Автор Тема: Политиката и политиците ни!  (Прочетена 375188 пъти)

Неактивен nizo

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 751
  • Thoughts become things!
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #990 -: Ноември 22, 2016, 03:57:43 am »
Kакво я развявате тая "новина" от 2012 година. Сега сме 2016, ако сте пропуснали този факт. Интересно, но това е остаряла технология. В Украйна има такава антена РЛС Дуга, която отдавна не се ползва. Боядисали те РЛС-а и вече тръбят пропаганда, че са много напред.  :o

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #991 -: Ноември 22, 2016, 12:42:25 pm »
Именно...от 2012 година...представяй си сегашните проекти и разработки, които не са огласени още?

Неактивен Иван Димов

  • Експериментатор
  • Сериозен
  • ***
  • Публикации: 1 046
  • Пол: Мъж
  • Невъзможно нещо е да докажеш, че нещо е невъзможно
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #992 -: Декември 16, 2016, 12:35:19 pm »
   Ето още една авария, подобна на тази в с. Хитрино - прилагам файл. Не съм много сигурен дали тези аварии са резултат само на лоша поддръжка на железния път или тези събития са "подбутнати" конспиративно с цел преследване на определени задкулисни цели.
   По съвпадение имаме куче на име Тара, не знам кой го е измислил това име.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #993 -: Декември 16, 2016, 12:51:12 pm »
С'я мернах една публикация у фейса...
По закон всичко обществени сгради (гарата, кметството, училището и т.н.) задължително са застраховани. ЖП композицията задължително има застраховка "Гражданска отговорност", от която също трябва да бъдат изплатени щетите от катастрофата. Камарата на строителите обещава да построи за сметка на своите членове 10-тина къщи. В същото време правителството отпуска 2 х 5 млн за аварията. Европата отпуска 20 млн. От СМС-и са дарени над 1 млн.

Големия въпрос е "Колко ще се открадне от всичките тия пари?". Аз залагам че някъде към 80% от парите ще изчезнат по нечии джобове, но се съмнявам че съм прекалено оптимистичен...

Неактивен nizo

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 751
  • Thoughts become things!
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #994 -: Декември 16, 2016, 03:53:06 pm »
Парите не изчезват juliang, a само сменят собственика си. :)

Неактивен Иван Димов

  • Експериментатор
  • Сериозен
  • ***
  • Публикации: 1 046
  • Пол: Мъж
  • Невъзможно нещо е да докажеш, че нещо е невъзможно
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #995 -: Декември 17, 2016, 03:35:43 pm »
   Пропуснах да добавя главния кадър, на който обръщам внимание. Прилагам го като файл.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 502
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #996 -: Декември 18, 2016, 08:37:18 pm »
Който обича да му е точен часовника и си го сверява периодично, както и да разбере как стоят нещата в страната на буржоазната революция, свободата, равенството, братството, нека прочете докъде ги е докарал либерално-авторитарния режим и какво ги чака:

http://www.blitz.bg/analizi-i-komentari/raztrsvashch-reportazh-ot-kale-frantsuzi-organizirat-taen-front-za-vorzhen-otpor-na-migrantite_news471747.html



И допълнение към темата:
http://www.blitz.bg/analizi-i-komentari/inosmiru-myusyulmanskoto-nashestvie-v-evropa-e-neobratimo_news440547.html
« Последна редакция: Декември 18, 2016, 09:03:29 pm от EDM electronics »

Неактивен getca

  • Сериозен Експериментатор
  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 764
  • Пол: Мъж
  • https://t.me/BGfreeman
    • http://analogov.com
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #997 -: Декември 19, 2016, 10:13:33 am »
Мургавите юнаци от снимката на ЕДМ си ги имаме от време оно в България. Самите те са достатъчни да ни претопят, камо ли в добавка с т.н. мигранти. На какво е способно това неграмотно и оскотяло племе видя цял свят след последната случка в Берлин. И не само, видя се и на какво са способни недоразуменията, наричащи се БГ политици. Но, има ли смисъл да се пъна, след като вече е писано от подобен капацитет Най-новата статия на Кеворк Кеворкян: От Апостола до Берлин...и продължението Кеворкян: Чуйте народния глас!.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 502
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #998 -: Декември 19, 2016, 07:51:15 pm »
getca, тези, като тоя изрод докараха света в това положение: http://bultimes.com/evrogejsko-tozi-v-sredata-e-shef-na-politsiyata-v-bryuksel/


Виж и какви детски площадки са направили за децата си тия уроди: http://bultimes.com/sodomitite-totalno-iztreshtyaha-vizhte-obrazovatelna-detska-ploshtadka-klip/

Коев

  • Гост
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #999 -: Декември 19, 2016, 09:55:05 pm »
На рибата главата се е разсмърдяла и развалила отдавна като гледам. Не виждам светло европейско бъдеще занапред, по-скоро обратното.
Опитът за изграждане на Римска империя номер две, или цялостен Европейски съюз, явно отново се провали, заради ,,меките китки'' по ,,високите етажи'' на управлението...

