Автор Тема: Политиката и политиците ни!  (Прочетена 375214 пъти)

Неактивен getca

  • Сериозен Експериментатор
  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 764
  • Пол: Мъж
  • https://t.me/BGfreeman
    • http://analogov.com
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1230 -: Юни 30, 2018, 12:35:07 pm »
Масови протести на български емигранти в Западна Европа се организират в социалната мрежа Facebook. Насрочени са за тази събота /30 юни/ и са под надслов: „Българи в България и чужбина против геноцида на Борисов", съобщи Новини Лондон.
...
Българите в чужбина на протест срещу правителството

Протестират хората, ъхъ...но, ние тука сме си доволни от живота, мда. Космология, гравитация, бла-бла глупотевини... Казано е отдавна - наведена глава сабя не я сече. Робска психика, факт. Тъжно и жалко, щото на тая земя са си оствили костите маса достоен народ. За да живуркат сега 6-7млн мижитурки с глава заврена между коленете и да чакат пак някой отвън да ги освобождава. Тоя път от собствената мутромафия.

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 189
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1231 -: Юни 30, 2018, 01:08:51 pm »
getca, прав си, Бойко е страхливец, и няма да има кураж да се опълчи като Орбан! Но на теб, на какво ти вонят тези организирани протести?

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1232 -: Юли 01, 2018, 03:31:20 am »
Абе вие...луди ли сте, бе?
Какъв ГЕНОЦИД на Борисов видяхте? Къде е?
Да, марионетка е!
Не, не е диктатор!
Да, страхливец е (понеже е протеже, все пак)...но ГЕНОЦИД?

Вие изобщо давате ли си сметка какво значи ГЕНОЦИД?

То само това ни трябва сега - да бъдем обвинени в геноцид и диктатура от правителството, че да дойдат американците да ни оправят чрез бомбардировки, та после да ни оправят и инфраструктурно и икономически...

Пък...като се замисля...може и да не е зле, по-добре да пасем в златна ясла, но на господаря, отколкото да гладуваме в свобода?
Ако оцелеем, след "помощта" де...
Давайте да скандираме - БООЙКО - ГЕНОЦИД! БООЙКО - ГЕНОЦИД!...

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1233 -: Юли 01, 2018, 10:19:28 am »
Цитат
Масови протести на български емигранти в Западна Европа се организират в социалната мрежа Facebook
Мммдааа
Доста погрешно заглавие. Правилното би било:
Цитат
Руските служби се опитват да създадат илюзия за някакви протести използвайки социалната мрежа "фейсбук"
Защото знаете ли. На българите в чужбина им е през оная работа и за Бойко и за Радев и за всички останали мижитурки наричащи себе си политици, кой руски, кой американски слуги. Все тая, важното е, че няма нито един слуга на българския народ.

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 189
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1234 -: Юли 01, 2018, 10:23:56 am »
Към кои отправяш въпроса? Не към мен и getca предполагам! Ако е към организаторите на протеста съм съгласен! Но вонята е чисто българска, макар да идва от чужбина ужким! Очевидни мераци за дестабилизация на държавата! Както казваше едно време професор Драгомир Драганов, абревиатурата СДС била "стани да седна"!
Още февруари Бойко отказа подкрепа на Орбан.
https://www.capital.bg/politika_i_ikonomika/bulgaria/2018/02/19/3132451_borisov_i_orban_-_priiateli_no_s_razlichni_interesi/

Неактивен tobo1

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 585
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1235 -: Юли 01, 2018, 10:50:02 am »
Мммдааа
Доста погрешно заглавие. Правилното би било:Защото знаете ли. На българите в чужбина им е през оная работа и за Бойко и за Радев и за всички останали мижитурки наричащи себе си политици, кой руски, кой американски слуги. Все тая, важното е, че няма нито един слуга на българския народ.

Абсолютно точно казано.
+1

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1236 -: Юли 01, 2018, 01:19:38 pm »
На българите в чужбина им е през оная работа и за Бойко и за Радев и за всички останали мижитурки наричащи себе си политици, кой руски, кой американски слуги.
Ами...не е съвсем така. Българите в чужбина, поне по-голямата част от тях, имат близки тук и...им пращат средства, без които няма как иначе да оцелеят. Има хора, които издържат родителите си (иначе мизерстващи с по 250-300 лв. пенсии), та до толкова поне им пука какво се случва у нас.
Да, Мишо, така е - опит за "размътване на водата" е това, от кого е провокиран, може само да се гадае?
Опасно е такова преекспониране и опит за "обличане" в изсмукана от пръстите фразеология. Най-опасна е думата ГЕНОЦИД, но веднъж прокламирана официално, ще е много трудно да се докаже, че..."нямаш сестра", понеже доводите около това започват да се лепят и изнамират лавинообразно.

"Ето - българите протестират масово. В България има геноцид и те отчаяно се нуждаят от нашата 'помощ'..." Работата отива малко към..."гъша хуйня" (справка - интернет).

