Автор Тема: Политиката и политиците ни!  (Прочетена 375331 пъти)

Неактивен mito_kupona

  • Сериозен Експериментатор
  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 681
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1155 -: Април 26, 2018, 10:56:38 pm »
А, като дойдат свестните хора родолюбци, които милеят за България ще има нов народен съд за продажниците, които съсипаха държавата, като Мавъра, Станишев, мадридското крупие Мони, другия Мони иавестен с израза си „майната му на православието“ и други знайни и незнайни предатели и народни изедници, които са на чуждестранна издръжка и не, са повече от 1000 човека. Всички соросоидни НПО-та, които ни налагат евроатлантически, неолиберален, див джендър фашизъм ще бъдат изгонени от страната, ще бъдат забранени всякакви секти и подобни организации. Това очаква България и дано да мине без кръв.....

Неактивен dymelsoft

  • Administrator
  • Стабилен
  • *****
  • Публикации: 622
  • специалист, не носи на пиене
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1156 -: Април 27, 2018, 08:26:22 am »
Еееех mito_kupona, размечтал си се нещо ....  ;) . А дано, ама надали ....  ;D ;D
« Последна редакция: Април 27, 2018, 08:56:18 am от dymelsoft »

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1157 -: Април 27, 2018, 12:35:23 pm »
Колкото до офицерските ви пенсии Полша ги намалиха до средните със закон през 2010 въпрос на време е и тук да се приеме такъв закон. Не си мислете, че хората са толкова прости и че няма да се усетят. Разни малоумници Бойковци, Корнелии, Сидеровци все някога ще ги изритат и ще дойдат свестни хора.
Хората отдавна са се усетили, но на никой не му се мре в "полза роду"...При най-малкия признак за изблик на народно недоволство (разбирай-саморазправа с дерибеите), ще бъдем обвинени в терористични крайни фракции и ще ни наложат "демокрация" със сила!
То е все едно да си собственик на няколко стада говеда и говедата да решат да претрепят пастирите ти, как ще реагираш, ще ги оставиш ли безнаказани и без контрол?

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1158 -: Април 27, 2018, 01:30:46 pm »
Колеги, цяла сутрин чаках на опашка, да си взема офицерската пенсийка от преданата си служба в КГБ и ГРУ, но накрая свършиха парите. Много пенсионери, много нещо... Някой да знае къде мога да си получа пенсийката, в кой клон на банка днес ще изплащат?  ;D  :D  ;D

Да не би стажът ми да не достига или пък да се ме баннали нещо от щаба на ГРУ при разпределението на пенсиите за предателство  :D, за дето ме разконспирираха във форума, не знам?  ;D  :D  ;D

Някой ако ги разбира повече тези неща, ако е имал повече конфиденциални срещи с такива като мен - щатни сътрудници на КГБ, дето са му споделяли, плакали са му на рамото от угризения и тежка служба  ;D, нека ме упъти, ще съм му много благодарен.  ;D

И да знаете, зорко ви следя и пиша всичко в тефтера  ;D, после да няма.....а, аз това не съм го казвал, това не е моят ник, някой се е представил за мен...  ;D

Неактивен nizo

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 751
  • Thoughts become things!
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1159 -: Април 27, 2018, 04:18:42 pm »
Що за тъпотия?

Неактивен mito_kupona

  • Сериозен Експериментатор
  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 681
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1160 -: Април 27, 2018, 04:21:12 pm »
atos, нито една империя или режим не, са устояли пред масите в световната история, факт. И, какво ще стане ще ни избият всички ли, това е несериозно. На човек трябва да му стиска да прави това, което иска, и да бъде свободен. „СВОБОДАТА САНЧО Е НАЙ-ВЕЛИКОТО НЕЩО НА ТОЗИ СВЯТ“.....

