Автор Тема: Политиката и политиците ни!  (Прочетена 380346 пъти)

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 535
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1185 -: Май 03, 2018, 02:11:21 pm »
Откакто ме разкриха едни ерудити от форума  :D, че съм пенсиониран щатен сътрудник на КГБ и ГРУ, като в замяна ми е осигурена офицерска пенсия, се убедих, че нивото на форума действително е много високо. Не е лесно да се разкрие агент на КГБ, още повече щатен, обучен, обигран  :D.

Така и така вече съм разкрит, ми се ще да представя малко исторически факти за новите ни господари - американците, в новото ни робство - демократическото, да видим на какви ценности ще ни научат, какво "хубаво" да очакваме от тях:
" Американският индиански Холокост, известен като „500 годишната война“ и „Най-дългия Холокост, който взел най-много жертви в историята на човечеството“. Въпреки, че е най-огромният и най-дълго траещия – той се отрича. В САЩ и Канада не ги учат, че местното население е било екстерминирано. Избитите са между 95 000 000 и 114 000 000, но въпреки това рядко някой говори по темата."

По-подробно: https://anonybulgaria.wordpress.com/2014/04/08/%D0%B3%D0%B5%D0%BD%D0%BE%D1%86%D0%B8%D0%B4%D1%8A%D1%82-%D0%BD%D0%B0%D0%B4-%D0%B8%D0%BD%D0%B4%D0%B8%D0%B0%D0%BD%D1%86%D0%B8%D1%82%D0%B5/

Но съдбата на индианците е споделена и у нас. През 1943-44 г. американците избиват над 4 000 българи и сриват цяла София до основи, предимно болници, училища и църкви. Целили са се предимно в жените, децата и старците.

Ето и как се развиват западните ценности в братска Канада: https://www.blitz.bg/svyat/dokde-se-dokarakha-v-kanada-zapisakha-bebe-s-treti-pol_news597657.html


Неактивен Михаил Кузмов

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 2 193
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1186 -: Май 03, 2018, 05:10:21 pm »
http://metro.co.uk/2018/04/15/eurovision-winner-conchita-wurst-goes-public-hiv-diagnosis-7469812/amp/
Какво учудващо има? Имаме си го съвсем близо!
Забележете броят на харесванията!
А това че е HIV позитивнО нещото, си е съвсем в реда на нещата!

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 535
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1187 -: Май 03, 2018, 05:29:59 pm »
В името на свободата, която се изразява да пътувам където си поискам в ЕС, щот то от това по-голямо щастие в живота едва ли има, всичко останало е маловажно, или пък да ме наемат да бера ягоди и да живея във фургон в Англия, като израз на свободата в трудовите отношения, съм готов всичките ми колеги, комшии, приятели, да са като Кончита Вюрст, който също е свободен и демократичен човек, с неизвестен за мене пол. А името му в превод от латиница означава /женски полов орган - мъжки полов орган, но на жаргон/ - това е едно прекрасно име  :D, символ на свободата и успеха, мечтата на повечето европейци, т.е. нормалните хора.   :D

Отказвам се от офицерската си пенсия, ако някой ми намери работа на полето в Англия. Късам всички дипломи. На запад човек е свободен, не му трябват дипломи, работа и пари бол... :D

Активен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 376
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1188 -: Май 09, 2018, 02:49:25 pm »
Хе, наш Стечо на парада, днеска в Москва по случай "9-тога мая - День Европы"

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 535
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1189 -: Май 09, 2018, 03:41:56 pm »
Като че ли повечето от вас се страхуват в условията на "демокрация" да кажат: Честит празник 9-ти май с победата над фашизма! Страх ги е да не го обявят за комунисти. Та честит празник от мен!  :)

Много американци са солидарни с руския народ и е повече от нормално да са на този парад, само глупаците дето са им бръкнали в мозъка с американската пропаганда от диктаторския режим в САЩ, се плашат от руската агресия. Всички войни на Русия са били освободителни, за разлика от тези на западняците - завоевателни.

Ако се наложи пак ще ядат бой, но този път ще е по-лош, че целият свят ги е намразил вече.

А той Стиван Сегал беше в Москва и при инагурацията на Путин, той не си ходи оттам, от лошата Русия  :D. И Марешки гледам е там и мн. други...

Активен Ksurnev

  • Експериментатор
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 376
  • Пол: Мъж
  • Ужасно саркастичен
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1190 -: Май 09, 2018, 03:58:38 pm »
ЕДМ, аз не се страхувам, писах го нарочно с кавички (с четирите пръстчета), защото смятам, че днес, ако е празник на европа, аз не знам какво ще измислят за 6 и 9 август, за да манипулират хората.

