Автор Тема: Политиката и политиците ни!  (Прочетена 375237 пъти)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 502
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1200 -: Май 09, 2018, 10:21:13 pm »
Мога да ти покажа и мой собствени практични решения мога да ти посоча и оценки за хипотезите ми различни от твойте, но спирам до тук защото съм отвратен от себе си поради факта, че се поддадох да сляза до това ниво което очевидно е комфортното за теб.
Ами Радико, като се опитваш да засегнеш някого по елементарен начин, да се дразниш, защото твоят "поздрав" е вид дразнене, търсиш конфликта, направи си добре сметката какъв е противникът ти, защото той може и да те изяде с парцалите, ако реши да вложи съответната енергия.

Когато човек пише, покрай думите проличава и се усеща и настроението му, ти го придаваш. А аз съм свръсензитивен с много развита интуиция, разбирам добре подтекста ти и настроението. И не ми се прави на висок нивомер, това не е критерий за реалното ти ниво. Имам представа за нивото ти.

А моето комфортно ниво е различно, според нивото на река Дунав с см.  :D
Сега няма ли пак да ме поздравиш с някой руски педал-певец? Начеса ли си крастата?

И не ми показва твои практични решения, те не ми трябват, аз съм си самодостатъчен в мнооооого отношения. Въпросът не е дали имаш или не, сигурно имаш там нещо, въпросът Радико е, че нищо досега не си дал БАДЕВА /безплатно на форума/, стиснат си, циция!  :D
« Последна редакция: Май 10, 2018, 11:23:18 am от atos »

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1201 -: Май 09, 2018, 10:36:15 pm »
Не съм фил или фоб. Интересува ме истината. Затова празника 9-ти май, не значи за мен това, което искат да значи. Историята, ролите и игрите на различните държави са изопачени, а нас ни правят на маймуни. Е, аз не се имам за маймуна и затова не ми пука за никой празник. За мен празник е да отида сред природата и да се порадвам на спокойствието и приятната обстановка. Само вижте, тези измислици, натрапени от банда психари, как настройват обикновените хора, един срещу друг, навсякъде и по всяко време. Психарите  са спечелили. Те са постигнали целта си, а раята духа супата и хаби психични сили, захранвайки черни егрегори. Аз излезнах от тези филми и усещам, че има голяма полза.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 502
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1202 -: Май 09, 2018, 10:36:31 pm »
Какво да кажа за загиналите от фашизма...
Ми ... защо няма "празник" за загиналите от комунизма? А от загиналите (или принудително напуснали Родината си) заради "демокрацията"?

Представяш ли си да излезе "безсмъртен полк" от всички родители, чиито деца са прокудени в чужди държави? София ще се спука по шевовете...

И макар и да ти прозвучи страшно в първия момент... представяш ли си реалистично какво щеше да се случи ако Германия беше победила? Нямаще да има цигани в границите на Арийския съюз. Мигрантите които ни заливат изобщо нямаше да са на дневен ред. Нямаше да преживяваме 45-те години "комунизъм" (вкл. срамните периоди между 47 и началото на 60-те през които са се случвали неща за които - защо ли - нашата историята не обича да говори). Най-вероятно САЩ нямаше да са първа световна сила... а ние щяхме да сме провинция на най-голямата и просперираща държава на света. Държава простираща се от Атлантическия до Тихия океан, с огромни природни ресурси в Сибир... населена само от "бледолики", спазващи правилата.

А, да ... и без педали, без джендър манифестации... :)

А сега, направи се втрещих!  :D
Ти не каза ли преди малко, че съм бил като Хитлер?  :D Ама като ти чета поста, ти май си самия Хитлер бе. Че как така във фантазиите ти минават идеи Хитлер да изтребел циганите и да завладеел цял Сибир и ти българопитека щял си да бъдеш слугата на богатия с природни ресурси Хитлер?  ;D
Я,я,я, колко интересно стана тука? Я сега да видим какво искаш още да кажеш, демократе?
Ти преди малко не защитаваше ли клетите падали, дето аз съм искал да ги напъхам в Белене - не че съм го казал това аз, просто ти си го изфантазира и ми го приписа.
Ама ти всъщност демократ ли си или тоталитарист?
Ами като си фантазираш за превземането на руската теритотрия от Германия и избиването на милиони руснаци, ти зададе ли си въпроса, те - собствениците на територията и държавата си, искат ли някой да им вземе територията и да ги избива. Честно казано, ти въобще не си никакъв демократ, просто ми звучиш, като фашист. Ама те всички демократи звучат, като тебе. Все искат да превземат някой и да го ограбят.

