Автор Тема: Политиката и политиците ни!  (Прочетена 375314 пъти)

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #45 -: Октомври 09, 2014, 09:36:19 pm »
Щото принципът е същия- чувал ли си думите "твърде много сме лъгани" ? Казват го всички дето гласуват за комунистите. то е пределно ясно че на изборите няма партия която да не е комунистическа, но и да има- все тая! Ние много сме лъгани и няма да гласуваме за нея, но ще гласуваме отново за тях- тези които ни лъжат! Е, тук в търговията има нещо качествено което може да изберете и тего- виж си коментара!

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #46 -: Октомври 09, 2014, 09:39:59 pm »
Светльо, от фирмена оперативка ли идваш, бре:)
Я разпусни малко с една-две ракии...гледай и някой тъп филм, комбинацията разпуска много, повярвай!
Като е парен някой с нажежен метал много пъти, върви му обяснявай, че това, което държиш, дето свети и изглежда по същия начин не е такова, а? Как да го пипне?
Затова не се терзай толкова, не преоткриваш тепърва човешката психология:)

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #47 -: Октомври 09, 2014, 10:01:50 pm »
Току-що гледах по телевизията (за пореден път,но чак сега отчетох факта), някаква "невинна" реклама на дъвки:
"Изгарящ дъх на електрическа мента..." или нещо подобно беше...
Ок, де...мента, но откъде накъде ЕЛЕКТРИЧЕСКА, че и ИЗГАРЯЩА? Кой би искал да сложи нещо изгарящо в устата си?
На всичко отгоре клипът е с една мацка, която я движи подемник (асансьор някакъв) в среда от огромни искри като от тесла-траф, показват едни кухинни структури, едни вихрови флуиди...зрелищна работа!
Поредния пример за подсъзнателно подготвяне на някакъв нов продукт! Кой знае утре като пуснат поредната измишльотина колко хора ще и се вържат и то без да осъзнават, че пътят до нея в мозъците им е вече "асфалтиран"...

Неактивен mito_kupona

  • Сериозен Експериментатор
  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 681
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #48 -: Октомври 09, 2014, 10:08:12 pm »
Последното изказване звучи религиозно и като гатанка. Кой е тоя свръхестествен? - не се подразбира.
Иначе е вярно, че нещата ще се променят и резултата ще е виден в близко бъдеще. Който има интерес от геополитика и мисли логично, няма начин да не го забележи.

На практика има един единствен човек - политик в целия свят, който слага ред в нещата, в положителен аспект и той се казва Владимир Путин. Жалкото е, че няма заместник, няма приемственост в Русия.
   Този човек няма да е свръхестествен, а обикновен Човек. Имам впредвид някой търсач на СЕ, които е достигнал до истината и я сподели със целия свят безвъзмездно. Капанадзе е алчен, Кеш е мошенник, Путин, Обама и Родшилд нямат интерес от това масите да разполагат с СЕ. Това исках да кажа.
   А, що се касае до Путин за мен той е велик държавник и единственно той върви в правилната посока, затова евроатлантическите триполови психопати квичат на умряло срещу него. Никой не може да уплаши Русия с нищо.

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #49 -: Октомври 09, 2014, 10:27:25 pm »
Даааа, обаче "Засега България, ще се въздържи от строги санкции срещу Русия...", видиш ли???
Представяте ли си колко малоумно звучи това изказване на инфантилния ни "президент"...не разполагам с подобен фонетичен фонд, да опиша усещането си!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #50 -: Октомври 09, 2014, 10:45:41 pm »
mito_kupona, значи мислим еднопосочно.
Относно СЕ, да тя ще промени света, но аз не храня илюзии, че проблемите на хората ще се решат изцяло. Само малка част от тях, по скоро екологични. СЕ няма да се въведе шоково и няма да е безплатна, иначе ще има икономическа катастрофа. Ще се въведе данък СЕ. Държавата формира бюджета си от налози, не може да си позволи да изпусне налозите върху енергоносителите. Ще загубят енергийните компании - евентуално. Защо евентуално? - защото вероятно ще се въведе ограничение за малки фирми и физически лица да произвеждат до определена мощност СЕ, а големи фирми, да могат да произвеждат големите мощности и да ги доставят на потребителите - пак за пари. За големите фирми ще има изисквания, примерно уставен капитал, който никой малък не може да си позволи. Така функционират банките. Закона елиминира малките, които искат да развиват банково дело, даже такава дейност е криминализирана. И т.н. варианти могат да се измислят много.

Защо и САЩ и Русия не искат СЕ. Елементарно. Първите са обезпечили долара с нефта, тъй като още от 1971 г. той не е обезпечен от златото и представлява празна хартийка или периодични нули в компютрите на банките. Няма ли нефт и контрол върху него, няма САЩ. Вторите пък формират бюджета си от нефта. Не го крадат, като първите за долари които печатат в несвяст, но нямат развита икономика във всички отрасли, като западната и тази на Китай, затова и внасят всичко от Европа. И ето го пак Путин: ще направи всичко да промени това, Русия да не е зависима вечно от енергосуровините. Путин копира политиката на Китай и ще успее. БРИКС. Това е заплахата за запада.
« Последна редакция: Октомври 10, 2014, 08:49:00 am от Maistora52 »

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #51 -: Октомври 09, 2014, 10:55:35 pm »
Даааа, обаче "Засега България, ще се въздържи от строги санкции срещу Русия...", видиш ли???
Представяте ли си колко малоумно звучи това изказване на инфантилния ни "президент"...не разполагам с подобен фонетичен фонд, да опиша усещането си!

