Автор Тема: Научна физикална радиестезия (радиодезинтеграция). Луи Тюрен  (Прочетена 118267 пъти)

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Този уред, има и аналози, известни като Оберон и Метатрон.
Малко инфо https://bioskener.alle.bg/%D0%B1%D0%B8%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D1%80/
http://sensitivimago.eu/si_models.php

Нещо, само за вълни говорят ;)

Мои приятели с дебели папки изследвания, ходиха на диагностика и всичко се потвърди на 100%, като научиха и много неща, които не знаеха. Интересното е че ако имаш нещо вродено, направо ти го изписва. Това е изумително. Как тая машина, разбира, кое е наследствено и кое е придобито. Шах с пешката. Уреда, прави  и Вега тест, за хранителна съвместимост. Може да тества, дали някое лекарство е за теб и колко ще помогне. Може да определи и хомеопатичен препарат и добавки. Базата му с данни е брутално голяма.
« Последна редакция: Февруари 11, 2017, 08:27:27 pm от edin »

Неактивен ndm

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 712
  • и има и ш извади ако трее - че даже ш и работи
Хванах и дясната ръка, като с моята дясна, държах зелено радиестезично махало, а тя с показалеца на лявата ръка, посочи от 1см, една таблетка от прашеца. Махалото се завъртя наляво,
Пропускате много важен атрибут, а именно, че махалото е зелено. Ся, за врътката наляво вече е ясно, че метода си работи.

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
edin, ти за мезе ли ме вземаш?
За този апарат съм чувал, не съм те питал дали работи или не! Ясно ми е, че работи!
Питам те как се осъществява диагностиката, ти ме пращаш да гледам филми, за да видя, че работел?
Нали си го виждал, бре, що не разправяш?
В камера ли те слагат, електроди в задника ли набиват или те прекръстват с някой датчик?
Как става на практика?
Какво мери и как го мери, технически си грамотен, няма как да смоташ обяснението!

Искам да си изясня как хем го е мерила на уреда, че е полезно за нея, хем после е измерила, че и понижава жизнените показатели на същия уред? Как се е "включила към уреда", с щепсел ли или с друго?
И ако дотогава не е била включена към този уред, как е установила (при първото измерване), че е бил добър точно за нея?
Излиза, че има два противоположни резултата за нея от един и същ прашец, от един и същ уред?
Не разбирам?
« Последна редакция: Февруари 11, 2017, 10:53:17 pm от atos »

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Уредът измерва, моментното състояние, точно както и в радиестезията се измерва моментното състояние! Това обяснява ли вече нещата? Изясни ли си нещата?
Щом искаш технически подробности, добре.
Сядаш, слагаш си ръцете на две метални пластини, едни слушалки и към гърлото ти свети, един лазер. Гледаш монитор, където последователно се показват, схематични изображения на органите. В слушалите започват да се чуват различни тонални комбнации. На екрана по органите започват да се появяват кръгчета, квадрати или триъгълници в различен цвят, в зависимост от състоянието на клетките. След това резултатите се разчитат от оператора. Предварително се задава в компютъра, какво ще се изследва и може да се избира, ако е нещо конкретно. Уреда изпраща гигахерцови вълни и нискочестотни звуци и следи обратната биологична връзка. Меридианите на ръцете и тяхната проводимост, която се изменя, според сигналите и според състоянието на клетките.
Сега, да не поискаш и схемата?

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Пропускате много важен атрибут, а именно, че махалото е зелено. Ся, за врътката наляво вече е ясно, че метода си работи.

Зеленото предпазва махалото, от реманентни вълни!

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
..................................
Сега, да не поискаш и схемата?
Не, точно за това питах! И не е необходимо да вкарваш жлъч...
Това бих нарекъл "честотно сканиране с рефлекторен ефект", така си го обяснявам.

Но пак не ми стана ясно за прахчето?

П.П.Понякога визуалната представа ми помага много при сглобяване на разбирането.

Неактивен hyparh

  • Сериозен Експериментатор
  • Сериозен
  • ****
  • Публикации: 1 013
  • Пол: Мъж
  • As above, so below
Не е Луи Тюрен, но пък е един голям наш радиестезист - Иван Тодоров:

https://www.youtube.com/watch?v=oZUiaL_Uitw
https://www.youtube.com/watch?v=l2gJWFnPGtA
https://www.youtube.com/watch?v=pc5rzpA7AlU

Използва и двата похвата (физикален и ментален), както и практики на Тюрен. Занимава се предимно с пирамиди и тяхната енергетика, която може да послужи за лекуване, както и за защита от вредни излъчвания. Особено интересен е един от методите на лекуване с използване на свидетел на пациента + необходимото лекарство/билка, поставени на определена височина във вътрешността на куха пирамида. След това, лекарството/билката оказва възможно най-благотворния си ефект върху пациента, независимо на какво разстояние от пирамидата се намира последния. Това е описано в книжката му "Радиестезична тетрадка".