Виждаш ли как сам полека-лека показваш истинското си лице. Трябва ти още малко общуване с мен и ще си кажеш всичко, дето си се опитвал да скриеш от "демократичното" ти мислене. Не че ме учудваш, просто се саморазобличаваш, сам се оплиташ в мрежите си.  :D

Неактивен nizo

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 751
  • Thoughts become things!
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1203 -: Май 09, 2018, 10:38:11 pm »
EDM electronics, как победа над фашизма, като фашизма си е жив и здрав в страната, която уж го победила!

<a href="https://www.youtube.com/v/7PMO2toTUkY" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/7PMO2toTUkY</a>

Помисли си какво е фашизма и не е ли точно това, което се вижда на тези кадри през Юни 2017г. в Русия. Имат ли си 22 годишно управление на фюрера Путин? NAZIоналисти ли са рашките? Твърдят ли, че САЩ, Европа и целия свят са криви, а те най-праведни? Харчат ли основно за армия и въоръжение, докато народа мизерства?

Това са признаците на фашизма, а когато "полицията" без да се представи и легитимира, без да те попита кой си, без да ти каже какво нарушаваш, а просто те изнасят 6 човека с каски, бронежилетки, кубинки, протектори и бухалки, то бъди сигурен, че това е фашизъм. Какво си се запенил с тая тъпа Русия, като те кефи, отивай там да живееш. Дървения философ си ти!

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1204 -: Май 09, 2018, 10:41:06 pm »
А сега, направи се втрещих!  :D
Ти не каза ли преди малко, че съм бил като Хитлер?  :D Ама като ти чета поста, ти май си самия Хитлер бе. Че как така във фантазиите ти минават идеи Хитлер да изтребел циганите и да завладеел цял Сибир и ти българопитека щял си да бъдеш слугата на богатия с природни ресурси Хитлер?  ;D
Я,я,я, колко интересно стана тука? Я сега да видим какво искаш още да кажеш, демократе?
Ти преди малко не защитаваше ли клетите падали, дето аз съм искал да ги напъхам в Белене - не че съм го казал това аз, просто ти си го изфантазира и ми го приписа.
Ама ти всъщност демократ ли си или тоталитарист?
Ами като си фантазираш за превземането на руската теритотрия от Германия и избиването на милиони руснаци, ти зададе ли си въпроса, те - собствениците на територията и държавата си, искат ли някой да им вземе територията и да ги избива. Честно казано, ти въобще не си никакъв демократ, просто ми звучиш, като фашист. Ама те всички демократи звучат, като тебе. Все искат да превземат някой и да го ограбят.

Виждаш ли как сам полека-лека показваш истинското си лице. Трябва ти още малко общуване с мен и ще си кажеш всичко, дето си се опитвал да скриеш от "демократичното" ти мислене. Не че ме учудваш, просто се саморазобличаваш, сам се оплиташ в мрежите си.  :D

Сам каза че "усещаш" хората... защо не мож ма усети мен, или тънката ми ирония?
Да го кажа направо - имаш избор между Хитлер и педали. Избирай едното от двете.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 502
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1205 -: Май 09, 2018, 10:46:39 pm »
EDM electronics, как победа над фашизма, като фашизма си е жив и здрав в страната, която уж го победила!

<a href="https://www.youtube.com/v/7PMO2toTUkY" target="_blank" class="new_win">https://www.youtube.com/v/7PMO2toTUkY</a>

Помисли си какво е фашизма и не е ли точно това, което се вижда на тези кадри през Юни 2017г. в Русия. Имат ли си 22 годишно управление на фюрера Путин? NAZIоналисти ли са рашките? Твърдят ли, че САЩ, Европа и целия свят са криви, а те най-праведни? Харчат ли основно за армия и въоръжение, докато народа мизерства?