Аз лично смятам, че на САЩ много по-малко им дреме за нас, те дестабилизираха цяла Европа с тези емигранти, изчерпват вариантите за конфликти в разни точки на света и опипват почвата от къде какво може да изникне. Техният отдел, занимаващ се специално с това, денонощно си блъска главата за откриване на нови "горещи точки"...особено, след като (малко) удариха на камък в Сирия.

 Според мен, цялата офанзива е провокирана от някои чуждестранни неправителствени организации (които, вече са забранени в Русия и Китай със закон, странно защо, нали)...
Не задължавам никой да се съгласява с мен, дано не съм прав!

Неактивен макс1962

  • Активен
  • **
  • Публикации: 253
  • Пол: Мъж
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1237 -: Юли 01, 2018, 02:02:13 pm »
atos, някои българи в чужбина имат близки в БГ. Други вече нямат. След 1-2-5 години нямащите ще са много. И тогава едни милиони и милиарди няма да влизат в БГ. И друго.....тези статистики, дето пише, че българите от чужбина са изпратили еди колко си за лани са верни, ама ако ги умножите по 3 или 4. Ако някой не схваща, ще му обясня подробно. Та.... в този ред на мисли.... плюс за Радико.

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 189
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1238 -: Юли 01, 2018, 03:20:53 pm »
Аз изобщо не гадая atos. Кой диша във врата на Бойко? Нима си мислите че партията столетница се е предала! Особено с такъв амбициозен лидер който (която) искаше веднага да стане премиер! Проблема е в това, дали ще разрешат! Бойко е удобен, послушен. Е, не можа да ни набута истанбулската конвенция, но пък остави Орбан на сухо. Трябва да бъдем единни, каза наскоро.
Но Унгария Полша и Русия вече са сила която не за пренебрегване от ЕС.
https://news.bg/int-politics/orban-skochi-na-es-za-polsha.html
http://glasove.com/categories/izgubenata-bylgariya/news/viktor-orban-kritikuva-politikata-na-es-kym-rusiya
Англия също даде рамо на Полша.
Ето за това зададох въпроса в пост#1235, вие обаче не мислите, или просто не сте на ясно със случващото се!

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1239 -: Юли 01, 2018, 03:38:35 pm »
Виж сега, за мен този Орбан е абсолютен пич, още откакто удари секира на мигрантите.
Но нещата не са толкова прости и едностранчиви, войната не е спирала и се води на "невидим фронт"...
Въпросът е, че са ни "извадени зъбите" вече като държава, разполагаща с някакви стратегически козове. Дано народът не е потърпевш от бъдещи ексцесии (то, че е потърпевш икономически е ясно).
Знаем, че народното недоволство винаги се яхва от някого и се трансформира във вълна, служещи на интересите му. Народът е недоволен, той би подкрепил всеки, който протестира, понякога дори да не е наясно за същината на протеста.
А много хора наистина не знаят какво се случва, повярвай. Други даже и не искат да знаят!
Днес официално обявиха вдигането на цените на тока, мислиш ли, че повечето от евентуално протестиращите си сглобяват някаква глобална политическа картинка или търсят причините за това? Не, те биха протестирали точно против вдигането на цените!
И ако някоя "фракция" успее да им посочи причините за това вдигане, атакувайки тях (причините), те биха я подкрепили безусловно!


Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 189
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1240 -: Юли 01, 2018, 06:48:02 pm »
Овчедушието ни доведе до това, вярно си преценил!  500 години османлийте не успяха да ни смачкат като народ и вяра, сега бай Сорос ще успее за 50!! Като ни набутат квоти с мигранти, като прибавим нашите дето трябва да интегрираме, като прибавим ок. 700 хил. които се самоопределят като мюсюлмани, като прибавим ниската раждаемост на българите, срещу високата на циганите (то те за две кебапчета и една бира ще си сменят вярата на каквато им поискат) сещайте се след 50 год. ........   референдум за смяна на името от.... на Булгаристан
Евала на Орбан! Политик с прозрение за бъдещето.
Хайде сега да видим кой колко вярва на това:
https://www.manager.bg/es/kakvo-se-sporazumyaha-liderite-na-es-za-bezhancite

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 352
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1241 -: Юли 01, 2018, 08:25:39 pm »
В СУРАТТЕФТЕРА плъзна слух, че руските тайни служби са виновни и за извънредното положение в Смолян.
Накарали отворковците да запушат отводняването на деретата с постройки, трупи и дърва.
И ейго(в)на какво стана.
Другото е, че платили на Испанците да играят срещу тях не както с останалите.
И още - платили на времето да скрие слънцето на на концерта на Лоутън за Джулая морнинг.
Кви работи стават...

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1242 -: Юли 01, 2018, 10:44:26 pm »
Ееей Едно нещо от мен.
И да умра утре с него да ме запомните:
Българските политици са като реактивната енергия. Само пречат и за никаква полезна работа не стават.

Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 189
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1243 -: Юли 02, 2018, 03:51:28 pm »
А, ето признание че реактивна енергия съществува! Само че го напиши където трябва.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1244 -: Юли 02, 2018, 09:41:30 pm »
Ц
Не е признание така както реално няма реактивна енергия така няма и български политици.
И двете са разни други неща каде набедени каде самообявили се за такива.
Абе от каде и да го гледаш едно и също е.