Автор Тема: Какво става когато получим инсулт?  (Прочетена 7562 пъти)

paparosko

  • Гост
Какво става когато получим инсулт?
« -: Март 04, 2014, 10:32:27 pm »
Предлагам на вниманието ви един интересен видеоматериал:
Какво става когато получим инсулт:

www.vbox7.com/play:7c0b3a4f

Този материал показва, че представата ни за реалността зависи от това как мозъкът, респективно умът, интерпретира информацията, която получаваме от заобикалящия ни свят.

Това, според мен, е поредната стъпка към потвърждаване на Холографския модел на вселената.

 :)

Неактивен Maistora52

  • I'm first Omnologist in World
  • Почетен член на Форума
  • Много Напреднал
  • *****
  • Публикации: 1 643
  • Пол: Мъж
Re: Какво става когато получим инсулт?
« Отговор #1 -: Март 05, 2014, 08:24:53 am »
Уникално! С тази жена-учен и силата й да преобразува мал-шанса с инсулта в БИГ-шанса да успее да го разтълкува на фона на големия въпрос, "Какво сме ние?", човечеството прави поредната стъпка в бездната на Духа.
Имал съм подобно преживяване, но без инсулт, на преломната за мен дата 04.08.1969год. в отрязъка от време между 5.30ч. сутринта, когато завършвах йога-комплекса упражнения и ... изведнъж - тотално изчезване - с почти неведомо връщане точно 4 часа по-късно в 09.30ч.. Но това е голям разказ... В резултат, тихото, скромно, свито 17 годишно момченце (тогава) се превърна в усмихнат, ведър, отворен към света човек, център на компаниите, и повече бунтар и "ушуая" (търсач на силни усещания) от всички нас тук взети заедно... Просто тотална промяна на 180 градуса...
Наложи се с времето само да подчиня тази своя нова самоличност.
...
Папароско, голяма находка, брат! Ти си като шестото чувство на Форума... все намираш и намираш...
Thanks!

paparosko

  • Гост
Re: Какво става когато получим инсулт?
« Отговор #2 -: Март 05, 2014, 02:34:47 pm »
Майсторе,
Благодаря за добрите думи!
Радвам се, че мога да помагам, доколкото ми са силите.

Моята коренна промяна в отношението (виждането) ми към света беше през 1990 година, когато претърпях моментално, окончателно и безвъзвратно изцеление от остър (много болезнен) бурсит на лявата раменна става от действията на един евангелистки шведски мисионер от индийски произход, който една привечер през юни месец извършваше изцеляващи енергийни сеанси на площада в Пловдив. Тогава се срина завинаги затвърденото в съзнанието ми с годините убеждение, че дух не съществува и че материята е твърда и непоклатима. Тогава беше сложено началото на духовното ми развитие. Не съм религиозен, по-скоро мога да определя себе си като духовен човек с окултна насоченост.
Вярвам в Бог. За мен Бог е всичко, което е и всичко, което не е!
В тази връзка мога спокойно да кажа, че Бог е в мен и аз съм в Бога.

 :)

Неактивен Иван Димов

  • Експериментатор
  • Сериозен
  • ***
  • Публикации: 1 046
  • Пол: Мъж
  • Невъзможно нещо е да докажеш, че нещо е невъзможно
Re: Какво става когато получим инсулт?
« Отговор #3 -: Март 05, 2014, 08:36:23 pm »
   За жалост не можах да видя видеото, защото ми е стар софтуера. Гледам само в "тубата". Но бих добавил, че духът може осезаемо да движи живите организми. При това един човек може да влияе на друг от разстояние - както в положителна така и в отрицателна насока. Даже съществува и терминът обсебване, което е наличие на повече от един дух в едно тяло. За това се говори в книгите на Блаватска, а също го видяхме и в американския филм "Падналият ангел". Не знам защо направиха още няколко филма със същото име. Може би искаха да го замаскират в "навалицата". По същество магиите с жертвоприношения правят точно това - влияят от разстояние. Така може и здрав човек да го удари "инсулта" в главата. Но когато човек е наясно с тази възможност, той трудно се поддава на този удар особено ако е трезвен, спортува, спи и се храни достатъчно. Що се отнася до онази "зелена" пушка в оня американски филм с Арнолд Шварценегер, от нея може и да ти хвръкне главата.

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: Какво става когато получим инсулт?
« Отговор #4 -: Март 05, 2014, 09:18:55 pm »


Моята коренна промяна в отношението (виждането) ми към света беше през 1990 година, когато претърпях моментално, окончателно и безвъзвратно изцеление от остър (много болезнен) бурсит на лявата раменна става от действията на един евангелистки шведски мисионер от индийски произход, който една привечер през юни месец извършваше изцеляващи енергийни сеанси на площада в Пловдив.

Даааа, на теб ти е минало, а друг го е заболяло. В БГ също има такива чудодейни лечители. Вече не знам, дали да ги слагам в кавички, но хайде ще се въздържа. Говоря така, заради личния си опит в тая сфера. Някъде в старозагорско има една лечителка, Момера. По 40 (!) човека лекува накуп. В края на сеанса, "бае" на монета от една(!) стотинка или един(!) лев. Та уверява хората, че тая монета, ако я подарят на друг човек, тя ще му донесе късмет. Накратко, отказах такава монета, но човекът беше толкова настойчив, че от неудобство я взех. За три дни ми се разказа играта, ама нали съм си "джедай", накрая усетих от къде иде нещастието, преди да е станала някоя голяма беля. Каквото трябва направих и всичко секна на мига. Действието на монетата със закодирано информационно поле, се състоеше в това, да се направи пробив в аурата на приемника, да се създаде канал от жертвата към черния егрегор, в който е включена Момера и тя от там да си открадне енергия, с която лекува други хора за 10лв. на сеанс. Обаче през създадения канал, започват да нахлуват в полето на човека, всякакви негативни гадове, които влияят на подсъзнателно ниво и човек, уж случайно изпада, в някакви абсурдни негативни ситуации, който провокират силни негативни емоции.  При тези емоции, човек отделя още повече енергия и още повече го изтискват. Дори не мога да си представа, хората, които хал хабер си нямат от тези неща и са взели монета от Момера, какви ужасии са преживяли. И този пример, който ви дадох е едно нищо, дори върха на айсберга не е.
Та затова отдавна не допускам, никакви масови лечители, гурута, семинари на гурута и подобни "звезди", светещи с отразена светлина. Начините за нишкуване на хората са много, а този с монетата е просто личен опит. В повечето случай, дори не е необходим предмет, но само присъствие на точното място, за да те "пробият" и източват. 
Парадоксалното е че тези неща, са част от необходимото зло. Моя личен духовен път, започна с черномагически атаки, преди 20 години. Така е, всяко нещо си има цена, изразена в количество страдания, дори и знанието.
« Последна редакция: Март 05, 2014, 09:29:19 pm от edin »

paparosko

  • Гост
Re: Какво става когато получим инсулт?
« Отговор #5 -: Март 05, 2014, 10:45:57 pm »
Даааа, на теб ти е минало, а друг го е заболяло. В БГ също има такива чудодейни лечители. Вече не знам, дали да ги слагам в кавички, но хайде ще се въздържа. Говоря така, заради личния си опит в тая сфера. Някъде в старозагорско има една лечителка, Момера. По 40 (!) човека лекува накуп. В края на сеанса, "бае" на монета от една(!) стотинка или един(!) лев. Та уверява хората, че тая монета, ако я подарят на друг човек, тя ще му донесе късмет. Накратко, отказах такава монета, но човекът беше толкова настойчив, че от неудобство я взех. За три дни ми се разказа играта, ама нали съм си "джедай", накрая усетих от къде иде нещастието, преди да е станала някоя голяма беля. Каквото трябва направих и всичко секна на мига. Действието на монетата със закодирано информационно поле, се състоеше в това, да се направи пробив в аурата на приемника, да се създаде канал от жертвата към черния егрегор, в който е включена Момера и тя от там да си открадне енергия, с която лекува други хора за 10лв. на сеанс. Обаче през създадения канал, започват да нахлуват в полето на човека, всякакви негативни гадове, които влияят на подсъзнателно ниво и човек, уж случайно изпада, в някакви абсурдни негативни ситуации, който провокират силни негативни емоции.  При тези емоции, човек отделя още повече енергия и още повече го изтискват. Дори не мога да си представа, хората, които хал хабер си нямат от тези неща и са взели монета от Момера, какви ужасии са преживяли. И този пример, който ви дадох е едно нищо, дори върха на айсберга не е.
Та затова отдавна не допускам, никакви масови лечители, гурута, семинари на гурута и подобни "звезди", светещи с отразена светлина. Начините за нишкуване на хората са много, а този с монетата е просто личен опит. В повечето случай, дори не е необходим предмет, но само присъствие на точното място, за да те "пробият" и източват. 
Парадоксалното е че тези неща, са част от необходимото зло. Моя личен духовен път, започна с черномагически атаки, преди 20 години. Така е, всяко нещо си има цена, изразена в количество страдания, дори и знанието.