Това са признаците на фашизма, а когато "полицията" без да се представи и легитимира, без да те попита кой си, без да ти каже какво нарушаваш, а просто те изнасят 6 човека с каски, бронежилетки, кубинки, протектори и бухалки, то бъди сигурен, че това е фашизъм. Какво си се запенил с тая тъпа Русия, като те кефи, отивай там да живееш. Дървения философ си ти!

Ти пък къде се буташ с пачия си мозък?
Не е нужно да ти обяснявам, твърде заблуден си. Не мога да ти отделя повече внимание от това, просто мнението ти е твърде незначително за мен.

Неактивен merlinbg

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 220
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1206 -: Май 10, 2018, 12:00:30 am »
Ето отговора на вечния въпрос "Кой е победил във Втората Световна Война?". Това са САЩ, Великобритания и Франция. Така че какъв парад, каква победа, какво чудо? За справка https://www.youtube.com/watch?v=2FchAnMIa4U

П.П. Има и информация, че Втората Световна Бойна е между Джордж Буш и Садам Хюсеин, но не споменаха кой е победил, така че отговора не е на 100% сигурен.

Неактивен dymelsoft

  • Administrator
  • Стабилен
  • *****
  • Публикации: 622
  • специалист, не носи на пиене
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1207 -: Май 10, 2018, 01:00:55 am »
EDM electronics, много се палиш приятелю.  ;D Давай го по лежерно, ще се поболееш. ;) Хората са различни. Едни харесват джендъри, други харесват това което им е казано, че е модерно, трети пък харесват да са винаги наопаки, има и четвърти-пети и т.н. , ама за тях ......

Радико, относно "ТаТу" прочети това https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%B0%D1%82%D1%83 преди да даваш примери. Тату са изцяло комерсиален проект, при това доста успешен и създаден в омразната ти Русия.

Nizo, много ми е странно твоето силно едностранно мислене. Буквално, като късоглед кон с капаци. Хубаво даваш примери за лошите тоталитарни практики в Русия, как - цитат:<<"полицията" без да се представи и легитимира, без да те попита кой си, без да ти каже какво нарушаваш, а просто те изнасят 6 човека с каски, бронежилетки, кубинки, протектори и бухалки>>, а в същото време събитията в Испания преди време не са те развълнували изобщо, нали. Боя от испанската полиция в Барселона на граждани гласуващи на референдум си е абсолютната демокрация баси. Там сигурно "демократичната" полиция е питала всеки, кой е и какъв е преди да го бият. Няма да е зле с образователна цел да изгледаш и това : https://www.youtube.com/watch?v=Z8tfuhVDkhM и да споделиш разликата между Русия и Испания в това отношение. Саудитска арабия пък е "най-демократичната" страна. Там няма режим на еди кой си. Или поне така ни се казва от големия брат САЩ и слугинажа към него. Мдаа. С две думи - демокрация по американски. Друго си е, нали.
« Последна редакция: Май 10, 2018, 10:14:30 am от dymelsoft »

Неактивен бай Теню

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 473
  • Чем больше узнаю людей, тем больше нравятся собаки
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1208 -: Май 10, 2018, 11:18:16 am »
https://burgas-reporter.com/articles/31256  Интересното в случая е къде другаде в Европа имаше паради, или видяла жабата, че подковават вола и тя вдигнала крак. Та до 9.9. 1944г България беше най непострадалата от войната държава и истинската и трагедия започна от тази дата, та досега. Парадираме голият си тумбак и задник.

Неактивен Иван Димов

  • Експериментатор
  • Сериозен
  • ***
  • Публикации: 1 046
  • Пол: Мъж
  • Невъзможно нещо е да докажеш, че нещо е невъзможно
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1209 -: Май 10, 2018, 11:42:19 am »
   Казвам ви аз, че властта навсякъде си служи почти с еднакви методи. Защо въобще трябва да хабим психическа енергия и да си губим времето да обсъждаме глупавите политики. Хайде да ходим на село да си копаме спокойно на нивата, там хич няма да ни трябват партии и избори, а и едва ли полицаи от "борбата с безредиците" ще ни дърпат за крачола. Интересно ми е ако абсолютно никой не гласува на изборите дали тогава политическата класа ще се саморазпусне и дали може да си намери по-приятно занимание от това да тормози гражданите.

