Автор Тема: Документална видеотека  (Прочетена 19265 пъти)

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Документална видеотека
« -: Юли 11, 2014, 10:16:14 pm »
И няколко великолепни филмчета. Приятно гледане.
http://star07.in/videogallery.php?video_id=246

Неактивен Vector

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 559
Re: Документална видеотека
« Отговор #1 -: Юли 12, 2014, 03:02:12 pm »
Ima6 brawo ot men!

Неактивен x_name41

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 940
  • מוזיקה מאריכה את החיים
    • https://www.sanmina.com/
Re: Документална видеотека
« Отговор #2 -: Октомври 31, 2014, 06:45:31 pm »
мдаааа, тока се движи по спирала?  :)

<a href="http://www.youtube.com/v/S6Y0Twej7KA?hl=bg_BG&amp;amp" target="_blank" class="new_win">http://www.youtube.com/v/S6Y0Twej7KA?hl=bg_BG&amp;amp</a>

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Re: Документална видеотека
« Отговор #3 -: Ноември 01, 2014, 08:02:44 am »
Клипът от предния пост е чудесен и показателен за много неща. Едно от тях е, че показва реално мястото ни (и като Форум, и като Българи въобще) къде се намираме в момента... И мисля, че вече сме доста далеч от "кривата круша".
Петко Ганчев е на толкова високи "обороти", толкова бързо му минава мисълта, че няма време да я изкаже и кара вече следващата - типично за Гениите, но и лудите - и сериозно мисля, че не е от вторите.
Млечков от своя страна е съвсем нормален - задълбочен мислител, но мисля, че нищо в повече не добавя към разработките и репликациите на Бедини. Неговите конструкторски проблеми са вече решени от мен. Ако той харчи 30 вата а получава 70 е добре, то още по-добре ще е ако получава 270.
...
Аз и Бат Мишо (Михаил Кузмов) борим реализацията точно на този коефициент - поне Едно към Три (1:3) или при вложена единица енергия да получим Три единици енергия - пак с магнитен двигател.
...
Ще пусна линка даден от x_name41 и в темата "БГ магнитен двигател ..."

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Документална видеотека
« Отговор #4 -: Ноември 01, 2014, 01:55:50 pm »
edin, филмите са страхотни!
Не ги бях гледал досега.
Не бях и чувал за Акашовите записи или както и там се казват, но съвпадат напълно с моите схващания за нещата и ги допълват!
Благодаря ти :D

П.П.Чак сега си спомням, че като дискутирахме (или спорехме) с някой съфорумец, ми беше опонирал, че като съм ги чел, било всичко, което знам по въпроса.
Явно сме на прав път, след като различните пътища все пак водят до сходни неща и концепции.
« Последна редакция: Ноември 03, 2014, 12:29:51 pm от atos »

Неактивен PyroVeso

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 972
  • Life is a DIY project!
Re: Документална видеотека
« Отговор #5 -: Ноември 02, 2014, 08:54:36 pm »
Господа, не само токът, но и фронтът на детонацията (взрива) се движи по спирала! Наблюдавали са го братушките малко след Втората световна със свръх-високоскоростни камери...

Atos, какво си мислиш че "четат" ясновидците? Точно акашовите записи.
Самият ти, след като се оттеглиш от веселия ни купон тук, заедно с Водача (Аватара) ти ще отидете в една "Библиотека", където заедно ще "четете" в акашовите "книги" и ще анализирате какви си ги дробил приживе... Всяка мисъл, всяко чувство, всяка дума, избор или твое действие ще намериш там запечатани завинаги.
« Последна редакция: Ноември 03, 2014, 08:56:38 am от Maistora52 »

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Re: Документална видеотека
« Отговор #6 -: Ноември 03, 2014, 08:57:37 am »
Тези "Акашови записи" аз ги наричам с по-разбираемото - Световно Информационно Поле.

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Документална видеотека
« Отговор #7 -: Ноември 03, 2014, 12:28:07 pm »
Господа, не само токът, но и фронтът на детонацията (взрива) се движи по спирала! Наблюдавали са го братушките малко след Втората световна със свръх-високоскоростни камери...

Atos, какво си мислиш че "четат" ясновидците? Точно акашовите записи.
Самият ти, след като се оттеглиш от веселия ни купон тук, заедно с Водача (Аватара) ти ще отидете в една "Библиотека", където заедно ще "четете" в акашовите "книги" и ще анализирате какви си ги дробил приживе... Всяка мисъл, всяко чувство, всяка дума, избор или твое действие ще намериш там запечатани завинаги.

Винаги ми е приятно да се доограмотя и никога не отричам, че не знам нещо, с което не съм се сблъсквал до момента ;)
Майсторе, световна информационна матрица ми допада повече, но е едно и също...
« Последна редакция: Януари 22, 2019, 01:14:53 pm от atos »

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Re: Документална видеотека
« Отговор #8 -: Ноември 03, 2014, 12:58:28 pm »
В тон с "Вечното движение" в Природата, особено в понятията ни, идеята за "матрица" я асоциирам с нещо постоянно, неподвижно, зададено като Рамка!
Е, затова пък аз предпочитам "поле"... Коне припкат, поточета бълбукат, паша на воля... а бе просто Поле! - Многоизмерно!

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 352
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Документална видеотека
« Отговор #9 -: Януари 22, 2019, 08:59:43 am »
За тези, които не са го гледали.
Филм на Оливер Стоун.

https://www.filmi2k.com/snowden-snoudan-2016/