Неактивен бай Теню

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 473
  • Чем больше узнаю людей, тем больше нравятся собаки
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1191 -: Май 09, 2018, 05:28:26 pm »
Паради маради..трошене на народна пара....А това е от днес и е от нашите политици...https://www.facebook.com/protestbulgari/photos/a.633676453351834.1073741832.190311954354955/1934119173307549/?type=3&theater    ЧЕСТИТО

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1192 -: Май 09, 2018, 08:35:22 pm »
... Кончита Вюрст, който също е свободен и демократичен човек, с неизвестен за мене пол.

Стига де... толко ли не разбра че това е роля?
И рашките (по-точно украинците) си имат такава: Андрей Данилко, известен с псевдонима "Верка Сердючка". М/у другото песните й (или "му" ... не знам) са доста добри :)

https://youtu.be/qOLYQzdnWPU

https://youtu.be/rWy_y-AWouM?t=138

https://youtu.be/-J5Fs84E8x8?t=59

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1193 -: Май 09, 2018, 08:47:35 pm »
https://www.youtube.com/watch?v=Py4yg4sHl2k
Поздравявам колегата EDM electronics със тази прекрасна песничка на тзи две прекрасни хетеросексуални руски момичета.
Използвам случая да напомня, че аз вече съм фен на джендърите европейските, еврогейските все съм им фен.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 535
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1194 -: Май 09, 2018, 09:26:20 pm »
бай Теню, не всичко в живота се измерва в пари. Що за ценности и възпитание имате, като ще измерваме разходите за почитане на народната памет? Все едно да пестиш от помена на починалите близки и роднини. На този парад се стичат всяка година над 600 000 роднини на загинали в отечествената война, няма семейство което да не е засегнато от убийствата на фашистите, а ти ми говориш за разходи - ПАРИ! Жалък си!

juliang, пишеш се за акълния, а ми даваш наивни примери. Как не съм бил разбрал, че Кончита Вюрст било роля?  :D Е гати смешника  :D
Мога да правя разлика в роли, има и такива, но вземи малко повече да се запознаеш с някой за когото твърдиш, че познаваш, че бил артист. Този специално си е жив педал и неговото никак, ама никак не е роля. Дори е болен от спин, сам го разтръби. От малък си е педал.

Но не това е важното, какво си мислиш, че ми доказваш с това? Да не би да си си помислил, че вярвам, че при руснаците няма ни един педал? Във всяка нация има такива, имат и соросоиди, имат от всичко дето го има на запад. Въпросът е, че това не им е държавна политика и приоритет - потискат подобни явления, защото те са вредни за обществото. Много елементарно е да ми даваш подобни примери, доказващи какво?

Радико, ти по същия начин, какво искаш да ми кажеш с тия глупав поздрав? Да не си мислиш, че от теб разбрах какво има в Русия и че и там няма прости хора да стават педали или да имат соросоидни идеи?
И какви ме интересува, че ти харесвали педалите и джендърите? Ако търсиш съвет, дали и ти да не станеш като тях, ако се двоумиш, кажи го направо, не така заобиколно. Щом е така дай Боже повече джендъри да се въртят около теб - роднини, близки, комшии, колеги, пожелавам ти го от сърце.

Аз като не харесвам такива изроди, как покрай мен няма такива, ами те не виреят, не ме и търсят.

Ставаше въпрос за 9-ти май, победата над фашизма, за над 20 мил загинали невинни хора, нападнати в собствената им държава, а вие се интересувате от джендъри. Да бяхте имали поне малко признателност и съчувствие? Хора ли сте или дървени философи, които от хиляди постове във форума не сте представили нито една своя идея на практика, не сте подарили нищо от себе си на форума, а изхвърлячи?




Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1195 -: Май 09, 2018, 09:36:24 pm »
juliang, пишеш се за акълния, а ми даваш наивни примери. Как не съм бил разбрал, че Кончита Вюрст било роля?  :D Е гати смешника  :D
Мога да правя разлика в роли, има и такива, но вземи малко повече да се запознаеш с някой за когото твърдиш, че познаваш, че бил артист. Този специално си е жив педал и неговото никак, ама никак не е роля. Дори е болен от спин, сам го разтръби. От малък си е педал.

Но не това е важното, какво си мислиш, че ми доказваш с това? Да не би да си си помислил, че вярвам, че при руснаците няма ни един педал? Във всяка нация има такива, имат и соросоиди, имат от всичко дето го има на запад. Въпросът е, че това не им е държавна политика и приоритет - потискат подобни явления, защото те са вредни за обществото. Много елементарно е да ми даваш подобни примери, доказващи какво?

Радико, ти по същия начин, какво искаш да ми кажеш с тия глупав поздрав? Да не си мислиш, че от теб разбрах какво има в Русия и че и там няма прости хора да стават педали или да имат соросоидни идеи?
И какви ме интересува, че ти харесвали педалите и джендърите? Ако търсиш съвет, дали и ти да не станеш като тях, ако се двоумиш, кажи го направо, не така заобиколно. Щом е така дай Боже повече джендъри да се въртят около теб - роднини, близки, комшии, колеги, пожелавам ти го от сърце.