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1161 -: Април 27, 2018, 10:31:10 pm »
На тази планета, свобода няма! Има груба имитация на свобода.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1162 -: Април 27, 2018, 10:54:19 pm »
Съвсем нормално е да няма Пълна свобода ще има само ако има един единствен екземпляр на планетата наречен Живо същество. В момента на появата на втория такъв екземпляр пълната свобода поне на единия от двата екземпляра ще бъде огранична. На по слабия екзмпляр. Във същност ако не се гледа от гледната точка на по горе писалите той пак има свободата да избира, но избора му ще има съотвтните последствия. Дори и само един екзмпляр да е когато е изправен на ръба на пропаст избора му на посока на движение няма да е безпослдствен което означава, че и той няма пълна свобода. Така че думата "свободен" е ХИПОТЕТИЧНА  Реалистичен е израза ПО СВОБОДЕН ОТ /......./   
Светът на мечтите е единствното място където има повече свобода от този свят. Всеки е свободен обаче да избере в кой от двата да живее. в реалността или да лети над кукувиче гнздо.

Неактивен PyroVeso

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 972
  • Life is a DIY project!
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1163 -: Април 27, 2018, 11:55:48 pm »
Две планети си говорели и едната се оплакала на другата:
- Ужас! Завъдила съм човеци!
А другата загрижено:
- Не се шашкай толкова - ще вдигнеш малко температура и ще ти мине...

И още един готин:

Известен рокаджия отишъл при Далай Лама и го попитал:
- Преподобни Далай Лама, наистина ли смисълът на живота НЕ Е в секса, наркотиците и рокендрола?
- Интересно, не съм се замислял по този въпрос. Трябва да помедитирам над него... Елате след седмица и ще Ви отговоря!
Отишал рокаджията отново след седмица и гледа Далай Лама посърнал:
- Какво става, Преподобни? Намерихте ли отговор на въпроса ми?
- Чадо, изглежда, че съм си пропилял живота!...

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1164 -: Април 28, 2018, 02:17:39 am »
На тази планета, свобода няма! Има груба имитация на свобода.

Според някой от големите философи (не помня точно кой беше, от "ранга" на Хегел, Ницше, Фройд и т.н.), човек е толкова по-свободен, колкото е по самоограничен и колкото по-малки са потребностите му-разбирай духовни и материални "вместе"!
Дали моите аквариумни хелери ще се чувстват свободни, ако ги пусна в реката (докато ги налапа някой кефал или щука)?
Дали папагалът ми (излюпен и израсъл в клетка) ще се чувства свободен, ако излети през терасата (докато го сграбчи първата улична котка)?
В този ред на мисли, хората в Северна Корея се чувстват свободни! Не вярвате, нали?
Когато човек е ПРИЕЛ НОРМИТЕ на обществото, в което живее, той се чувства СВОБОДЕН!!!
Когато е бунтар - той не би се удовлетворил от ничии норми!

Да вземем например нашумялата напоследък гей-пропаганда...и по-нататък...
В някои европейски страни има безумни напъни да се легализира (познайте кое) ПЕДОФИЛИЯТА!!!
Защо?
Защото дъртите извратеняци не се чувстват свободни да практикуват сексуалните си предпочитания!
"СВОБООООДНИИИ"!
Свободата е относително понятие! И сега някой канибал не е "свободен", да си яде на воля... :D
Нито масов убиец-психопат да си трепе на воля...
Едно време се криехме, като ученици, да палнем по някой фас в храстите на парка...сега си пушат малолетни по спирките, крият се само като пафкат трева (и то не толкова усърдно), това ли е свободата?
Ако щете вярвайте, но по времето на "соц-а" (за по-младите го казвам), аз лично се чувствах свободен!
Просто не съм изпитвал нужда да нарушавам нормите или закона!
Да, ще кажат някои - каква свобода е това?
Да, казвам аз, а сега - имаш ли свобода да шамаросаш жена си или детето си, ако са те вбесили?
Всичко е толкова субективно, че опитът да се рамкира понятието свобода е предварително обречен на провал!
В този контекст edin е прав и...не само на тази планета!
Какво означава да си СВОБОДЕН, ако не поредната фикция-понятие, използвано за предтекст пред масите от поредните желаещи да управляват?
Идеалистична "кауза", за която е внушавано на народа, че си струва да се жертва физически!
Тъй или иначе, когато народът се е вдигал на кървав бунт, винаги се е намирала "социална прослойка", която да яхне вълната на народното недоволство, още повече - в много от случаите тази вълна е провокирана и използвана от подобни "прослойки", които в последствие установяват лично господство и налагат свои НОРМИ!

