Автор Тема: Политиката и политиците ни!  (Прочетена 375116 пъти)

Неактивен GreenHulk

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 270
  • Пол: Мъж
  • Астронавигатор
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1035 -: Февруари 20, 2018, 11:15:39 pm »

Robinzon

  • Гост
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1036 -: Февруари 21, 2018, 01:21:18 am »
Проф. Михаил Константинов като си пийне,
не знае кви ги говори (блещи)  ;D

Неактивен getca

  • Сериозен Експериментатор
  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 764
  • Пол: Мъж
  • https://t.me/BGfreeman
    • http://analogov.com
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1037 -: Февруари 21, 2018, 11:23:39 am »
ОБРЪЩЕНИЕ НА ЛЕВСКИ КЪМ ДНЕШНИТЕ НАГЛИ ПЛАДНЕШКИ КРАДЦИ
За такива злоупотребяващи с народни пари, наказанието е само едно Смърт , смърт и пак смърт, както гласи и уставът ни.
За тези, които петнят името на отечеството ни наказанието е Смърт, смърт и пак смърт.

За тези, които се възползват от непросветеността на народа ни и го грабят, уж били по-умни и учени, а всъщност лукави и хитри наказанието е Смърт, смърт и пак смърт.

За тези, които насаждат омраза между хората живеещи в нашето мило Отечество, било на етническа или верска основа, с цел докато се избивате по-между си, те да трупат богатства, наказанието е Смърт, смърт и пак смърт.


За тези, които обещават много, само и само да ги изберете да ви управляват, а после се отметнат от думите си, като кажат, че времената били трудни и те видите ли не предполагали че такова е положението, наказанието е конфискуване на имуществото и изгнание извън пределите на Отечеството ни.

За тези, които под булото на родолюбието, градят закони, а самите те не ги спазват или пък ги използват с цел своето облагодетелстване, наказанието е Смърт, смърт и пак смърт.

Това е което исках да ви кажа, надявайки се, че ще доведете борбата до край.Бъдете силни братя и не щадете силите ,нито кръвта си, защото Отечеството ни няма да припише заслугите ви другиму, нито пък ще позволи да потънат в забвение.
И не забравяйте -Аз неведнъж съм ви казвал: ”Тоз който ни освободи той ще да ни и пороби”. Времето е в нас и ние сме във времето, то нас обръща и ние него обръщаме.“


ВАСИЛ ЛЕВСКИ,1873г.

Източник http://afera.bg/%D0%BE%D0%B1%D1%80%D1%8A%D1%89%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5-%D0%BD%D0%B0-%D0%BB%D0%B5%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B8-%D0%BA%D1%8A%D0%BC-%D0%B4%D0%BD%D0%B5%D1%88%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%BD%D0%B0%D0%B3%D0%BB.html
---------------------------------

Цитати от речта на Президента Радев по случай гибелтта на Великя Васил Левски.Чудя се към кого ли бяха насочени тези слова на президента: (Коментар под въпросната статия)
„Днес България е република. Но чиста ли е? Свята ли е? Републиката на Апостола принадлежи на всички граждани, а не на шепа хора. В нея отечеството не се бърка с бащиния, а законът е за всички“
„От Апостола пазим едно теферче, кичур коси и кратки писма, но те струват повече от доктрина. Учат ни, че дела трябват, а не думи. Дават ни вяра, че времето нас обръща, но и ние него обръщаме. Днес сме република. Но чиста ли? Свята ли? Циниците приемат тези въпроси с перзрение, както други в онези години вземаха Апостола за луда глава и мечтател. Тях обаче времето ги отнесе а пред бесилото на Дякона се покланяме всяка година“
„Идеалът на Левски за чиста и свята република е дългосрочна програма. Много време трябваше, за да стане България република, а колко още ще трябва, за да стане тя чиста и свята – това зависи от нас, зависи от нашата гражданска отговорност и от нашата гражданска позиция“
„Не си народен, ако знаеш народното зло и не го казваш“
„Републиката на Апостола принадлежи на всички граждани, а не на шепа хора. В нея отечеството не се бърка с бащиния, а законът е за всички. В чистата и святата република лъжата е позор, а човек тежи според делата си. В нея думите са свят ангажимент, каквито са думите в тефтерчето на Апостола.„


Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1038 -: Февруари 21, 2018, 03:55:53 pm »
Не е точно виц...
Цяла нощ валя сняг. На сутринта:
08:00 : правя снежен човек.
08:10 : минаваща феминистка ме пита защо не правя снежна жена.
08:15 : правя снежна жена
08:17 : детегледачката на съседите протестира, че бюстът на снежната жена бил много пищен.
08:20 : кварталната гей двойка мърмори, че можело да направя от сняг двама мъже.
08:25 : вегетарианците от №12 се възмущават заради носа от морков на снежния човек. Зеленчуците са храна и не бива да служат за такива неща.
08:28 : наричат ме расист защото двойката е бяла.
08:31 : мюсюлманите от отсрещната страна на улицата настояват да сложа забрадка на снежната жена
08:40 : полицията пристига по сигнал да види какво става.
08:42 : казват ми да махна дръжката на метлата от снежния човек, защото би могла да бъде използвана като смъртоносно оръжие. Нещата се влошават когато измърморвам: „Да, особено ако ви е навряна ….”
08:45 : домъква се екип на местната телевизия. Питат ме дали знам разликата между снежен човек и снежна жена. „Да, топките”, отговарям и ставам сексист.
08:52 : конфискуват ми мобилния за проверка, закарват ме в РПУ-то.
09:00: показват ме по телевизията; терорист, възползващ се от лошото време за да смущава обществения ред.
09:10 : разпитват ме имам ли съучастници
09:29 : никому неизвестна джихадистка група поема отговорност за действията ми.
Поука: няма поука в тази история. Това е Франция днес.
Но нещата можеха да са различни, ако всеки проявяваше толерантност.

Robinzon

  • Гост
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1039 -: Февруари 21, 2018, 05:47:06 pm »
getca, този форум НЕ е за свободна енергия... много цензура има  ;)  Лично мнение!
Бях написал това:
Цитат
getca, моите уважения... но ако нямаше нет, сигурен съм че нямаше да напишеш това (постнеш), защото не ти стига умствения багаж за такава творба относно пришалците на Времето!
Би ли се запитал твоят пра-дядо какво е правил по същото това време и място?
Защото аз знам, моят е слагал забрадки на копитата на конете за да не се чува и е ходил да спасява КАПИТАНА!
Пускаш някви теми и после гледаш сеир... добре, но не си мисли, че си вечен и че дъщеря ти няма да те изненада някога... въобще, че някой те е кръстил "сериозен експериментатор", не означава че си велик!
Всички сме хора и хващаме грип, не забравяй това!
Успех в начинанията
!
,
а беше изтрито  >:(

  Според мен няма Свобода, има само агентура, която още действа и трие постовете на хората...

Как и кой  ще си даде схемата за  СЕ тук?  Как мислите  ;D
« Последна редакция: Февруари 22, 2018, 05:14:14 pm от atos »

Неактивен MTM

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 420
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1040 -: Февруари 21, 2018, 09:13:30 pm »
Как и кой  ще си даде схемата за  СЕ тук?  Как мислите?
Ти бе Робинзон няма друг.  ;D

Неактивен ndm

  • Специалист
  • Стабилен
  • ***
  • Публикации: 712
  • и има и ш извади ако трее - че даже ш и работи
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1041 -: Февруари 21, 2018, 09:41:11 pm »
Можеш и ти да се пробваш:

  Електроните се разполагат в атома по слоеве. Атоми с по-малко от 4 електрона на външния слой,
се превръщат в положителни йони.Обратно,атоми с 4 електрона могат да си присъединят недости-
гащите до 8 електрона и станат отрицателни йони.За това електроните от външния слой , взимат
най-голямо участие в електрическите и химични явления.При движението на електрона  от една
орбита към друга,атома поглъща и отдава лъчиста енергия - фотони,или вълна с определена дължина.

Казвали ли са ми, че ако работя с чук и се ударя много боли.

    Много малко хора знаят,как работи електричеството.
 Това са хората,който са направили генератори за СЕ.
  Всички останали знаят,но по учебник.


Неактивен MTM

  • Сериозно Активен
  • ***
  • Публикации: 420
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1042 -: Февруари 21, 2018, 10:15:02 pm »
ndm  :) :)

Robinzon

  • Гост
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1043 -: Февруари 22, 2018, 05:11:22 am »
МТМ, имах предвид теб, защото ти много добре рисуваш принципни схеми и обясняваш също така много добре случващото се в проводника когато е под високо давление.