Позволи ми да ти помогна?
Аз по-тъп политик в историята на България не съм виждал. Той е пример за подлога - предател на националните интереси. Не може да върже едно изречение на кръст, независимо, че му е написано от съветниците. Той не може да чете! - срича

Много прилагателни могат да го охарактеризират, но мисля, че го обобщават следните: Тъпунгер, ибрикчия и предател!

Неактивен svetlio760

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 369
  • Пол: Мъж
  • винаги има начин
  • Скайп: svetlio760
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #52 -: Октомври 10, 2014, 12:45:42 am »
Атос, готин си ама не ми обяснявай човешката психология, братко. Масоните също я знаят и без усилия се възползват от нея. Един ден всеки ще бъде съден за това че е предпочел удобната си човешка психология да псува пред телевизора и да думка по масата, хокайки жена си, вместо да си мръдне пръста и да си улесни живота- неговия и на децата си.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #53 -: Октомври 10, 2014, 08:47:50 am »
Като оставим религиозните и политическите предубеждения настрана, то фактите и логиката правят възможно интелигентния човек да предвиди, дори предскаже политиката в бъдеще. Такъв пример е редактора на този вестник, който пише невероятни геополитически анализи:

http://strogosekretno.com/231/21/%D0%9E%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F%D1%82%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%B4%D0%BF%D0%B0%D0%BB%D0%B8-%D0%B4%D0%BE%D0%BB%D0%B0%D1%80%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%8A%D0%BB%D0%B6%D0%B0%D0%B2%D0%B0.html

Статията е изключително интересна и обобщаваща причините за разпалването на войни в Близкия изток и Украйна. Анализът му съвпада с този на много западни и руски политолози.

Добавка:
Още една невероятна статия, доста обстоятелствена: http://strogosekretno.com/index.php?p=issue&id=233&aid=2
« Последна редакция: Октомври 10, 2014, 09:07:59 am от EDM electronics »

mentgele

  • Гост
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #54 -: Октомври 10, 2014, 06:21:04 pm »
Ама колеги, много Ви моля, излезте най-после извън Матрицата!

На тези, които попитат КАК, ще им отговоря: Изразете НАМЕРЕНИЕ, да разберете и проумеете наистина Кои СТЕ, Какви СТЕ и Къде СЕ намирате!

На тези от Вас, които си мислят, че евреите са виновни за тази каша, ще кажа, че:  Който и по какъвто и да е начин ги измести от играта,  то ТОЙ ще заеме тяхното място. Всичко друго са заблуждения. ТЕ си имат роля в цялата тази тиня. И всеки от нас и тях ще си получи опита и уроците, за които сме дошли.

Пак ви казвам, изразете НАМЕРЕНИЕ да разберете как работи МИРОЗДАНИЕТО!
 
    В противен случай, ще  продължавате да играете играта на отбора на " негативните фланелки".
« Последна редакция: Октомври 11, 2014, 08:27:17 am от Maistora52 »

Velektra

  • Гост
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #55 -: Октомври 10, 2014, 06:49:50 pm »

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 503
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #56 -: Октомври 10, 2014, 08:24:02 pm »
Прави ми впечатление, че кабинета на PiroVeso е с тенденция за по-голяма посещаемост.

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #57 -: Октомври 10, 2014, 10:29:09 pm »
Ама колеги, много Ви моля, излезте най-после извън Матрицата!

На тези, които попитат КАК, ще им отговоря: Изразете НАМЕРЕНИЕ, да разберете и проумеете наистина Кои СТЕ, Какви СТЕ и Къде СЕ намирате!

На тези от Вас, които си мислят, че евреите са виновни за тази каша, ще кажа, че:  Който и покакъвто и да е начин ги измести от играта,  то ТОЙ ще заеме тяхното място. Всичко друго са заблуждения. ТЕ си имат роля в цялата тази тиня. И всеки от нас и тях ще си получи опита и уроците, за който сме дошли.

Пак ви казвам, изразете НАМЕРЕНИЕ да разберете как работи МИРОЗДАНИЕТО!
 
    В противен случай, ще  продължавате да играете играта на отбора на " негативните фланелки".
mentgele, напълно вярно!
Софтуерът на матрицата няма да допусне липсваща брънка! При премахване на някоя-веднага друга ще заеме мястото и, нещата са "замислени" перфектно, остава отвореният въпрос - ОТ КОГО?
И каква е крайната цел, преди надписа GAME OVER?

Velektra

  • Гост
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #58 -: Октомври 10, 2014, 10:38:55 pm »
....
И каква е крайната цел, преди надписа GAME OVER?


atos, май филма (играта) е сериал. Няма да има GAME OVER :)

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #59 -: Октомври 10, 2014, 10:45:31 pm »
Аааа, кой да знае? Филм, игра...все тая :D
Абе все си мисля, че ще има... дали след 20, 50 или 1000 години, все тая е целта на всяка игра.
Излизайки от нея сегиз-тогиз някой, се явява  "бъг" в програмата:)
« Последна редакция: Октомври 10, 2014, 10:49:28 pm от atos »