Автор Тема: Башар - Теория за всичко Основен радиант  (Прочетена 3969 пъти)

paparosko

  • Гост
Башар - едно ново име за мен.
Ето една интересна (според мен) видеобеседа, в която Башар обяснява перспективата на неговата цивилизация относно идеи като Теория за Всичко (Основен радиант), Гравитация и Телепортация:

http://www.youtube.com/watch?v=6BqTCsIMMMc
 Цитат от клипа:
"...Представете си една мъничка субатомна частичка в голяма, тъмна пустош. Нищо друго не съществува. Тази една малка частица, защото е единственото нещо, то правила не съществуват. Тя може да се движи колкото бързо пожелае и ако пътува с безкрайна скорост в тази тъмна празнота, по каквато траектория желае, то тя ще изглежда като много частици едновременно. Поради огромната си скорост, тя ще изглежда сякаш се намира до себе си отново, и отново, и отново. Едновременно!

Така е структурирана реалността и затова вие буквално сте направени от същото нещо, което изгражда и всички останали неща. Това е идеята за основния радиант на нашата цивилизация..."

Още нещо интересно:
"Всичко, което е необходимо за промяна на местоположението на един обект е промяната на честотата на вибрациите му".
Дава пример за практическо осъществяване на телепортация с помощта на акустика, електромагнетизъм или друг начин.

 :)
« Последна редакция: Април 10, 2014, 07:14:55 am от Maistora52 »

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Re: Башар - Теория за всичко Основен радиант
« Отговор #1 -: Април 10, 2014, 07:12:52 am »
Рaparosko, поредно твое, за нас, много ценно попадение! Thanks!
...
Темата се оказва огромна, но за начало всеки от нас, който пожелае, може да започне със "запознанството" си оттук: http://www.youtube.com/watch?v=bmkrENKwbrQ
...
На местна почва, преди почти същите тези 23 години (т.е. около 1991год.), за които споменава Дарил Анка, тук в България поради много ниското познавателно ниво на/за Мирозданието на т.нар. "контактьори" - същите бяха сложени в графата мошеници.
Всъщност, почти всички ние малко или много сме контактьори и е редно думичката "контактьор" да бъде извадена от охуленото си небитие, но да бъде назована правилно съответната форма на Контакт: говорим за Посредничество, и за това че "контактьорите" са всъщност Посредници - Винаги на нивото на своето лично Познаване на Реалността... т.е. аз например, лично - не съм по-добър физик от Планк, или Бор или Ръдърфорд, и съответно не бих могъл да "приемам" информация надрастваща моите лични познания по физика, затова, ако съм т.нар. "контактьор" то не мога да приемам информация на нивото на познание на споменатите Физици. Същото е с всяка предметна сфера от битието ни.
...
Имаше разни "Кикита" - Микита, имаше полтергайсти, и прочие щуротии и дивотии, но те бяха такива, защото и познавателното ниво на "осенените свише" беше на ниво полтергайсти вършещи само бели... Това е между впрочем явление случвало се и случващо се по целия свят.
...
В същия този аспект, ако на конкретен човек, обучен професионално и очувствен в подходяща степен започнат да му "слизат" изневиделица подобни ЗНАНИЯ за реалността, повечето от околните зрители (по правило по-тъпи!) биха го сметнали съответния за умопобъркан или направо луд.
В такава ситуация попаднах и аз лично още през 1984 година, няколко месеца след личната си среща с Ванга. И започнаха да ми се "спускат" мисли и знания от ниво или място неведомо за мен...
Така се стигна до 1989 год. когато представих тези мои т.нар. "спуснати" неща, които аз междувременно систематично записвах, на един уникален за времето си Симпозиум, организиран и воден от Мaster Кубрат Томов.
... по неволя вече, пак ви отпращам към сайта си: http://art-omnology-yoga.blogspot.com/p/blog-page_5.html за да ви стане ясно кои всъщност или какви по-точно са същите тези "луди" истории със "спуснатите" неща.
Що се отнася до самия Дарил Анка, Посредник на т.нар. "Башар" (в превод от арабски - Вестител), работата е на много високо познавателно ниво. Оказва се, че неговата първа случка с "осенението" се е случила около десетина години след моята поредна случка с т.нар. "осенение", и имаща сама по себе си точно начало с точен час: 23,45 на 02.07.1984 година.
...
Много, много се радвам, че не съм сам в "лудостта" си, а и че много от нас също.
Изгледайте всички клипове с Дарил Анка, под името "Башар", защото нивото е много високо и много яко дърпа НАГОРЕ!
« Последна редакция: Април 10, 2014, 03:53:55 pm от Maistora52 »