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1210 -: Май 10, 2018, 12:23:17 pm »
Силна империя не се управлява с молебени и убеждаване, а със закони и твърдост, иначе няма да е силна!
Сега, до колко законите се харесват на този или онзи, доколко са "либерални" към разни смахнати прослойки в обществото - отделен въпрос! Доколко могат да се "огъват" и изкривяват прилагайки се, обслужвайки предимно интересите на "управляващата каста" - пак е отделна тема!
Законите за това са закони, за да налагат ред в една държава (колко от тях са тъпи, неактуални или тенденциозни-пак друга работа)!
Никога няма да има напълно удовлетворени - някой педал ще е недоволен, че не може да си го слага насред улицата, друг пък ще мрънка, че нелигитимността на педофилията си е ограничаване на сексуалната свобода, трети  - че му е забранено да кара със 120км/ч в населено място и т.н.
Важно е доколко човек се чувства част от обществото, в което живее, до колко е готов да приеме и да се съобразява с нормите му!
И най-идеалните закони ще са трън в задника на онзи, който все гледа да прекрачи границата (въпросът за свободата в го засегнах по-горе в темата)!
Някои хора са си бунтари, постоянно ги чопли по нещо отвътре, постоянно нещо ги ръчка да "преминат границите", каквито и да са те!
(не визирам реакцията на всеки нормален човек, възмутен от някаква проявена инцидентна несправедливост)
Та, в този ред на мисли - колкото са по-строги тези граници, толкова ще е по-малко (в абсолютен аспект) провинението на тези, които са ги прекрачили единствено с цел бунтуване!
 Колкото са по-либерални и размити тези граници (криворазбраната свобода и "демокрация"), толкова по-тежко ще е (в морален или криминален аспект), такова прекрачване!
Пример са някои скандинавски страни, където педофилските изпълнения не се преследват, ако не са с фатален край!
И в Русия и в САЩ (двете най-силни империи), ако си неудобен за елита - идват "каските" и те забират!
В САЩ ако има и най-малко подозрение, че си кибер-терорист, че поддържаш прекалено активно контакти с лица от арабска държава, или си "обикновен" хакер - нахлуват и те арестуват без обяснения!
И в двете държави има законови вратички, позволяващи на управляващите да се разправят с неудобните (доказателствата се "намират" в последствие).
Нали няма някой от вас, който е толкова наивен, та да си мисли, че  не е така навсякъде?


Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1211 -: Май 10, 2018, 12:36:24 pm »
Натам отиват работите братко, Иване! - спасението ни е всеки сам да си е политик - по всички въпроси.
Иначе за управлението на Държавните дела да си има специални Закони. Всъщност, ако всеки сам си е политик, Държавата като Управление на Маса от хора, губи смисъла си.
Махнете навсякъде по света "държавностите" и ще видите, как навсякъде ще зацари Мир.
Иначе ако благоверният на Айше, дойде да ми крадне от доматите - гръмвам го, и забравям за него! - да не е идвал да крадне! Именно природният Закон - "зъб за зъб" (и във версията му: "Човек за човека е вълк!") са правилните "инструменти" за самоуправление, а не простотии като "демокрация"-та - ТАКАВА КАКВАТО НИ Я НАТРАПВАТ ОТ КРАЙ ВРЕМЕ...
КОМУНИТЕ, общините, кибуците - там е разковничето. Обаче трябва да се преразгледат всички "етажи" на съвременното общество, за да не стане анархия всеобщо самоизтребление.

Неактивен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 352
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1212 -: Май 10, 2018, 03:07:33 pm »
Истинските дамократични ценности, които са известни от времето на Елада, преди всичко предполагат абсолютна самодисциплина на всеки индивид от обществото. Тъй като "такова животно нема" (индивид, де), как можем да спорим по въпроса?
Ами, ей така както спорим тук. Всеки на неговия си кантар тежи 9 оки.
Онагледяваме в реално време баснята за орела рака и щуката.

