Алтернативни енергоизточници > Магнитни мотори/генератори

НАПРАВИ СИ САМ - МАГНИТНА ТУРБИНА

<< < (201/232) > >>

Аtos:

--- Цитат на: juliang в Януари 20, 2019, 10:02:56 pm ---Същото би трябвало да важи и за темите, които подтикват към критиката. Когато една теза е въз основа само на "вътрешни убеждения" или "това ми се струва логично", нормално е и критиките да са в този тон... :)

--- Край на цитат ---
Юлиане, погаси личната си инерция, ако обичаш!
За теб просто няма теми, които да не те подтикват към критика!

ndm:

--- Цитат на: epwpixieq-1 в Януари 20, 2019, 09:57:09 pm --- социалната динамика, критикуването или приемането на идеи, на страниците на този форум, не е толкова различна от това което става в официалните научно изследователски среди (бил съм част от такива среди, макар и в първоначална фаза, и имам представа за динамиката на идеи и ресурси  - парични средства - в такива институции ).

--- Край на цитат ---
На кой отдел от официалните научно изследователски среди си станал д-р хонорарис кауза?

Vector:
Здравейте,да започнем отначало:
За да има магнитен мотор трябва да се докаже че магнитното поле е динамично,а не статично!
Но как може да докажем това?
Някой има ли идея?

Bat_Vanko:
Със стружки Veсtor, ти толкова неща доказа с тях, сега що ги изоставяш. Ако стружките се движат значи полето е динамично. Ако са статични - статично.

Михаил Кузмов:
Яааа! След 1000 поста започваме от начало! Да приема ли факта че до сега "лежахме под кривата круша"?

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия