Автор Тема: Безконтактен Бой  (Прочетена 13772 пъти)

hristolocco

  • Гост
Безконтактен Бой
« -: Август 16, 2014, 07:13:46 am »
http://www.youtube.com/watch?v=octp7C-t7iM Безконтактен Бой или уроци за Джедай.

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: Безконтактен Бой
« Отговор #1 -: Август 16, 2014, 12:52:25 pm »
Не съм на 100% сигурен, дали може да се счита този бой, за джедайски. Джедаят е сам и ползва личната си сила. При безконтактния, имам основателни съмнения, че човек не действа сам, а чрез черен егрегор, както е при Санди Мурти. Кой е създал този егрегор, мога само да гадая, но предполагам, че са екстрасенси от секретните руски служби. Подобни неща, там са религия!

Неактивен PyroVeso

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 972
  • Life is a DIY project!
Re: Безконтактен Бой
« Отговор #2 -: Август 16, 2014, 06:22:58 pm »
Един, не се вживявай толкова... По-добре гледай това: https://www.youtube.com/watch?v=GvDydc9D3pw

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Безконтактен Бой
« Отговор #3 -: Август 16, 2014, 06:50:49 pm »
Да бе още преди две или три години качиха един друг клип в тубата дето при една демонстрация един от учениците на тоя дали погрешка дали нарочно му отпра един и го свали в нокаут.
клипа се казваше "безконтактний бой первий нокаут" или нещо подобно.
слаб ми е нета тука да го търся в тубата.

donhuann

  • Гост
Re: Безконтактен Бой
« Отговор #4 -: Август 16, 2014, 08:16:55 pm »
Това не действа повярвайте,от личен опит го знам  :D :D ;) :o

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: Безконтактен Бой
« Отговор #5 -: Август 16, 2014, 11:20:22 pm »
Един, не се вживявай толкова... По-добре гледай това: https://www.youtube.com/watch?v=GvDydc9D3pw

С моите очи, видях следното. "Треньорът" се опита да отвори аурата на опонента, докосвайки го физически и да го нишкува, т.е да прокара енергийна връзка от третото си око, до третото око на опонента. Опонента обаче явно не е поддатлив и има силна аура, така че хипнотичния център на "треньора", не успя да си свърши работата.
Този бой работи, но има куп условия за това, точно както е и при Санди Мурти. Всички, които отидат да тренират такъв бой, автоматично попадат под въздействието на егрегор. Обаче жална им майка, ако им се наложи извън залата, да прилагат "уменията" си. Това си е схема за пари и за цоцане на енергия.
Не се вживявам, но виждам нещата под свой ъгъл.
А да ви направи впечатление, челото на треньорчето? Това съм го виждал, при едни особени хора.






Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Re: Безконтактен Бой
« Отговор #6 -: Август 17, 2014, 10:35:41 am »
Както винаги - Edin е прав!

Неактивен az_skeleta

  • Активен
  • **
  • Публикации: 294
  • Пол: Мъж
Re: Безконтактен Бой
« Отговор #7 -: Август 17, 2014, 01:15:35 pm »
Такъв бой има. В тай чи то което учих тука в Пловдив ни учеха на основите на този бой. Нищо общо няма с третото око. Руснаците са го взели от китайските бойни изкуства (не знам точно от кое/кои).

Неактивен PyroVeso

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 972
  • Life is a DIY project!
Re: Безконтактен Бой
« Отговор #8 -: Август 17, 2014, 04:14:45 pm »
Това пък което аз видях е, че "джедаят" се държа като п..ка.

"Обаче жална им майка, ако им се наложи извън залата, да прилагат "уменията" си. Това си е схема за пари и за цоцане на енергия. " - в това съм 1000% убеден. Както и рей-ки-то, както и много други подобни работи... Истинските, автентичните майстори са малко, а тези, които практикуват нещата безкористно и обучават другите с единствената цел да предават познанието и да повдигнат общото духовно ниво на човечеството, сигурно се броят на пръсти в световен мащаб.

Неактивен az_skeleta

  • Активен
  • **
  • Публикации: 294
  • Пол: Мъж
Re: Безконтактен Бой
« Отговор #9 -: Август 17, 2014, 04:35:52 pm »
ехааа. Много си категоричен. Аз съм карал курсове по рейки и мога да ти заявя с сигурност че системата за лечение работи. Само че аз го ползвам за самолечение и не практикувам с други или върху други хора или животни. Учил съм и една друга система за лечение и нещата там са наистина направени за пари, но това не означава че системата не работи. Единственото е че трябва практика. Ама щом си си дал парите можеш да я ползваш за самоусъвършенстване.  А парите по метода на Майстора можеш да си ги напрвиш без проблем! Ако получиш даром нещо не го цениш. Това е тяхната логика

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: Безконтактен Бой
« Отговор #10 -: Август 17, 2014, 07:01:24 pm »
ни учеха на основите на този бой. Нищо общо няма с третото око.

Третото око, не е в основите баце, то е висш пилотаж!

Относно рейки, на мен ми се отдава. Нито съм бил на курсове, нито някой ме е учил. За всичко съм си самоук и това, че при мен работи ми стига. Общото в темата е че и тук се ползва третото око, за да се насочи енергията с вътрешното зрение.

paparosko

  • Гост
Re: Безконтактен Бой
« Отговор #11 -: Август 18, 2014, 12:48:41 am »
Методът на енергийно лечение Рейки е точно определен и се предава от учител на ученик чрез инициация.

Иначе всеки може да използва по свой начин силата на мисълта за направляване на лечебна енергия, но това не е Рейки.

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: Безконтактен Бой
« Отговор #12 -: Август 18, 2014, 08:26:00 am »
Ни мойш ма убедиш, но няма значение. 8)
Интересно ми е, какво имаш предвид под "точно определен". За мен това е поредното свързване към егрегор. В случая лошо няма.
В тази матрица, съществува т.нар. "Егрегор на лечителите". Ползата от него е че усилва мисъл формите на лечетеля.
« Последна редакция: Август 18, 2014, 08:56:12 am от edin »

paparosko

  • Гост
Re: Безконтактен Бой
« Отговор #13 -: Август 18, 2014, 09:37:02 am »
Под "точно определен" имам предвид определени правила и начини на действие.

Поради това има създадени много методи на енергийно лечение, под различни имена, при които в крайна сметка неминуемо се налага да се използва силата на мисълта за канализиране на енергията.

Неактивен az_skeleta

  • Активен
  • **
  • Публикации: 294
  • Пол: Мъж
Re: Безконтактен Бой
« Отговор #14 -: Август 18, 2014, 10:27:18 am »
Ако може да използваме по български думи за да няма объркване. До колкото разбирам егрегор е мисълформа. Така погледнато ти за каквото и да си помислиш правиш такива мисълформи. Колко време съществуват и колко им е силата е друг въпрос. За това съгласен ли си?