Автор Тема: Зареждане на вода с музика  (Прочетена 59358 пъти)

Неактивен sbk1

  • Подготвен
  • **
  • Публикации: 198
    • sgcar.hit.bg
Re: Зареждане на вода с музика
« Отговор #30 -: Май 28, 2015, 02:08:21 pm »
Зареждане на вода с полезният ефект на лекарство. Получаване на “лекарствен фон”  чрез глобалната информационна мрежа. Лекуване през Интернет ...........
http://newpharm.bg/
Можеш да си изтеглиш лекарството и да го използваш .

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: Зареждане на вода с музика
« Отговор #31 -: Май 28, 2015, 02:28:28 pm »
Ами ако ти вкарат нещо, за което не знаеш? А има доста незнайни неща!
Аз лично съм си патил с тази радионика и не бих използвал на сляпо, такива методи.
Ако искате лекарство без материален носител, ползвайте хомеопатичен репликатор. Пиете само водица, но действа, като лекарството. Изпробвано, работи.

Неактивен EDM electronics

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 501
  • Z - Оркестър Вагнер
Re: Зареждане на вода с музика
« Отговор #32 -: Май 28, 2015, 04:54:20 pm »
Да не имаш предвид вербална хомеопатия? - говориш на водата какво да е лекарството и каква да е концентрацията му.

Я кажи по-подробно кое работи и как се прави.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Зареждане на вода с музика
« Отговор #33 -: Май 28, 2015, 06:20:39 pm »
Е това вече наистина счупи тъпомера...
Парче от инструкциите за употреба:
Цитат
Посетете Каталога на препаратите и изберете нужното ви излъчване според предоставеното описание или след консултация с нашите специалисти (по електронна поща или телефон).
Вземете предварително подготвен компактдиск за еднократен запис тип CD-R и го поставете в дисковото устройство на вашия компютър или лаптоп.
След като изберете желаното излъчване, натиснете бутона “Получаване на препарата”. Потвърдете, че сте са запознали с инструкцията. След това ще започне предаване на излъчването на избрания препарат от технологичния център, което ще продължи 12 минути.
След 12 минути трябва да извадите диска, поставен във вашия компютър, който е възприел “излъчването” на лекарството. Ако планирате да изтеглите няколко препарата, не забравяйте да напишете върху плика тип на лекарствено излъчване и дата на неговия запис.

След като го прочетох у мен възникнаха доста въпроси:
1. Аз лично не знам да има начин (а и в интернет не намерих такъв) да се достъпи управлението на CD-ROM-a от код, изпълняван в браузъра. Просто няма как уеб страница да достигне до хардуера на диска и да го управлява. Как тогава нещо ще прави каквото и да било върху диска?
2. Защо точно диска? Ами ... защото изглежда най-малко смущаващо. Ако ви бяха казали да сложите диска върху екрана и да го държите 12 минути, докато зад него се въртят разни образи ... щеше да е доста по-кретенско, и едва ли някой щеше да се върже. А за мен това е значително по-ефективен начин нещо "да се зареди с нещо" (при условие че по описания в инструкцията начин просто няма как да стане каквото и да било). Не че ще има реален ефект де...
3. Имате ли идея колко електрически и всякакъв друг шум има в един компютър? Този шум би "замазал" всякакъв смислен сигнал който евентуално би се излъчвал.
4. Дори и да приемем, че има някакъв начин да се достигне до записвачката... какво може да "запише" тя? Тя е проектирана да изпълнява точно определена функция - програмно не можете да пипате мощността на лазера, да променяте начина на обхождане на диска от лазера... Какво точно ще направи какъвто и да е софтуер, дори и да приемем че достигне до управлението на записвачката?
4. Между записвачка и записвачка има огромна разлика. Диск записан на едно устройство понякога не се чете на друго.Искам да кажа че самото устройство няма голяма точност на работа. А представете си колко точно трябва да е едно устройство, за да "изпрожектира" точно аспирин, а не цианкалий примерно. Няма и начин да се провери "качеството на записа, тъй като записвачката може да чете само дупки по диска, а не внушения за лекарства...

