Автор Тема: Политиката и политиците ни!  (Прочетена 379398 пъти)

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1065 -: Февруари 28, 2018, 11:49:32 am »
..........................
 Освен сирене, кашкавал, халва, локум и кренвирши /и то всичко от палмово масло и ГМО-соя/ у нас нищо друго не се произвежда.
Демографския срив е рекорден в историята на България. Развъждането на примати е генерална политика на държавата по демократична заповед на запада. Пълна липса на суверенитет, като държавата се управлява от Брюксел от пияници или гейове и по късия пас от американското посолство в София.

Пълна дебилизация на армията ни, пълно разоръжаване с рязане на ракети и танкове и пълно унищожаване на отбранителната ни промишленост, освен частични поръчки от американски фирми, предназначени за терористите в Сирия. Не случайно България не беше в списъка на терористите, като цел на отмъщение. Окупация на държавата от чужди неканени войски, каквито никога досега не е имало в цялата ни история.

Това е в синтез политико-икономическата ретроспекция на България за последните 30 г.

Ами...перфектно резюмирано! Само че, това не е нещо, дето не се знае от всички, нали?
Едно време не се говореше за такива неща от страх, сега се говори, но...какво от това?

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1066 -: Февруари 28, 2018, 12:31:08 pm »
Всички гадости се виждат в тая държава и аз съм изумен, как все още толкова много хора се радват на това и си искат измислената демокрация. Не го проумявам.

Неактивен gvg

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 136
  • Пол: Мъж
  • Скайп: gogopopo5
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1067 -: Февруари 28, 2018, 02:37:11 pm »
Тук демокрация значи да крадеш колкото се може повече, затова страдаме всички ние без някои де (крадящите).А на времето ако бяха отворили границите като сега, може би демографския срив щеше да започнал много по рано.Така мисля но може и да не съм прав.

Неактивен Радико

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 7 263
  • Пол: Мъж
  • Потребителя не съществува
    • http://martinov-radiko.blogspot.com/
  • Скайп: radiko1a
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1068 -: Февруари 28, 2018, 08:00:14 pm »
Цитат
30 г. чакаме западните технологии да дойдат у нас, да правим автомобили, машини, роботи, но уви.
Ами съвсем нормално и демокрацията чака вече 30 години да надраснем мисленето на руските крепостни мужици и да станем хора ама на. Всеки който го надрасне отива при демокрцията вместо да я чака тя да дойде. Да бяхме вкарали в затвора поне един съветски агнт или руски провокатор та да дойдат да построят тук заводи с роботи със всичко както си му е реда. Докато обаче руски подлоги са "политическият ни елит така ще е. Ако не си забелязал ЧЕЗ го купува руско - грузински бизнесмен. В ъпреки всичко обаче пак опитват хората. Направиха заводи в Пловдив, Чирпан, Мездра. За твое сведение. А руските бизнесмени в какво инвестираха само в неща целящи бързо разграбване на страната ни.  те знам че си им голям почитател не мога да не възкликна:
Крадеца вика Дръжте крадеца.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 529
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1069 -: Февруари 28, 2018, 08:45:30 pm »
"Руски подлоги" и "съветски агенти"  :D - типичната риторика и заблуда на съвременния тъпунгер.
Да, нашите политици са съветски подлоги, но не руско-съветски, а европейско-съветски-проамерикански. Мъча се да се сетя, кой от нашия управляващ елит е "руска подлога", Плевналиев ли, Б. Борисов ли, Цачева ли, но тях само ги намирам за ЕС подлоги? А какъв е стокооборота ни с Русия, като имаме санционен режим? А кой заплаши, че ще сваля руски самолети? Кой пуска вицове за Путин в Брюксел, за да се направи на лоялен?  ;D
Стига толкова, прекалено голямо внимание отделям за реплики, които и 5 ст. не струват.

Ето едно много интересно интервю на Лукашенко с американски журналист, ще умрете от смях с примери, що е туй американска демокрация  :D : https://www.youtube.com/watch?v=eu12jPsYVOE

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1070 -: Февруари 28, 2018, 10:03:42 pm »
Без да се коментира източникът, понеже информацията е лесно проверуема:

http://bradva.bg/bg/article/article-83998

Неактивен tobo1

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 585
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1071 -: Март 01, 2018, 04:08:32 am »
Руските джуджета са най-големите в света.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 529
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1072 -: Март 01, 2018, 08:41:36 am »
Не знам къде в света са най-големи джуджетата, но знам в коя негова част има най-големи откачалки. Ето как започва да се трансформира западът и да материализира духовната си същина: https://www.blitz.bg/svyat/shokirashcha-istoriya-richard-e-bil-normalen-gey-no-kogato-se-razbolyava-ot-spin-zhivott-mu-se-preobrshcha-i-se-prevrshcha-v-reptil-snimki_news582656.html

Това е - сама се нарекла жена рептил, имала и "копмапия", демек успяла, постигнала всичко в живота си  ;D. Ката ден все повече се учудвам от западния курс. Имам усещането, че скоро ще приемат за официална религия сатанизма, който впрочем е легализиран в САЩ. Чудо на чудесата.... :D
Да успокоя ония, които се плашат от големи джуджета - това на снимките скоро и у нас, скоро и у нас... ;D
Навремето плашехме децата с вещици, днес с трансджендъри направо ужасяваме възрастните.



« Последна редакция: Март 01, 2018, 05:51:34 pm от atos »

Неактивен tobo1

  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 585
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1073 -: Март 01, 2018, 08:45:31 am »
Друго си е Чикатило.

Неактивен бай Теню

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 473
  • Чем больше узнаю людей, тем больше нравятся собаки
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1074 -: Март 01, 2018, 08:56:20 am »

Неактивен бай Теню

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 473
  • Чем больше узнаю людей, тем больше нравятся собаки

Неактивен merlinbg

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 220
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1076 -: Март 01, 2018, 03:02:17 pm »

Това е - сама се нарекла жена рептил, имала и "копмапия", демек успяла, постигнала всичко в живота си  ;D.


   След като това нещо само се е отказало от човешката си същност требва да се трепа като животно (с права лопата между очите). Така поне ще я отърват от мъките и, според мен доста се мъчи и не и се живее. Защо в тоя свят е все по-трудно да живееш като нормален? Мислите ли, че в скоро време нормален ще е вече диагноза?

Неактивен MTM

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 420
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1077 -: Март 01, 2018, 07:09:31 pm »
Собственика на ЕОН искаше да вземе ЧЕЗ.
Не ЕОН а Енерго Про. Моя грешка.

Неактивен merlinbg

  • Специалист
  • Активен
  • ***
  • Публикации: 220
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1078 -: Март 01, 2018, 07:39:50 pm »
  Току що чух по новините, че са направили мартеници "Пижо, Пенда и Дженда". Честит Първи Март на всички, стана ми "топло" на душата от тази новина.

Неактивен MTM

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 420
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1079 -: Март 01, 2018, 07:50:10 pm »
Баща му е бил Министър на Енергетиката. Тези хора са на 3-4 място по богатство в Европа. Е няма,  как някой друг да вземе,, баницата".
Б. Борисов иска участие, но Чехия не дава,, подписахме договора", казват те. Борисов всичко знае, но се прави на мотика.  ;D. Сега си гледаме цирка и нищо не може да направиме.