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 502
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1000 -: Декември 19, 2016, 10:58:50 pm »
За мен, този, който не последва примера на тези двама добри, съвременни и нормални хора, не е никакъв европеец, демократ и най-вероятно е комунист  :D  ;D: http://bultimes.com/aktualni-novini-ot-sveta-na-bezpolovite-defekti-ekvadorets-rodi-ot-zhena-si-video/

Неактивен getca

  • Сериозен Експериментатор
  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 764
  • Пол: Мъж
  • https://t.me/BGfreeman
    • http://analogov.com
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1001 -: Декември 20, 2016, 09:50:12 am »
Ужас някакъв!!??.. Содом и Гомор бледнеят направо пред днешна Европа, вкупом с тия ненормалници от снимките. Новият Световен Ред в действие - няма пол, няма националност, няма държава, няма човеци, няма нищо. Има само малка групичка свръхбогати откачалки-чудовища, възприемащи са за Богове. Никола Николов го е написал и предвидил преди години в книгите си. За жалост малко хора се замислят какво и защо става в последните години, а може би е вече късно за мислене?!.. Може би е вече време за действие?!..

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 189
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1002 -: Декември 20, 2016, 11:38:58 am »
Осъзнаваме или не, планирана е трета световна от доста време! За жалост, късно разбрахме че е дошло време разделно! Достатъчно констатирахме! Ако не се вземем в ръце, народу избраните ще си подмятат властта! А онези "другите" ще ни поискат дома, жените, децата и от толерантност ще си ги дадем, заедно със собствените дупета!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 502
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1003 -: Декември 20, 2016, 03:19:36 pm »
Уважаеми колеги,
докато не се изтръгне от корен неолиберализма нищо няма да се промени и нещата ще стават по-зле. Въпреки липсата на светлина в тунела, аз съм оптимистично настроен. И друг път в историята на човечеството е имало такива мрачни времена, даже много по-лоши, но разумът, усилията и високо платената цена са успели да направят обратими процесите.

getca, знаеш ли, и аз си мисля, че ако хората не съумеят да намерят решение, компромис по социално-политико-икономическите и системните въпроси, ще има Содон и Гомор и той вече предизвестява - Йелонстоун действа. Ако хората не успеят и е непосилно за тях, ще има намеса на Боговете - потопи, вулкани, земетресения и т.н..

С избора на Тръмп американците направиха първата решителна стъпка в спирането на агресивните ястреби-военолюбци-разпалвачи на повсеместни войни, неолибералите на Клинтън. Аз мисля, че нещата отсега нататък ще тръгнат на по-добре. Ще настъпи демонтаж на неолибералната идея от самите неолиберали, те ще се преобразят. Те ще се предрешат, т.к. го сториха българските комунисти, трансформирали се в демократи. В крайна сметка е напълно възможно да се изпусне събраното напрежение, което се трупа навсякъде по света, във всяка държава - без унищожителна война. Просто капитализма си отива, това е. И то си отива не защото някакви невидими орки от комунисти го спъват, а защото е изчерпан, като еволюция на обществените отношение, на база технологичното развитие. Именно съвременните технологии отнеха предимството на капитализма - да ги развиват само онези, които имат големи капитали.

Всичко това е еволюционен процес и е закономерен. Който си мисли, че капитализма е върхът на развитието и оттук насетне няма накъде, значи не му се отдава да мисли.  :D
Живеем в интересни времена на драматични развръзки. Видяхме как падна социалистическия строй, ще видим и как пада капитализма, хайде неолиберализма. Ще видим и смяната на геополитическите центрове по посока Китай - те Ротшилд вече са заели изходни позиции в Азия, на потъващия кораб останаха по-дребните играчи - американските ястреби на войната.  :D

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1004 -: Декември 20, 2016, 03:34:31 pm »
EDM electronics С тази последната публикация направо ме впечатли. Избягвам да пиша в тази кална тема но просто не се сдържах. Единственото което си пропуснал "по мое мнение" е да споменеш, че по естествен път идва ред да заеме мястото си друга класа след буржоазията. Тази дето нарича себе си информационно общество. Заради нея ще се променят много неща дори и стоковопаричните отношения, защото реално вече благата не се измерват със количеството положен труд за тях.
Както и да е още веднъж поздравления. И един плюс от мен.