Направо се чудя как може да има толкова .... де да знам... или ограничени ментално или са отчаяни тотално... хора, които да повярват в такова нещо.

И понеже ще зададете въпроса "Добре де, а защо го правят тогава?" ви казвам директно - нямам идея. Предполагам че "добива" на живи имейли е една от причините. Другата причина може би е просто че хората имат извратено чувство за хумор. Третата причина е че може би все пак в тези 12 минути вашия комп може да "изработи" и нещо полезно за тях - примерно да сканира мрежата в която сте вие за евентуални жертви на хакери - някой отворен порт, някой неъпдейтнат софтуер, каквато и да било информация до която могат да се докопат. Това е информация която е изключително ценна за разни хакерчета и за добиването й си струва да направиш такъв сайт.

Така че ... не се излагайте, хора. Не е смешно дори, направо е тъжно че има хора които биха повярвали в това.

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Зареждане на вода с музика
« Отговор #34 -: Май 28, 2015, 06:30:59 pm »
EDM, има 2 лесни начина, единият е ВИЗУАЛЕН, другият е вербален.
Има само няколко прости правила - съдът трябва да е стъклен, за предпочитане по-тесен и висок, за да не се разплиска, не трябва да се бърка с разни бъркалки, особено метални...
Произнасяш името на веществото, чийто качества трябва да копират водните клъстери над отвора (може и няколко пъти), после се разклаща леко съда няколко пъти и е годен за употреба.
Отстрани това изглежда като шамански ритуал и "врели-некипели", особено за човек, който е ограничен в познанията за тези неща:)
Визуалният начин е да се налее водата в прозрачен, стъклен съд, който има директна "видимост" към препарата (веществото, лекарството), чийто свойства трябва да се копират. Става и само с етикета даже. Изисква се да се разположат в известна близост поне за около 8 часа. Желателно е да са с възможно по-голяма визуална изолираност, за да се копира само желаното. Директен подход - на вода в стъклена бутилка залепяш "етикета" с надписа навътре...
« Последна редакция: Октомври 12, 2018, 12:49:34 am от atos »

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Зареждане на вода с музика
« Отговор #35 -: Май 28, 2015, 06:49:06 pm »
...Директен подход - на вода в стъклена бутилка залепяш "етикета" с надписа навътре...
На какъв език да е надписа? Хваща ли дикиш ако е на китайски?
Разговорното название на препарата (примерно "Аспирин"), научното му такова ("ацетилсалилицилова киселина") или химичната формула трябва да се залепи? Как реагира водата на правописна грешка в наименованието?
Как ще реагира водата ако залепя надпис "Нитроглицерин"? Ще ми "емулира" лекарство за сърдечна аритмия или ще се отплесне до взривното вещество?

Сещаш се накъде бия, нали?

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Зареждане на вода с музика
« Отговор #36 -: Май 28, 2015, 07:18:34 pm »
juliang, водата разчита ВСИЧКИ езици, дори и древните, които вече са отмрели!
Без значение дали в писмен или звуков израз! Разчита СМИСЪЛА, ВКАРАН В ДУМИТЕ директно, информацията (ако по те устройва).
Тя е милиони пъти по-дълго на тази земя, отколкото си ти, аз и който и да е друг! Стотици хиляди пъти по-дълго от всяка цивилизация, съществувала на Земята, кое не разбираш?

И още - водата не се превръща в друго вещество, тя само копира свойствата му - ИНФОРМАЦИЯТА за тях.


Как ще реагира водата ако залепя надпис "Нитроглицерин"? Ще ми "емулира" лекарство за сърдечна аритмия или ще се отплесне до взривното вещество?
Сещаш се накъде бия, нали?
Да, сещам се накъде биеш...ще ти "емулира" това, за което си мислиш в момента, когато го залепяш, колкото и невероятно да ти се струва!



Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Зареждане на вода с музика
« Отговор #37 -: Май 28, 2015, 07:33:31 pm »
... Да, сещам се накъде биеш...ще ти "емулира" това, за което си мислиш в момента, когато го залепяш, колкото и невероятно да ти се струва!
В случай че водата чете мислите ми в момента на лепенето, аз не виждам причина да лепя каквото и да е.
Какво ще изгенерира водата, ако аз като един добре подготвен манипулатор внуша на слабо образован човек, че маймунска фекалия е лекарство за потентност? И той се изправи пред водата с мисъл, че му трябва точно лекарство за потентност, но всъщност си представя г*вното, тъй като е убеден че то ще го излекува?

Плацебо ефекта е голяма работа - нека си го кажем направо. Дори не е нужна вода.

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: Зареждане на вода с музика
« Отговор #38 -: Май 28, 2015, 07:43:29 pm »
Плацебо е думичка, която тъпанарите са измислили, за да оправдаят невежеството си. Плацебо не съществува и никога не е съществувало, а няма и да съществува.
Това на снимката е моя репликатор. На входа се пуска цифров сигнал с честота 1000херца. На лявата пластина се слага суплемента, а на дясната веществото, в което ще се импрегнират вълните на суплемента. Вербалната хомеопатия си работи, но има някои тънкости. Първо, след зареждането на водата, в нея се слага малко спирт, който е в постоянна дезинтеграция и генерира носеща вълна. След като се сложи спирта, с метална лъжичка се удря двадесетина пъти, по ръба на стъклената чаша ( наздравицата ;) ). Така се активира излъчването.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Зареждане на вода с музика
« Отговор #39 -: Май 28, 2015, 09:26:22 pm »
Edin, говоря за плацебо-ефекта. Аз лично съм участвал в медицински експеримент (тестване на един вид лекарство) и се поинтересувах от резултатите. Понеже доктора беше мой човек ме запозна с тях след края на експеримента. В контролната група от 100 човека само на 25 е бил даван истински медикамент, в таблетките на другите е имало някакви абсолютно инертни вещества от типа на брашно. Подобрение е имало в ... 64 човека от 100. Оказа се че и аз съм бил в групата, пила брашното. Но след това "лечение" (което включваше престой в болница, изследвания и т.н.) вече не се оплаквам от това, за което го потърсих.
А резултата беше още по-загадъчен - сред тези, които бяха приемали истинското лекарство процента подобрили се беше по-нисък отколкото сред тези, пили брашното. Лекарството не беше одобрено поради липса на резултат от приема му... :)

Така че мога да кажа че "на собствен гръб" съм се убедил в огромната способност на (само)внушението да лекува.

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: Зареждане на вода с музика
« Отговор #40 -: Май 29, 2015, 09:57:33 am »
Пак се оплитаме в думи и фрази. Нищо не работи, без участието на човешкото съзнание и човешкия мозък. Да ти е хрумвало, че брашното може да е било заредено от даващия го? И естествено, че ако е така, то ще действа дори по-силно от суплемента, защото е в по-голямо хомеопатично разреждане. Ако аз ти подам чаша с вода и кажа, " Ето, това е лекарство за теб" , то вярвай ми, че водата вече е заредена. Много хора имат добро био поле и могат да зареждат вода и др. неутрални носители. Пак ще кажа, че плацебо няма. Има процеси, които умишлено се потулват от научния елит, за да си въртят някои хора бизнеса.

Неактивен Аtos

  • Global Moderator
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 4 290
  • Мисля, следователно...мисля!
Re: Зареждане на вода с музика
« Отговор #41 -: Май 29, 2015, 10:06:47 am »
В случай че водата чете мислите ми в момента на лепенето, аз не виждам причина да лепя каквото и да е.