Аз като не харесвам такива изроди, как покрай мен няма такива, ами те не виреят, не ме и търсят.

Ставаше въпрос за 9-ти май, победата над фашизма, за над 20 мил загинали невинни хора, нападнати в собствената им държава, а вие се интересувате от джендъри. Да бяхте имали поне малко признателност и съчувствие? Хора ли сте или дървени философи, които от хиляди постове във форума не сте представили нито една своя идея на практика, не сте подарили нищо от себе си на форума, а изхвърлячи?

Пич... почваш да звучиш като Хитлер. Дай да съберем всички педали в Белене, да не ни развалят морала...
Какво ще кажеш за Георги Парцалев тогаз? Долен педал или талантлив актьор с незабравими роли и огромен принос към българското кино? А Емил Димитров? Или ще решиш че има и "добри", или "правилни" педали?
Да не зачеваме все още живите...

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1196 -: Май 09, 2018, 09:41:16 pm »
Цитат
дървени философи, които от хиляди постове във форума не сте представили нито една своя идея на практика, не сте подарили нищо от себе си на форума, а изхвърлячи?
Знаеш ли подарил съм на хората в този форум много повече от тебе и много повече от колкото може да го осъзнаеш.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 535
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1197 -: Май 09, 2018, 09:57:53 pm »
Пич... почваш да звучиш като Хитлер. Дай да съберем всички педали в Белене, да не ни развалят морала...
Какво ще кажеш за Георги Парцалев тогаз? Долен педал или талантлив актьор с незабравими роли и огромен принос към българското кино? А Емил Димитров? Или ще решиш че има и "добри", или "правилни" педали?
Да не зачеваме все още живите...

А ти звучиш, като соросоид. Кога съм казвал да се интернират педалите в Белене? Защо ми слагаш думи, които не съм изричал? Въпросът с педалите и вредата от тях за обществото е дълъг и не ми се коментира, не ми се иска да си хабя енергията за такива като теб и Радико. Покрай безобидните педали, като Парцалев и Емил Димитров, набутаха на обществото гей-парадите, джендърите, смяната на пола още на пеленачета и т.н., недей да ми даваш елементарни примери, да ми натрапваш свои фантазии, да ме правиш на Хитлер. Самият ти ми се струваш солидарен с него, нищо не каза за загиналите от фашизма и победата му. Не ме занимавай с глупости, пренебрегвайки генералната тема.

Радико, аз не съм видял от теб нито едно собствено практическо решение във форума и ти не можеш да ми посочиш такова, само философстване. Теориите ти по темите съм ги чел, чел - 5 ст. не струват. Знам, че не ти е приятно да го чуеш, но се налага, като се правиш на остроумен и оригинален.  :D

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1198 -: Май 09, 2018, 10:05:08 pm »
Мога да ти покажа и мой собствени практични решения мога да ти посоча и оценки за хипотезите ми различни от твоите, но спирам до тук, защото съм отвратен от себе си, поради факта, че се поддадох да сляза до това ниво, което очевидно е комфортното за теб.
« Последна редакция: Май 10, 2018, 11:21:40 am от atos »

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1199 -: Май 09, 2018, 10:10:06 pm »
А ти звучиш, като соросоид. Кога съм казвал да се интернират педалите в Белене? Защо ми слагаш думи, които не съм изричал? Въпросът с педалите и вредата от тях за обществото е дълъг и не ми се коментира, не ми се иска да си хабя енергията за такива като теб и Радико. Покрай безобидните педали, като Парцалев и Емил Димитров, набутаха на обществото гей-парадите, джендърите, смяната на пола още на пеленачета и т.н., недей да ми даваш елементарни примери, да ми натрапваш свои фантазии, да ме правиш на Хитлер. Самият ти ми се струваш солидарен с него, нищо не каза за загиналите от фашизма и победата му. Не ме занимавай с глупости, пренебрегвайки генералната тема.

Какво да кажа за загиналите от фашизма...
Ми ... защо няма "празник" за загиналите от комунизма? А от загиналите (или принудително напуснали Родината си) заради "демокрацията"?

Представяш ли си да излезе "безсмъртен полк" от всички родители, чиито деца са прокудени в чужди държави? София ще се спука по шевовете...

И макар и да ти прозвучи страшно в първия момент... представяш ли си реалистично какво щеше да се случи ако Германия беше победила? Нямаще да има цигани в границите на Арийския съюз. Мигрантите които ни заливат изобщо нямаше да са на дневен ред. Нямаше да преживяваме 45-те години "комунизъм" (вкл. срамните периоди между 47 и началото на 60-те през които са се случвали неща за които - защо ли - нашата историята не обича да говори). Най-вероятно САЩ нямаше да са първа световна сила... а ние щяхме да сме провинция на най-голямата и просперираща държава на света. Държава простираща се от Атлантическия до Тихия океан, с огромни природни ресурси в Сибир... населена само от "бледолики", спазващи правилата.

А, да ... и без педали, без джендър манифестации... :)