Само че когато ти се обадих, останах очуден, че не знаеш как да завъртиш посоката, затова намерих тази снимка специално за теб.

Аз съм фотограф и не разбирам от тоци като теб, но бих ти помогнал в изграждането на БТГ с подръчни материали.  ;)

Разбира се ще ти трябва малко джилязо от пункта за скрап, електрожен, електроди за него, маска за очите, ремъци за моторите, няколко свободни часа и не на последно място, две десни ръце...

Ако все пак изпитваш трудности, може да се обадиш на lz1jer, nizo или дори на x_name, защото те са спецове в областта!
Говорил съм с тях и съм сигурен, че ще ти помогнат.  ;)

Неактивен dymelsoft

  • Administrator
  • Стабилен
  • *****
  • Публикации: 622
  • специалист, не носи на пиене
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1044 -: Февруари 22, 2018, 12:24:45 pm »
Robinzon, "агентурата" те поздравява за това, че си загрижен дори и за правописа във форума, правейки забележка на epwpixieq-1 в другата тема, как се пише думата "общо", но и в същото време те съветва да преглеждаш собственият си правопис.  :P

Цитат
Само че когато ти се обадих, останах очуден, че не знаеш как да завъртиш посоката, затова намерих тази снимка специално за теб.
За справка, ако ти оставаш "очуден" повечето хора са "учудени". Какво пък, то грамотността е изискване само към другите ...  ;)

Robinzon

  • Гост
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1045 -: Февруари 22, 2018, 01:17:43 pm »
Съжалявам за разминаването dymelsoft, ние тука така му викаме  :), в наше село чуздиците ги игнорираме  ;)
Извинявам се обстойно и искрено! Виноват съм! Сори!

Какво бих направил за да поемете извинението ми?  Само кажете и ще го направя!

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1046 -: Февруари 22, 2018, 05:30:05 pm »
Съжалявам за разминаването dymelsoft, ние тука така му викаме  :), в наше село чуздиците ги игнорираме  ;)
Извинявам се обстойно и искрено! Виноват съм! Сори!

Какво бих направил за да поемете извинението ми?  Само кажете и ще го направя!
............"пришАлците"..........
Няма какво да направиш просто...
Койот в лъв не може да се превърне, нито в слон...
Можеш само да си даваш автоцензура на собствения вой и лай от време на време! И да не придиряш много-много за сламката в окото на другия, след като не усещаш гредата в своето!

Robinzon

  • Гост
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1047 -: Февруари 22, 2018, 08:11:58 pm »
Да atos, имах предвид точно пришАлците, а не пришЪлците  ;)
Това нарочно писане си има камуфлаж приятелю.  ;)  Ако се вържеш, начи си от нащи герои..  ;D

Шегувам се естествено, нека който както му харесва да си пише, основното да бъде истината!



Неактивен getca

  • Сериозен Експериментатор
  • Стабилен
  • ****
  • Публикации: 764
  • Пол: Мъж
  • https://t.me/BGfreeman
    • http://analogov.com
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1048 -: Февруари 26, 2018, 09:59:29 am »
Заровени в удивителните човешки възможности и Тесла турбини пропускате нещата от реалността.



Ай честит Ви новия собственик на ЧЕЗ, купил го без оШфорни компании  :D Пустото СЕ, да го бехте изнамерили...Е, сега ше чакате благоволението на Гинка, мда. Ко да се прай, бизнеса си е бизнес.
Извинявам се за жаргона, стори ми се подходящ за случая.  :)

Добавка: Може да си припомните какво е рекъл/писал Левски малко по-назад, макар че като гледам едва ли му дреме на някой. Ваш проблем!..

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Политиката и политиците ни!
« Отговор #1049 -: Февруари 26, 2018, 11:12:45 am »
Що да му дреме, Геца?
На крайният потребител (Ама Хич) не му дреме кой ще го стриже, за него е важно да не е чак до кожа!
Различни мнения има ли?

Кацата с меда си е същата, кой ще зяпне под чучура - пчеличките не ги интересува, за тях стига да смогват да пълнят с по-голяма скорост, отколкото изтича!

Или пак някой ще каже, че нашите емигрират на запад, щото токът там е по-евтин?
Не, там пчеличките просто са "на ясла" и не им се налага да хвърчат като луди!

Честно казано...и никой да не беше разбрал за тази сделка, на обикновеният човечец му е все тая...