Автор Тема: Единна теория на Полето - Юрий Степанович Рыбников  (Прочетена 3531 пъти)

Неактивен ndm

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 712
  • и има и ш извади ако трее - че даже ш и работи

В този аспект вижте този руски професор - Юрий Степанович Рыбников -  с неговата Единна Теория на Полето - http://via-midgard.info/news/video/uchyonyj-rus-rybnikov-yurij-stepanovich.htm

Уникални три филмчета. Трябва да се гледат всеки ден! - за който не разбира руски - язък!
...
Всичко е едно! Всичко е ЕЛЕКТРОМАГНИТНА ЕНЕРГИЯ!!! всичко е съставено от единния "Електро-Атом"! - няма гравитация, няма Плюс и Минус, няма ала-бала и пр. - КОЕТО АЗ ОТДАВНА ПОДОЗИРАХ.
За любителите на магнитите - също има интересно показно!!!
Браво на професора!


Майсторе изпревари ме. Отдавна си мислех да предложа, да чуем какво казва Рыбников. Но опасението ми беше, че веднага ще започнат обичайните излияния - няма да ги споменавам. Само когато видите и изслушате няколко негови лекции и осмислите за какво става въпрос, ще разберете накъде и как духа вятърът :).
Важно уточнение! Не бързайте да съдите, гледайте му лекциите до край (ако имате търпение), много често той повтаря едно и също, но затова си има причина, и той в някои лекции обяснява защо го повтаря и защо го прави. Втълпени са ни толкова много допотопни понятия, че дори и самите втълпители трудно се справят с тях, по-точно и те не могат да се оправят... Ха-ха!
Всеки казва науката не може да обясни това, не може да обясни онова. Рыбников си е направил труда да провери на практика всички тези теории. И ни е предложил нещата такива каквито са от практиката или в техния природен еквивалент.
Приятно гледане и до нови срещи след някоя и друга лекция. Сигурен съм, че след това разговорите на тема СЕ ще звучат по съвсем друг начин.
« Последна редакция: Юни 25, 2014, 10:16:37 pm от Maistora52 »

@praktik

  • Гост
Майсторе, а как Рибников обяснявя гравитацията като електромагнитна сила, не ми стана ясно, пък май той и не обясни.

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Просто няма някаква отделна гравитация. Всичко е взаимодействие на различни по големина "електро-атоми"... Всичко, което виждат очите ни и има за него понятие в мисловността ни, камъни, тухли, дървета, животни, хора, къщи, езера, океани, планети, звезди - всичко това са различни по обем "електро-атоми". Те си взаимодействат - и го рисува на планшета с неговите едно в друго "колелца". Това са специфични нови понятия, които трябва (както споменах по-горе) да се гледат и слушат многократно, за да се добие ясна представа.
Това е понятието - "електро-атом", което трябва да се разбере. Той го обяснява това с часове... не мога да го обяснявам тук... затова съм дал линк.

@praktik

  • Гост
Цитат
Всичко, което виждат очите ни и има за него понятие в мисловността ни, камъни, тухли, дървета, животни, хора, къщи, езера, океани, планети, звезди - всичко това са различни по обем "електро-атоми".
Не го схващам, нима една планета представлява един електроатом  :o

paparosko

  • Гост
Не го схващам, нима една планета представлява един електроатом  :o

Според Втория херметичен принцип - Принципът на съответствието: "Каквото горе, това и долу; каквото долу, това е горе".
Този принцип олицетворява истината, че винаги съществува съответствие между законите и явленията от различните нива на съществуването и живота.
Всичко се повтаря на микро и макро ниво.

 :)