Да, така е! Но тези мисли трябва да се изразят чрез звук или образ! Ако имаш търпението да стоиш над чашата и да си повтаряш мисълта на глас няколко часа - 4 или 8, пак ще се получи!
Относно плацебо ефектът...ИМА ГО, но за да се прояви, лекуваният трябва да ЗНАЕ, че пие някакво "лекарство", отчети го!
При хомеопатичните въздействия, резултатът е налице и когато "пациентът" няма идея, че го лекуват - т.е.  ако ти обработвам водата, която пиеш без да го знаеш, резултат пак ще има!
Менталната обработка на вода или друго (което ти влиза в организма), не е задължително да е направена от теб самия! Дори не е желателно, понеже трябва да е от човек, знаещ принципите и вярващ в тях.

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: Зареждане на вода с музика
« Отговор #42 -: Май 29, 2015, 10:52:29 am »
Какво е плацебото? Мозъкът на човек, сам създава лекарството. По-точно, булбът на малкия мозък, задейства процес на катализа, при който от етера се усвояват намиращите се в колоидно състояние 44 химични елемента, изграждащи човешкия организъм. Попълването на запасите от липсващи или премахването на излишни елементи, възстановява здравето. Може и да съм банален, но без радиестезията на Тюрен, няма да стигнете до истината. И Тесла го е казал кратко и ясно. " Ако искате да разберете вселената, мислете за енергия, вълни и честоти" . Да е споменал нещо за материя? Не.

Неактивен juliang

  • Заинтригуван
  • Много Напреднал
  • *
  • Публикации: 6 178
Re: Зареждане на вода с музика
« Отговор #43 -: Май 29, 2015, 01:54:46 pm »
Пак се оплитаме в думи и фрази. Нищо не работи, без участието на човешкото съзнание и човешкия мозък. Да ти е хрумвало, че брашното може да е било заредено от даващия го? И естествено, че ако е така, то ще действа дори по-силно от суплемента, защото е в по-голямо хомеопатично разреждане. Ако аз ти подам чаша с вода и кажа, " Ето, това е лекарство за теб" , то вярвай ми, че водата вече е заредена. Много хора имат добро био поле и могат да зареждат вода и др. неутрални носители. Пак ще кажа, че плацебо няма. Има процеси, които умишлено се потулват от научния елит, за да си въртят някои хора бизнеса.
edin, тези таблетки се произвеждат на поточна линия, практически без участие на човек. Не ми разправяй за зареждане. По твоята логика един човек с добро излъчване може да седне на гишето в аптеката и на всеки влезнал да дава по опаковка витамин С без дори да се интересува от рецептата...
Да, това е подход, обаче на ... църквата. Там за всяко заболяване се "предписва" изричане на молитва, поръсване със светена вода и окадяване с тамян. И макар и странно, това работи. От векове. Но пак казвам - това само активира силите на организма на болния да се бори сам с болестта, няма нищо общо с зареждане на водата или други подобни.

... При хомеопатичните въздействия, резултатът е налице и когато "пациентът" няма идея, че го лекуват - т.е.  ако ти обработвам водата, която пиеш без да го знаеш, резултат пак ще има!
Не си прав, но за съжаление няма начин това да се докаже. Нито моята, нито твоята теза, защото самото начало на експеримента вече предполага, че човек ще знае.

И все пак исках да се върна на това, за което почнах да пиша в тази тема, а именно зареждане на CD-ROM с "добри пожелания" през интернет и чрез хардуера на компютъра, и последващо зареждане на вода от този диск. По вашите думи ще е много по-ефективно просто да сложиш чаша с вода пред монитора, на който има изписан текста "Аспирин"... но едва ли има някой толкова откачен, че да седне да го прави.

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: Зареждане на вода с музика
« Отговор #44 -: Май 29, 2015, 02:58:37 pm »
Свободен си, да вярваш, в каквото искаш. За мен е без значение, кой в какво вярва.