За каква свобода ми говорите в същност???




Неактивен Иван Димов

  • Експериментатор
  • Сериозен
  • ***
  • Публикации: 1 046
  • Пол: Мъж
  • Невъзможно нещо е да докажеш, че нещо е невъзможно
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1165 -: Април 28, 2018, 11:25:22 am »
   Така, "захапахте" нещо много важно, да не кажа даже най-важното - свободата. Свобода означава сам да вземаш решения какво да правиш при положение, че не пречиш и на другите да правят същото. А липсата на свобода се вижда когато едни хора си присвояват правото да определят начина на живот на други хора. И това винаги се прави с користни цели - "Ще живеете както аз ви кажа за да може аз да си живея безгрижно на ваш гръб." Липсата на свобода се усеща най-болезнено, когато човек не може да реализира потенциала си, понеже е "задушен" от посредствени и примитивни хора, използващи насилие за постигането на егоистичните си цели.
   А вицът за рокендрола наистина е много тъп. Аз например предпочитам да скачам на батут, което е далеч по-добро от другия вид "друсане". Но Сатаната винаги намира начин да вкара "търговците в храма". Наскоро разглеждах текстове на песните на  "AC/DC" и забелязах как славата променя хората. С просто око се забелязва, че с комерсиализирането и многолюдните концерти идват и "рогата на дявола", носещи разрушителната диващина и деградация. Аз лично харесвам тази група, но някои техни текстове на песни - не. Но явно и те са се съгласили да правят такава пропаганда. Пример в другата посока е Майкъл Джексън, който се противопостави на световната простотия и точно затова го и отровиха с лекарства, понеже не можаха да го "смачкат" чрез скалъпени съдебни процеси - https://www.youtube.com/watch?v=t1pqi8vjTLY
   Ето и една ранна "проповед" на AC/DC https://www.youtube.com/watch?v=3f2g4RMfhS0
   Този грандиозен концерт спокойно можеше да мине и без "червените рога" - https://www.youtube.com/watch?v=n_GFN3a0yj0
« Последна редакция: Април 28, 2018, 11:53:08 am от Иван Димов »

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1166 -: Април 28, 2018, 09:48:56 pm »
В живота, относителна свобода би имало, ако нямаше нужда от лични документи и изобщо от някакви документи.
Ето, че човек не може да мръдне от дома си, ако няма лична карта. Това си е чисто робство и куриозното е че човек на човека го прави. Роби, които се самоограничават и самоконтролират, защото някой гявол ги е програмирал още от бебета. Е това е матрицата в нейния блясък. Имам добра новина. На нас тук, не ни остава още много. Скоро ще завършим висшето си образование и си дигаме чуковете. Заедно. 

Неактивен tobo1

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 585
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1167 -: Април 28, 2018, 10:05:09 pm »
Колко скоро?

Неактивен dymelsoft

  • Administrator
  • Стабилен
  • *****
  • Публикации: 622
  • специалист, не носи на пиене
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1168 -: Април 29, 2018, 12:36:04 pm »

Неактивен mito_kupona

  • Сериозен Експериментатор
  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 681
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1169 -: Април 29, 2018, 02:05:50 pm »
dymelsoft, това е смела крачка на обратните, безмозъчни психопати от Брюксел, към ускоряване на разпадането на еврогейската кочина. Браво! Той Юнкер не случайно е назначен за председател на ЕК, той е от нашите.....
За каква демокрация ми говорите, когато се избира само европарламента, от който нищо не зависи, а ЕК и председателя ѝ се назначават от кукловодите, това не е демокрация, а тоталитаризъм граничещ с фашизъм. Какво получава България по европроектите, толкова, колкото ни е вноската в ЕС плюс ограбването на страната от банки и корпорации на по-богатите държави от съюза. Термина „европейски ценности“ е използван за първи път от нато за оправдаване на военни действия срещу суверенна държава отказваща да приеме неолибералния фашизъм. Е, правете си сами изводите.....
  А между другото България е незаконен член на ЕС и Нато, защото бяхме приети незаконно, без референдум, без волята на суверена, с помощта на няколко безродници, които измамиха народа, което нарушава Лисабонския договор за присъединяване, както и българското законодателство, ФАКТ.