Автор Тема: Огледалото на Козирев-директен преход към медитативно състояние на съзнанието ?  (Прочетена 73150 пъти)

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Защо обаче, когато се спомене за тези явни артефакти има яростно отричане от "сериозните учени", докато някой по-напредничав и безскрупулен (в случая Козирев) не репликира нещо с толкова брутално твърдо и неподлежащо на оборване и съмнения действие.
Тогава всички от тях запяват друга песен!Тогава всеки от тях започва да "изважда" наяве свои стари хипотези, които са били в подкрепа на последното и да ги афишира!
За мен извода е един - повечето "учени" са адски комплексирани и изтъкани от страх, да не би да бъдат "отлъчени от църквата" на съвременната наука!Това говори за яка необходимост от стадна принадлежност (или даден егрегор), което е доста примитивно като себепозициониране, па било и на подсъзнателно ниво!
Подобно самоограничение е страхотна идиотщина (какво ще кажат колегите учени, ако не са съгласни с мен), но е факт, за съжаление!
« Последна редакция: Ноември 05, 2014, 04:04:02 pm от atos »

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Имах в недалечното минало (1994-1998г) сериозни познанства с "момчета" от БАН. Дори бяхме започнали обсъждането на мой проект за Изкуствен Интелект.
Даже в една от лабораториите на тогавашния "Атомен център" си снимахме "третото око"... за мен нямаше изненада - Екранът обхвана техните, а моето само в единия крайчец на екрана се показваше... Затраях си, да не ги обидя, че "полезрението им е твърде стеснено"!!!
Просто си нямате на представа колко е "твърда черупката" - "...и бронебойни патрони за нея няма открити...няма открити!" - това самия Вапцаров го твърди!  :o :o :o

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Онези от БАН, са най-големите агенти на матрицата и елита.
Ще напиша нещо, което не смятах да напиша, но се получи една синхроничност и затова, ето какво ми се случи.
Миналия месец, пред очите ми се материализира НЛО, космически кораб с големи размери. Накъде около 30 метра в диаметър минимум. Видях червено светещо кълбо над квартала и когато извадих камерата да го заснема, това кълбо се превърна в две кълба. Едното кълбо, просветна в синьо и двете угаснаха, а от нищото се появи космическия кораб. Карах колата и снимах, но камерата блокира, заради кофти ъпдейт. Много ме е яд.
Спирам колата и излизам, а на пътеката до мен, човек си разхожда кучето и зяпа в небето. Поглеждам към небето и виждам, как кораба бавно прелита над града, а човекът лаконично ме попита "Какво е това". Кораба имаше форма на гъба без пънче, беше черен и нищо не светеше по него, когато от малко кълбо светлина се материализира в 3D.
Вчера моя позната ми казва, че разказала случката на някакъв от БАН, а той и изтърсил "Може да е видял, северно сияние, а аз ти ГАРАНТИРАМ, че извънземни не са идвали на земята от поне 100 години. Ние постоянно наблюдаваме небето".  Смях, смях........
Пожелавам и на вас да видите такова нещо. Грандиозно е. А онези са тук, от мнооого години, но се крият  ;)

Неактивен hyparh

  • Сериозен Експериментатор
  • Сериозен
  • ****
  • Публикации: 1 013
  • Пол: Мъж
  • As above, so below
Edin, прегледай този материал: http://www.vesti.bg/tehnologii/nauka-i-tehnika/profesor-prouchva-ima-li-nlo-nad-sofiia-6027827

Този свидетел също споделя за голям кораб с форма на чиния, който според него е бил "платинен" на цвят, без видими подробности или светлини по него. Изглежда времето, по което сте го наблюдавали съвпада, има прилики и между описанията ви. Над кой квартал си го наблюдавал, този случай е бил над Кремиковци?

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Има общи неща. Когато аз слязох от колата да го гледам, бях на оживен булевард, но никой друг не спря. Само човекът с кучето гледаше. От началото на 2013г. появата на НЛО доста е зачестила в БГ. Аз съм далече от Кремиковци, но това не е важно. Време не ми се губи, поне на мен.

Цитат
обещал да финансира следващата

сесия, посветена на извънземния разум в БАН.