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
edin, на каква цена е един диагностичен (общ, цялостен) преглед?
И има ли натовареност, предполагаща предсрочно записване?

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Хипарх, 1-2 минути от това място: https://youtu.be/oZUiaL_Uitw?t=702
ме загубиха  като зрител... :)
Значи ако сложа пирамида между рутера и лаптопа ще загубя нета? Дали? Надали...
Защита с пирамиди от повишена фонова радиация??? Стига де ... Представи си че като са изливали панелите на блока са ползвали пясък и чакъл взети близко до някоя уранова мина. Или глината за тухлите е оттам. Бетона е НАВСЯКЪДЕ около теб. Какви пирамиди ще спрат лъчите?
Как точно ще се спре, погълне, изкриви или не знам какво едно лъчение?

Неактивен hyparh

  • Сериозен Експериментатор
  • Сериозен
  • ****
  • Публикации: 1 013
  • Пол: Мъж
  • As above, so below
Едва ли ще спре нета, по-скоро се намалява напрегнатостта на полето, но сигнал си има.
Питаш как намаляват радиацията... не знам дали въобще някой радиестезист може да отговори на този въпрос. То е като да попиташ някой учен да ти обясни подробно механизмът за възникване на гравитацията :) Важното е, че нещата работят и има преки повторяеми резултати.
Една пирамида (с основа примерно 10-12см.) има действие на полето в радиус от няколко метра, което е достатъчно да обгърне една стая. Трябва да бъде ориентирана със страните си по посоките на света за максимално действие. Съответно за по-големи помещения ще са необходими няколко такива пирамиди.

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!

Значи ако сложа пирамида между рутера и лаптопа ще загубя нета?

Точно така, Юлиане, а като си сложиш очила с UV защита, не виждаш нищо ;D

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
edin, на каква цена е един диагностичен (общ, цялостен) преглед?
И има ли натовареност, предполагаща предсрочно записване?

38лв. е в Пловдив, с предварително записване. Този уред, от време на време, пътува до София, да диагностицира. Ако искаш тел. за връзка, с медицинското лице, ще ти дам на лични.

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто

Но пак не ми стана ясно за прахчето?

П.П.Понякога визуалната представа ми помага много при сглобяване на разбирането.

Тестът се прави така. Човека си седи, включен към машината. В едно от гнездата и се слага суплементът и машината се включва. Излизат резултатите, като промяна на графичните изображения, квадратчета, кръгчета и триъгълници.

Когато жената си е правила тест, как ще и действа прахчето е имало определен резултат. Този резултат е бил валиден, само и единствено за моментното и състояние, което след ден, два, може да е различно, но може и да не е. Всичко е индивидуално. Така, когато аз съм измерил съвместимостта и с прахчето, организмът и вече не е имал нужда от него, защото суплементът, вече си е свършил своята работа и започва да вреди. Както знаем, дозата прави отровата. Суплементите действат по два вълнови начина. Първия е с промяна на дължините на вълните на определени клетки, в посока към 8-те метра. Втория е с възстановяване на липсващи хим. елементи, защото има едно свойство на всички хранителни вещества и то се нарича "повик към метали" т.е. хим. елементи. Приемайки дадена храна, ние приемаме и металите, към които тя има повик, по каталитичен път. Това е подобно на процесите, при катализаторите. От книгите на Тюрен става ясно, че най-добрите храни, от гледна точка на повика на метали, това са картофите и гулията. При химически изледвания обаче, никога няма да се установят 44-те хим.елементи, към които имат повик, тези храни.

Ще дам един пример за картофите. Те имат повик, към всички хим.елементи в тялото. При облъчване на очите с електрожен, се получава силен разпад на материята и изразходване на елементи, с които работи зрението. Какъв е бабешкия метод, в този конкретен случай. Слагат се резенчета от картофи на очите, в резултат на което, се запълват липсите на всички дезинтегрирали хим.елементи. Картофите, имат и едно интересно свойство. При термична обработка, са единствената храна, която не става вредна, т.е. не си понижава дължината на вълната. Е, ако ги пържите до прегаряне е съвсем друг въпрос :)
« Последна редакция: Февруари 12, 2017, 12:33:58 pm от edin »

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Ок,това обяснение ме задоволява.
Пусни ми контактите на лично?

Неактивен ndm

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 712
  • и има и ш извади ако трее - че даже ш и работи
Картофите, имат и едно интересно свойство. При термична обработка, са единствената храна, която не става вредна, т.е. не си понижава дължината на вълната. Е, ако ги пържите до прегаряне е съвсем друг въпрос :)
Братко edin, преди да пишеш откровенни лъжи е добре да се запознаеш обстойно с въпроса именно за картофите. Ама го започни отначало, с исторически данни и да стигнеш до „S” образното черво на облекчението, а някои го наричат още и щастие.
Мисля, че колегата dimitar може да ти помогне в това приключенско изследване, ако пожелае.