Автор Тема: Зареждане на вода с музика  (Прочетена 59408 пъти)

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Зареждане на вода с музика
« Отговор #45 -: Май 29, 2015, 03:37:52 pm »
Не си прав, но за съжаление няма начин това да се докаже. Нито моята, нито твоята теза, защото самото начало на експеримента вече предполага, че човек ще знае.
Нали точно моите думи цитираш, като ти казвам, че няма да знаеш? И пак ще действа, доказано е с пациенти, които не знаят, че приемат такива средства!


По вашите думи ще е много по-ефективно просто да сложиш чаша с вода пред монитора, на който има изписан текста "Аспирин"... но едва ли има някой толкова откачен, че да седне да го прави.

Напротив - има!
В руските форуми има много добре описани подобни нанотехнологии, както и за зареждане на вода, така и за директно въздействие върху човек, на клетъчно ниво!
Имената им са "таблетка", "пробиотик" и т.н...има както визуални, така и звукови файлове, но това е обширна и вече друга тема, за която още не си готов:)

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Зареждане на вода с музика
« Отговор #46 -: Май 29, 2015, 04:00:02 pm »
Напротив - има!
В руските форуми има много добре описани подобни нанотехнологии, както и за зареждане на вода, така и за директно въздействие върху човек, на клетъчно ниво!
Имената им са "таблетка", "пробиотик" и т.н...има както визуални, така и звукови файлове, но това е обширна и вече друга тема, за която още не си готов:)

Първо ми казваш, че водата че прочете мислите ми и ще "емулира" това, което мисля в момента в който залепям етикета. Тоест водата не я интересува точно какво пише на листа, а какво мисля.
След това ми казваш че зареждането на вода може да се получи и чрез технически средства, предавани по интернет - звукови и видеофайлове. Тук вече няма начин водата да "прочете мислите" на създателя на изображението.

И ако трябва да сме честни... изображение, което изцелява болежки... това се нарича "икона" и го има в църквите. Аудиозапис (или глас на живо), претендиращ че влияе оздравително на човешкия организъм се нарича "молитва".
Това че използваш научни изрази като "нанотехнологии" не променя нищо.
Съгласен съм че имате право да вярвате, че ако седнете да се молите на иконите в църквата, може да получите изцеление. Просто... си го кажете в прав текст - пуснете си една Дева Мария с Младенеца на екрана и сложете чаша вода пред него.
Опитите да се технологизира това за мен са просто смешни. И наистина са за друга тема, дори бих казал че са за друг форум (примерно форум на духовната семинария, ако имат такъв).

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Зареждане на вода с музика
« Отговор #47 -: Май 29, 2015, 04:04:11 pm »
juliang, водата ще поеме мисълта ти, ако на листа има двузначен смисъл, казах ти, че не си готов още за тези неща :D
Въпросът е, че и не искаш да станеш готов...въпреки, че преди време беше изявил подобно желание, но явно "само на хартия"...
Затова...нека спрем дотук?

П.П.Какво ли представлява "недуховната" семинария?
« Последна редакция: Октомври 12, 2018, 12:36:55 am от atos »

Неактивен g1905

  • Beginner
  • *
  • Публикации: 96
Re: Зареждане на вода с музика
« Отговор #48 -: Май 29, 2015, 07:31:07 pm »
Аз искам да стана готов, дайте нещо за четене.

Неактивен rumen21

  • Beginner
  • *
  • Публикации: 99
Re: Зареждане на вода с музика
« Отговор #49 -: Октомври 06, 2018, 08:39:53 pm »
В крайна сметка някой знае ли как се зарежда водата с музика. В началото на темата се споменаваше за казахски физик Фладимир Иванов който е открил метод за зареждането на водата. И по важно как може да  се установи  какво съдържа "заредената вода" ?

Неактивен GreenHulk

  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 270
  • Пол: Мъж
  • Астронавигатор
Re: Зареждане на вода с музика
« Отговор #50 -: Октомври 10, 2018, 10:16:18 pm »
  И по важно как може да  се установи  какво съдържа "заредената вода" ?

С ясновидец. Но не всеки познава такива.

Неактивен rumen21

  • Beginner
  • *
  • Публикации: 99
Re: Зареждане на вода с музика
« Отговор #51 -: Октомври 11, 2018, 09:31:58 pm »
Точен отговор.
На ход са фактите и доказателствата в подкрепа на една или друга теория.

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Зареждане на вода с музика
« Отговор #52 -: Октомври 12, 2018, 12:35:36 am »
Румене, заредената вода съдържа...водород и кислород, свързани в молекула, както и микроелементите, разтворени в нея от преди зареждането!
Дали ще я структурираш звуково, ментално или визуално - въпрос на избор.
Ако питаш какво и е различното от незаредената вода, отговорът е един - друга информация! Подредбата
на самите молекули една спрямо друга и клъстерите, които образуват.
Как можеш да го установиш - след зареждането, замрази шоково малко количество и го разгледай после под микроскоп (вече всяко трето дете има "телефонен микроскоп").
Какъв точно отговор търсиш?