Сега, обикновено истинските лечители наистина помагат, но помощта е временна, ако ти самия не си истински настроен на лечебна вълна, не си дълбоко вътрешно убеден, че ще бъдеш излекуван. Освен това е много важно да промениш начина си на живот за да премахнеш причината за заболяването.

Що се отнася до пробива в аурата и източване на енергия за лечение на други хора за мен звучи несериозно.
Момера, като известен екстрасенс трябва да знае много добре, че неправомерното използване (източване) на чужда енергия, а и съответната измама - да обещае, че ще зареди един лев за благополучие, а да го използва за користни цели, в крайна сметка ще и донесе толкова негативи, че няма да може да се оправи с години, което виждаме, че в действителност не се случва. Защото както позитивните, така и негативните действия се връщат към извършителя като бумеранг - законът за кармата работи безотказно.
Познавам хора, на които е зареждала левче и не са се оплаквали.
Освен това аз поне не съм чувал (а и не съм го правил) лечителите да използват енергията на болните или на други хора за да лекуват самите болни.

edin,
Може би просто твоята настройка, очакванията ти в случая са били негативни.
Колкото и да искаш нещо да стане, ако дълбоко в себе си се съмняваш, че ще стане, то най-вероятно е да не стане.
Или ако си негативно настроен към резултата, то резултатът ще е негативен.
А както пишеш, ако смяташ, че някой евентуално ти източва енергията, то наистина ще се намери някой, който да ти източи енергията.
Както се казва: "Внимавай какво си мислиш, защото може да се случи!"
За да си спокоен можеш всяка сутрин след събуждане да си правиш енергийна защита.
Поне това е лесно: Представяш си, че стоиш прав във вътрешността на яйце (черупката на яйце), което излъчва навън лъчи сребриста светлина. При това всички негативни външни енергии, насочени към теб се отразяват от яйцето и се разтварят в пространството.

Лека вечер!

 :)

Неактивен edin

  • Специалист
  • Много Напреднал
  • ***
  • Публикации: 1 283
  • Пол: Мъж
  • Гениалното, винаги е просто
Re: Какво става когато получим инсулт?
« Отговор #6 -: Март 06, 2014, 09:43:55 am »
Не ме разбра. До Момера не съм ходил. Лекуван от нея ми даде монетата, а аз нямах никакви очаквания, само дето интуитивно не исках левчето. Чак в последствие разбрах, как стоят нещата и че интуицията ми е говорила, но не съм я послушал. Черните магове, на астрално ниво се крият зад други личности и затова не ги лови карма. Наивно е да се мисли, че те сами си вредят от невежество.
Цитат
Сега, обикновено истинските лечители наистина помагат, но помощта е временна
Има и такъв вариант, но не е единствения. Има и хора, на които никой лечител не може да им помогне, както и да се настройват. Ако болестта трябва да се изживее, няма мърдане. От друга страна, едно малко дете, каква настройка ще има? Никаква. То ще е пас и ще бъде излекувано, въпреки това. Има и положение, при скепсис, пак да има излекуване. Така, че строги правила, мисля, че няма. И аз съм лекувал хора. Какви чудеса са ставали, не е за вярване, но понеже бях аматьор, изчерпах си енергията от бъбреците и се прецаках временно. В последствие разбрах, че не съм единствения, който е минал по този път и са пострадали бъбреците му, защото не си е давал време за възстановяване на енергията. А онези с масовите сеанси? От де толкова енергия в бъбреците бре? Разбираш ли логически накъде отиват нещата?
« Последна редакция: Март 06, 2014, 10:07:04 am от Maistora52 »

paparosko

  • Гост
Re: Какво става когато получим инсулт?
« Отговор #7 -: Март 06, 2014, 12:50:47 pm »
Това с Момера е било добър урок. Слушай интуицията, тя няма да те подведе.

За това пък си напълно прав: Ако болестта трябва да се изживее, няма мърдане. Лечителят само помага, а окончателното и безвъзвратно изцеление е в ръцете на самия болен.

Що се отнася до енергията, с която лекуваш, не е задължително да е твоята. Просто с мислите си можеш да насочваш всеобщата универсална жизнена енергия която е безгранична и сама си върши работата. Пробвай.

 :)

« Последна редакция: Март 06, 2014, 12:58:07 pm от paparosko »