвало да се поставя на мебели с чекмеджета, понеже чекмеджетата спирали вълните?
Кое от двете?

"...количества информирана (OMG) енергия..." (как ли се държи "неинформираната" енергия?)
"...пакетирани информации..." (тия от Еконт и Спиди не си поплюват-пакетират яко...). А всъщност става дума за матричния отпечатък на материята в етерното поле.
"...значението на енергиите, съдържащи се в съобщенията..."
"...информацията е сбор от специфични енергии..."

В информацията ли се съдържа енергията или обратното, кое от двете?

Да, моите уважения към трудовете на Тюрен, човекът е надигнал тежка завеса, погледнал, което успял - изследвал, обяснил, доколкото го е разбрал и е бил в състояние...но интерпретациите в подобни филми са ужасссс...


« Последна редакция: Септември 10, 2017, 06:41:04 pm от atos »

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Е, поне се посмяхте. "Алкохолния" тип е на 88г. Вие как ли ще изглеждате на 88г. и в какво здраве?  Паметта му е безупречна. Помни разговори, отпреди 3 години. Това е човекът, който прави пособията на Тюрен и е единствен в света, който може да ги прави. Това е най-добрия радиестезист по метода.
Ясно ми е че за коментиращите, нищо не е разбираемо. Коментиращите, чели ли са книгата, та злобеят дори срещу персона, за която нищо не знаят? Мале, как сте се програмирали  ;D ;D ;D
Цитат
Обаче...катализаторът не трябвало да се поставя на мебели с чекмеджета, понеже чекмеджетата спирали вълните?
Кое от двете?

Атос, коментираш наука, без да знаеш нищо за нея. Тъпо е, не очаквай отговори.

Не знам, колко сте се смяли, ама вие наистина ме разсмяхте, защото видях, че претенциите ви за отворено съзнание за пълно фиаско. Ала бала из форума, а точно когато стане въпрос за нещо истинско и работещо, все едно някой ви е попарил.  ;D ;D ;D
Имам 5 катализатора. Преди 4 дни взех последния, Limpho cleaner. Резултатът беше мигновен. От 11 сутринта до 3 следобед, го използвах 4 пъти. Урината ми стана, като мътна, като боза и замириса на токсини. Факт! Правете си изводите сами и се смейте. Това е много смешно.  ;D ;D ;D ;D

Тази тема е за определени хора и заради тях съм я направил. Никога не съм очаквал, всички да прегърнат истината. Болшинството, просто не е готово за нея.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Цитат
единствен в света, който може да ги прави.

Цитат
Атос, коментираш наука, без да знаеш нищо за нея.

Извинявам се ама ми е много трудно да нарека НАУКА нещо което може да бъде постигнато от  един единствен човек в целия свят.
Бих го нарекъл със всяко друго име не и с наука. Магия, секта,нова  религия на която този човек е пророка, но не и наука. За да е наука трябва да има повтаряеми алгоритми, повтаряеми от всеки, не само от единственият пророк или единственият Син Божий.

Неактивен PyroVeso

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 972
  • Life is a DIY project!
Тези неща, дето "само един човек в света ги знае как да ги направи" (и той ги продава) - нали се сещаш? Това и само това ще да е Истината, и никоя друга!
Освен това как разбра, че е на 88 години? Отиде му на гости, и докато той ти приготвяше чай, ти тайно му бръкна в чантата и му видя личната карта? Освен това по какво е "проф. д-р" тоя? Успя ли да го намериш по сайтовете на околните университети? Или и тези титли сам си ги е приписал за по-убедително?

Незнайно защо из главата ми се въртят сцени от "Красив ум" - с гаража на професора, дето го беше облепил целия в изрезки от вестници. Предполагам, че съвсем скоро същото ще стане и у вас - с шишенцата на Манфреди, с които ще "пречистваш" навсякъде всичко и всички...
И не знам дали тогава ще има човек до теб ("непосветен в чистата истина"), който с любовта си да те измъкне от всичко това, както се случи с героя на Ръсел Кроу...

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Председателя на Бг асоциацията на Тюрен ми е градски и приятел по стечение на обстоятелствата и поддържаме контакт, достатъчно, за да знам, какво пиша. Това, че не вярвате е ваш личен избор, за ВАС.
Да, само Манфреди знае и само асоциациите ги продават. Това е патент, който предпазва истинската наука, от псевдоправячи, на каквито се нагледах. В българия са правени опити, да се правят катализатори, но с 2 месеца живот и...... до там.

Весо, ти ангария ли искаш да ти бачкат хората, които са си посветили живота на тази наука? Явно да. Ами дано някой ден намериш някой безплатен катализатор, ама надали. Мен няма нужда някой да ме измъква от нещо, но ти имаш крещяща такава. Тази информация я споделям за нуждаещите се, но явно се чувстваш длъжен и тук да пуснеш едно лайно. Ей така, за цвят. И ти ми говориш за любов??? Рано или късно, ще стигнеш до някой твой колега! Сега още пътуваш.

Цитат
Извинявам се ама ми е много трудно да нарека НАУКА нещо което може да бъде постигнато от  един единствен човек в целия свят.
Бих го нарекъл със всяко друго име не и с наука. Магия, секта,нова  религия на която този човек е пророка, но не и наука. За да е наука трябва да има повтаряеми алгоритми, повтаряеми от всеки, не само от единственият пророк или единственият Син Божи

Има едно нещо, наречено патент. Знаеш ли какво е това и за какво служи? Едно от свойствата му е да дава на всекиму заслуженото и се отнася в случая, само за правенето на катализатори и някои специфични дивайси. Другите неща, човек, който има желание и заложби, може да постигне винаги, стига да иска. Знанието е дадено в книгите, а повторяемостта я има и това го казвам от личен опит. Или имаш нещо против?

Някой друг да го напъва по нужда?

И специално за вас, телефона на италианската асоциация 0039 0376 893 168. Очаквам някой от вас да си зададе въпросите, относно Манфреди, за да сложим истината на мястото и. Кой ще пита?
« Последна редакция: Февруари 06, 2017, 02:50:05 pm от edin »

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Цитат: " Истинското знание е личния опит "

Думи на PyroVeso!

Имаме моя личен опит, срещу словоблудствата на Весо!

Кой е крив и кой е прав? Риторичен въпрос, разбира се.