Ай стига бе ;D ;D ;D ;D

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Лично моето твърдо мнение е, че Извънземен Разум съществува от милиони Еони!
Не всички негови представители са взаимо-благотворно и съзидателно настроени към други, различни от тях.
Нека ги наречем основно два вида спрямо нас - Добри и Лоши.
Истината е, че между тях се водят възможно най-брутални битки за надмощие... като навсякъде в наблюдаваната от нас земна природа. Битки за територии, за енергия, за власт...
При нас, на Земята идват и от двата вида. И естествено са различни последствията.
Аз лично, бях много запален по темата още преди 30-тина години. Даже съм си правил многократни експерименти да ги "викам"...
...
 ::) ::) ::)
Да обяснявам ли още?

Неактивен piton2012

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 274
   Дано не са се "обадили". :)

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Всъщност имаше "обаждания" в отговор...
Вижте в центъра на тези две снимки, в небето над главата ми, има едно твърде странно "петно" - Придвижило се отдясно наляво за време от около 1 -2 минути.
Снимал съм се там (на Рила, под Кози връх) на 02.06.1985 год. със Зенит-Е, със самоснимачка...
Месец по-късно, чак когато проявих снимките и се загледах - видях необичайното "петно"...
Дойдоха, но си затраяха!
...
Имам и други случки, но те не са документирани по никакъв начин... само аз си знам какви съм ги "вършил"...
Забелязал съм обаче, че "Те" не се появяват веднага и като по поръчка, става изневиделица, и винаги ден-два-три след "повикването".
Тези в Рила обаче не ги бях "викал" нарочно... може би "ходят по петите" на тези, дето трябва да бъдат "наблюдавани"...
« Последна редакция: Ноември 23, 2014, 02:01:35 am от Maistora52 »

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Цитат
може би "ходят по петите" на тези, дето трябва да бъдат "наблюдавани"...

Майсторе, разцепи мрака с тези кадри! Защо ли си мислим едно и също нещо?  ;)  Имам и други случки с "онези", но не желая да ги споделям.
Ще споделя само, че след последната случка, докато я обсъждах с моя приятелка, реших с вътрешното си зрение да сканирам обекта, който видях. Обикновено, когато сканирам човек, контурите са златисти, но в случая, изненадващо за мен, във вътрешния ми монитор всичко беше със светло сини контури. "Онези", бяха малки с големи глави. А защо излезе светло синия цвят? Да сте забелязали, че в анимационните филми, духчетата са винаги светло сини?  ;) Кои са тези духчета от митологията? Дали не са онези от НЛО?
 
Една снимка и от мен. Уголемете кадъра с уиндоус и вижте в средата на червения кръг.

Май ще трябва пак да местим постове?/А/
« Последна редакция: Ноември 23, 2014, 04:13:12 am от atos »

Неактивен Vector

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 559
edin,моля те - сподели някоя случка че ми стана интересно ..

Неактивен mi68

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 779
Здравейте колеги,
Колега edin сканирай химичния състав и ще видиш повечко силиций, пак от четвърта група на Менделеев.
По-добре сканирай устройство за СЕ в кораба отколкото това.

Неактивен Vector

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 559
чакай бре. ми68 как така сканирате ?Имате сканиращо у-во или ??дай повече инфо де.

Неактивен mi68

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 779
Колега Vector,
 Става въпрос за съзнанието и използване на някой духовни практики. Тези практики са на физическия принцип, че съзнанието се движи, а другото е стационарно или бавно подвижно. Давам пример:
Ако си на Земята изглежда, че космоса се движи, но е доказано Земята се движи и имаме усещане за движението на време.
За това може да се сканира летяща чиния или генератора на Капанадзе независимо дали се вижда или не.
« Последна редакция: Ноември 23, 2014, 05:53:55 pm от Maistora52 »

Неактивен Иван Димов

  • Експериментатор
  • Сериозен
  • ***
  • Публикации: 1 046
  • Пол: Мъж
  • Невъзможно нещо е да докажеш, че нещо е невъзможно
   Вижте пък на мен какво ми направи впечатление. Прилагам три файла. На двата съм снимал мой генератор, направен някъде през 1994 г. Характерно за него е, че използвах готов статор от вентилатор като само го пренавих с друга жица, а роторът е изцяло мой дизайн, стругован и фрезован от цяло (плътно) желязо. Обърнете внимание на формата на ротора и как тя прилича на НЛО-рисунката в житата. Интересно ми е дали НЛО-рисунката се е появила след 1994 г.

Неактивен Vector

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 559