Неактивен nizo

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 751
  • Thoughts become things!
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1213 -: Май 10, 2018, 03:19:35 pm »
Цитат
Ти пък къде се буташ с пачия си мозък?
Не е нужно да ти обяснявам, твърде заблуден си. Не мога да ти отделя повече внимание от това, просто мнението ти е твърде незначително за мен.

Аз се бутам където трябва, на дебилчета като теб да обясним принципно прости неща, които ти с твоя мозък явно не схващаш. Като не ти харесва, не пиши и не чети.

Как аз оценявам тези държави. Всички блага произлизат от земята и като база за сравнение вземам именно този показател, колко земя има дадената държава и каква икономика развива с тези природни блага. Според икономика и земя, може да изчислим КПД на държавата. За Русия имаме изключително лош показател, около 2% от световната икономика с 10% от земната площ. KПД в проценти на Русия е 20%. За САЩ имаме 6% земя и около 21% от световната икономика, получаваме КПД от 350%. Дори нашата Българя има КПД около 125%, представете си, а иде дебилчето да ни обяснява, как държавата с 20% КПД била по-по-най, какъв силен лидер имала и как щяла да пердаши САЩ.  ;D

Относно ЕС да те светна, ЕС е договореност за свободно движение на хора и стоки между страните членки. Само можем да гадаем, защо в твойта глава ЕС е свързано с някакви джендъри. Опростачил си се ЕДМ, съжалявам за което!

Неактивен mito_kupona

  • Сериозен Експериментатор
  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 681
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1214 -: Май 10, 2018, 04:58:59 pm »


Как аз оценявам тези държави. Всички блага произлизат от земята и като база за сравнение вземам именно този показател, колко земя има дадената държава и каква икономика развива с тези природни блага. Според икономика и земя, може да изчислим КПД на държавата. За Русия имаме изключително лош показател, около 2% от световната икономика с 10% от земната площ. KПД в проценти на Русия е 20%. За САЩ имаме 6% земя и около 21% от световната икономика, получаваме КПД от 350%. Дори нашата Българя има КПД около 125%, представете си, а иде дебилчето да ни обяснява, как държавата с 20% КПД била по-по-най, какъв силен лидер имала и как щяла да пердаши САЩ.  ;D

Относно ЕС да те светна, ЕС е договореност за свободно движение на хора и стоки между страните членки. Само можем да гадаем, защо в твойта глава ЕС е свързано с някакви джендъри. Опростачил си се ЕДМ, съжалявам за което!

   Сравнението ти между САЩ и Русия, са смехотворни с това КПД. Колко трилиона дълг имат САЩ и колко има Русия. САЩ паразитират на гърба на целия свят и въпреки това имат и колосален вътрешен дълг. А къде отиват всички тези пари, ами в ръцете на една малка банда международни престъпници и убийци на невинни хора банкери и шефове на разни корпорации. Това не е демокрация, а клони към тоталитаризъм и фашизъм. А знаеш ли какво е фашизъм, когато те принуждават със сила да правиш неща против волята си и морала си. Конкретен пример за това е натискът, който се оказва на България от обратните психопати от Брюксел и САЩ за приемането на педерастката конвенция наричана „Истанбулска“.
   Според твоите откачени кумири демократи вече няма полове а видите ли и никога не е имало. По тази логика днес заявяваш, че си човек, утре може да кажеш, че си шкафче, после магаре, после магаре у лево, после лев джендър с десна кожа и подобни глупости. Тези неща граничат с шизофренията и са далеч от представите за живота, изграден през хилядолетията в мирогледа на един нормално мислещ човек. Това е чиста лудост.
   И в древна Гърция и в Римската империя е имало демокрация, но паралелно с нея е имало и РОБИ и това нито един „демоктар“ не го казва и признава.
   Ти роб ли искаш да бъдеш на обратните евроатлантически психопати?
Хубавото е, че началото на края на неолибералния джендър фашизъм вече е сложено. Последни издихания.....
« Последна редакция: Май 10, 2018, 09:38:33 pm от atos »